Hold i POWER Ligaen
Astralis Talent
Atlantic
CEPTER BITSKINS
Copenhagen Wolves
IMA PROBLEM
Preasy Rising
Sashi Esport
XI Esport SponsorWorld
Esport Harte Omega
Flares Esport
Floki Esport
Frb. Falcons
Kronjyllands Main
MASONIC
Maknitude
SERA Esport
Sashi Academy
XI Nordcom
Esport Harte Rebels
Flares Academy
Floki Draugr
Future Gaming Legends
HDE.Hype
HyperioN
Luxera
MASONIC Academy
O Grande Canhão Main
XI Akademi
Esport Harte Forza
Esport Harte Unicorns
Hypersonic
Kronjyllands Talent
Linx D. Legacy
OIS eSport Main
Vendetta Gaming
XI Esportal
junummer
Ølgod Efterskole
AUC Tigers
Aurantiaco
Ducator eSports
Gecko Talent
MultiHunters
OGC Slukket
Sørby Star
Vendetta Gaming Talent
eSpuma
Ølgod Efterskole 3
AMO Esport
AaB esport
Fortress Main
Gecko esport
HDE.Wild
Halstedhus IF
O Grande Canhão Græs
OIS eSport
its OK
Ølgod Efterskole 2
Backseat Gamers
FUTURE17
Fjerritslev Gymnasium
HDE.Starz
Rydhave Grøn
Syntox
Unsigned Puggers
Vulture
eSport Taasinge
goatgang
CSE.Main
Die Hard
Espergærde Esport
Flares Redemption
Ingen Arme
MultiHunters Elite
OnlyzinkS
Speedperformers
Sørby Legion
Uppercuthummerklo Rising
AUC Tigers Talent
AaB Female
Astralis Women
Egedal Esport
Emerge Main
Espergærde Esport Elite
Fatal Utility
ICE Cream
Syntox Academy
XI Female GamerPay
Crystal.Onyx
E20
Faaborg Esport Academy
Fluxile
HDE.NotWild
Hold 2
Sørby Light
That Team
Uppercuthummerklo OG
XI GamerPay
Fluxile Academy
Fortress Akademi
ICE-Flames
KTG esport
Kolding Esport
La Santa Michaels
SECURUS
SGI
Sørby Immortals
TBA
Borghaven IF
Espergærde Roar
Femmøller Alea
Flaming North Esport
Halstedhus.Masonic
Hamringstogt - Alpha
Rydhave Immortals
Stidsholt Efterskole
Vilde katte
Vortex Gaming Talent
Esport Harte Omega
Maknitude
Esport Harte Forza
Linx D. Legacy
O Grande Canhão Græs
OIS eSport
its OK
FUTURE17
Syntox
eSport Taasinge
goatgang
Espergærde Esport
Uppercuthummerklo Rising
AaB Female
Emerge Main
Espergærde Esport Elite
Fluxile
HDE.NotWild
Uppercuthummerklo OG
Espergærde Roar
Rydhave Immortals
Stidsholt Efterskole
Vilde katte
ANSG1
Richart Saleela Nielsen
kiR
Andreas Kirstein
kroK
Emil Wiedemann
JBOEN
Jason Boe Nielsen
tOPZ
Alexander Dahl Miklagard
logz
Oliver Nørgaard Borresen
Folke
Magnus Lind
Inspire
David Rasmussen
mupzG
Nicolaj Djurhus
Logic
Mathias Jensen
Leakz
Jamie Bugge West Jensen
LUMSEN
Thomas Søhus Larsen
Gnøffe
Lucas Brunsvig
BRZER
Benjamin Jensen
Pellyy
Anders Bredahl Laursen
vigg0
Victor-Nicolai Stampe Angelsø Bisgaard
Basso
Sebastian Aagaard
Svedjehed
Leo Svedjehed
szejn1k
Hubert Światły
Fessor
Frederik Sørensen
daxy
Magnus Arentoft
NoProblemGuy
Daniel Lolk Lauridsen
notaN
Anton Gisselmann Pedersen
dam
Tobias Damkilde Jacobsen
vester
Mads Stensgaard Vestergaard
Equip
Rasmus Munch Christensen
Skejs
Rasmus Gleerup
Griller
Christian Vejlgaard Skou Sørensen
VireZ
Christopher Wegmann
Beccie
Lukas bauder balcells
niko
Nikolaj Kristensen
n1Xen
Mikkel Borlund
nut nut
Martin Holm Vestergaard
b0RUP
Johannes Emil Borup Jensen
PR1mE
Mathias Carlsen
fez
Emil Ejg Kristensen
Dengzoe
Bertil Dengsø Vest Hansen
anber
Andreas Brandt
Scr0b
Rasmus Poulsen
foam
Phillip Østergaard Nørbæk
Viggo
Viktor Simonsen
stesso
Mark Sørensen
Tubsy
Tobias Nielsen
Pew
Alexander Bjørn Blåsten
Botman
Niklas Vestergaard
Mini
Nikolai Rothmann Pedersen
Borsty
Magnus Borst Hansen
NifloX
Simon Borregaard Steffensen
Kongo
Kristian Von Haven
whitewater
Marc Greve Storgaard
Mizi
Lucas Mirza
Blizoo
Emil Egelund Rasmussen
redeye
Simon Niebe
Bukhavez
Jonas Vestergaard
Fjeldal
Johannes Fjeldal
shetty
Simon Davidsen
suma
Elliot Nissen-Jørgensen
Jipsi
Mikkel Hastrup
Bare Søren
Søren Hansen
Sinzey
Martin Rian Christensen
grumpyMonk
Mathias Stentoft
Avou
Tobias Winberg
emili0
Emilio Kislo
Jiace
Jonas Holm Pedersen
fa1th
Magnus Sorth
Ch4se
Sebastian Wagner Sørensen
Falk
Adam Falk Andersen
Zanto
André Christiansen
Noruyp
Laurits Norup Sørensen
Frøslev
Magnus Frøslev
Diirty
Frederik Jensen
Speedie
William Jessen-Klixbull
sSen
Simon Solnæs Iversen
Sly
Sylvester Winning Jensen
Smokey
Marc bøgevang nielsen
rekz
Christoffer Bukkehave Filtenborg
Chr1s
Christian Lorentzen
BøghmagiC
Jon Bøgh
Fanøe
Jakob Fanøe Gisselmann
Sia
Siamak Ahmadi
Mol011
Emil sall wurtz
Sukker
Andreas Storgaard
G0op
Silas Holmvig Skovgaard
few
Frederik Mariendahl Pedersen
ReXx
William Rex
Ryxxo
Thomas Nielsen
Rollo
Hector From Petersen
Kaspara
Kasper Mikkelsen
HMonster
Hedin Mortensen
MaKiii
Marko Boskov
Knuten
Mikkel Kücza Knudsen
Christian12wg
Christian Lie Wang
Ekke
Nicolai Ekkelund Pedersen
Egelund
Nikolaj Egelund Hansen
ChrizMiz
Christoffer Christiansen
Teqh
Benjamin Vick
Koozy
Anton René Olsen
Nordby
Simon Holgaard
tapzzzz
Viktor Juel Hansen
BacH
Anders Bach Gregersen
AL1VE
Magnus Færk Bilde Pedersen
Quan
Andreas Sass Borggaard Madsen
Schlag
Jonas Olsen
d1zzyy
Daniel Mortensen
ShiiftyG
Lukas Gyldstrand
Meldola
Simon Øland Meldola
artie
Nicklas Jensen
RYTTER
Max Rytter
Mofoo
Mike Lystlund
fuzion
Kasper Dyrby
screens
Andreas Schultz
Inf1nity
Nikolaj Sørensen
Paydex
Philip Danielsen
caze
Sebastian Jacobsen
rozquizt
Oliver Rosquist
Damsi
Damian Sokulski
ToweR
Victor Christensen
Kell3r
Magnus Keller
m0vski-
August Møller
Fletcher
Marcus Fletcher
Bl0mmen
Marcus Blom
L1ndtoft
Rasmus Grønning Lindtoft
arving
August Andersen
ebbens
Christoffer Ebbensgård
LASS
Andreas Skov Lass
OzN3X
Oscar Pihl Kleis
Tr1cky
Elliot Jørgensen
Doku
Christian Sebastian Nielsen
noike
Donat Jaseneckij
BlocH
Oliver Bloch
Br0k9n
Rasmus Bæk Christensen
Icron1c
Nicki Bæk Andersen
Emilovitch
Emil Sørensen
NickyB
Nicky Bruhn
Ep1sk
Jonas Toft Simonsen
MartjiNN
Martin Futtrup
Roar
Noah Steentofte
LifeisEmpty
Simon Lundegaard
entire
Silas Egelund Christensen
CR1zB
Christian Flintholm
Bukki
Sebastian Bukhave
Brandvarm
Marc Lindberg
karlkani
Mads Henneberg Hasager
Albrechtsen
Marcus Albrechtsen
FlowiS
Matias Albrechtsen
tinderfyren
Mike Gindeskov
GnG
Nikolaj Kongsgaard
Garnage2k
Steffan Nielsen
AziX
Kalle Sinding
Patchi
Julian Casper Østerby
Icemand
Martin Andersen
iBBovicH
Anders Damgaard
boyd
Gustav Handberg Madsen
sorN
Søren Kjær Heldgaard
banjo
Nikolaj Kobborg
N4XX1S
Noah Nielsen
Gaardsøe
Victor Gaardsøe
Tuff
Oscar Tuff
Ember
Johannes Husted Hagelsø
B!sgaard
Marcus Bisgaard
aro
Aaron Hentze
escilea111
Mathias Carlsen
immrse
william mortensen
g0dser
Christoffer Gammelby
thamlike
Jacob Holm
LuKZeN
Lukas Mølleskov
Jokab
Jakob Androsof Pedersen
Frags
Mads Emil Bekhoej Korsgaard
syzprex
Jeppe Fensteen Larsen
z0ki
Zakarias Broberg-Jepsen
DajyZ
Daniel Jellesen
Laykinn
Mikkel Østergaard
LoweN-
Kasper Løwenstein
SaMsInG
Jonas Samsing
Fire
Marvin Lykke Vesterager
Roxen
Marcus Rosenkrands
Bunke
Nichlas Bunkenborg
Bune
Emil Bune Svendsen
NIXA
Oliver Boesen
gleerup
Viktor Gleerup
Typos
Berthel Nielsen
smed
Casper Smed Kristensen
dfen
Jonas Sørensen
madsztw
Mads Damgaard
fweak
Tobias Hofmeister
BangBang
Magnus Petersen
tr1lle
Tristan Greve
zluX
Anders Glenstrup Niebuhr
z_nan
Sebastian Østergaard Kjær Voss
Kragh
Frederik August Kragh
Hauge
Markus Hauge Soelberg
Teelz
Frederik Krogshede Sørensen
deep
Phillip Jensen
xypee
William Sørensen
Patte
Patrick Pedersen
MiiraK
Kariim Safan
kjaerby
Kenneth Kjærby
TonZZeR
Emil Damsgaard Jensen
Wookien
Emil Dahl
Juncker
Mikkel Juncker
JUPPEH
Jeppe Toft Johnsen
deeque
Daniel Wichmann
Berger
Lucas Nielsen
Buur
Jesper Buur Sørensen
CueebiX
Simon Enemark Pedersen
So1zo
Simon Olsen
Eddieboy
Johannes Brünings-Hansen
N1lleR
Jakob Nielsen
Zreamy
Janus Skovgaard Erikson
RUB
Ali Al Rubaie
SmoFFy
Christian Iversen
Jmoments
Jeppe Olsen
tAOUNTED
Theis Krag Nielsen
KeyziiN
Christian Bisgaard Hansen
Youb4y
Younes Bayat
dox
Lukas Dockweiler
Iv3rZen
Christian Iversen
Q1ntZ
Oliver Bertram
Fröhlich
Tobias Frøhlich
KrusaA
Sebastian Krusaa Møller Berg-Larsen
nuxzy
Emil Teglgaard Lange
sh1Fu
Tristan Jensen
Adrenalin
Andreas Greve
Bach
Alexander Bach
Fraqziy
Aleksandar Holm
oFlaqme
Phillip Mulvad
Leonisse
Leo Richter
Ravnerok
Mikkel Ravnsted-Larsen
znejkeN
Jakob Findsen
Mags
Magnus Horn-Pedersen
zirex
Frederik Frandsen
darkness
Phillip Hansen
Haraldskii
Mads Nielsen
LuNd9aard
Noah Lundgaard
Olicsa
Oliver Cramon
Pølsevognen
Mathias Tonatiuh Pedersen-Campos
flakE
Alexander Iurato-Sørensen
Depz
Malthe Andersen
HardC0re
Lucas Hansen
røde
Mikkel Houe Møller
Pingvin
Alexander Nissen
Patrickobro
Patrick Madsen
nikiodoz
Niki Tamjidi
Z1noz
Luca Stibolt Jensen
R3mmer
Magnus Remmer Mortensen
Spykel
Oliver Besim Nielsen
Olaie
Benjamin Olaie
Kaito
Viktor Luciano Jensen
givenchy
Sebastian Ángel Guerrero
BaLsNeR
Gustav Balsner
b1zjr
Alfred Søgaard Kristensen
luzjepo
Lucas Jessen Pourroy
Emil88
Emil Hansen
Snuppi
Mathias Duedal
RAPZAK
Kaspar Adamsen
Ryuga
Eli Matthew Anthonsen
8uzK
Jacob Busk Jensen
K1ngShield
Skjold Malte Faber
-PLJ-
Patrick Lovén Jordansen
Abeeey
Jakob Tvede
Sk!Bach3
Oliver Ferslev Krebs Bache
Itachje
Jeppe vesterløkke
ReZzy
Julius Pihl
spec1al
August Bahrenscheer Ilve
Robsk1
Tristan Thomas Haaning
schraam
Mikkel Schram
Aer
Andreas Gleerup Hein
GrEnNiE
Laurits Lenskjold
Counnie
Lauge Frederiksen
Tapz
Jonathan Stendorf
Bloody
Emil Larsen
Nød
William Jensen
Præste
Victor Præstegaard
M0nkey
Gerard Van Harten
d0zeN
Lasse Westergaard
Bubz
Mark M. Tøttrup
V1go
Victor Noah Mundt
disty
Christian Skøtt Wede
b0ggi
Tobias böwadt
MzW
Matthew Winding Kristiansen
gravityy
Kristoffer Søholm
wardz
Frederik Berthelsen
maltevm
Malte von Mehren
vhL
Victor Hejstvig-Larsen
vh
Mads Andreassen
crax
Kristian Bjørndal
meiztR
Sebastian Holck Kjærgaard
GA1De
Mads Nielsen
svaev
Villads Kousgaard Rasmussen
BqreBedre
Marcus Haugbølle
Pentry
Albert Lauf Holm
Bahtman
Anton Baht
Th3Sentinel
Kuba Podoba
Swiftrunner
Oliver Maunsbach
Thomazze
Thomas Voldstedlund
benjab0b
Benjamin Larsen
tau7
Benjamin Tauman
arn
Anders Lydiksen
Dolle
Yousef Bayat
Eltong
Mads Andie Eltong
kjaer
Nikolai Kjær
bamme
David Wickmann
qvx
Marc Søhus Larsen
SEB
Sebastian Frovst Schneider
Suuplex
Alexander Sørig Sørensen
K3dde
Kristian Fransen
Mo0nst3r
Jonas Dahl
V!CTOR.BOY
Victor Brodersen
St4W
Patrick Stawitzki
d0lf
Oskar mikkelsen
f0rn1x
Christoffer Burgaard Hansen
Lu3aZ
Lucas Juhl Jensen
m1skel-ten
Mikkel Tamstrup Strunck
vortexx
Emil Hyldgaard
As_K
Asker Bak Dutschke
Hanth
Hans Østermark Jensen
ZnaQe
Elias Qader
JEFFERM
Jeff Meisner
A1msterG
Emil Guldmann Mørk
Minken
Martin Radoor
ChrisAzz
Christoffer Jarl
TigerX
Casper Børsting
Burlem
Emil Jarl Bülow
aMazed
Malte Olsen
CallmePablo
Mathias Ribergaard
Blobber
Mathias Blaabjerg
flaxzy
Marcus Fryland
MeSterLund
Martin Bitsch Lund
Soidny
Sebastian Bitsch
MuGGe
Sebastian Mikkelsen
LyMZ
Mark Bjerregaard Nørhede
Skov
Noah Skov Madsen
JSand
Johan Sand
neemoN
Andreas Bjerregaard
pEde
Oliver Pedersen
Johnny
Jonathan Steenstrup
mjaay
Mathias Bartels Jensenius
empyreaN
Philippe M
RyDex
Frederik Jensen Kjøller
mada
Magnus Dam Patursson
halF
Halfdan kjærsgaard
Creed
Niclas Haagensen
k0bra
Mads Ganderup Jacobsen
smackyy
Simon Hermansen
N1de
Nicklas Halberg
McClane
Martin Pedersen
Shizzle
Nikolaj Vigsø
Majsen
Theis Johannsen
Gris
William
shypi
Emil knudsen
ROSEN
Nikolaj Christensen
BoP
Emil Kuhlman
Zant1Q
Daniel Laugmann Nielsen
bang
Rasmus Bang
Poseidon
Frederik Svendsen
NICO
Nicolaj Diedrichsen
Shadow Eagle
Jesper Bergmann Fabrin
Rog3r
Aske Roger Buchwald Pedersen
Motiv
Alexander Hoppe
Fisherman
Mikkel Fisker Odgaard
zeik
Simon Holbæk Dalgaard Klokker
IWERSEN
Niels Iwersen
YBGY
Anders Kris Jensen
fryndt
Mads Fryndt
rissk0v
Oliver Risskov Jans
v1king
Rasmus Stege
replay
Kaare Kjøller
Pepemeister
Alexander Fogtmann Møller
Tjayflax
Hjalte Adam Kalkrup
Zlause
Silas Lindrup Lausen
Traiz
Tugay Sahin
teersuN
Nusret Cirakci
BollerS
Christian Boller
ZeiGo
Ferdi Güler
siroN
Frederik Juul-Larsen
Dr. Bokz
Magnus Thrane
popper
Oliver Kamperlund
After eight.dk
Nikolaj Rasmussen
skov
Nikolaj Skov
Friisle
Victor Friis Schmidt
c4z
Casper Bjerg
g1ft1g
Noah Østergaard
VituZ
Vitus Andersen
nayito
Holger Handberg Clift
STJERNE
Kasper Sterndorff
m4rker
Terkel Marker Due
zEv0
Mikkel Dyrberg
Dyrberg
Andreas Dyrberg
FREB
Dexter Brandt
Natas
Mads Hartmann
ebbe
Victor Ebbesen
V1ncer0
Bastiano Silva Friis
notaz
Jimmy Pham
stank
Ishak Kilic
yung busk
Anton Busch
Tipsie
Isabella Gyldstrand
Dewi
Michelle Dewi
Zygimage
Nicoline Hansen
Leite
Isabella Ilic
Lil Pingel
Signe Pingel Madsen
anja
Anja Soelberg
aurora
Aurora Lyngdal
Josefine
Josefine Jensen
marieeee
Marie Toft
Ismo
Isabella Ferslev
F1erce
Lucas Madvig Niebuhr
Raahauge
Axel Raahauge Madsen
Aakeson
Frederik Aakeson
bas1c
Felix Erling Ellekær-Olsen
RayziNN
William Simmelhack Schwartz Dejrup
PHRISK
Simon Boardman
MR.Bunny
Mads Jakob Andersen
Wambo
Jaime Frithiof
Weber
Nick Kjær Weber
Chaze
Jannick Hammershøj
Varanen78
Marius Rasmussen
devex
Silas Stilling-Jørgensen
DetNice
Lasse Kirketerp
Happym1x
Johannes Klausen
ASMadsen
Andreas Schiønemann Madsen
rallex
Rasmus Hjøllund Davidsen
Ra22eY
Rasmus Nielsen Henriksen
Un1que Madness
Mads Dahl Andersen
humle
Jens Holm
eNRAGE
Daniel Guldhammer
Rulla
Victor Moeslund-Hansen
baz1kki
Tobias Nielsen
Baby Jesus
Mathias Pedersen
DaddyFr1Ze
Nicklas Gade
Vuffi
Victor Jensen
Nikodeon
Nikolai Aabling Sørensen
Zengo
Nikolai Vester
Farmen2k
Magnus Jørgensen
Schne1der
Victor Villads Schneider
Qu1nT
Oliver Kongedam
Rikzh
Rikke Helmundt
oansvarig
Erika Tingvall
Hanz1
Ida Hansen
Holy_Water
Clara Ida Gustafsson
Dang Xia
Louise Klogborg
LuuL
Lucas Frederiksmose
Lums
Lukas Magnus Sørensen
BerneR
Oliver Berner Christensen
Sukkerzhok
Sofie Dahl Brøndum
QuilL
Tobias Maratas
Juuking
Frederik Jensen
Harboe
Lasse Harboe
JelleGod
Jesper Christensen
PederseNN
Nicklas Frydendal Løjtved Pedersen
Yodc
Cody Rowe
Socby
Tobias Møller
delaireiwnl
Søren Jensen
koppeN
Jacob
Will---
William Dalager
Simse
Simon Beck Knudsen
P3ssten
Christian Möller
Freddy
Frederik Tiufkær
OptiLuke
Lucas Agerskov
Nicofyyyr
Nico Lyksholm
juleez
Simon Beg Kristensen
KringeR
Kasper Henningsen
Kwaxii
Valdemar Brinck
Kazio
Mads Rossing Jeppesen
Knorr
Malthe Jørgensen
J3cho
Janick Hansen
xdpiratmanden
Mikkel Holm Holmquist
Carry Harry
Benjamin Skovgaard
LordLaks
Kasper Holm
DonPik
Frederik Lauritsen
ZAINT
Jakob Ravn
Bukzu2k
Rasmus hvitved
N1ckl4s
Nicklas Beuchert
XZek
Nicolai Kjær Søgaard
Señor
Nicolai Riis Jaksland
Eow
Nicolai Johansen
Exborne
Lucas Hauge
_eXeCutie
Daniel Aalund Gehlert
OttoFK
Otto Foldager Kyndesen
SuPDuZz
Sebastian Bahne Knudsen
Bamse
Emil Vind Dahl
Spantinho
Markus Spanter
JKR
Kasper Rabjerg
Viggo
Viktor Petterson
Jensen
Casper Jensen
LukeLS
Lucas Svendsen
4lexc
Alexander Møller Christensen
kimchi
Kim Andersson
Herman
Emil Holm Hermansen
Nub97
Jørgen Bryld
z0ne
Anton Emil Tofte Rasmussen
lolopat
Magnus Skak Jensen
OBOY
Oliver Petersen
W3TZ_
Silas da Silva
Nanshan
Mikkel Damsgaard
joejoe
Jonas Damsgaard
J1Nz
Jens Hjerrild Mikkelsen
Akkerhk
Aksel
Xever
Tobias Daugbjerg
neander
Philip Hovborg
Lynch
Sander Daugbjerg
Get_Left
Nikolai Ahlers Gustafsson
Heiberg
Victor Heiberg Lund Andersen
cr0ss
Mathias Rasmussen
Sebber
Sebastian Horsted
Go0my
Mathias Svenstrup Kristensen
Kirkonherra
Oskar Ørts Hansen
hanoi
Kasper Busch
Chrissi
Christoffer Kristiansen
Ben Dover
Magnús la Cour Reitz
Martoz
Markus Kjær Hallin
Bundeee
Victor Hald Bunde
oPt1mum
Emil Bremer
NaP
Rasmus Turn Kruse
Sparky
Lukas Støjer
ga1tov
Yusup Avdun
Stromanizer
Sebastian Stroman
EmiLiuZ
Emil Grøndahl Kristensen
Dorff
Frederik Mendez Brockdorff
DaiMony
Sofus Laguna Kristensen
Zignation
Søren Ulrik Johansen
Egeskov
Martin
Viroxin
Nicholas Samuel Larsen
MrMarcz
Marcus Thinggaard
Alxras
Alex Rasmussen
Middi
Micki Poulsen
Sammeyy
Sammey Samuelsen
Palerider
Victor Jones Birkemose
wiktor
Viktor Nielsen
Prism
Frederik Pofler
be1er
Storm Beier
D0nn1
Jonas Skov Hansen
Alpha
Luca Huelle
Sc1ence
Memet Per Mustafa Can
Slexa
Alexander Marrup
ArC
Jeppe Dalgaard
TBA
TBA
TBA
TBA
TBA
TBA
TBA
TBA
TBA
TBA
UngHvidDreng
Mads Munk
Multi09
Sebastian Brinker
Boonen
Thomas Boonen
Missile Toe
Nicky Kristensen
Sjøgurko
Lucas Sjøgren Larsen
BlaZee
Benjamin Larsen
luggi
Lucas Juul
NightmareZ
Magnus Gaardavig Holt
KiKo
Amir Parkhoo
Trun1eX
Anton Boi
TBA
TBA
TBA
TBA
TBA
TBA
TBA
TBA
TBA
TBA
Thunr1c
Mikkel Kløjgaard Pedersen
NLM
Nicolai Lisborg Marcussen
AbbLeu
Mikkel Færk Nielsen
-AzN
Andreas Christian Sejer Pedersen
Winther
Lucas Winther Jensen
Einar
Eskild
Flying Squirrel
Loke Dalsgaard Kousgaard Lorentsen
ssleepy
Oscar Riis Berg
S3b
Sebastian Nielsen
melbollesuppe
Anders Jensen
Clawr
Bjørn Fabricius
Sharkie
Daniel Mehlsen
RhoODo
Kasper Grandt
backs
Nicolai Backs
TeggaFxD
Jonas Thomsen
Vigg3r
Victor Lau Nielsen
Er1k
Erik Baden Steffensen
Ases1no
Emil Jespersen
D1TLEV
Ditlev Johannes Thygesen
Roxsig
Tøger Nielsen
Trallen
Lasse Sørensen
Troski
Lukas Lausen
Clibe
Magnus Spurre
F1xer
Oskar Emil Lylloff
Majus
Marius Egeris Holtegaard
Dem0-Day
Mikkel J
Topez
Mads Døssing
B4GG3
Tobias Bagge
Kris1chili
Kristoffer Lund-Nielsen
noname
Mathias Hald Birkholm
Zer0
Lucas løgstrup
K1ngWave
Malick Marzouk
SLoFFI
Gustav Richter-Jørgensen
Craxiii
Isak Grinderslev
AB
Alex Bayer
Kampe
Resultater
Vælg en division for at sortere på hold
Alle
Astralis Talent
Atlantic
CEPTER BITSKINS
Copenhagen Wolves
IMA PROBLEM
Preasy Rising
Sashi Esport
XI Esport SponsorWorld
Alle
Esport Harte Omega
Flares Esport
Floki Esport
Frb. Falcons
Kronjyllands Main
MASONIC
Maknitude
SERA Esport
Sashi Academy
XI Nordcom
Alle
Esport Harte Rebels
Flares Academy
Floki Draugr
Future Gaming Legends
HDE.Hype
HyperioN
Luxera
MASONIC Academy
O Grande Canhão Main
XI Akademi
Alle
Esport Harte Forza
Esport Harte Unicorns
Hypersonic
Kronjyllands Talent
Linx D. Legacy
OIS eSport Main
Vendetta Gaming
XI Esportal
junummer
Ølgod Efterskole
Alle
AUC Tigers
Aurantiaco
Ducator eSports
Gecko Talent
MultiHunters
OGC Slukket
Sørby Star
Vendetta Gaming Talent
eSpuma
Ølgod Efterskole 3
Alle
AMO Esport
AaB esport
Fortress Main
Gecko esport
HDE.Wild
Halstedhus IF
O Grande Canhão Græs
OIS eSport
its OK
Ølgod Efterskole 2
Alle
Backseat Gamers
FUTURE17
Fjerritslev Gymnasium
HDE.Starz
Rydhave Grøn
Syntox
Unsigned Puggers
Vulture
eSport Taasinge
goatgang
Alle
CSE.Main
Die Hard
Espergærde Esport
Flares Redemption
Ingen Arme
MultiHunters Elite
OnlyzinkS
Speedperformers
Sørby Legion
Uppercuthummerklo Rising
Alle
AUC Tigers Talent
AaB Female
Astralis Women
Egedal Esport
Emerge Main
Espergærde Esport Elite
Fatal Utility
ICE Cream
Syntox Academy
XI Female GamerPay
Alle
Crystal.Onyx
E20
Faaborg Esport Academy
Fluxile
HDE.NotWild
Hold 2
Sørby Light
That Team
Uppercuthummerklo OG
XI GamerPay
Alle
Fluxile Academy
Fortress Akademi
ICE-Flames
KTG esport
Kolding Esport
La Santa Michaels
SECURUS
SGI
Sørby Immortals
TBA
Alle
Borghaven IF
Espergærde Roar
Femmøller Alea
Flaming North Esport
Halstedhus.Masonic
Hamringstogt - Alpha
Rydhave Immortals
Stidsholt Efterskole
Vilde katte
Vortex Gaming Talent
Alle
Der er ikke flere kommende kampe
25. marts, 20:00
Slutspil/Relegation
Astralis Talent
1
:
2
Vertigo, Overpass, Inferno
Sashi Esport
25. marts, 17:30
Slutspil/Relegation
Sashi Esport
2
:
0
Overpass, Vertigo, Nuke
CEPTER BITSKINS
25. marts, 17:30
Slutspil/Relegation
Astralis Talent
2
:
1
Nuke, Ancient, Vertigo
XI Esport SponsorWorld
20. marts, 20:00
Slutspil/Relegation
Espergærde Esport
2
:
0
Overpass, Vertigo, Nuke
Emerge Main
20. marts, 20:00
Slutspil/Relegation
Unsigned Puggers
2
:
0
Mirage, Overpass, Nuke
Uppercuthummerklo OG
20. marts, 20:00
Slutspil/Relegation
AMO Esport
2
:
1
Overpass, Anubis, Ancient
La Santa Michaels
20. marts, 20:00
Slutspil/Relegation
Aurantiaco
2
:
1
Overpass, Ancient, Vertigo
Flaming North Esport
20. marts, 20:00
Slutspil/Relegation
Luxera
2
:
1
Vertigo, Overpass, Nuke
FUTURE17
20. marts, 20:00
Slutspil/Relegation
Hypersonic
2
:
0
Ancient, Mirage, Nuke
its OK
20. marts, 19:00
Slutspil/Relegation
OGC Slukket
2
:
0
Ancient, Anubis, Mirage
Rydhave Immortals
20. marts, 19:00
Slutspil/Relegation
OIS eSport Main
1
:
2
Anubis, Nuke, Overpass
Die Hard
19. marts, 20:00
Slutspil/Relegation
XI Nordcom
0
:
2
Ancient, Vertigo, Nuke
HyperioN
19. marts, 20:00
Slutspil/Relegation
eSport Taasinge
2
:
0
Overpass, Mirage, Vertigo
Fluxile
19. marts, 19:00
Slutspil/Relegation
Sørby Legion
2
:
1
Anubis, Nuke, Ancient
Fatal Utility
19. marts, 19:00
Slutspil/Relegation
SERA Esport
2
:
0
Vertigo, Nuke, Ancient
Ølgod Efterskole
19. marts, 19:00
Slutspil/Relegation
Vulture
1
:
2
Ancient, Overpass, Mirage
its OK
19. marts, 19:00
Slutspil/Relegation
O Grande Canhão Græs
2
:
0
Mirage, Overpass, Vertigo
SGI
19. marts, 18:00
Slutspil/Relegation
Halstedhus IF
2
:
0
Overpass, Inferno, Mirage
Fortress Akademi
19. marts, 18:00
Slutspil/Relegation
XI Akademi
0
:
2
Vertigo, Mirage, Ancient
MultiHunters Elite
18. marts, 20:00
Slutspil/Relegation
Ølgod Efterskole 3
2
:
0
Ancient, Overpass, Vertigo
Espergærde Roar
18. marts, 20:00
Slutspil/Relegation
IMA PROBLEM
2
:
0
Ancient, Overpass, Nuke
Kronjyllands Main
18. marts, 20:00
Slutspil/Relegation
Gecko esport
1
:
2
Ancient, Mirage, Overpass
FUTURE17
18. marts, 20:00
Slutspil/Relegation
CSE.Main
2
:
0
Overpass, Vertigo, Inferno
Egedal Esport
18. marts, 20:00
Slutspil/Relegation
Backseat Gamers
2
:
0
Overpass, Anubis, Inferno
Hold 2
18. marts, 18:00
Slutspil/Relegation
MultiHunters Elite
2
:
0
Anubis, Vertigo, Ancient
Sørby Star
17. marts, 19:00
Slutspil/Relegation
MultiHunters
0
:
2
Mirage, Nuke, Ancient
Die Hard
13. marts, 22:00
2 Division B
junummer
6
:
13
Nuke
Esport Harte Forza
13. marts, 22:00
3 Division A
AUC Tigers
16
:
12
Vertigo
Aurantiaco
13. marts, 22:00
3 Division B
Halstedhus IF
3
:
13
Mirage
AMO Esport
13. marts, 22:00
3 Division C
Fjerritslev Gymnasium
13
:
11
Ancient
FUTURE17
13. marts, 21:00
2 Division A
Floki Draugr
5
:
13
Nuke
MASONIC Academy
13. marts, 21:00
2 Division A
Luxera
13
:
8
Vertigo
HDE.Hype
13. marts, 21:00
2 Division A
HyperioN
10
:
13
Ancient
Flares Academy
13. marts, 21:00
2 Division B
Vendetta Gaming
13
:
11
Ancient
Hypersonic
13. marts, 21:00
2 Division B
Esport Harte Forza
13
:
10
Overpass
XI Esportal
13. marts, 21:00
2 Division B
junummer
13
:
6
Ancient
Kronjyllands Talent
13. marts, 21:00
3 Division A
OGC Slukket
13
:
2
Mirage
Gecko Talent
13. marts, 21:00
3 Division A
Sørby Star
13
:
10
Ancient
eSpuma
13. marts, 21:00
3 Division B
Halstedhus IF
13
:
9
Mirage
AaB esport
13. marts, 21:00
3 Division B
O Grande Canhão Græs
4
:
13
Overpass
HDE.Wild
13. marts, 21:00
3 Division B
Gecko esport
9
:
13
Ancient
Ølgod Efterskole 2
13. marts, 21:00
3 Division C
FUTURE17
13
:
10
Mirage
goatgang
13. marts, 21:00
3 Division C
eSport Taasinge
6
:
13
Ancient
Backseat Gamers
13. marts, 21:00
3 Division D
CSE.Main
13
:
11
Nuke
Espergærde Esport
13. marts, 21:00
3 Division D
MultiHunters Elite
16
:
14
Ancient
Ingen Arme
13. marts, 21:00
4 Division A
Egedal Esport
13
:
10
Ancient
AaB Female
13. marts, 21:00
4 Division A
ICE Cream
14
:
16
Nuke
Fatal Utility
13. marts, 21:00
4 Division B
That Team
14
:
16
Vertigo
Fluxile
13. marts, 21:00
4 Division B
E20
13
:
0
Vertigo
HDE.NotWild
13. marts, 21:00
4 Division C
Fortress Akademi
16
:
14
Vertigo
Sørby Immortals
13. marts, 21:00
4 Division C
SECURUS
13
:
9
Overpass
ICE-Flames
13. marts, 21:00
4 Division D
Rydhave Immortals
5
:
13
Vertigo
Stidsholt Efterskole
13. marts, 21:00
4 Division D
Halstedhus.Masonic
7
:
13
Overpass
Flaming North Esport
13. marts, 20:00
2 Division A
Floki Draugr
8
:
13
Anubis
XI Akademi
13. marts, 20:00
2 Division A
MASONIC Academy
13
:
1
Overpass
Luxera
13. marts, 20:00
3 Division A
Gecko Talent
9
:
13
Anubis
Ølgod Efterskole 3
13. marts, 20:00
3 Division A
Aurantiaco
14
:
16
Overpass
Vendetta Gaming Talent
13. marts, 20:00
3 Division A
OGC Slukket
13
:
11
Overpass
eSpuma
13. marts, 20:00
3 Division B
OIS eSport
11
:
13
Mirage
Ølgod Efterskole 2
13. marts, 20:00
3 Division B
AMO Esport
11
:
13
Vertigo
Gecko esport
13. marts, 20:00
3 Division B
AaB esport
5
:
13
Ancient
Fortress Main
13. marts, 20:00
3 Division C
goatgang
13
:
11
Nuke
Syntox
13. marts, 20:00
3 Division C
Unsigned Puggers
5
:
13
Nuke
Backseat Gamers
13. marts, 20:00
3 Division C
Vulture
8
:
13
Ancient
Rydhave Grøn
13. marts, 20:00
3 Division C
FUTURE17
13
:
1
Vertigo
HDE.Starz
13. marts, 20:00
3 Division D
MultiHunters Elite
16
:
13
Overpass
CSE.Main
13. marts, 20:00
3 Division D
OnlyzinkS
10
:
13
Nuke
Ingen Arme
13. marts, 20:00
3 Division D
Sørby Legion
13
:
10
Nuke
Espergærde Esport
13. marts, 20:00
4 Division B
Crystal.Onyx
13
:
1
Vertigo
That Team
13. marts, 20:00
4 Division B
XI GamerPay
9
:
13
Overpass
E20
13. marts, 20:00
4 Division B
Faaborg Esport Academy
13
:
6
Nuke
Fluxile
13. marts, 20:00
4 Division C
KTG esport
3
:
13
Vertigo
Kolding Esport
13. marts, 20:00
4 Division D
Vilde katte
12
:
16
Vertigo
Stidsholt Efterskole
13. marts, 19:00
2 Division A
Luxera
2
:
13
Nuke
Floki Draugr
13. marts, 19:00
2 Division A
HDE.Hype
10
:
13
Mirage
XI Akademi
13. marts, 19:00
2 Division B
Linx D. Legacy
13
:
4
Vertigo
Kronjyllands Talent
13. marts, 19:00
3 Division A
Ølgod Efterskole 3
16
:
14
Ancient
OGC Slukket
13. marts, 19:00
3 Division A
Vendetta Gaming Talent
13
:
8
Vertigo
Gecko Talent
13. marts, 19:00
3 Division B
OIS eSport
11
:
13
Nuke
its OK
13. marts, 19:00
3 Division C
Fjerritslev Gymnasium
8
:
13
Ancient
Vulture
13. marts, 19:00
3 Division C
Backseat Gamers
7
:
13
Overpass
HDE.Starz
13. marts, 19:00
3 Division C
Unsigned Puggers
11
:
13
Mirage
Syntox
13. marts, 19:00
3 Division D
Ingen Arme
13
:
4
Nuke
Espergærde Esport
13. marts, 19:00
3 Division D
OnlyzinkS
13
:
10
Vertigo
Uppercuthummerklo Rising
13. marts, 19:00
4 Division B
Hold 2
13
:
2
Overpass
That Team
13. marts, 19:00
4 Division B
Crystal.Onyx
13
:
3
Vertigo
Faaborg Esport Academy
13. marts, 19:00
4 Division C
Fortress Akademi
13
:
6
Overpass
SGI
13. marts, 19:00
4 Division C
Sørby Immortals
11
:
13
Nuke
ICE-Flames
13. marts, 18:00
3 Division B
AMO Esport
13
:
10
Nuke
Fortress Main
13. marts, 18:00
3 Division C
HDE.Starz
13
:
16
Mirage
Fjerritslev Gymnasium
13. marts, 18:00
3 Division C
Rydhave Grøn
5
:
13
Anubis
Syntox
13. marts, 18:00
3 Division D
OnlyzinkS
11
:
13
Inferno
Speedperformers
13. marts, 18:00
4 Division A
Syntox Academy
13
:
4
Ancient
AUC Tigers Talent
13. marts, 18:00
4 Division C
ICE-Flames
13
:
11
Ancient
KTG esport
12. marts, 22:00
3 Division A
MultiHunters
13
:
6
Overpass
Gecko Talent
12. marts, 22:00
4 Division A
AUC Tigers Talent
10
:
13
Ancient
Egedal Esport
12. marts, 21:00
1 Division
MASONIC
5
:
13
Vertigo
Esport Harte Omega
12. marts, 21:00
1 Division
Frb. Falcons
8
:
13
Nuke
Kronjyllands Main
12. marts, 21:00
2 Division A
Flares Academy
13
:
10
Nuke
Luxera
12. marts, 21:00
2 Division A
HDE.Hype
6
:
13
Ancient
O Grande Canhão Main
12. marts, 21:00
2 Division A
HyperioN
16
:
12
Ancient
Esport Harte Rebels
12. marts, 21:00
2 Division B
Hypersonic
9
:
13
Anubis
XI Esportal
12. marts, 21:00
2 Division B
Esport Harte Unicorns
8
:
13
Vertigo
Esport Harte Forza
12. marts, 21:00
2 Division B
Kronjyllands Talent
13
:
5
Overpass
Vendetta Gaming
12. marts, 21:00
3 Division A
Ducator eSports
13
:
7
Vertigo
Ølgod Efterskole 3
12. marts, 21:00
3 Division A
AUC Tigers
6
:
13
Inferno
MultiHunters
12. marts, 21:00
3 Division B
AMO Esport
13
:
2
Nuke
HDE.Wild
12. marts, 21:00
3 Division B
Ølgod Efterskole 2
11
:
13
Ancient
AaB esport
12. marts, 21:00
3 Division B
its OK
13
:
5
Overpass
O Grande Canhão Græs
12. marts, 21:00
3 Division C
Syntox
13
:
10
Nuke
Fjerritslev Gymnasium
12. marts, 21:00
3 Division C
Rydhave Grøn
6
:
13
Ancient
Unsigned Puggers
12. marts, 21:00
3 Division C
goatgang
13
:
9
Vertigo
eSport Taasinge
12. marts, 21:00
3 Division D
Die Hard
13
:
11
Vertigo
Uppercuthummerklo Rising
12. marts, 21:00
3 Division D
Speedperformers
5
:
13
Vertigo
MultiHunters Elite
12. marts, 21:00
3 Division D
Flares Redemption
13
:
11
Mirage
Sørby Legion
12. marts, 21:00
4 Division A
Emerge Main
13
:
8
Overpass
AUC Tigers Talent
12. marts, 21:00
4 Division A
XI Female GamerPay
7
:
13
Mirage
AaB Female
12. marts, 21:00
4 Division C
SGI
13
:
4
Overpass
La Santa Michaels
12. marts, 21:00
4 Division D
Vilde katte
6
:
13
Ancient
Hamringstogt - Alpha
12. marts, 21:00
4 Division D
Espergærde Roar
10
:
13
Nuke
Borghaven IF
12. marts, 20:00
1 Division
Flares Esport
6
:
13
Ancient
SERA Esport
12. marts, 20:00
1 Division
Frb. Falcons
4
:
13
Nuke
Esport Harte Omega
12. marts, 20:00
1 Division
Kronjyllands Main
16
:
12
Anubis
Sashi Academy
12. marts, 20:00
2 Division A
Floki Draugr
13
:
6
Anubis
HDE.Hype
12. marts, 20:00
2 Division A
XI Akademi
9
:
13
Vertigo
O Grande Canhão Main
12. marts, 20:00
2 Division A
Esport Harte Rebels
13
:
3
Nuke
Luxera
12. marts, 20:00
2 Division A
MASONIC Academy
13
:
2
Nuke
HyperioN
12. marts, 20:00
2 Division B
Esport Harte Forza
13
:
11
Overpass
Ølgod Efterskole
12. marts, 20:00
2 Division B
OIS eSport Main
6
:
13
Vertigo
Linx D. Legacy
12. marts, 20:00
2 Division B
XI Esportal
5
:
13
Ancient
Vendetta Gaming
12. marts, 20:00
3 Division A
Sørby Star
1
:
13
Nuke
MultiHunters
12. marts, 20:00
3 Division A
Ølgod Efterskole 3
14
:
16
Vertigo
AUC Tigers
12. marts, 20:00
3 Division B
Halstedhus IF
4
:
13
Ancient
Gecko esport
12. marts, 20:00
3 Division B
OIS eSport
8
:
13
Vertigo
AMO Esport
12. marts, 20:00
3 Division B
HDE.Wild
9
:
13
Overpass
its OK
12. marts, 20:00
3 Division C
eSport Taasinge
2
:
13
Nuke
Syntox
12. marts, 20:00
3 Division C
goatgang
13
:
9
Ancient
Fjerritslev Gymnasium
12. marts, 20:00
3 Division D
OnlyzinkS
2
:
13
Vertigo
Flares Redemption
12. marts, 20:00
3 Division D
Speedperformers
5
:
13
Mirage
Uppercuthummerklo Rising
12. marts, 20:00
4 Division A
AaB Female
3
:
13
Vertigo
Syntox Academy
12. marts, 20:00
4 Division A
ICE Cream
13
:
6
Overpass
XI Female GamerPay
12. marts, 20:00
4 Division B
Hold 2
11
:
13
Inferno
Fluxile
12. marts, 20:00
4 Division B
Sørby Light
13
:
7
Vertigo
HDE.NotWild
12. marts, 20:00
4 Division B
E20
16
:
14
Ancient
Crystal.Onyx
12. marts, 20:00
4 Division C
Fluxile Academy
10
:
13
Vertigo
Sørby Immortals
12. marts, 20:00
4 Division C
SGI
13
:
11
Nuke
SECURUS
12. marts, 20:00
4 Division D
Vilde katte
13
:
6
Ancient
Halstedhus.Masonic
12. marts, 20:00
4 Division D
Rydhave Immortals
4
:
13
Inferno
Borghaven IF
12. marts, 20:00
4 Division D
Hamringstogt - Alpha
13
:
8
Overpass
Stidsholt Efterskole
12. marts, 19:00
1 Division
Frb. Falcons
6
:
13
Overpass
Maknitude
12. marts, 19:00
1 Division
Flares Esport
13
:
8
Ancient
MASONIC
12. marts, 19:00
1 Division
Esport Harte Omega
13
:
11
Ancient
SERA Esport
12. marts, 19:00
2 Division A
HyperioN
13
:
4
Ancient
XI Akademi
12. marts, 19:00
2 Division B
XI Esportal
13
:
11
Nuke
Esport Harte Unicorns
12. marts, 19:00
2 Division B
Linx D. Legacy
16
:
13
Inferno
Ølgod Efterskole
12. marts, 19:00
3 Division A
eSpuma
13
:
10
Ancient
Ølgod Efterskole 3
12. marts, 19:00
3 Division A
MultiHunters
6
:
13
Vertigo
Ducator eSports
12. marts, 19:00
3 Division B
O Grande Canhão Græs
13
:
8
Overpass
Fortress Main
12. marts, 19:00
3 Division C
Unsigned Puggers
12
:
16
Ancient
Fjerritslev Gymnasium
12. marts, 19:00
3 Division D
OnlyzinkS
10
:
13
Ancient
Die Hard
12. marts, 19:00
4 Division A
Emerge Main
13
:
7
Nuke
Fatal Utility
12. marts, 19:00
4 Division B
Sørby Light
13
:
8
Anubis
Fluxile
12. marts, 19:00
4 Division C
SECURUS
13
:
5
Mirage
Fluxile Academy
12. marts, 19:00
4 Division D
Halstedhus.Masonic
8
:
13
Inferno
Espergærde Roar
12. marts, 18:00
1 Division
Sashi Academy
13
:
7
Nuke
Maknitude
12. marts, 18:00
3 Division D
Die Hard
13
:
9
Mirage
Speedperformers
12. marts, 18:00
4 Division A
Syntox Academy
13
:
8
Ancient
Espergærde Esport Elite
12. marts, 18:00
4 Division B
HDE.NotWild
2
:
13
Overpass
Uppercuthummerklo OG
11. marts, 21:00
POWER Ligaen
XI Esport SponsorWorld
10
:
13
Anubis
Astralis Talent
11. marts, 21:00
2 Division B
junummer
13
:
7
Nuke
Esport Harte Unicorns
11. marts, 21:00
3 Division A
OGC Slukket
13
:
1
Ancient
Aurantiaco
11. marts, 21:00
3 Division A
AUC Tigers
13
:
3
Vertigo
Gecko Talent
11. marts, 21:00
3 Division B
AaB esport
16
:
12
Anubis
O Grande Canhão Græs
11. marts, 21:00
4 Division A
Espergærde Esport Elite
22
:
20
Inferno
ICE Cream
11. marts, 21:00
4 Division D
Vortex Gaming Talent
6
:
13
Mirage
Flaming North Esport
11. marts, 21:00
4 Division D
Espergærde Roar
6
:
13
Mirage
Rydhave Immortals
11. marts, 20:00
POWER Ligaen
Copenhagen Wolves
9
:
13
Overpass
XI Esport SponsorWorld
11. marts, 20:00
1 Division
XI Nordcom
13
:
8
Ancient
Kronjyllands Main
11. marts, 20:00
2 Division A
HyperioN
16
:
13
Ancient
O Grande Canhão Main
11. marts, 20:00
2 Division B
junummer
13
:
11
Nuke
Linx D. Legacy
11. marts, 20:00
3 Division A
Sørby Star
3
:
13
Vertigo
AUC Tigers
11. marts, 20:00
3 Division A
Aurantiaco
6
:
13
Ancient
Ducator eSports
11. marts, 20:00
3 Division B
Halstedhus IF
13
:
5
Overpass
its OK
11. marts, 20:00
3 Division B
Gecko esport
8
:
13
Vertigo
O Grande Canhão Græs
11. marts, 20:00
4 Division A
Egedal Esport
7
:
13
Ancient
Espergærde Esport Elite
11. marts, 20:00
4 Division A
Astralis Women
13
:
8
Anubis
AaB Female
11. marts, 20:00
4 Division A
Syntox Academy
5
:
13
Overpass
Emerge Main
11. marts, 20:00
4 Division B
Hold 2
7
:
13
Nuke
Crystal.Onyx
11. marts, 20:00
4 Division B
XI GamerPay
13
:
11
Ancient
Sørby Light
11. marts, 20:00
4 Division B
That Team
4
:
13
Ancient
Uppercuthummerklo OG
11. marts, 20:00
4 Division C
Fortress Akademi
13
:
8
Mirage
Kolding Esport
11. marts, 20:00
4 Division D
Flaming North Esport
13
:
9
Anubis
Borghaven IF
11. marts, 19:00
POWER Ligaen
Atlantic
13
:
7
Ancient
IMA PROBLEM
11. marts, 19:00
POWER Ligaen
Preasy Rising
11
:
13
Nuke
Astralis Talent
11. marts, 19:00
POWER Ligaen
Sashi Esport
13
:
11
Nuke
CEPTER BITSKINS
11. marts, 19:00
1 Division
Floki Esport
10
:
13
Ancient
XI Nordcom
11. marts, 19:00
3 Division A
Gecko Talent
5
:
13
Vertigo
Ducator eSports
11. marts, 19:00
3 Division C
Backseat Gamers
7
:
13
Anubis
Vulture
11. marts, 19:00
4 Division A
Astralis Women
7
:
13
Vertigo
Emerge Main
11. marts, 19:00
4 Division B
Sørby Light
9
:
13
Vertigo
Crystal.Onyx
11. marts, 19:00
4 Division B
Faaborg Esport Academy
6
:
13
Inferno
Hold 2
11. marts, 19:00
4 Division D
Vortex Gaming Talent
11
:
13
Anubis
Borghaven IF
11. marts, 19:00
4 Division D
Flaming North Esport
8
:
13
Overpass
Espergærde Roar
11. marts, 18:00
POWER Ligaen
IMA PROBLEM
5
:
13
Nuke
Sashi Esport
11. marts, 18:00
POWER Ligaen
Atlantic
14
:
16
Nuke
CEPTER BITSKINS
11. marts, 18:00
POWER Ligaen
Copenhagen Wolves
11
:
13
Overpass
Preasy Rising
11. marts, 18:00
1 Division
MASONIC
11
:
13
Ancient
XI Nordcom
6. marts, 22:00
4 Division A
Espergærde Esport Elite
5
:
13
Ancient
AUC Tigers Talent
6. marts, 22:00
4 Division D
Hamringstogt - Alpha
13
:
11
Anubis
Borghaven IF
6. marts, 21:00
POWER Ligaen
Sashi Esport
16
:
13
Nuke
Preasy Rising
6. marts, 21:00
POWER Ligaen
Astralis Talent
6
:
13
Nuke
Atlantic
6. marts, 21:00
POWER Ligaen
IMA PROBLEM
4
:
13
Anubis
Copenhagen Wolves
6. marts, 21:00
POWER Ligaen
CEPTER BITSKINS
13
:
10
Anubis
XI Esport SponsorWorld
6. marts, 21:00
1 Division
Floki Esport
6
:
13
Ancient
Kronjyllands Main
6. marts, 21:00
1 Division
Maknitude
13
:
11
Vertigo
SERA Esport
6. marts, 21:00
1 Division
Flares Esport
16
:
14
Ancient
Esport Harte Omega
6. marts, 21:00
2 Division A
Flares Academy
9
:
13
Ancient
Esport Harte Rebels
6. marts, 21:00
2 Division B
Linx D. Legacy
13
:
8
Ancient
Vendetta Gaming
6. marts, 21:00
3 Division A
OGC Slukket
13
:
6
Overpass
Vendetta Gaming Talent
6. marts, 21:00
3 Division B
AaB esport
5
:
13
Nuke
its OK
6. marts, 21:00
3 Division C
Unsigned Puggers
7
:
13
Overpass
goatgang
6. marts, 21:00
3 Division C
Fjerritslev Gymnasium
10
:
13
Nuke
Backseat Gamers
6. marts, 21:00
3 Division D
Espergærde Esport
4
:
13
Overpass
MultiHunters Elite
6. marts, 21:00
4 Division A
ICE Cream
13
:
6
Overpass
AUC Tigers Talent
6. marts, 21:00
4 Division B
Uppercuthummerklo OG
11
:
13
Overpass
XI GamerPay
6. marts, 21:00
4 Division B
That Team
7
:
13
Anubis
HDE.NotWild
6. marts, 21:00
4 Division C
ICE-Flames
14
:
16
Ancient
La Santa Michaels
6. marts, 21:00
4 Division C
Kolding Esport
13
:
6
Overpass
Sørby Immortals
6. marts, 21:00
4 Division D
Rydhave Immortals
13
:
6
Ancient
Vortex Gaming Talent
6. marts, 21:00
4 Division D
Flaming North Esport
16
:
14
Ancient
Hamringstogt - Alpha
6. marts, 21:00
4 Division D
Borghaven IF
3
:
13
Ancient
Vilde katte
6. marts, 20:00
POWER Ligaen
Astralis Talent
13
:
4
Ancient
CEPTER BITSKINS
6. marts, 20:00
POWER Ligaen
Sashi Esport
13
:
7
Inferno
XI Esport SponsorWorld
6. marts, 20:00
POWER Ligaen
Preasy Rising
13
:
4
Ancient
IMA PROBLEM
6. marts, 20:00
POWER Ligaen
Atlantic
7
:
13
Inferno
Copenhagen Wolves
6. marts, 20:00
1 Division
Flares Esport
10
:
13
Ancient
Frb. Falcons
6. marts, 20:00
1 Division
Kronjyllands Main
13
:
10
Nuke
MASONIC
6. marts, 20:00
1 Division
SERA Esport
11
:
13
Ancient
Sashi Academy
6. marts, 20:00
1 Division
Floki Esport
13
:
11
Vertigo
Maknitude
6. marts, 20:00
2 Division A
Esport Harte Rebels
4
:
13
Ancient
MASONIC Academy
6. marts, 20:00
3 Division A
Sørby Star
13
:
10
Vertigo
Vendetta Gaming Talent
6. marts, 20:00
3 Division B
Gecko esport
13
:
11
Inferno
HDE.Wild
6. marts, 20:00
3 Division B
OIS eSport
11
:
13
Ancient
AaB esport
6. marts, 20:00
3 Division C
Backseat Gamers
9
:
13
Ancient
goatgang
6. marts, 20:00
3 Division C
Fjerritslev Gymnasium
11
:
13
Ancient
Rydhave Grøn
6. marts, 20:00
3 Division C
Syntox
13
:
8
Overpass
Vulture
6. marts, 20:00
3 Division D
MultiHunters Elite
13
:
4
Ancient
Sørby Legion
6. marts, 20:00
3 Division D
Espergærde Esport
9
:
13
Overpass
Die Hard
6. marts, 20:00
4 Division B
XI GamerPay
9
:
13
Anubis
Faaborg Esport Academy
6. marts, 20:00
4 Division B
Crystal.Onyx
13
:
4
Nuke
Uppercuthummerklo OG
6. marts, 20:00
4 Division C
La Santa Michaels
7
:
13
Ancient
Kolding Esport
6. marts, 20:00
4 Division C
ICE-Flames
5
:
13
Vertigo
SGI
6. marts, 20:00
4 Division D
Stidsholt Efterskole
10
:
13
Overpass
Flaming North Esport
6. marts, 19:00
POWER Ligaen
Copenhagen Wolves
6
:
13
Ancient
CEPTER BITSKINS
6. marts, 19:00
POWER Ligaen
Atlantic
9
:
13
Vertigo
Preasy Rising
6. marts, 19:00
1 Division
Floki Esport
13
:
8
Ancient
Frb. Falcons
6. marts, 19:00
1 Division
Maknitude
13
:
6
Overpass
Esport Harte Omega
6. marts, 19:00
2 Division A
MASONIC Academy
13
:
4
Ancient
XI Akademi
6. marts, 19:00
3 Division A
Sørby Star
6
:
13
Ancient
OGC Slukket
6. marts, 19:00
3 Division B
Halstedhus IF
10
:
13
Nuke
Fortress Main
6. marts, 19:00
3 Division B
its OK
13
:
10
Nuke
AMO Esport
6. marts, 19:00
3 Division C
Backseat Gamers
13
:
6
Nuke
FUTURE17
6. marts, 19:00
3 Division C
HDE.Starz
5
:
13
Vertigo
Rydhave Grøn
6. marts, 19:00
3 Division C
eSport Taasinge
7
:
13
Overpass
Fjerritslev Gymnasium
6. marts, 19:00
3 Division C
goatgang
10
:
13
Overpass
Vulture
6. marts, 19:00
3 Division D
Espergærde Esport
13
:
4
Mirage
Speedperformers
6. marts, 19:00
3 Division D
CSE.Main
10
:
13
Mirage
Die Hard
6. marts, 19:00
4 Division B
Uppercuthummerklo OG
11
:
13
Inferno
Fluxile
6. marts, 19:00
4 Division C
SGI
13
:
8
Mirage
Sørby Immortals
6. marts, 19:00
4 Division C
SECURUS
16
:
13
Overpass
KTG esport
6. marts, 19:00
4 Division D
Hamringstogt - Alpha
13
:
6
Overpass
Vortex Gaming Talent
6. marts, 19:00
4 Division D
Rydhave Immortals
6
:
13
Anubis
Flaming North Esport
6. marts, 18:00
POWER Ligaen
IMA PROBLEM
16
:
12
Overpass
Astralis Talent
6. marts, 18:00
3 Division C
FUTURE17
4
:
13
Mirage
eSport Taasinge
5. marts, 22:00
2 Division B
Kronjyllands Talent
13
:
11
Anubis
Esport Harte Unicorns
5. marts, 22:00
4 Division A
Egedal Esport
13
:
10
Ancient
Fatal Utility
5. marts, 22:00
4 Division D
Espergærde Roar
13
:
6
Vertigo
Vilde katte
5. marts, 21:00
1 Division
Floki Esport
16
:
14
Vertigo
SERA Esport
5. marts, 21:00
1 Division
Flares Esport
11
:
13
Anubis
Sashi Academy
5. marts, 21:00
2 Division A
Luxera
3
:
13
Mirage
Future Gaming Legends
5. marts, 21:00
2 Division A
O Grande Canhão Main
8
:
13
Vertigo
Flares Academy
5. marts, 21:00
2 Division B
Esport Harte Forza
10
:
13
Ancient
Vendetta Gaming
5. marts, 21:00
3 Division A
Aurantiaco
11
:
13
Anubis
Ølgod Efterskole 3
5. marts, 21:00
3 Division A
Ducator eSports
16
:
14
Mirage
OGC Slukket
5. marts, 21:00
3 Division A
Gecko Talent
10
:
13
Vertigo
Sørby Star
5. marts, 21:00
3 Division B
OIS eSport
9
:
13
Mirage
Gecko esport
5. marts, 21:00
3 Division B
HDE.Wild
7
:
13
Overpass
AaB esport
5. marts, 21:00
3 Division C
HDE.Starz
4
:
13
Vertigo
eSport Taasinge
5. marts, 21:00
3 Division D
Speedperformers
13
:
3
Inferno
Sørby Legion
5. marts, 21:00
3 Division D
MultiHunters Elite
14
:
16
Ancient
Flares Redemption
5. marts, 21:00
4 Division A
Emerge Main
13
:
8
Vertigo
Egedal Esport
5. marts, 21:00
4 Division A
ICE Cream
7
:
13
Mirage
Syntox Academy
5. marts, 21:00
4 Division B
XI GamerPay
10
:
13
Overpass
Hold 2
5. marts, 21:00
4 Division B
Fluxile
13
:
1
Anubis
E20
5. marts, 21:00
4 Division B
Faaborg Esport Academy
13
:
3
Vertigo
That Team
5. marts, 21:00
4 Division C
La Santa Michaels
7
:
13
Overpass
Fortress Akademi
5. marts, 21:00
4 Division D
Stidsholt Efterskole
13
:
1
Vertigo
Halstedhus.Masonic
5. marts, 20:00
1 Division
Esport Harte Omega
13
:
6
Ancient
Sashi Academy
5. marts, 20:00
1 Division
XI Nordcom
5
:
13
Ancient
Frb. Falcons
5. marts, 20:00
1 Division
Flares Esport
10
:
13
Anubis
Floki Esport
5. marts, 20:00
2 Division A
XI Akademi
11
:
13
Vertigo
Flares Academy
5. marts, 20:00
2 Division A
O Grande Canhão Main
22
:
20
Mirage
Luxera
5. marts, 20:00
2 Division B
Kronjyllands Talent
13
:
7
Anubis
Hypersonic
5. marts, 20:00
2 Division B
Esport Harte Forza
13
:
7
Vertigo
OIS eSport Main
5. marts, 20:00
2 Division B
Esport Harte Unicorns
9
:
13
Anubis
Vendetta Gaming
5. marts, 20:00
3 Division A
MultiHunters
13
:
10
Mirage
OGC Slukket
5. marts, 20:00
3 Division A
AUC Tigers
13
:
3
Vertigo
Vendetta Gaming Talent
5. marts, 20:00
3 Division A
Ducator eSports
6
:
13
Vertigo
Sørby Star
5. marts, 20:00
3 Division B
Fortress Main
13
:
9
Anubis
Gecko esport
5. marts, 20:00
3 Division C
eSport Taasinge
13
:
5
Mirage
Rydhave Grøn
5. marts, 20:00
3 Division D
OnlyzinkS
13
:
10
Nuke
Sørby Legion
5. marts, 20:00
3 Division D
CSE.Main
13
:
3
Nuke
Flares Redemption
5. marts, 20:00
4 Division A
Fatal Utility
13
:
10
Mirage
XI Female GamerPay
5. marts, 20:00
4 Division A
Espergærde Esport Elite
5
:
13
Vertigo
Emerge Main
5. marts, 20:00
4 Division B
Faaborg Esport Academy
13
:
9
Anubis
Sørby Light
5. marts, 20:00
4 Division C
SECURUS
8
:
13
Anubis
Sørby Immortals
5. marts, 20:00
4 Division D
Vilde katte
19
:
17
Ancient
Flaming North Esport
5. marts, 19:00
POWER Ligaen
IMA PROBLEM
13
:
4
Overpass
XI Esport SponsorWorld
5. marts, 19:00
1 Division
Floki Esport
19
:
17
Vertigo
Esport Harte Omega
5. marts, 19:00
1 Division
SERA Esport
13
:
11
Overpass
Frb. Falcons
5. marts, 19:00
2 Division A
Future Gaming Legends
13
:
9
Ancient
HDE.Hype
5. marts, 19:00
2 Division B
Ølgod Efterskole
13
:
3
Nuke
Esport Harte Unicorns
5. marts, 19:00
3 Division A
eSpuma
13
:
3
Ancient
MultiHunters
5. marts, 19:00
3 Division A
Ølgod Efterskole 3
13
:
4
Overpass
Vendetta Gaming Talent
5. marts, 19:00
3 Division A
AUC Tigers
13
:
10
Ancient
OGC Slukket
5. marts, 19:00
3 Division B
AMO Esport
7
:
13
Ancient
AaB esport
5. marts, 19:00
3 Division D
CSE.Main
10
:
13
Nuke
OnlyzinkS
5. marts, 19:00
4 Division A
Egedal Esport
13
:
4
Overpass
XI Female GamerPay
5. marts, 19:00
4 Division B
XI GamerPay
13
:
8
Mirage
That Team
5. marts, 19:00
4 Division B
HDE.NotWild
1
:
13
Overpass
Fluxile
5. marts, 19:00
4 Division C
Kolding Esport
13
:
5
Mirage
SGI
5. marts, 19:00
4 Division C
KTG esport
13
:
6
Ancient
Fortress Akademi
5. marts, 19:00
4 Division D
Vilde katte
14
:
16
Mirage
Vortex Gaming Talent
5. marts, 18:00
POWER Ligaen
CEPTER BITSKINS
16
:
12
Ancient
IMA PROBLEM
5. marts, 18:00
1 Division
Sashi Academy
13
:
11
Nuke
MASONIC
4. marts, 21:00
1 Division
XI Nordcom
8
:
13
Vertigo
SERA Esport
4. marts, 21:00
2 Division A
Esport Harte Rebels
13
:
10
Ancient
Floki Draugr
4. marts, 21:00
2 Division A
Future Gaming Legends
12
:
16
Nuke
Flares Academy
4. marts, 21:00
3 Division A
Vendetta Gaming Talent
4
:
13
Overpass
Ducator eSports
4. marts, 21:00
3 Division B
AaB esport
17
:
19
Ancient
Gecko esport
4. marts, 21:00
4 Division B
Hold 2
9
:
13
Ancient
E20
4. marts, 20:00
1 Division
Kronjyllands Main
10
:
13
Anubis
Flares Esport
4. marts, 20:00
1 Division
XI Nordcom
13
:
9
Vertigo
Maknitude
4. marts, 20:00
2 Division A
Floki Draugr
2
:
13
Overpass
Future Gaming Legends
4. marts, 20:00
2 Division A
MASONIC Academy
13
:
6
Overpass
HDE.Hype
4. marts, 20:00
2 Division A
O Grande Canhão Main
13
:
11
Vertigo
Esport Harte Rebels
4. marts, 20:00
2 Division B
Ølgod Efterskole
16
:
14
Nuke
OIS eSport Main
4. marts, 20:00
3 Division D
OnlyzinkS
5
:
13
Vertigo
MultiHunters Elite
4. marts, 20:00
4 Division B
Uppercuthummerklo OG
13
:
11
Overpass
E20
4. marts, 20:00
4 Division C
Kolding Esport
13
:
5
Anubis
ICE-Flames
4. marts, 19:00
1 Division
Flares Esport
3
:
13
Vertigo
Maknitude
4. marts, 19:00
2 Division A
O Grande Canhão Main
16
:
12
Overpass
Future Gaming Legends
4. marts, 19:00
3 Division D
OnlyzinkS
14
:
16
Nuke
Espergærde Esport
4. marts, 19:00
4 Division A
Emerge Main
13
:
5
Overpass
XI Female GamerPay
4. marts, 19:00
4 Division A
Espergærde Esport Elite
7
:
13
Vertigo
Astralis Women
4. marts, 19:00
4 Division B
Hold 2
19
:
22
Nuke
Uppercuthummerklo OG
4. marts, 19:00
4 Division D
Espergærde Roar
13
:
7
Vertigo
Stidsholt Efterskole
28. februar, 22:00
4 Division A
XI Female GamerPay
7
:
13
Overpass
AUC Tigers Talent
28. februar, 21:00
2 Division A
HyperioN
13
:
10
Vertigo
Luxera
28. februar, 21:00
2 Division A
XI Akademi
6
:
13
Mirage
Future Gaming Legends
28. februar, 21:00
2 Division A
Flares Academy
13
:
11
Vertigo
HDE.Hype
28. februar, 21:00
2 Division B
Hypersonic
4
:
13
Anubis
OIS eSport Main
28. februar, 21:00
2 Division B
XI Esportal
13
:
4
Ancient
junummer
28. februar, 21:00
2 Division B
Ølgod Efterskole
13
:
8
Nuke
Kronjyllands Talent
28. februar, 21:00
3 Division C
Rydhave Grøn
13
:
11
Ancient
Backseat Gamers
28. februar, 21:00
3 Division D
Ingen Arme
13
:
16
Ancient
Uppercuthummerklo Rising
28. februar, 21:00
4 Division A
Syntox Academy
13
:
16
Ancient
Egedal Esport
28. februar, 21:00
4 Division A
Espergærde Esport Elite
13
:
4
Inferno
AaB Female
28. februar, 20:00
POWER Ligaen
Sashi Esport
6
:
13
Ancient
Astralis Talent
28. februar, 20:00
1 Division
Kronjyllands Main
13
:
7
Nuke
Maknitude
28. februar, 20:00
1 Division
Sashi Academy
13
:
9
Mirage
Frb. Falcons
28. februar, 20:00
2 Division A
Luxera
4
:
13
Vertigo
XI Akademi
28. februar, 20:00
2 Division A
MASONIC Academy
13
:
16
Ancient
Flares Academy
28. februar, 20:00
2 Division A
Esport Harte Rebels
11
:
13
Mirage
Future Gaming Legends
28. februar, 20:00
2 Division B
XI Esportal
4
:
13
Anubis
OIS eSport Main
28. februar, 20:00
2 Division B
junummer
13
:
16
Anubis
Vendetta Gaming
28. februar, 20:00
2 Division B
Esport Harte Forza
13
:
5
Nuke
Kronjyllands Talent
28. februar, 20:00
2 Division B
Hypersonic
13
:
8
Ancient
Linx D. Legacy
28. februar, 20:00
3 Division A
Sørby Star
13
:
5
Nuke
Aurantiaco
28. februar, 20:00
3 Division B
HDE.Wild
12
:
16
Overpass
Halstedhus IF
28. februar, 20:00
3 Division B
its OK
10
:
13
Inferno
Gecko esport
28. februar, 20:00
3 Division B
Ølgod Efterskole 2
13
:
10
Ancient
Fortress Main
28. februar, 20:00
3 Division C
Vulture
16
:
13
Vertigo
HDE.Starz
28. februar, 20:00
3 Division D
CSE.Main
6
:
13
Overpass
Uppercuthummerklo Rising
28. februar, 20:00
4 Division A
ICE Cream
11
:
13
Vertigo
Egedal Esport
28. februar, 20:00
4 Division A
Syntox Academy
13
:
4
Ancient
Fatal Utility
28. februar, 20:00
4 Division A
AUC Tigers Talent
16
:
12
Ancient
AaB Female
28. februar, 20:00
4 Division B
Faaborg Esport Academy
13
:
10
Inferno
Uppercuthummerklo OG
28. februar, 20:00
4 Division C
KTG esport
13
:
11
Vertigo
Fluxile Academy
28. februar, 20:00
4 Division C
Fortress Akademi
13
:
4
Overpass
ICE-Flames
28. februar, 19:00
POWER Ligaen
Sashi Esport
13
:
8
Mirage
Atlantic
28. februar, 19:00
POWER Ligaen
Copenhagen Wolves
8
:
13
Overpass
Astralis Talent
28. februar, 19:00
1 Division
Maknitude
16
:
12
Overpass
MASONIC
28. februar, 19:00
2 Division A
Floki Draugr
14
:
16
Nuke
Flares Academy
28. februar, 19:00
2 Division A
HyperioN
13
:
9
Ancient
HDE.Hype
28. februar, 19:00
2 Division B
Ølgod Efterskole
13
:
11
Inferno
junummer
28. februar, 19:00
2 Division B
Hypersonic
10
:
13
Nuke
Esport Harte Forza
28. februar, 19:00
3 Division C
Syntox
13
:
4
Ancient
HDE.Starz
28. februar, 19:00
3 Division C
Vulture
8
:
13
Overpass
FUTURE17
28. februar, 19:00
3 Division D
Ingen Arme
13
:
9
Vertigo
Speedperformers
28. februar, 19:00
3 Division D
Sørby Legion
3
:
13
Ancient
Uppercuthummerklo Rising
28. februar, 19:00
4 Division A
Astralis Women
13
:
8
Anubis
Syntox Academy
28. februar, 19:00
4 Division B
Hold 2
13
:
10
Overpass
HDE.NotWild
28. februar, 19:00
4 Division C
ICE-Flames
13
:
7
Vertigo
Fluxile Academy
28. februar, 19:00
4 Division C
La Santa Michaels
9
:
13
Ancient
KTG esport
28. februar, 19:00
4 Division D
Hamringstogt - Alpha
13
:
11
Anubis
Rydhave Immortals
28. februar, 18:00
3 Division C
Backseat Gamers
13
:
5
Inferno
Syntox
28. februar, 18:00
3 Division C
Unsigned Puggers
4
:
13
Overpass
FUTURE17
28. februar, 18:00
3 Division D
Espergærde Esport
13
:
5
Overpass
Uppercuthummerklo Rising
28. februar, 18:00
4 Division A
Astralis Women
13
:
4
Vertigo
Egedal Esport
27. februar, 21:00
2 Division A
O Grande Canhão Main
7
:
13
Ancient
MASONIC Academy
27. februar, 21:00
2 Division B
Ølgod Efterskole
13
:
2
Anubis
Vendetta Gaming
27. februar, 21:00
3 Division A
Gecko Talent
7
:
13
Nuke
eSpuma
27. februar, 21:00
3 Division B
HDE.Wild
11
:
13
Anubis
Fortress Main
27. februar, 21:00
3 Division D
Flares Redemption
13
:
5
Nuke
Speedperformers
27. februar, 21:00
4 Division A
Fatal Utility
9
:
13
Vertigo
Espergærde Esport Elite
27. februar, 21:00
4 Division D
Stidsholt Efterskole
10
:
13
Inferno
Borghaven IF
27. februar, 20:00
POWER Ligaen
Preasy Rising
12
:
16
Overpass
XI Esport SponsorWorld
27. februar, 20:00
1 Division
XI Nordcom
3
:
13
Nuke
Esport Harte Omega
27. februar, 20:00
2 Division A
MASONIC Academy
13
:
10
Overpass
Future Gaming Legends
27. februar, 20:00
2 Division B
Vendetta Gaming
16
:
13
Anubis
OIS eSport Main
27. februar, 20:00
3 Division B
Fortress Main
8
:
13
Ancient
OIS eSport
27. februar, 20:00
3 Division D
Espergærde Esport
13
:
11
Nuke
Flares Redemption
27. februar, 20:00
3 Division D
MultiHunters Elite
16
:
14
Mirage
Die Hard
27. februar, 20:00
4 Division A
Fatal Utility
13
:
3
Mirage
AaB Female
27. februar, 20:00
4 Division A
XI Female GamerPay
7
:
13
Overpass
Syntox Academy
27. februar, 20:00
4 Division B
Faaborg Esport Academy
13
:
11
Anubis
E20
27. februar, 20:00
4 Division C
Kolding Esport
13
:
6
Nuke
SECURUS
27. februar, 20:00
4 Division C
Fluxile Academy
10
:
13
Mirage
La Santa Michaels
27. februar, 20:00
4 Division D
Borghaven IF
13
:
0
Mirage
Halstedhus.Masonic
27. februar, 20:00
4 Division D
Vortex Gaming Talent
8
:
13
Vertigo
Stidsholt Efterskole
27. februar, 19:00
POWER Ligaen
Atlantic
13
:
6
Nuke
XI Esport SponsorWorld
27. februar, 19:00
POWER Ligaen
Preasy Rising
13
:
5
Ancient
CEPTER BITSKINS
27. februar, 19:00
1 Division
XI Nordcom
13
:
2
Vertigo
Flares Esport
27. februar, 19:00
1 Division
Esport Harte Omega
4
:
13
Nuke
Kronjyllands Main
27. februar, 19:00
1 Division
MASONIC
5
:
13
Nuke
Frb. Falcons
27. februar, 19:00
2 Division A
Floki Draugr
9
:
13
Anubis
HyperioN
27. februar, 19:00
3 Division C
Rydhave Grøn
5
:
13
Mirage
goatgang
27. februar, 19:00
3 Division D
Die Hard
8
:
13
Overpass
Flares Redemption
27. februar, 19:00
4 Division A
Espergærde Esport Elite
16
:
13
Overpass
XI Female GamerPay
27. februar, 19:00
4 Division C
Kolding Esport
13
:
10
Nuke
Fluxile Academy
27. februar, 19:00
4 Division D
Vortex Gaming Talent
13
:
5
Vertigo
Halstedhus.Masonic
27. februar, 18:00
2 Division A
Future Gaming Legends
7
:
13
Anubis
HyperioN
27. februar, 18:00
3 Division A
AUC Tigers
13
:
7
Nuke
Ducator eSports
27. februar, 18:00
4 Division A
Astralis Women
13
:
3
Overpass
XI Female GamerPay
26. februar, 21:00
2 Division B
Kronjyllands Talent
4
:
13
Vertigo
OIS eSport Main
26. februar, 21:00
2 Division B
Linx D. Legacy
13
:
1
Vertigo
Esport Harte Unicorns
26. februar, 21:00
3 Division D
MultiHunters Elite
13
:
11
Ancient
Uppercuthummerklo Rising
26. februar, 21:00
4 Division A
AaB Female
11
:
13
Vertigo
Emerge Main
26. februar, 21:00
4 Division C
Fluxile Academy
11
:
13
Vertigo
SGI
26. februar, 20:30
4 Division B
HDE.NotWild
4
:
13
Ancient
Faaborg Esport Academy
26. februar, 20:00
2 Division B
Esport Harte Unicorns
3
:
13
Vertigo
OIS eSport Main
26. februar, 20:00
3 Division C
Unsigned Puggers
13
:
8
Ancient
Vulture
26. februar, 20:00
4 Division A
AaB Female
12
:
16
Vertigo
ICE Cream
26. februar, 20:00
4 Division B
E20
13
:
1
Ancient
Sørby Light
26. februar, 19:00
1 Division
XI Nordcom
16
:
14
Mirage
Sashi Academy
26. februar, 19:00
3 Division A
Ducator eSports
8
:
13
Nuke
eSpuma
26. februar, 19:00
4 Division B
Sørby Light
9
:
13
Nuke
Hold 2
26. februar, 19:00
4 Division D
Vortex Gaming Talent
5
:
13
Vertigo
Espergærde Roar
21. februar, 22:00
2 Division B
Hypersonic
8
:
13
Nuke
junummer
21. februar, 21:00
2 Division B
Ølgod Efterskole
16
:
14
Ancient
Hypersonic
21. februar, 21:00
3 Division B
HDE.Wild
13
:
10
Overpass
OIS eSport
21. februar, 21:00
3 Division C
Unsigned Puggers
2
:
13
Nuke
eSport Taasinge
21. februar, 21:00
3 Division C
goatgang
13
:
7
Ancient
HDE.Starz
21. februar, 21:00
4 Division A
AUC Tigers Talent
9
:
13
Nuke
Fatal Utility
21. februar, 21:00
4 Division B
HDE.NotWild
1
:
13
Ancient
Crystal.Onyx
21. februar, 21:00
4 Division C
SECURUS
13
:
16
Mirage
La Santa Michaels
21. februar, 21:00
4 Division D
Halstedhus.Masonic
1
:
13
Vertigo
Rydhave Immortals
21. februar, 20:00
1 Division
Floki Esport
11
:
13
Ancient
MASONIC
21. februar, 20:00
2 Division A
HDE.Hype
1
:
13
Overpass
Esport Harte Rebels
21. februar, 20:00
3 Division B
OIS eSport
13
:
7
Vertigo
Halstedhus IF
21. februar, 20:00
3 Division C
FUTURE17
13
:
7
Overpass
Rydhave Grøn
21. februar, 20:00
3 Division C
Vulture
13
:
10
Vertigo
eSport Taasinge
21. februar, 20:00
3 Division D
Sørby Legion
13
:
9
Anubis
Die Hard
21. februar, 20:00
4 Division B
Crystal.Onyx
13
:
5
Ancient
XI GamerPay
21. februar, 20:00
4 Division C
Sørby Immortals
3
:
13
Vertigo
KTG esport
21. februar, 20:00
4 Division D
Hamringstogt - Alpha
3
:
13
Overpass
Espergærde Roar
21. februar, 19:00
3 Division A
eSpuma
13
:
5
Overpass
Aurantiaco
21. februar, 19:00
3 Division B
O Grande Canhão Græs
13
:
7
Anubis
AMO Esport
21. februar, 19:00
3 Division B
Fortress Main
13
:
3
Nuke
its OK
21. februar, 19:00
3 Division B
Ølgod Efterskole 2
11
:
13
Nuke
Halstedhus IF
21. februar, 19:00
3 Division C
FUTURE17
13
:
8
Vertigo
Syntox
21. februar, 19:00
3 Division D
Ingen Arme
5
:
13
Vertigo
Die Hard
21. februar, 19:00
3 Division D
CSE.Main
13
:
3
Mirage
Sørby Legion
21. februar, 19:00
4 Division A
AUC Tigers Talent
11
:
13
Ancient
Astralis Women
21. februar, 19:00
4 Division B
Fluxile
10
:
13
Overpass
XI GamerPay
21. februar, 19:00
4 Division C
SGI
16
:
19
Anubis
KTG esport
21. februar, 19:00
4 Division D
Halstedhus.Masonic
3
:
13
Overpass
Hamringstogt - Alpha
21. februar, 18:00
3 Division B
AMO Esport
13
:
8
Nuke
Ølgod Efterskole 2
21. februar, 18:00
4 Division A
Astralis Women
13
:
4
Anubis
Fatal Utility
20. februar, 22:00
3 Division A
Vendetta Gaming Talent
6
:
13
Anubis
eSpuma
20. februar, 21:00
1 Division
Floki Esport
13
:
6
Anubis
Sashi Academy
20. februar, 21:00
1 Division
Kronjyllands Main
16
:
13
Overpass
SERA Esport
20. februar, 21:00
2 Division A
XI Akademi
1
:
13
Ancient
Esport Harte Rebels
20. februar, 21:00
2 Division B
Kronjyllands Talent
10
:
13
Anubis
XI Esportal
20. februar, 21:00
2 Division B
Esport Harte Forza
10
:
13
Vertigo
Linx D. Legacy
20. februar, 21:00
3 Division A
Ølgod Efterskole 3
13
:
5
Vertigo
Sørby Star
20. februar, 21:00
3 Division A
AUC Tigers
2
:
13
Anubis
eSpuma
20. februar, 21:00
3 Division A
MultiHunters
13
:
3
Nuke
Vendetta Gaming Talent
20. februar, 21:00
3 Division A
Gecko Talent
7
:
13
Overpass
Aurantiaco
20. februar, 21:00
3 Division B
HDE.Wild
13
:
10
Anubis
Ølgod Efterskole 2
20. februar, 21:00
3 Division B
O Grande Canhão Græs
13
:
11
Overpass
OIS eSport
20. februar, 21:00
3 Division D
Uppercuthummerklo Rising
2
:
13
Ancient
Flares Redemption
20. februar, 21:00
3 Division D
CSE.Main
7
:
13
Anubis
Speedperformers
20. februar, 21:00
3 Division D
Sørby Legion
11
:
13
Nuke
Ingen Arme
20. februar, 21:00
4 Division B
XI GamerPay
7
:
13
Overpass
HDE.NotWild
20. februar, 21:00
4 Division B
E20
13
:
4
Ancient
That Team
20. februar, 21:00
4 Division C
Sørby Immortals
13
:
6
Nuke
La Santa Michaels
20. februar, 21:00
4 Division D
Rydhave Immortals
4
:
13
Vertigo
Vilde katte
20. februar, 20:00
2 Division A
O Grande Canhão Main
13
:
8
Ancient
Floki Draugr
20. februar, 20:00
2 Division B
Esport Harte Unicorns
8
:
13
Anubis
Hypersonic
20. februar, 20:00
3 Division A
MultiHunters
13
:
11
Overpass
Aurantiaco
20. februar, 20:00
3 Division B
Ølgod Efterskole 2
13
:
4
Nuke
its OK
20. februar, 20:00
3 Division D
Flares Redemption
13
:
6
Ancient
Ingen Arme
20. februar, 20:00
4 Division B
Uppercuthummerklo OG
14
:
16
Nuke
Sørby Light
20. februar, 20:00
4 Division C
Fortress Akademi
14
:
16
Overpass
SECURUS
20. februar, 19:00
1 Division
SERA Esport
11
:
13
Overpass
MASONIC
20. februar, 19:00
2 Division B
XI Esportal
13
:
8
Nuke
Linx D. Legacy
20. februar, 19:00
3 Division A
Ølgod Efterskole 3
13
:
7
Vertigo
MultiHunters
20. februar, 19:00
3 Division B
O Grande Canhão Græs
13
:
11
Anubis
Ølgod Efterskole 2
20. februar, 19:00
3 Division D
Ingen Arme
3
:
13
Overpass
CSE.Main
20. februar, 19:00
4 Division B
Fluxile
7
:
13
Vertigo
Crystal.Onyx
20. februar, 19:00
4 Division B
Sørby Light
13
:
0
Ancient
That Team
20. februar, 19:00
4 Division C
Fortress Akademi
10
:
13
Mirage
Fluxile Academy
20. februar, 18:00
2 Division B
Ølgod Efterskole
13
:
5
Ancient
XI Esportal
20. februar, 18:00
3 Division C
Unsigned Puggers
13
:
8
Overpass
HDE.Starz
19. februar, 21:00
2 Division B
OIS eSport Main
13
:
6
Vertigo
junummer
19. februar, 20:00
4 Division A
ICE Cream
13
:
16
Nuke
Emerge Main
19. februar, 19:00
POWER Ligaen
Copenhagen Wolves
4
:
13
Mirage
Sashi Esport
19. februar, 19:00
3 Division B
Halstedhus IF
7
:
13
Overpass
O Grande Canhão Græs
19. februar, 19:00
4 Division A
Astralis Women
22
:
19
Vertigo
ICE Cream
7. februar, 22:00
2 Division B
Hypersonic
13
:
4
Nuke
Kronjyllands Talent
7. februar, 22:00
4 Division B
E20
13
:
4
Overpass
Faaborg Esport Academy
7. februar, 22:00
4 Division D
Espergærde Roar
20
:
22
Nuke
Hamringstogt - Alpha
7. februar, 22:00
4 Division D
Flaming North Esport
8
:
13
Ancient
Vilde katte
7. februar, 21:00
2 Division A
Floki Draugr
14
:
16
Overpass
Esport Harte Rebels
7. februar, 21:00
2 Division A
Flares Academy
8
:
13
Overpass
Future Gaming Legends
7. februar, 21:00
2 Division B
Vendetta Gaming
6
:
13
Overpass
Esport Harte Forza
7. februar, 21:00
3 Division A
Gecko Talent
3
:
13
Mirage
OGC Slukket
7. februar, 21:00
3 Division B
OIS eSport
4
:
13
Anubis
O Grande Canhão Græs
7. februar, 21:00
3 Division C
goatgang
13
:
3
Ancient
Unsigned Puggers
7. februar, 21:00
3 Division C
Backseat Gamers
11
:
13
Ancient
eSport Taasinge
7. februar, 21:00
3 Division D
Sørby Legion
16
:
14
Ancient
MultiHunters Elite
7. februar, 21:00
4 Division A
AaB Female
13
:
5
Ancient
Egedal Esport
7. februar, 21:00
4 Division A
Syntox Academy
13
:
8
Ancient
XI Female GamerPay
7. februar, 21:00
4 Division B
That Team
3
:
13
Vertigo
Faaborg Esport Academy
7. februar, 21:00
4 Division C
SECURUS
11
:
13
Vertigo
SGI
7. februar, 21:00
4 Division C
KTG esport
13
:
7
Overpass
La Santa Michaels
7. februar, 21:00
4 Division C
ICE-Flames
13
:
10
Ancient
Fortress Akademi
7. februar, 21:00
4 Division D
Vortex Gaming Talent
13
:
10
Vertigo
Rydhave Immortals
7. februar, 21:00
4 Division D
Vilde katte
7
:
13
Vertigo
Espergærde Roar
7. februar, 20:00
1 Division
Sashi Academy
13
:
5
Ancient
XI Nordcom
7. februar, 20:00
2 Division A
Future Gaming Legends
11
:
13
Nuke
Esport Harte Rebels
7. februar, 20:00
2 Division B
Linx D. Legacy
13
:
7
Ancient
Esport Harte Forza
7. februar, 20:00
3 Division A
Aurantiaco
13
:
7
Overpass
OGC Slukket
7. februar, 20:00
3 Division B
OIS eSport
16
:
12
Nuke
Fortress Main
7. februar, 20:00
3 Division B
Gecko esport
13
:
4
Ancient
AaB esport
7. februar, 20:00
3 Division C
goatgang
13
:
9
Ancient
Rydhave Grøn
7. februar, 20:00
3 Division C
eSport Taasinge
8
:
13
Anubis
Vulture
7. februar, 20:00
4 Division A
Syntox Academy
13
:
9
Ancient
AaB Female
7. februar, 20:00
4 Division A
XI Female GamerPay
13
:
11
Nuke
ICE Cream
7. februar, 20:00
4 Division B
Uppercuthummerklo OG
4
:
13
Nuke
Crystal.Onyx
7. februar, 20:00
4 Division C
La Santa Michaels
13
:
10
Mirage
SECURUS
7. februar, 20:00
4 Division C
Kolding Esport
22
:
19
Vertigo
KTG esport
7. februar, 20:00
4 Division D
Hamringstogt - Alpha
9
:
13
Ancient
Vilde katte
7. februar, 19:00
1 Division
Frb. Falcons
15
:
19
Mirage
Sashi Academy
7. februar, 19:00
1 Division
XI Nordcom
5
:
13
Nuke
MASONIC
7. februar, 19:00
2 Division A
Flares Academy
11
:
13
Vertigo
XI Akademi
7. februar, 19:00
2 Division A
Future Gaming Legends
6
:
13
Vertigo
MASONIC Academy
7. februar, 19:00
2 Division B
Linx D. Legacy
13
:
10
Ancient
Hypersonic
7. februar, 19:00
3 Division B
O Grande Canhão Græs
10
:
13
Anubis
Gecko esport
7. februar, 19:00
3 Division B
AMO Esport
13
:
11
Ancient
OIS eSport
7. februar, 19:00
3 Division C
Syntox
16
:
13
Anubis
Rydhave Grøn
7. februar, 19:00
4 Division A
ICE Cream
2
:
13
Vertigo
Astralis Women
7. februar, 19:00
4 Division B
Fluxile
13
:
5
Overpass
That Team
7. februar, 19:00
4 Division D
Hamringstogt - Alpha
13
:
4
Anubis
Flaming North Esport
7. februar, 18:00
1 Division
MASONIC
9
:
13
Nuke
Sashi Academy
7. februar, 18:00
2 Division A
XI Akademi
7
:
13
Vertigo
MASONIC Academy
7. februar, 18:00
3 Division C
Vulture
13
:
9
Ancient
Syntox
7. februar, 18:00
3 Division C
Backseat Gamers
4
:
13
Nuke
Fjerritslev Gymnasium
7. februar, 18:00
4 Division D
Hamringstogt - Alpha
13
:
1
Overpass
Halstedhus.Masonic
6. februar, 22:00
2 Division B
Esport Harte Unicorns
8
:
13
Vertigo
Linx D. Legacy
6. februar, 22:00
3 Division A
Ducator eSports
13
:
11
Vertigo
AUC Tigers
6. februar, 22:00
4 Division B
E20
13
:
5
Ancient
Fluxile
6. februar, 21:00
1 Division
Sashi Academy
8
:
13
Nuke
Esport Harte Omega
6. februar, 21:00
1 Division
SERA Esport
19
:
17
Vertigo
XI Nordcom
6. februar, 21:00
1 Division
Maknitude
11
:
13
Vertigo
Floki Esport
6. februar, 21:00
2 Division A
MASONIC Academy
13
:
8
Nuke
Esport Harte Rebels
6. februar, 21:00
2 Division A
O Grande Canhão Main
13
:
16
Ancient
XI Akademi
6. februar, 21:00
2 Division B
XI Esportal
7
:
13
Ancient
Esport Harte Forza
6. februar, 21:00
2 Division B
Vendetta Gaming
13
:
11
Anubis
Esport Harte Unicorns
6. februar, 21:00
3 Division A
Vendetta Gaming Talent
3
:
13
Vertigo
AUC Tigers
6. februar, 21:00
3 Division A
Gecko Talent
2
:
13
Nuke
MultiHunters
6. februar, 21:00
3 Division A
eSpuma
13
:
10
Ancient
OGC Slukket
6. februar, 21:00
3 Division B
Gecko esport
13
:
11
Vertigo
AMO Esport
6. februar, 21:00
3 Division B
AaB esport
6
:
13
Anubis
OIS eSport
6. februar, 21:00
3 Division B
O Grande Canhão Græs
7
:
13
Overpass
Halstedhus IF
6. februar, 21:00
3 Division C
Rydhave Grøn
8
:
13
Ancient
Fjerritslev Gymnasium
6. februar, 21:00
3 Division C
eSport Taasinge
8
:
13
Vertigo
FUTURE17
6. februar, 21:00
3 Division D
Sørby Legion
4
:
13
Ancient
Flares Redemption
6. februar, 21:00
3 Division D
Speedperformers
7
:
13
Inferno
OnlyzinkS
6. februar, 21:00
4 Division B
Crystal.Onyx
13
:
10
Nuke
Hold 2
6. februar, 21:00
4 Division B
That Team
5
:
13
Vertigo
E20
6. februar, 21:00
4 Division C
Sørby Immortals
13
:
6
Vertigo
Fortress Akademi
6. februar, 21:00
4 Division D
Vilde katte
13
:
7
Mirage
Rydhave Immortals
6. februar, 21:00
4 Division D
Borghaven IF
22
:
20
Inferno
Stidsholt Efterskole
6. februar, 20:00
1 Division
Esport Harte Omega
13
:
9
Ancient
XI Nordcom
6. februar, 20:00
2 Division A
Future Gaming Legends
10
:
13
Overpass
O Grande Canhão Main
6. februar, 20:00
2 Division B
Esport Harte Unicorns
12
:
16
Nuke
XI Esportal
6. februar, 20:00
2 Division B
Hypersonic
13
:
5
Anubis
Vendetta Gaming
6. februar, 20:00
2 Division B
Kronjyllands Talent
13
:
11
Nuke
Esport Harte Forza
6. februar, 20:00
3 Division A
OGC Slukket
13
:
8
Overpass
MultiHunters
6. februar, 20:00
3 Division C
FUTURE17
13
:
6
Mirage
Fjerritslev Gymnasium
6. februar, 20:00
3 Division C
eSport Taasinge
13
:
11
Mirage
Unsigned Puggers
6. februar, 20:00
3 Division D
Speedperformers
3
:
13
Nuke
Flares Redemption
6. februar, 20:00
3 Division D
Ingen Arme
22
:
19
Vertigo
OnlyzinkS
6. februar, 20:00
3 Division D
Die Hard
13
:
8
Nuke
CSE.Main
6. februar, 20:00
4 Division A
XI Female GamerPay
9
:
13
Nuke
Emerge Main
6. februar, 20:00
4 Division A
Egedal Esport
10
:
13
Mirage
AUC Tigers Talent
6. februar, 20:00
4 Division B
XI GamerPay
12
:
16
Overpass
Uppercuthummerklo OG
6. februar, 20:00
4 Division B
Crystal.Onyx
13
:
8
Vertigo
E20
6. februar, 20:00
4 Division B
Fluxile
10
:
13
Ancient
Sørby Light
6. februar, 20:00
4 Division C
La Santa Michaels
13
:
7
Nuke
Sørby Immortals
6. februar, 20:00
4 Division C
KTG esport
13
:
3
Vertigo
SECURUS
6. februar, 20:00
4 Division C
SGI
9
:
13
Vertigo
ICE-Flames
6. februar, 19:00
POWER Ligaen
XI Esport SponsorWorld
13
:
8
Anubis
IMA PROBLEM
6. februar, 19:00
POWER Ligaen
CEPTER BITSKINS
4
:
13
Mirage
Sashi Esport
6. februar, 19:00
1 Division
SERA Esport
13
:
9
Vertigo
Esport Harte Omega
6. februar, 19:00
1 Division
Maknitude
8
:
13
Overpass
Kronjyllands Main
6. februar, 19:00
1 Division
MASONIC
13
:
5
Ancient
Floki Esport
6. februar, 19:00
2 Division A
Future Gaming Legends
13
:
10
Overpass
Floki Draugr
6. februar, 19:00
2 Division A
HyperioN
13
:
3
Ancient
MASONIC Academy
6. februar, 19:00
2 Division B
junummer
13
:
8
Nuke
XI Esportal
6. februar, 19:00
2 Division B
Esport Harte Forza
11
:
13
Ancient
Hypersonic
6. februar, 19:00
3 Division A
MultiHunters
9
:
13
Overpass
eSpuma
6. februar, 19:00
3 Division B
AaB esport
13
:
10
Nuke
Halstedhus IF
6. februar, 19:00
3 Division C
Syntox
7
:
13
Nuke
goatgang
6. februar, 19:00
3 Division D
Speedperformers
8
:
13
Nuke
CSE.Main
6. februar, 19:00
3 Division D
Die Hard
16
:
13
Nuke
Ingen Arme
6. februar, 19:00
4 Division A
Egedal Esport
9
:
13
Ancient
Syntox Academy
6. februar, 19:00
4 Division A
Fatal Utility
16
:
14
Anubis
Emerge Main
6. februar, 19:00
4 Division B
Sørby Light
13
:
9
Anubis
XI GamerPay
6. februar, 19:00
4 Division C
Sørby Immortals
14
:
16
Ancient
Kolding Esport
6. februar, 19:00
4 Division D
Rydhave Immortals
13
:
1
Ancient
Halstedhus.Masonic
6. februar, 18:00
POWER Ligaen
IMA PROBLEM
13
:
4
Overpass
Atlantic
6. februar, 18:00
3 Division C
FUTURE17
5
:
13
Overpass
Backseat Gamers
6. februar, 18:00
3 Division D
Speedperformers
8
:
13
Nuke
Ingen Arme
6. februar, 18:00
3 Division D
MultiHunters Elite
13
:
9
Vertigo
OnlyzinkS
6. februar, 18:00
4 Division C
KTG esport
13
:
6
Ancient
Sørby Immortals
6. februar, 18:00
4 Division D
Vortex Gaming Talent
9
:
13
Vertigo
Vilde katte
5. februar, 22:00
2 Division A
Luxera
11
:
13
Vertigo
HyperioN
5. februar, 22:00
4 Division A
AUC Tigers Talent
13
:
6
Overpass
Espergærde Esport Elite
5. februar, 22:00
4 Division A
Egedal Esport
13
:
6
Vertigo
ICE Cream
5. februar, 21:00
POWER Ligaen
Atlantic
13
:
11
Anubis
Sashi Esport
5. februar, 21:00
POWER Ligaen
Copenhagen Wolves
11
:
13
Vertigo
IMA PROBLEM
5. februar, 21:00
2 Division A
Luxera
1
:
13
Mirage
Esport Harte Rebels
5. februar, 21:00
2 Division B
Esport Harte Unicorns
2
:
13
Anubis
Kronjyllands Talent
5. februar, 21:00
3 Division A
Vendetta Gaming Talent
2
:
13
Inferno
Aurantiaco
5. februar, 21:00
3 Division C
Unsigned Puggers
13
:
11
Ancient
Rydhave Grøn
5. februar, 21:00
3 Division D
Uppercuthummerklo Rising
11
:
13
Ancient
Sørby Legion
5. februar, 21:00
4 Division A
AaB Female
13
:
11
Ancient
Espergærde Esport Elite
5. februar, 21:00
4 Division A
XI Female GamerPay
6
:
13
Ancient
Egedal Esport
5. februar, 21:00
4 Division B
Hold 2
10
:
13
Overpass
XI GamerPay
5. februar, 21:00
4 Division C
Fluxile Academy
8
:
13
Vertigo
Kolding Esport
5. februar, 21:00
4 Division D
Flaming North Esport
13
:
7
Ancient
Stidsholt Efterskole
5. februar, 21:00
4 Division D
Espergærde Roar
13
:
1
Vertigo
Halstedhus.Masonic
5. februar, 20:00
POWER Ligaen
XI Esport SponsorWorld
13
:
7
Vertigo
Atlantic
5. februar, 20:00
POWER Ligaen
Astralis Talent
13
:
10
Anubis
Sashi Esport
5. februar, 20:00
POWER Ligaen
IMA PROBLEM
10
:
13
Anubis
Preasy Rising
5. februar, 20:00
1 Division
Sashi Academy
13
:
6
Ancient
Kronjyllands Main
5. februar, 20:00
2 Division A
Esport Harte Rebels
11
:
13
Ancient
HyperioN
5. februar, 20:00
2 Division A
Floki Draugr
11
:
13
Nuke
Luxera
5. februar, 20:00
2 Division B
Kronjyllands Talent
0
:
13
Nuke
Linx D. Legacy
5. februar, 20:00
3 Division C
Vulture
13
:
10
Ancient
Fjerritslev Gymnasium
5. februar, 20:00
3 Division D
Espergærde Esport
10
:
13
Nuke
CSE.Main
5. februar, 20:00
4 Division A
Egedal Esport
13
:
6
Vertigo
Emerge Main
5. februar, 20:00
4 Division A
AaB Female
1
:
13
Overpass
XI Female GamerPay
5. februar, 20:00
4 Division A
AUC Tigers Talent
13
:
7
Anubis
Syntox Academy
5. februar, 20:00
4 Division A
ICE Cream
13
:
4
Nuke
Espergærde Esport Elite
5. februar, 20:00
4 Division B
That Team
14
:
16
Vertigo
Sørby Light
5. februar, 20:00
4 Division B
Hold 2
13
:
4
Overpass
Faaborg Esport Academy
5. februar, 20:00
4 Division C
ICE-Flames
11
:
13
Ancient
Kolding Esport
5. februar, 20:00
4 Division C
La Santa Michaels
13
:
2
Nuke
Fluxile Academy
5. februar, 20:00
4 Division D
Stidsholt Efterskole
9
:
13
Vertigo
Vilde katte
5. februar, 20:00
4 Division D
Borghaven IF
13
:
16
Anubis
Vortex Gaming Talent
5. februar, 19:00
POWER Ligaen
Preasy Rising
6
:
13
Vertigo
Sashi Esport
5. februar, 19:00
POWER Ligaen
XI Esport SponsorWorld
13
:
7
Vertigo
Copenhagen Wolves
5. februar, 19:00
POWER Ligaen
CEPTER BITSKINS
13
:
9
Anubis
Atlantic
5. februar, 19:00
1 Division
MASONIC
13
:
10
Overpass
Maknitude
5. februar, 19:00
2 Division A
HyperioN
13
:
11
Overpass
Floki Draugr
5. februar, 19:00
3 Division A
eSpuma
13
:
2
Ancient
AUC Tigers
5. februar, 19:00
3 Division B
Fortress Main
10
:
13
Ancient
AMO Esport
5. februar, 19:00
3 Division C
Vulture
8
:
13
Ancient
Unsigned Puggers
5. februar, 19:00
3 Division D
Flares Redemption
13
:
4
Ancient
Espergærde Esport
5. februar, 19:00
4 Division C
Fluxile Academy
13
:
11
Vertigo
ICE-Flames
5. februar, 19:00
4 Division D
Stidsholt Efterskole
13
:
8
Inferno
Espergærde Roar
5. februar, 18:00
POWER Ligaen
CEPTER BITSKINS
14
:
16
Ancient
Astralis Talent
5. februar, 18:00
POWER Ligaen
XI Esport SponsorWorld
10
:
13
Ancient
Preasy Rising
5. februar, 18:00
3 Division D
Espergærde Esport
10
:
13
Nuke
OnlyzinkS
1. februar, 20:00
POWER Ligaen
Preasy Rising
9
:
13
Vertigo
Copenhagen Wolves
1. februar, 20:00
1 Division
Kronjyllands Main
13
:
7
Overpass
XI Nordcom
1. februar, 19:00
1 Division
XI Nordcom
13
:
9
Vertigo
Floki Esport
31. januar, 22:00
3 Division A
Ducator eSports
13
:
3
Anubis
Aurantiaco
31. januar, 22:00
3 Division D
Uppercuthummerklo Rising
11
:
13
Overpass
Die Hard
31. januar, 21:00
1 Division
SERA Esport
11
:
13
Ancient
Kronjyllands Main
31. januar, 21:00
2 Division A
Flares Academy
10
:
13
Vertigo
HyperioN
31. januar, 21:00
2 Division B
Esport Harte Forza
13
:
9
Nuke
junummer
31. januar, 21:00
3 Division A
OGC Slukket
6
:
13
Ancient
Sørby Star
31. januar, 21:00
3 Division A
Aurantiaco
13
:
9
Nuke
Gecko Talent
31. januar, 21:00
3 Division B
its OK
16
:
13
Overpass
HDE.Wild
31. januar, 21:00
3 Division B
Halstedhus IF
8
:
13
Vertigo
OIS eSport
31. januar, 21:00
3 Division C
goatgang
13
:
10
Ancient
Backseat Gamers
31. januar, 21:00
3 Division D
Sørby Legion
13
:
6
Anubis
Speedperformers
31. januar, 21:00
3 Division D
MultiHunters Elite
13
:
2
Ancient
Espergærde Esport
31. januar, 21:00
4 Division A
AaB Female
10
:
13
Ancient
Fatal Utility
31. januar, 21:00
4 Division B
HDE.NotWild
13
:
10
Ancient
That Team
31. januar, 21:00
4 Division C
Sørby Immortals
13
:
10
Anubis
Fluxile Academy
31. januar, 21:00
4 Division D
Halstedhus.Masonic
4
:
13
Mirage
Borghaven IF
31. januar, 21:00
4 Division D
Espergærde Roar
0
:
13
Ancient
Flaming North Esport
31. januar, 20:00
POWER Ligaen
XI Esport SponsorWorld
13
:
9
Vertigo
CEPTER BITSKINS
31. januar, 20:00
1 Division
Esport Harte Omega
13
:
10
Overpass
Frb. Falcons
31. januar, 20:00
2 Division A
XI Akademi
1
:
13
Anubis
HyperioN
31. januar, 20:00
2 Division A
HDE.Hype
3
:
13
Vertigo
Flares Academy
31. januar, 20:00
2 Division B
junummer
16
:
13
Nuke
Hypersonic
31. januar, 20:00
3 Division A
Vendetta Gaming Talent
11
:
13
Vertigo
OGC Slukket
31. januar, 20:00
3 Division A
Sørby Star
13
:
9
Nuke
Gecko Talent
31. januar, 20:00
3 Division B
Fortress Main
13
:
2
Nuke
AaB esport
31. januar, 20:00
3 Division B
Halstedhus IF
6
:
13
Nuke
HDE.Wild
31. januar, 20:00
3 Division D
CSE.Main
12
:
16
Overpass
MultiHunters Elite
31. januar, 20:00
3 Division D
Speedperformers
5
:
13
Nuke
Espergærde Esport
31. januar, 20:00
4 Division A
Espergærde Esport Elite
13
:
6
Ancient
Fatal Utility
31. januar, 20:00
4 Division A
ICE Cream
13
:
11
Vertigo
AaB Female
31. januar, 20:00
4 Division C
La Santa Michaels
13
:
7
Overpass
ICE-Flames
31. januar, 20:00
4 Division C
SGI
6
:
13
Mirage
Kolding Esport
31. januar, 20:00
4 Division D
Stidsholt Efterskole
4
:
13
Vertigo
Rydhave Immortals
31. januar, 20:00
4 Division D
Halstedhus.Masonic
4
:
13
Overpass
Vortex Gaming Talent
31. januar, 20:00
4 Division D
Borghaven IF
16
:
19
Mirage
Flaming North Esport
31. januar, 19:00
POWER Ligaen
Atlantic
10
:
13
Anubis
Astralis Talent
31. januar, 19:00
1 Division
Esport Harte Omega
11
:
13
Ancient
MASONIC
31. januar, 19:00
1 Division
Frb. Falcons
13
:
8
Inferno
SERA Esport
31. januar, 19:00
2 Division A
MASONIC Academy
13
:
4
Overpass
Floki Draugr
31. januar, 19:00
2 Division A
HDE.Hype
8
:
13
Vertigo
HyperioN
31. januar, 19:00
2 Division B
Linx D. Legacy
13
:
6
Vertigo
junummer
31. januar, 19:00
3 Division B
AMO Esport
7
:
13
Ancient
O Grande Canhão Græs
31. januar, 19:00
3 Division B
its OK
13
:
10
Nuke
Fortress Main
31. januar, 19:00
3 Division C
HDE.Starz
10
:
13
Anubis
Vulture
31. januar, 19:00
3 Division C
Syntox
13
:
5
Anubis
Backseat Gamers
31. januar, 19:00
3 Division C
Fjerritslev Gymnasium
6
:
13
Mirage
goatgang
31. januar, 19:00
3 Division D
Die Hard
13
:
9
Nuke
Sørby Legion
31. januar, 19:00
4 Division A
Fatal Utility
5
:
13
Vertigo
Astralis Women
31. januar, 19:00
4 Division B
Faaborg Esport Academy
13
:
4
Anubis
HDE.NotWild
31. januar, 19:00
4 Division B
That Team
2
:
13
Ancient
Hold 2
31. januar, 19:00
4 Division C
Sørby Immortals
12
:
16
Vertigo
SGI
31. januar, 19:00
4 Division C
Fortress Akademi
6
:
13
Vertigo
KTG esport
31. januar, 19:00
4 Division D
Flaming North Esport
8
:
13
Ancient
Vortex Gaming Talent
31. januar, 19:00
4 Division D
Borghaven IF
4
:
13
Vertigo
Rydhave Immortals
31. januar, 18:00
3 Division D
OnlyzinkS
11
:
13
Anubis
CSE.Main
31. januar, 18:00
4 Division A
Astralis Women
13
:
7
Overpass
Espergærde Esport Elite
31. januar, 18:00
4 Division C
KTG esport
13
:
6
Vertigo
ICE-Flames
30. januar, 22:00
2 Division B
Hypersonic
13
:
6
Nuke
Esport Harte Unicorns
30. januar, 22:00
3 Division A
Aurantiaco
13
:
11
Nuke
AUC Tigers
30. januar, 22:00
4 Division D
Flaming North Esport
13
:
0
Ancient
Halstedhus.Masonic
30. januar, 21:00
POWER Ligaen
Astralis Talent
13
:
8
Anubis
Copenhagen Wolves
30. januar, 21:00
1 Division
MASONIC
13
:
6
Ancient
SERA Esport
30. januar, 21:00
1 Division
Maknitude
11
:
13
Inferno
Sashi Academy
30. januar, 21:00
1 Division
Kronjyllands Main
14
:
16
Overpass
Frb. Falcons
30. januar, 21:00
1 Division
Flares Esport
7
:
13
Ancient
XI Nordcom
30. januar, 21:00
2 Division A
XI Akademi
11
:
13
Mirage
Luxera
30. januar, 21:00
2 Division B
Vendetta Gaming
13
:
7
Ancient
Ølgod Efterskole
30. januar, 21:00
2 Division B
Linx D. Legacy
8
:
13
Ancient
XI Esportal
30. januar, 21:00
3 Division A
Gecko Talent
13
:
16
Nuke
AUC Tigers
30. januar, 21:00
3 Division A
Vendetta Gaming Talent
5
:
13
Nuke
MultiHunters
30. januar, 21:00
3 Division A
OGC Slukket
5
:
13
Vertigo
Ducator eSports
30. januar, 21:00
3 Division B
O Grande Canhão Græs
11
:
13
Anubis
AaB esport
30. januar, 21:00
3 Division B
Gecko esport
8
:
13
Vertigo
OIS eSport
30. januar, 21:00
3 Division B
Halstedhus IF
5
:
13
Mirage
Ølgod Efterskole 2
30. januar, 21:00
3 Division C
Syntox
5
:
13
Ancient
eSport Taasinge
30. januar, 21:00
3 Division C
FUTURE17
13
:
9
Mirage
Unsigned Puggers
30. januar, 21:00
4 Division A
AUC Tigers Talent
13
:
7
Overpass
Emerge Main
30. januar, 21:00
4 Division B
HDE.NotWild
1
:
13
Anubis
XI GamerPay
30. januar, 21:00
4 Division C
SECURUS
13
:
5
Inferno
Fortress Akademi
30. januar, 21:00
4 Division D
Flaming North Esport
13
:
8
Ancient
Rydhave Immortals
30. januar, 20:00
1 Division
Esport Harte Omega
13
:
8
Ancient
Floki Esport
30. januar, 20:00
1 Division
MASONIC
6
:
13
Vertigo
Flares Esport
30. januar, 20:00
2 Division A
HDE.Hype
16
:
14
Anubis
Floki Draugr
30. januar, 20:00
2 Division A
Luxera
16
:
14
Mirage
O Grande Canhão Main
30. januar, 20:00
2 Division B
XI Esportal
3
:
13
Overpass
Kronjyllands Talent
30. januar, 20:00
3 Division A
eSpuma
13
:
1
Ancient
Gecko Talent
30. januar, 20:00
3 Division A
MultiHunters
9
:
13
Nuke
Sørby Star
30. januar, 20:00
3 Division A
Ølgod Efterskole 3
10
:
13
Anubis
Ducator eSports
30. januar, 20:00
3 Division B
its OK
10
:
13
Mirage
Ølgod Efterskole 2
30. januar, 20:00
3 Division B
Fortress Main
16
:
19
Overpass
Halstedhus IF
30. januar, 20:00
3 Division C
HDE.Starz
10
:
13
Anubis
Syntox
30. januar, 20:00
3 Division C
Fjerritslev Gymnasium
13
:
8
Mirage
eSport Taasinge
30. januar, 20:00
3 Division C
Rydhave Grøn
14
:
16
Ancient
Vulture
30. januar, 20:00
3 Division D
Sørby Legion
19
:
17
Nuke
OnlyzinkS
30. januar, 20:00
4 Division B
E20
13
:
9
Overpass
Uppercuthummerklo OG
30. januar, 20:00
4 Division B
Hold 2
13
:
9
Nuke
Sørby Light
30. januar, 19:00
POWER Ligaen
CEPTER BITSKINS
13
:
10
Vertigo
Copenhagen Wolves
30. januar, 19:00
1 Division
SERA Esport
13
:
10
Vertigo
Maknitude
30. januar, 19:00
1 Division
Kronjyllands Main
13
:
6
Anubis
Esport Harte Omega
30. januar, 19:00
1 Division
Frb. Falcons
11
:
13
Inferno
MASONIC
30. januar, 19:00
2 Division A
Luxera
4
:
13
Vertigo
Flares Academy
30. januar, 19:00
2 Division A
O Grande Canhão Main
8
:
13
Ancient
HyperioN
30. januar, 19:00
2 Division A
HDE.Hype
11
:
13
Vertigo
MASONIC Academy
30. januar, 19:00
2 Division B
XI Esportal
10
:
13
Anubis
Hypersonic
30. januar, 19:00
3 Division A
Aurantiaco
13
:
16
Nuke
eSpuma
30. januar, 19:00
3 Division A
Ducator eSports
7
:
13
Mirage
MultiHunters
30. januar, 19:00
3 Division B
HDE.Wild
14
:
16
Nuke
AMO Esport
30. januar, 19:00
3 Division B
Ølgod Efterskole 2
13
:
5
Anubis
O Grande Canhão Græs
30. januar, 19:00
3 Division B
Gecko esport
9
:
13
Ancient
Fortress Main
30. januar, 19:00
3 Division C
HDE.Starz
7
:
13
Overpass
Unsigned Puggers
30. januar, 19:00
3 Division C
Rydhave Grøn
13
:
10
Ancient
FUTURE17
30. januar, 19:00
3 Division D
Die Hard
13
:
5
Anubis
OnlyzinkS
30. januar, 19:00
4 Division A
Emerge Main
13
:
6
Overpass
Espergærde Esport Elite
30. januar, 19:00
4 Division A
Fatal Utility
3
:
13
Anubis
Syntox Academy
30. januar, 19:00
4 Division B
Fluxile
7
:
13
Overpass
Uppercuthummerklo OG
30. januar, 19:00
4 Division B
HDE.NotWild
8
:
13
Anubis
Hold 2
30. januar, 19:00
4 Division C
ICE-Flames
18
:
22
Vertigo
SECURUS
30. januar, 19:00
4 Division C
Fluxile Academy
1
:
13
Ancient
Fortress Akademi
30. januar, 18:00
3 Division C
FUTURE17
10
:
13
Vertigo
Vulture
30. januar, 18:00
4 Division B
E20
16
:
13
Inferno
Hold 2
29. januar, 21:00
2 Division B
Kronjyllands Talent
10
:
13
Nuke
junummer
29. januar, 21:00
3 Division A
AUC Tigers
13
:
6
Ancient
Sørby Star
29. januar, 21:00
3 Division B
its OK
10
:
13
Overpass
Halstedhus IF
29. januar, 21:00
3 Division C
Backseat Gamers
17
:
19
Overpass
Unsigned Puggers
29. januar, 21:00
4 Division D
Espergærde Roar
13
:
10
Vertigo
Vortex Gaming Talent
29. januar, 20:00
1 Division
Esport Harte Omega
16
:
14
Overpass
Maknitude
29. januar, 20:00
2 Division B
Vendetta Gaming
13
:
3
Overpass
junummer
29. januar, 20:00
3 Division C
Rydhave Grøn
13
:
6
Anubis
HDE.Starz
29. januar, 20:00
3 Division C
Vulture
5
:
13
Anubis
Backseat Gamers
29. januar, 20:00
4 Division A
AUC Tigers Talent
13
:
10
Overpass
ICE Cream
29. januar, 20:00
4 Division B
Uppercuthummerklo OG
13
:
11
Inferno
Hold 2
29. januar, 19:00
1 Division
Maknitude
13
:
11
Vertigo
XI Nordcom
29. januar, 19:00
2 Division A
Floki Draugr
8
:
13
Overpass
O Grande Canhão Main
29. januar, 19:00
3 Division A
Sørby Star
13
:
7
Nuke
Ducator eSports
29. januar, 19:00
4 Division A
Astralis Women
13
:
7
Vertigo
AUC Tigers Talent
29. januar, 19:00
4 Division B
Uppercuthummerklo OG
13
:
8
Nuke
HDE.NotWild
29. januar, 18:00
3 Division A
eSpuma
13
:
6
Overpass
Sørby Star
29. januar, 18:00
4 Division A
XI Female GamerPay
0
:
13
Overpass
Astralis Women
24. januar, 22:00
3 Division D
Uppercuthummerklo Rising
13
:
8
Vertigo
OnlyzinkS
24. januar, 22:00
4 Division A
XI Female GamerPay
4
:
13
Nuke
Fatal Utility
24. januar, 22:00
4 Division A
Espergærde Esport Elite
13
:
7
Ancient
Egedal Esport
24. januar, 22:00
4 Division D
Vortex Gaming Talent
6
:
13
Ancient
Hamringstogt - Alpha
24. januar, 22:00
4 Division D
Vilde katte
13
:
5
Vertigo
Borghaven IF
24. januar, 21:00
2 Division B
OIS eSport Main
6
:
13
Anubis
Vendetta Gaming
24. januar, 21:00
2 Division B
Hypersonic
16
:
14
Nuke
Ølgod Efterskole
24. januar, 21:00
3 Division B
AMO Esport
1
:
13
Mirage
its OK
24. januar, 21:00
3 Division C
goatgang
7
:
13
Vertigo
FUTURE17
24. januar, 21:00
4 Division C
La Santa Michaels
13
:
11
Overpass
SGI
24. januar, 21:00
4 Division C
ICE-Flames
1
:
13
Vertigo
Sørby Immortals
24. januar, 21:00
4 Division D
Borghaven IF
5
:
13
Nuke
Hamringstogt - Alpha
24. januar, 20:00
1 Division
Flares Esport
13
:
11
Ancient
Kronjyllands Main
24. januar, 20:00
2 Division A
HDE.Hype
1
:
13
Ancient
Future Gaming Legends
24. januar, 20:00
2 Division A
Luxera
3
:
13
Vertigo
MASONIC Academy
24. januar, 20:00
2 Division B
Linx D. Legacy
13
:
11
Vertigo
OIS eSport Main
24. januar, 20:00
3 Division B
Ølgod Efterskole 2
13
:
1
Ancient
OIS eSport
24. januar, 20:00
3 Division B
HDE.Wild
13
:
10
Anubis
Gecko esport
24. januar, 20:00
3 Division C
HDE.Starz
2
:
13
Ancient
goatgang
24. januar, 20:00
3 Division C
Fjerritslev Gymnasium
13
:
8
Mirage
Unsigned Puggers
24. januar, 20:00
3 Division D
Die Hard
13
:
8
Nuke
Espergærde Esport
24. januar, 20:00
4 Division B
Uppercuthummerklo OG
13
:
5
Overpass
That Team
24. januar, 20:00
4 Division B
XI GamerPay
8
:
13
Mirage
Crystal.Onyx
24. januar, 19:00
1 Division
Maknitude
5
:
13
Overpass
Frb. Falcons
24. januar, 19:00
2 Division A
HDE.Hype
9
:
13
Vertigo
Luxera
24. januar, 19:00
2 Division B
OIS eSport Main
7
:
13
Overpass
Ølgod Efterskole
24. januar, 19:00
3 Division A
Aurantiaco
8
:
13
Overpass
MultiHunters
24. januar, 19:00
3 Division B
HDE.Wild
9
:
13
Overpass
O Grande Canhão Græs
24. januar, 19:00
3 Division C
HDE.Starz
5
:
13
Anubis
FUTURE17
24. januar, 19:00
3 Division D
Die Hard
10
:
13
Mirage
MultiHunters Elite
24. januar, 19:00
4 Division B
XI GamerPay
13
:
16
Ancient
Fluxile
24. januar, 19:00
4 Division C
Sørby Immortals
13
:
6
Anubis
SECURUS
24. januar, 18:00
3 Division A
Ølgod Efterskole 3
9
:
13
Nuke
Aurantiaco
24. januar, 18:00
4 Division B
Faaborg Esport Academy
2
:
13
Ancient
Crystal.Onyx
24. januar, 18:00
4 Division C
Kolding Esport
13
:
10
Ancient
Fortress Akademi
23. januar, 22:00
3 Division B
O Grande Canhão Græs
11
:
13
Overpass
its OK
23. januar, 22:00
3 Division D
Uppercuthummerklo Rising
11
:
13
Mirage
Speedperformers
23. januar, 21:00
1 Division
Frb. Falcons
13
:
9
Overpass
XI Nordcom
23. januar, 21:00
1 Division
Sashi Academy
13
:
11
Ancient
Flares Esport
23. januar, 21:00
2 Division A
Esport Harte Rebels
13
:
7
Ancient
HDE.Hype
23. januar, 21:00
2 Division A
Future Gaming Legends
11
:
13
Ancient
XI Akademi
23. januar, 21:00
2 Division B
OIS eSport Main
14
:
16
Anubis
Hypersonic
23. januar, 21:00
2 Division B
Vendetta Gaming
13
:
11
Anubis
XI Esportal
23. januar, 21:00
3 Division A
Ducator eSports
13
:
7
Vertigo
Gecko Talent
23. januar, 21:00
3 Division A
Ølgod Efterskole 3
8
:
13
Ancient
eSpuma
23. januar, 21:00
3 Division A
OGC Slukket
13
:
16
Vertigo
AUC Tigers
23. januar, 21:00
3 Division B
Fortress Main
4
:
13
Ancient
Ølgod Efterskole 2
23. januar, 21:00
3 Division B
OIS eSport
13
:
6
Ancient
HDE.Wild
23. januar, 21:00
3 Division C
HDE.Starz
5
:
13
Anubis
Backseat Gamers
23. januar, 21:00
3 Division C
Syntox
8
:
13
Overpass
Unsigned Puggers
23. januar, 21:00
3 Division D
Uppercuthummerklo Rising
13
:
7
Overpass
MultiHunters Elite
23. januar, 21:00
3 Division D
Flares Redemption
13
:
3
Vertigo
CSE.Main
23. januar, 21:00
4 Division B
Crystal.Onyx
13
:
2
Vertigo
Fluxile
23. januar, 20:00
1 Division
MASONIC
13
:
5
Overpass
Kronjyllands Main
23. januar, 20:00
1 Division
Frb. Falcons
7
:
13
Ancient
Floki Esport
23. januar, 20:00
1 Division
Esport Harte Omega
13
:
6
Ancient
Flares Esport
23. januar, 20:00
2 Division A
O Grande Canhão Main
13
:
10
Ancient
HDE.Hype
23. januar, 20:00
2 Division A
Future Gaming Legends
13
:
8
Overpass
Luxera
23. januar, 20:00
2 Division A
Flares Academy
8
:
13
Ancient
MASONIC Academy
23. januar, 20:00
2 Division B
OIS eSport Main
13
:
5
Vertigo
Esport Harte Unicorns
23. januar, 20:00
3 Division A
eSpuma
13
:
9
Nuke
Ducator eSports
23. januar, 20:00
3 Division A
AUC Tigers
11
:
13
Vertigo
Ølgod Efterskole 3
23. januar, 20:00
3 Division B
its OK
19
:
17
Nuke
AaB esport
23. januar, 20:00
3 Division D
Flares Redemption
13
:
4
Vertigo
Die Hard
23. januar, 20:00
3 Division D
MultiHunters Elite
13
:
10
Mirage
Speedperformers
23. januar, 20:00
3 Division D
Uppercuthummerklo Rising
13
:
9
Ancient
Espergærde Esport
23. januar, 20:00
4 Division A
Emerge Main
11
:
13
Nuke
Syntox Academy
23. januar, 20:00
4 Division B
Fluxile
13
:
8
Ancient
HDE.NotWild
23. januar, 20:00
4 Division B
Sørby Light
10
:
13
Nuke
Uppercuthummerklo OG
23. januar, 20:00
4 Division B
Faaborg Esport Academy
7
:
13
Anubis
XI GamerPay
23. januar, 20:00
4 Division C
SGI
8
:
13
Overpass
Fortress Akademi
23. januar, 19:00
1 Division
Kronjyllands Main
13
:
8
Anubis
Floki Esport
23. januar, 19:00
2 Division A
HyperioN
9
:
13
Vertigo
Future Gaming Legends
23. januar, 19:00
2 Division A
Flares Academy
13
:
4
Ancient
Floki Draugr
23. januar, 19:00
2 Division A
Esport Harte Rebels
13
:
8
Mirage
O Grande Canhão Main
23. januar, 19:00
2 Division A
XI Akademi
9
:
13
Vertigo
HDE.Hype
23. januar, 19:00
2 Division B
OIS eSport Main
11
:
13
Anubis
XI Esportal
23. januar, 19:00
2 Division B
Esport Harte Unicorns
3
:
13
Nuke
Ølgod Efterskole
23. januar, 19:00
3 Division A
Ducator eSports
11
:
13
Nuke
Vendetta Gaming Talent
23. januar, 19:00
3 Division B
Fortress Main
13
:
9
Nuke
O Grande Canhão Græs
23. januar, 19:00
3 Division B
Ølgod Efterskole 2
13
:
3
Nuke
HDE.Wild
23. januar, 19:00
3 Division B
Gecko esport
16
:
13
Anubis
its OK
23. januar, 19:00
3 Division B
AaB esport
16
:
13
Anubis
AMO Esport
23. januar, 19:00
3 Division C
Fjerritslev Gymnasium
13
:
2
Ancient
HDE.Starz
23. januar, 19:00
3 Division D
Sørby Legion
13
:
10
Ancient
CSE.Main
23. januar, 19:00
3 Division D
Speedperformers
7
:
13
Nuke
Die Hard
23. januar, 19:00
4 Division B
Uppercuthummerklo OG
13
:
7
Overpass
Faaborg Esport Academy
23. januar, 19:00
4 Division B
That Team
7
:
13
Vertigo
Crystal.Onyx
23. januar, 19:00
4 Division B
Sørby Light
6
:
13
Vertigo
E20
23. januar, 18:00
2 Division B
Ølgod Efterskole
13
:
11
Nuke
Linx D. Legacy
23. januar, 18:00
3 Division C
Fjerritslev Gymnasium
13
:
6
Mirage
Syntox
23. januar, 18:00
4 Division B
HDE.NotWild
11
:
13
Ancient
Sørby Light
23. januar, 18:00
4 Division C
SECURUS
10
:
13
Vertigo
Kolding Esport
22. januar, 21:00
POWER Ligaen
Astralis Talent
8
:
13
Nuke
IMA PROBLEM
22. januar, 21:00
POWER Ligaen
Sashi Esport
13
:
16
Mirage
Copenhagen Wolves
22. januar, 21:00
2 Division A
Esport Harte Rebels
13
:
6
Ancient
XI Akademi
22. januar, 21:00
3 Division A
Gecko Talent
12
:
16
Nuke
Vendetta Gaming Talent
22. januar, 21:00
3 Division D
Espergærde Esport
13
:
11
Nuke
Ingen Arme
22. januar, 21:00
4 Division D
Borghaven IF
8
:
13
Vertigo
Espergærde Roar
22. januar, 20:00
POWER Ligaen
CEPTER BITSKINS
13
:
11
Vertigo
Preasy Rising
22. januar, 20:00
POWER Ligaen
Astralis Talent
11
:
13
Ancient
XI Esport SponsorWorld
22. januar, 20:00
POWER Ligaen
Sashi Esport
13
:
10
Vertigo
IMA PROBLEM
22. januar, 20:00
2 Division A
Esport Harte Rebels
13
:
8
Ancient
Flares Academy
22. januar, 20:00
3 Division D
Flares Redemption
13
:
7
Ancient
Uppercuthummerklo Rising
22. januar, 20:00
3 Division D
Ingen Arme
13
:
11
Nuke
Sørby Legion
22. januar, 19:00
POWER Ligaen
Preasy Rising
10
:
13
Vertigo
Atlantic
22. januar, 19:00
POWER Ligaen
XI Esport SponsorWorld
4
:
13
Overpass
Sashi Esport
22. januar, 19:00
2 Division A
XI Akademi
8
:
13
Anubis
Floki Draugr
22. januar, 19:00
3 Division D
Ingen Arme
13
:
7
Nuke
Flares Redemption
22. januar, 19:00
4 Division A
Emerge Main
7
:
13
Overpass
Astralis Women
22. januar, 18:00
POWER Ligaen
IMA PROBLEM
10
:
13
Vertigo
CEPTER BITSKINS
22. januar, 18:00
POWER Ligaen
Copenhagen Wolves
13
:
8
Vertigo
Atlantic
22. januar, 18:00
3 Division D
CSE.Main
19
:
17
Overpass
Ingen Arme
22. januar, 18:00
4 Division A
Syntox Academy
9
:
13
Ancient
Astralis Women
17. januar, 22:00
4 Division A
AUC Tigers Talent
0
:
0
Overpass
XI Female GamerPay
17. januar, 22:00
4 Division B
E20
16
:
13
Overpass
XI GamerPay
17. januar, 21:00
1 Division
SERA Esport
16
:
14
Vertigo
Floki Esport
17. januar, 21:00
2 Division B
Vendetta Gaming
4
:
13
Ancient
Linx D. Legacy
17. januar, 21:00
2 Division B
Kronjyllands Talent
13
:
7
Anubis
Ølgod Efterskole
17. januar, 21:00
3 Division A
OGC Slukket
13
:
6
Anubis
Ølgod Efterskole 3
17. januar, 21:00
3 Division B
Gecko esport
19
:
16
Vertigo
Halstedhus IF
17. januar, 21:00
3 Division D
Espergærde Esport
22
:
20
Nuke
Sørby Legion
17. januar, 21:00
4 Division A
Espergærde Esport Elite
5
:
13
Ancient
Syntox Academy
17. januar, 21:00
4 Division A
Fatal Utility
7
:
13
Vertigo
ICE Cream
17. januar, 21:00
4 Division C
SGI
6
:
13
Vertigo
Fluxile Academy
17. januar, 20:00
1 Division
SERA Esport
13
:
10
Ancient
Flares Esport
17. januar, 20:00
3 Division A
Vendetta Gaming Talent
3
:
13
Vertigo
Sørby Star
17. januar, 20:00
3 Division B
Ølgod Efterskole 2
13
:
7
Anubis
AMO Esport
17. januar, 20:00
3 Division B
its OK
16
:
14
Nuke
OIS eSport
17. januar, 20:00
3 Division C
Backseat Gamers
13
:
6
Overpass
Rydhave Grøn
17. januar, 20:00
3 Division C
eSport Taasinge
13
:
9
Mirage
goatgang
17. januar, 20:00
4 Division C
Kolding Esport
13
:
10
Ancient
La Santa Michaels
17. januar, 20:00
4 Division D
Halstedhus.Masonic
3
:
13
Vertigo
Stidsholt Efterskole
17. januar, 19:00
1 Division
Maknitude
10
:
13
Inferno
Flares Esport
17. januar, 19:00
3 Division A
Vendetta Gaming Talent
8
:
13
Nuke
Ølgod Efterskole 3
17. januar, 19:00
3 Division B
Fortress Main
13
:
8
Nuke
HDE.Wild
17. januar, 19:00
3 Division C
Rydhave Grøn
13
:
8
Anubis
eSport Taasinge
17. januar, 19:00
3 Division C
Vulture
16
:
14
Ancient
goatgang
17. januar, 19:00
4 Division A
Fatal Utility
0
:
0
Nuke
AUC Tigers Talent
17. januar, 19:00
4 Division A
Egedal Esport
9
:
13
Vertigo
Astralis Women
17. januar, 19:00
4 Division B
Fluxile
13
:
10
Inferno
Faaborg Esport Academy
17. januar, 19:00
4 Division D
Stidsholt Efterskole
5
:
13
Anubis
Hamringstogt - Alpha
17. januar, 18:00
3 Division A
Sørby Star
16
:
13
Ancient
Ølgod Efterskole 3
17. januar, 18:00
3 Division C
eSport Taasinge
13
:
5
Anubis
HDE.Starz
16. januar, 22:00
1 Division
Sashi Academy
13
:
5
Anubis
Floki Esport
16. januar, 22:00
4 Division B
Fluxile
13
:
5
Inferno
Hold 2
16. januar, 21:00
1 Division
Sashi Academy
13
:
1
Ancient
SERA Esport
16. januar, 21:00
2 Division A
MASONIC Academy
13
:
5
Overpass
O Grande Canhão Main
16. januar, 21:00
2 Division B
OIS eSport Main
13
:
4
Anubis
Kronjyllands Talent
16. januar, 21:00
2 Division B
Esport Harte Forza
13
:
3
Vertigo
Esport Harte Unicorns
16. januar, 21:00
2 Division B
XI Esportal
13
:
7
Overpass
Ølgod Efterskole
16. januar, 21:00
3 Division A
Ølgod Efterskole 3
13
:
7
Ancient
Gecko Talent
16. januar, 21:00
3 Division B
AaB esport
14
:
16
Anubis
Ølgod Efterskole 2
16. januar, 21:00
4 Division A
Syntox Academy
16
:
12
Vertigo
ICE Cream
16. januar, 21:00
4 Division D
Halstedhus.Masonic
6
:
13
Vertigo
Vilde katte
16. januar, 21:00
4 Division D
Rydhave Immortals
11
:
13
Ancient
Hamringstogt - Alpha
16. januar, 20:00
1 Division
Frb. Falcons
13
:
6
Nuke
Flares Esport
16. januar, 20:00
2 Division B
OIS eSport Main
13
:
8
Vertigo
Esport Harte Forza
16. januar, 20:00
2 Division B
Vendetta Gaming
9
:
13
Overpass
Kronjyllands Talent
16. januar, 20:00
3 Division A
Aurantiaco
11
:
13
Overpass
Sørby Star
16. januar, 20:00
3 Division A
MultiHunters
13
:
5
Overpass
Ølgod Efterskole 3
16. januar, 20:00
3 Division B
Ølgod Efterskole 2
13
:
5
Anubis
Gecko esport
16. januar, 20:00
3 Division D
Flares Redemption
19
:
16
Vertigo
MultiHunters Elite
16. januar, 20:00
4 Division A
Emerge Main
13
:
7
Overpass
ICE Cream
16. januar, 20:00
4 Division A
AaB Female
0
:
0
Vertigo
AUC Tigers Talent
16. januar, 20:00
4 Division B
Crystal.Onyx
13
:
5
Vertigo
Sørby Light
16. januar, 20:00
4 Division B
That Team
8
:
13
Mirage
XI GamerPay
16. januar, 20:00
4 Division C
Fluxile Academy
13
:
7
Anubis
SECURUS
16. januar, 20:00
4 Division C
KTG esport
13
:
5
Vertigo
SGI
16. januar, 20:00
4 Division D
Stidsholt Efterskole
5
:
13
Vertigo
Vortex Gaming Talent
16. januar, 19:00
1 Division
Floki Esport
13
:
10
Ancient
Flares Esport
16. januar, 19:00
2 Division A
Flares Academy
9
:
13
Ancient
O Grande Canhão Main
16. januar, 19:00
2 Division B
Ølgod Efterskole
13
:
8
Ancient
Esport Harte Forza
16. januar, 19:00
3 Division A
MultiHunters
13
:
11
Inferno
AUC Tigers
16. januar, 19:00
3 Division B
AMO Esport
1
:
13
Vertigo
Halstedhus IF
16. januar, 19:00
3 Division B
AaB esport
13
:
4
Anubis
HDE.Wild
16. januar, 19:00
3 Division D
Flares Redemption
13
:
2
Nuke
OnlyzinkS
16. januar, 19:00
4 Division A
XI Female GamerPay
5
:
13
Overpass
Espergærde Esport Elite
16. januar, 19:00
4 Division A
AaB Female
3
:
13
Anubis
Astralis Women
16. januar, 19:00
4 Division A
Fatal Utility
13
:
6
Nuke
Egedal Esport
16. januar, 19:00
4 Division B
Crystal.Onyx
13
:
6
Vertigo
HDE.NotWild
16. januar, 19:00
4 Division B
Sørby Light
13
:
10
Anubis
Faaborg Esport Academy
16. januar, 19:00
4 Division C
Fluxile Academy
7
:
13
Ancient
KTG esport
16. januar, 19:00
4 Division C
Fortress Akademi
11
:
13
Ancient
La Santa Michaels
16. januar, 19:00
4 Division D
Rydhave Immortals
13
:
7
Ancient
Espergærde Roar
16. januar, 18:00
3 Division A
eSpuma
13
:
5
Overpass
Vendetta Gaming Talent
16. januar, 18:00
3 Division C
Syntox
13
:
6
Overpass
FUTURE17
16. januar, 18:00
4 Division B
HDE.NotWild
4
:
13
Vertigo
E20
15. januar, 21:00
2 Division B
junummer
13
:
5
Mirage
OIS eSport Main
15. januar, 21:00
3 Division D
Ingen Arme
6
:
13
Vertigo
MultiHunters Elite
15. januar, 21:00
3 Division D
Uppercuthummerklo Rising
13
:
10
Mirage
CSE.Main
15. januar, 20:00
3 Division D
Uppercuthummerklo Rising
8
:
13
Ancient
Ingen Arme
15. januar, 20:00
4 Division A
Emerge Main
7
:
13
Anubis
AaB Female
15. januar, 19:00
POWER Ligaen
Astralis Talent
13
:
7
Ancient
Preasy Rising
15. januar, 19:00
2 Division B
Esport Harte Unicorns
5
:
13
Vertigo
junummer
15. januar, 18:00
2 Division B
junummer
19
:
17
Nuke
Ølgod Efterskole
12. januar, 23:59
4 Division C
Kolding Esport
0
:
0
TBA
12. januar, 23:59
4 Division C
KTG esport
0
:
0
TBA
12. januar, 23:59
4 Division C
TBA
0
:
0
ICE-Flames
12. januar, 23:59
4 Division C
TBA
0
:
0
SECURUS
12. januar, 23:59
4 Division C
Sørby Immortals
0
:
0
TBA
12. januar, 23:59
4 Division C
TBA
0
:
0
SGI
12. januar, 23:59
4 Division C
Fortress Akademi
0
:
0
TBA
12. januar, 23:59
4 Division C
TBA
0
:
0
La Santa Michaels
12. januar, 23:59
4 Division C
TBA
0
:
0
Fluxile Academy
12. januar, 23:59
4 Division C
TBA
0
:
0
Kolding Esport
12. januar, 23:59
4 Division C
TBA
0
:
0
KTG esport
12. januar, 23:59
4 Division C
ICE-Flames
0
:
0
TBA
12. januar, 23:59
4 Division C
SECURUS
0
:
0
TBA
12. januar, 23:59
4 Division C
TBA
0
:
0
Sørby Immortals
12. januar, 23:59
4 Division C
SGI
0
:
0
TBA
12. januar, 23:59
4 Division C
TBA
0
:
0
Fortress Akademi
12. januar, 23:59
4 Division C
La Santa Michaels
0
:
0
TBA
12. januar, 23:59
4 Division C
Fluxile Academy
0
:
0
TBA
12. januar, 23:59
4 Division D
Flaming North Esport
0
:
0
Femmøller Alea
12. januar, 23:59
4 Division D
Femmøller Alea
0
:
0
Rydhave Immortals
12. januar, 23:59
4 Division D
Vortex Gaming Talent
0
:
0
Femmøller Alea
12. januar, 23:59
4 Division D
Borghaven IF
0
:
0
Femmøller Alea
12. januar, 23:59
4 Division D
Femmøller Alea
0
:
0
Hamringstogt - Alpha
12. januar, 23:59
4 Division D
Femmøller Alea
0
:
0
Stidsholt Efterskole
12. januar, 23:59
4 Division D
Femmøller Alea
0
:
0
Vilde katte
12. januar, 23:59
4 Division D
Espergærde Roar
0
:
0
Femmøller Alea
12. januar, 23:59
4 Division D
Femmøller Alea
0
:
0
Halstedhus.Masonic
12. januar, 23:59
4 Division D
Femmøller Alea
0
:
0
Flaming North Esport
12. januar, 23:59
4 Division D
Rydhave Immortals
0
:
0
Femmøller Alea
12. januar, 23:59
4 Division D
Femmøller Alea
0
:
0
Vortex Gaming Talent
12. januar, 23:59
4 Division D
Femmøller Alea
0
:
0
Borghaven IF
12. januar, 23:59
4 Division D
Hamringstogt - Alpha
0
:
0
Femmøller Alea
12. januar, 23:59
4 Division D
Stidsholt Efterskole
0
:
0
Femmøller Alea
12. januar, 23:59
4 Division D
Vilde katte
0
:
0
Femmøller Alea
12. januar, 23:59
4 Division D
Femmøller Alea
0
:
0
Espergærde Roar
12. januar, 23:59
4 Division D
Halstedhus.Masonic
0
:
0
Femmøller Alea