Kampe
Resultater
Vælg en division for at sortere på hold
Alle
Astralis Talent
Atlantic
CEPTER BITSKINS
Copenhagen Wolves
IMA PROBLEM
Preasy Rising
Sashi Esport
XI Esport SponsorWorld
Alle
Esport Harte Omega
Flares Esport
Floki Esport
Frb. Falcons
Kronjyllands Main
MASONIC
Maknitude
SERA Esport
Sashi Academy
XI Nordcom
Alle
Esport Harte Rebels
Flares Academy
Floki Draugr
Future Gaming Legends
HDE.Hype
HyperioN
Luxera
MASONIC Academy
O Grande Canhão Main
XI Akademi
Alle
Esport Harte Forza
Esport Harte Unicorns
Hypersonic
Kronjyllands Talent
Linx D. Legacy
OIS eSport Main
Vendetta Gaming
XI Esportal
junummer
Ølgod Efterskole
Alle
AUC Tigers
Aurantiaco
Ducator eSports
Gecko Talent
MultiHunters
OGC Slukket
Sørby Star
Vendetta Gaming Talent
eSpuma
Ølgod Efterskole 3
Alle
AMO Esport
AaB esport
Fortress Main
Gecko esport
HDE.Wild
Halstedhus IF
O Grande Canhão Græs
OIS eSport
its OK
Ølgod Efterskole 2
Alle
Backseat Gamers
FUTURE17
Fjerritslev Gymnasium
HDE.Starz
Rydhave Grøn
Syntox
Unsigned Puggers
Vulture
eSport Taasinge
goatgang
Alle
CSE.Main
Die Hard
Espergærde Esport
Flares Redemption
Ingen Arme
MultiHunters Elite
OnlyzinkS
Speedperformers
Sørby Legion
Uppercuthummerklo Rising
Alle
AUC Tigers Talent
AaB Female
Astralis Women
Egedal Esport
Emerge Main
Espergærde Esport Elite
Fatal Utility
ICE Cream
Syntox Academy
XI Female GamerPay
Alle
Crystal.Onyx
E20
Faaborg Esport Academy
Fluxile
HDE.NotWild
Hold 2
Sørby Light
That Team
Uppercuthummerklo OG
XI GamerPay
Alle
Fluxile Academy
Fortress Akademi
ICE-Flames
KTG esport
Kolding Esport
La Santa Michaels
SECURUS
SGI
Sørby Immortals
TBA
Alle
Borghaven IF
Espergærde Roar
Femmøller Alea
Flaming North Esport
Halstedhus.Masonic
Hamringstogt - Alpha
Rydhave Immortals
Stidsholt Efterskole
Vilde katte
Vortex Gaming Talent
Alle
Der er ikke flere kommende kampe
25. marts, 20:00
Slutspil/Relegation
Astralis Talent
1
:
2
Vertigo, Overpass, Inferno
Sashi Esport
25. marts, 17:30
Slutspil/Relegation
Sashi Esport
2
:
0
Overpass, Vertigo, Nuke
CEPTER BITSKINS
25. marts, 17:30
Slutspil/Relegation
Astralis Talent
2
:
1
Nuke, Ancient, Vertigo
XI Esport SponsorWorld
20. marts, 20:00
Slutspil/Relegation
Espergærde Esport
2
:
0
Overpass, Vertigo, Nuke
Emerge Main
20. marts, 20:00
Slutspil/Relegation
Unsigned Puggers
2
:
0
Mirage, Overpass, Nuke
Uppercuthummerklo OG
20. marts, 20:00
Slutspil/Relegation
AMO Esport
2
:
1
Overpass, Anubis, Ancient
La Santa Michaels
20. marts, 20:00
Slutspil/Relegation
Aurantiaco
2
:
1
Overpass, Ancient, Vertigo
Flaming North Esport
20. marts, 20:00
Slutspil/Relegation
Luxera
2
:
1
Vertigo, Overpass, Nuke
FUTURE17
20. marts, 20:00
Slutspil/Relegation
Hypersonic
2
:
0
Ancient, Mirage, Nuke
its OK
20. marts, 19:00
Slutspil/Relegation
OGC Slukket
2
:
0
Ancient, Anubis, Mirage
Rydhave Immortals
20. marts, 19:00
Slutspil/Relegation
OIS eSport Main
1
:
2
Anubis, Nuke, Overpass
Die Hard
19. marts, 20:00
Slutspil/Relegation
XI Nordcom
0
:
2
Ancient, Vertigo, Nuke
HyperioN
19. marts, 20:00
Slutspil/Relegation
eSport Taasinge
2
:
0
Overpass, Mirage, Vertigo
Fluxile
19. marts, 19:00
Slutspil/Relegation
Sørby Legion
2
:
1
Anubis, Nuke, Ancient
Fatal Utility
19. marts, 19:00
Slutspil/Relegation
SERA Esport
2
:
0
Vertigo, Nuke, Ancient
Ølgod Efterskole
19. marts, 19:00
Slutspil/Relegation
Vulture
1
:
2
Ancient, Overpass, Mirage
its OK
19. marts, 19:00
Slutspil/Relegation
O Grande Canhão Græs
2
:
0
Mirage, Overpass, Vertigo
SGI
19. marts, 18:00
Slutspil/Relegation
Halstedhus IF
2
:
0
Overpass, Inferno, Mirage
Fortress Akademi
19. marts, 18:00
Slutspil/Relegation
XI Akademi
0
:
2
Vertigo, Mirage, Ancient
MultiHunters Elite
18. marts, 20:00
Slutspil/Relegation
Ølgod Efterskole 3
2
:
0
Ancient, Overpass, Vertigo
Espergærde Roar
18. marts, 20:00
Slutspil/Relegation
IMA PROBLEM
2
:
0
Ancient, Overpass, Nuke
Kronjyllands Main
18. marts, 20:00
Slutspil/Relegation
Gecko esport
1
:
2
Ancient, Mirage, Overpass
FUTURE17
18. marts, 20:00
Slutspil/Relegation
CSE.Main
2
:
0
Overpass, Vertigo, Inferno
Egedal Esport
18. marts, 20:00
Slutspil/Relegation
Backseat Gamers
2
:
0
Overpass, Anubis, Inferno
Hold 2
18. marts, 18:00
Slutspil/Relegation
MultiHunters Elite
2
:
0
Anubis, Vertigo, Ancient
Sørby Star
17. marts, 19:00
Slutspil/Relegation
MultiHunters
0
:
2
Mirage, Nuke, Ancient
Die Hard
13. marts, 22:00
2 Division B
junummer
6
:
13
Nuke
Esport Harte Forza
13. marts, 22:00
3 Division A
AUC Tigers
16
:
12
Vertigo
Aurantiaco
13. marts, 22:00
3 Division B
Halstedhus IF
3
:
13
Mirage
AMO Esport
13. marts, 22:00
3 Division C
Fjerritslev Gymnasium
13
:
11
Ancient
FUTURE17
13. marts, 21:00
2 Division A
Floki Draugr
5
:
13
Nuke
MASONIC Academy
13. marts, 21:00
2 Division A
Luxera
13
:
8
Vertigo
HDE.Hype
13. marts, 21:00
2 Division A
HyperioN
10
:
13
Ancient
Flares Academy
13. marts, 21:00
2 Division B
Vendetta Gaming
13
:
11
Ancient
Hypersonic
13. marts, 21:00
2 Division B
Esport Harte Forza
13
:
10
Overpass
XI Esportal
13. marts, 21:00
2 Division B
junummer
13
:
6
Ancient
Kronjyllands Talent
13. marts, 21:00
3 Division A
OGC Slukket
13
:
2
Mirage
Gecko Talent
13. marts, 21:00
3 Division A
Sørby Star
13
:
10
Ancient
eSpuma
13. marts, 21:00
3 Division B
Halstedhus IF
13
:
9
Mirage
AaB esport
13. marts, 21:00
3 Division B
O Grande Canhão Græs
4
:
13
Overpass
HDE.Wild
13. marts, 21:00
3 Division B
Gecko esport
9
:
13
Ancient
Ølgod Efterskole 2
13. marts, 21:00
3 Division C
FUTURE17
13
:
10
Mirage
goatgang
13. marts, 21:00
3 Division C
eSport Taasinge
6
:
13
Ancient
Backseat Gamers
13. marts, 21:00
3 Division D
CSE.Main
13
:
11
Nuke
Espergærde Esport
13. marts, 21:00
3 Division D
MultiHunters Elite
16
:
14
Ancient
Ingen Arme
13. marts, 21:00
4 Division A
Egedal Esport
13
:
10
Ancient
AaB Female
13. marts, 21:00
4 Division A
ICE Cream
14
:
16
Nuke
Fatal Utility
13. marts, 21:00
4 Division B
That Team
14
:
16
Vertigo
Fluxile
13. marts, 21:00
4 Division B
E20
13
:
0
Vertigo
HDE.NotWild
13. marts, 21:00
4 Division C
Fortress Akademi
16
:
14
Vertigo
Sørby Immortals
13. marts, 21:00
4 Division C
SECURUS
13
:
9
Overpass
ICE-Flames
13. marts, 21:00
4 Division D
Rydhave Immortals
5
:
13
Vertigo
Stidsholt Efterskole
13. marts, 21:00
4 Division D
Halstedhus.Masonic
7
:
13
Overpass
Flaming North Esport
13. marts, 20:00
2 Division A
Floki Draugr
8
:
13
Anubis
XI Akademi
13. marts, 20:00
2 Division A
MASONIC Academy
13
:
1
Overpass
Luxera
13. marts, 20:00
3 Division A
Gecko Talent
9
:
13
Anubis
Ølgod Efterskole 3
13. marts, 20:00
3 Division A
Aurantiaco
14
:
16
Overpass
Vendetta Gaming Talent
13. marts, 20:00
3 Division A
OGC Slukket
13
:
11
Overpass
eSpuma
13. marts, 20:00
3 Division B
OIS eSport
11
:
13
Mirage
Ølgod Efterskole 2
13. marts, 20:00
3 Division B
AMO Esport
11
:
13
Vertigo
Gecko esport
13. marts, 20:00
3 Division B
AaB esport
5
:
13
Ancient
Fortress Main
13. marts, 20:00
3 Division C
goatgang
13
:
11
Nuke
Syntox
13. marts, 20:00
3 Division C
Unsigned Puggers
5
:
13
Nuke
Backseat Gamers
13. marts, 20:00
3 Division C
Vulture
8
:
13
Ancient
Rydhave Grøn
13. marts, 20:00
3 Division C
FUTURE17
13
:
1
Vertigo
HDE.Starz
13. marts, 20:00
3 Division D
MultiHunters Elite
16
:
13
Overpass
CSE.Main
13. marts, 20:00
3 Division D
OnlyzinkS
10
:
13
Nuke
Ingen Arme
13. marts, 20:00
3 Division D
Sørby Legion
13
:
10
Nuke
Espergærde Esport
13. marts, 20:00
4 Division B
Crystal.Onyx
13
:
1
Vertigo
That Team
13. marts, 20:00
4 Division B
XI GamerPay
9
:
13
Overpass
E20
13. marts, 20:00
4 Division B
Faaborg Esport Academy
13
:
6
Nuke
Fluxile
13. marts, 20:00
4 Division C
KTG esport
3
:
13
Vertigo
Kolding Esport
13. marts, 20:00
4 Division D
Vilde katte
12
:
16
Vertigo
Stidsholt Efterskole
13. marts, 19:00
2 Division A
Luxera
2
:
13
Nuke
Floki Draugr
13. marts, 19:00
2 Division A
HDE.Hype
10
:
13
Mirage
XI Akademi
13. marts, 19:00
2 Division B
Linx D. Legacy
13
:
4
Vertigo
Kronjyllands Talent
13. marts, 19:00
3 Division A
Ølgod Efterskole 3
16
:
14
Ancient
OGC Slukket
13. marts, 19:00
3 Division A
Vendetta Gaming Talent
13
:
8
Vertigo
Gecko Talent
13. marts, 19:00
3 Division B
OIS eSport
11
:
13
Nuke
its OK
13. marts, 19:00
3 Division C
Fjerritslev Gymnasium
8
:
13
Ancient
Vulture
13. marts, 19:00
3 Division C
Backseat Gamers
7
:
13
Overpass
HDE.Starz
13. marts, 19:00
3 Division C
Unsigned Puggers
11
:
13
Mirage
Syntox
13. marts, 19:00
3 Division D
Ingen Arme
13
:
4
Nuke
Espergærde Esport
13. marts, 19:00
3 Division D
OnlyzinkS
13
:
10
Vertigo
Uppercuthummerklo Rising
13. marts, 19:00
4 Division B
Hold 2
13
:
2
Overpass
That Team
13. marts, 19:00
4 Division B
Crystal.Onyx
13
:
3
Vertigo
Faaborg Esport Academy
13. marts, 19:00
4 Division C
Fortress Akademi
13
:
6
Overpass
SGI
13. marts, 19:00
4 Division C
Sørby Immortals
11
:
13
Nuke
ICE-Flames
13. marts, 18:00
3 Division B
AMO Esport
13
:
10
Nuke
Fortress Main
13. marts, 18:00
3 Division C
HDE.Starz
13
:
16
Mirage
Fjerritslev Gymnasium
13. marts, 18:00
3 Division C
Rydhave Grøn
5
:
13
Anubis
Syntox
13. marts, 18:00
3 Division D
OnlyzinkS
11
:
13
Inferno
Speedperformers
13. marts, 18:00
4 Division A
Syntox Academy
13
:
4
Ancient
AUC Tigers Talent
13. marts, 18:00
4 Division C
ICE-Flames
13
:
11
Ancient
KTG esport
12. marts, 22:00
3 Division A
MultiHunters
13
:
6
Overpass
Gecko Talent
12. marts, 22:00
4 Division A
AUC Tigers Talent
10
:
13
Ancient
Egedal Esport
12. marts, 21:00
1 Division
MASONIC
5
:
13
Vertigo
Esport Harte Omega
12. marts, 21:00
1 Division
Frb. Falcons
8
:
13
Nuke
Kronjyllands Main
12. marts, 21:00
2 Division A
Flares Academy
13
:
10
Nuke
Luxera
12. marts, 21:00
2 Division A
HDE.Hype
6
:
13
Ancient
O Grande Canhão Main
12. marts, 21:00
2 Division A
HyperioN
16
:
12
Ancient
Esport Harte Rebels
12. marts, 21:00
2 Division B
Hypersonic
9
:
13
Anubis
XI Esportal
12. marts, 21:00
2 Division B
Esport Harte Unicorns
8
:
13
Vertigo
Esport Harte Forza
12. marts, 21:00
2 Division B
Kronjyllands Talent
13
:
5
Overpass
Vendetta Gaming
12. marts, 21:00
3 Division A
Ducator eSports
13
:
7
Vertigo
Ølgod Efterskole 3
12. marts, 21:00
3 Division A
AUC Tigers
6
:
13
Inferno
MultiHunters
12. marts, 21:00
3 Division B
AMO Esport
13
:
2
Nuke
HDE.Wild
12. marts, 21:00
3 Division B
Ølgod Efterskole 2
11
:
13
Ancient
AaB esport
12. marts, 21:00
3 Division B
its OK
13
:
5
Overpass
O Grande Canhão Græs
12. marts, 21:00
3 Division C
Syntox
13
:
10
Nuke
Fjerritslev Gymnasium
12. marts, 21:00
3 Division C
Rydhave Grøn
6
:
13
Ancient
Unsigned Puggers
12. marts, 21:00
3 Division C
goatgang
13
:
9
Vertigo
eSport Taasinge
12. marts, 21:00
3 Division D
Die Hard
13
:
11
Vertigo
Uppercuthummerklo Rising
12. marts, 21:00
3 Division D
Speedperformers
5
:
13
Vertigo
MultiHunters Elite
12. marts, 21:00
3 Division D
Flares Redemption
13
:
11
Mirage
Sørby Legion
12. marts, 21:00
4 Division A
Emerge Main
13
:
8
Overpass
AUC Tigers Talent
12. marts, 21:00
4 Division A
XI Female GamerPay
7
:
13
Mirage
AaB Female
12. marts, 21:00
4 Division C
SGI
13
:
4
Overpass
La Santa Michaels
12. marts, 21:00
4 Division D
Vilde katte
6
:
13
Ancient
Hamringstogt - Alpha
12. marts, 21:00
4 Division D
Espergærde Roar
10
:
13
Nuke
Borghaven IF
12. marts, 20:00
1 Division
Flares Esport
6
:
13
Ancient
SERA Esport
12. marts, 20:00
1 Division
Frb. Falcons
4
:
13
Nuke
Esport Harte Omega
12. marts, 20:00
1 Division
Kronjyllands Main
16
:
12
Anubis
Sashi Academy
12. marts, 20:00
2 Division A
Floki Draugr
13
:
6
Anubis
HDE.Hype
12. marts, 20:00
2 Division A
XI Akademi
9
:
13
Vertigo
O Grande Canhão Main
12. marts, 20:00
2 Division A
Esport Harte Rebels
13
:
3
Nuke
Luxera
12. marts, 20:00
2 Division A
MASONIC Academy
13
:
2
Nuke
HyperioN
12. marts, 20:00
2 Division B
Esport Harte Forza
13
:
11
Overpass
Ølgod Efterskole
12. marts, 20:00
2 Division B
OIS eSport Main
6
:
13
Vertigo
Linx D. Legacy
12. marts, 20:00
2 Division B
XI Esportal
5
:
13
Ancient
Vendetta Gaming
12. marts, 20:00
3 Division A
Sørby Star
1
:
13
Nuke
MultiHunters
12. marts, 20:00
3 Division A
Ølgod Efterskole 3
14
:
16
Vertigo
AUC Tigers
12. marts, 20:00
3 Division B
Halstedhus IF
4
:
13
Ancient
Gecko esport
12. marts, 20:00
3 Division B
OIS eSport
8
:
13
Vertigo
AMO Esport
12. marts, 20:00
3 Division B
HDE.Wild
9
:
13
Overpass
its OK
12. marts, 20:00
3 Division C
eSport Taasinge
2
:
13
Nuke
Syntox
12. marts, 20:00
3 Division C
goatgang
13
:
9
Ancient
Fjerritslev Gymnasium
12. marts, 20:00
3 Division D
OnlyzinkS
2
:
13
Vertigo
Flares Redemption
12. marts, 20:00
3 Division D
Speedperformers
5
:
13
Mirage
Uppercuthummerklo Rising
12. marts, 20:00
4 Division A
AaB Female
3
:
13
Vertigo
Syntox Academy
12. marts, 20:00
4 Division A
ICE Cream
13
:
6
Overpass
XI Female GamerPay
12. marts, 20:00
4 Division B
Hold 2
11
:
13
Inferno
Fluxile
12. marts, 20:00
4 Division B
Sørby Light
13
:
7
Vertigo
HDE.NotWild
12. marts, 20:00
4 Division B
E20
16
:
14
Ancient
Crystal.Onyx
12. marts, 20:00
4 Division C
Fluxile Academy
10
:
13
Vertigo
Sørby Immortals
12. marts, 20:00
4 Division C
SGI
13
:
11
Nuke
SECURUS
12. marts, 20:00
4 Division D
Vilde katte
13
:
6
Ancient
Halstedhus.Masonic
12. marts, 20:00
4 Division D
Rydhave Immortals
4
:
13
Inferno
Borghaven IF
12. marts, 20:00
4 Division D
Hamringstogt - Alpha
13
:
8
Overpass
Stidsholt Efterskole
12. marts, 19:00
1 Division
Frb. Falcons
6
:
13
Overpass
Maknitude
12. marts, 19:00
1 Division
Flares Esport
13
:
8
Ancient
MASONIC
12. marts, 19:00
1 Division
Esport Harte Omega
13
:
11
Ancient
SERA Esport
12. marts, 19:00
2 Division A
HyperioN
13
:
4
Ancient
XI Akademi
12. marts, 19:00
2 Division B
XI Esportal
13
:
11
Nuke
Esport Harte Unicorns
12. marts, 19:00
2 Division B
Linx D. Legacy
16
:
13
Inferno
Ølgod Efterskole
12. marts, 19:00
3 Division A
eSpuma
13
:
10
Ancient
Ølgod Efterskole 3
12. marts, 19:00
3 Division A
MultiHunters
6
:
13
Vertigo
Ducator eSports
12. marts, 19:00
3 Division B
O Grande Canhão Græs
13
:
8
Overpass
Fortress Main
12. marts, 19:00
3 Division C
Unsigned Puggers
12
:
16
Ancient
Fjerritslev Gymnasium
12. marts, 19:00
3 Division D
OnlyzinkS
10
:
13
Ancient
Die Hard
12. marts, 19:00
4 Division A
Emerge Main
13
:
7
Nuke
Fatal Utility
12. marts, 19:00
4 Division B
Sørby Light
13
:
8
Anubis
Fluxile
12. marts, 19:00
4 Division C
SECURUS
13
:
5
Mirage
Fluxile Academy
12. marts, 19:00
4 Division D
Halstedhus.Masonic
8
:
13
Inferno
Espergærde Roar
12. marts, 18:00
1 Division
Sashi Academy
13
:
7
Nuke
Maknitude
12. marts, 18:00
3 Division D
Die Hard
13
:
9
Mirage
Speedperformers
12. marts, 18:00
4 Division A
Syntox Academy
13
:
8
Ancient
Espergærde Esport Elite
12. marts, 18:00
4 Division B
HDE.NotWild
2
:
13
Overpass
Uppercuthummerklo OG
11. marts, 21:00
POWER Ligaen
XI Esport SponsorWorld
10
:
13
Anubis
Astralis Talent
11. marts, 21:00
2 Division B
junummer
13
:
7
Nuke
Esport Harte Unicorns
11. marts, 21:00
3 Division A
OGC Slukket
13
:
1
Ancient
Aurantiaco
11. marts, 21:00
3 Division A
AUC Tigers
13
:
3
Vertigo
Gecko Talent
11. marts, 21:00
3 Division B
AaB esport
16
:
12
Anubis
O Grande Canhão Græs
11. marts, 21:00
4 Division A
Espergærde Esport Elite
22
:
20
Inferno
ICE Cream
11. marts, 21:00
4 Division D
Vortex Gaming Talent
6
:
13
Mirage
Flaming North Esport
11. marts, 21:00
4 Division D
Espergærde Roar
6
:
13
Mirage
Rydhave Immortals
11. marts, 20:00
POWER Ligaen
Copenhagen Wolves
9
:
13
Overpass
XI Esport SponsorWorld
11. marts, 20:00
1 Division
XI Nordcom
13
:
8
Ancient
Kronjyllands Main
11. marts, 20:00
2 Division A
HyperioN
16
:
13
Ancient
O Grande Canhão Main
11. marts, 20:00
2 Division B
junummer
13
:
11
Nuke
Linx D. Legacy
11. marts, 20:00
3 Division A
Sørby Star
3
:
13
Vertigo
AUC Tigers
11. marts, 20:00
3 Division A
Aurantiaco
6
:
13
Ancient
Ducator eSports
11. marts, 20:00
3 Division B
Halstedhus IF
13
:
5
Overpass
its OK
11. marts, 20:00
3 Division B
Gecko esport
8
:
13
Vertigo
O Grande Canhão Græs
11. marts, 20:00
4 Division A
Egedal Esport
7
:
13
Ancient
Espergærde Esport Elite
11. marts, 20:00
4 Division A
Astralis Women
13
:
8
Anubis
AaB Female
11. marts, 20:00
4 Division A
Syntox Academy
5
:
13
Overpass
Emerge Main
11. marts, 20:00
4 Division B
Hold 2
7
:
13
Nuke
Crystal.Onyx
11. marts, 20:00
4 Division B
XI GamerPay
13
:
11
Ancient
Sørby Light
11. marts, 20:00
4 Division B
That Team
4
:
13
Ancient
Uppercuthummerklo OG
11. marts, 20:00
4 Division C
Fortress Akademi
13
:
8
Mirage
Kolding Esport
11. marts, 20:00
4 Division D
Flaming North Esport
13
:
9
Anubis
Borghaven IF
11. marts, 19:00
POWER Ligaen
Atlantic
13
:
7
Ancient
IMA PROBLEM
11. marts, 19:00
POWER Ligaen
Preasy Rising
11
:
13
Nuke
Astralis Talent
11. marts, 19:00
POWER Ligaen
Sashi Esport
13
:
11
Nuke
CEPTER BITSKINS
11. marts, 19:00
1 Division
Floki Esport
10
:
13
Ancient
XI Nordcom
11. marts, 19:00
3 Division A
Gecko Talent
5
:
13
Vertigo
Ducator eSports
11. marts, 19:00
3 Division C
Backseat Gamers
7
:
13
Anubis
Vulture
11. marts, 19:00
4 Division A
Astralis Women
7
:
13
Vertigo
Emerge Main
11. marts, 19:00
4 Division B
Sørby Light
9
:
13
Vertigo
Crystal.Onyx
11. marts, 19:00
4 Division B
Faaborg Esport Academy
6
:
13
Inferno
Hold 2
11. marts, 19:00
4 Division D
Vortex Gaming Talent
11
:
13
Anubis
Borghaven IF
11. marts, 19:00
4 Division D
Flaming North Esport
8
:
13
Overpass
Espergærde Roar
11. marts, 18:00
POWER Ligaen
IMA PROBLEM
5
:
13
Nuke
Sashi Esport
11. marts, 18:00
POWER Ligaen
Atlantic
14
:
16
Nuke
CEPTER BITSKINS
11. marts, 18:00
POWER Ligaen
Copenhagen Wolves
11
:
13
Overpass
Preasy Rising
11. marts, 18:00
1 Division
MASONIC
11
:
13
Ancient
XI Nordcom
6. marts, 22:00
4 Division A
Espergærde Esport Elite
5
:
13
Ancient
AUC Tigers Talent
6. marts, 22:00
4 Division D
Hamringstogt - Alpha
13
:
11
Anubis
Borghaven IF
6. marts, 21:00
POWER Ligaen
Sashi Esport
16
:
13
Nuke
Preasy Rising
6. marts, 21:00
POWER Ligaen
Astralis Talent
6
:
13
Nuke
Atlantic
6. marts, 21:00
POWER Ligaen
IMA PROBLEM
4
:
13
Anubis
Copenhagen Wolves
6. marts, 21:00
POWER Ligaen
CEPTER BITSKINS
13
:
10
Anubis
XI Esport SponsorWorld
6. marts, 21:00
1 Division
Floki Esport
6
:
13
Ancient
Kronjyllands Main
6. marts, 21:00
1 Division
Maknitude
13
:
11
Vertigo
SERA Esport
6. marts, 21:00
1 Division
Flares Esport
16
:
14
Ancient
Esport Harte Omega
6. marts, 21:00
2 Division A
Flares Academy
9
:
13
Ancient
Esport Harte Rebels
6. marts, 21:00
2 Division B
Linx D. Legacy
13
:
8
Ancient
Vendetta Gaming
6. marts, 21:00
3 Division A
OGC Slukket
13
:
6
Overpass
Vendetta Gaming Talent
6. marts, 21:00
3 Division B
AaB esport
5
:
13
Nuke
its OK
6. marts, 21:00
3 Division C
Unsigned Puggers
7
:
13
Overpass
goatgang
6. marts, 21:00
3 Division C
Fjerritslev Gymnasium
10
:
13
Nuke
Backseat Gamers
6. marts, 21:00
3 Division D
Espergærde Esport
4
:
13
Overpass
MultiHunters Elite
6. marts, 21:00
4 Division A
ICE Cream
13
:
6
Overpass
AUC Tigers Talent
6. marts, 21:00
4 Division B
Uppercuthummerklo OG
11
:
13
Overpass
XI GamerPay
6. marts, 21:00
4 Division B
That Team
7
:
13
Anubis
HDE.NotWild
6. marts, 21:00
4 Division C
ICE-Flames
14
:
16
Ancient
La Santa Michaels
6. marts, 21:00
4 Division C
Kolding Esport
13
:
6
Overpass
Sørby Immortals
6. marts, 21:00
4 Division D
Rydhave Immortals
13
:
6
Ancient
Vortex Gaming Talent
6. marts, 21:00
4 Division D
Flaming North Esport
16
:
14
Ancient
Hamringstogt - Alpha
6. marts, 21:00
4 Division D
Borghaven IF
3
:
13
Ancient
Vilde katte
6. marts, 20:00
POWER Ligaen
Astralis Talent
13
:
4
Ancient
CEPTER BITSKINS
6. marts, 20:00
POWER Ligaen
Sashi Esport
13
:
7
Inferno
XI Esport SponsorWorld
6. marts, 20:00
POWER Ligaen
Preasy Rising
13
:
4
Ancient
IMA PROBLEM
6. marts, 20:00
POWER Ligaen
Atlantic
7
:
13
Inferno
Copenhagen Wolves
6. marts, 20:00
1 Division
Flares Esport
10
:
13
Ancient
Frb. Falcons
6. marts, 20:00
1 Division
Kronjyllands Main
13
:
10
Nuke
MASONIC
6. marts, 20:00
1 Division
SERA Esport
11
:
13
Ancient
Sashi Academy
6. marts, 20:00
1 Division
Floki Esport
13
:
11
Vertigo
Maknitude
6. marts, 20:00
2 Division A
Esport Harte Rebels
4
:
13
Ancient
MASONIC Academy
6. marts, 20:00
3 Division A
Sørby Star
13
:
10
Vertigo
Vendetta Gaming Talent
6. marts, 20:00
3 Division B
Gecko esport
13
:
11
Inferno
HDE.Wild
6. marts, 20:00
3 Division B
OIS eSport
11
:
13
Ancient
AaB esport
6. marts, 20:00
3 Division C
Backseat Gamers
9
:
13
Ancient
goatgang
6. marts, 20:00
3 Division C
Fjerritslev Gymnasium
11
:
13
Ancient
Rydhave Grøn
6. marts, 20:00
3 Division C
Syntox
13
:
8
Overpass
Vulture
6. marts, 20:00
3 Division D
MultiHunters Elite
13
:
4
Ancient
Sørby Legion
6. marts, 20:00
3 Division D
Espergærde Esport
9
:
13
Overpass
Die Hard
6. marts, 20:00
4 Division B
XI GamerPay
9
:
13
Anubis
Faaborg Esport Academy
6. marts, 20:00
4 Division B
Crystal.Onyx
13
:
4
Nuke
Uppercuthummerklo OG
6. marts, 20:00
4 Division C
La Santa Michaels
7
:
13
Ancient
Kolding Esport
6. marts, 20:00
4 Division C
ICE-Flames
5
:
13
Vertigo
SGI
6. marts, 20:00
4 Division D
Stidsholt Efterskole
10
:
13
Overpass
Flaming North Esport
6. marts, 19:00
POWER Ligaen
Copenhagen Wolves
6
:
13
Ancient
CEPTER BITSKINS
6. marts, 19:00
POWER Ligaen
Atlantic
9
:
13
Vertigo
Preasy Rising
6. marts, 19:00
1 Division
Floki Esport
13
:
8
Ancient
Frb. Falcons
6. marts, 19:00
1 Division
Maknitude
13
:
6
Overpass
Esport Harte Omega
6. marts, 19:00
2 Division A
MASONIC Academy
13
:
4
Ancient
XI Akademi
6. marts, 19:00
3 Division A
Sørby Star
6
:
13
Ancient
OGC Slukket
6. marts, 19:00
3 Division B
Halstedhus IF
10
:
13
Nuke
Fortress Main
6. marts, 19:00
3 Division B
its OK
13
:
10
Nuke
AMO Esport
6. marts, 19:00
3 Division C
Backseat Gamers
13
:
6
Nuke
FUTURE17
6. marts, 19:00
3 Division C
HDE.Starz
5
:
13
Vertigo
Rydhave Grøn
6. marts, 19:00
3 Division C
eSport Taasinge
7
:
13
Overpass
Fjerritslev Gymnasium
6. marts, 19:00
3 Division C
goatgang
10
:
13
Overpass
Vulture
6. marts, 19:00
3 Division D
Espergærde Esport
13
:
4
Mirage
Speedperformers
6. marts, 19:00
3 Division D
CSE.Main
10
:
13
Mirage
Die Hard
6. marts, 19:00
4 Division B
Uppercuthummerklo OG
11
:
13
Inferno
Fluxile
6. marts, 19:00
4 Division C
SGI
13
:
8
Mirage
Sørby Immortals
6. marts, 19:00
4 Division C
SECURUS
16
:
13
Overpass
KTG esport
6. marts, 19:00
4 Division D
Hamringstogt - Alpha
13
:
6
Overpass
Vortex Gaming Talent
6. marts, 19:00
4 Division D
Rydhave Immortals
6
:
13
Anubis
Flaming North Esport
6. marts, 18:00
POWER Ligaen
IMA PROBLEM
16
:
12
Overpass
Astralis Talent
6. marts, 18:00
3 Division C
FUTURE17
4
:
13
Mirage
eSport Taasinge
5. marts, 22:00
2 Division B
Kronjyllands Talent
13
:
11
Anubis
Esport Harte Unicorns
5. marts, 22:00
4 Division A
Egedal Esport
13
:
10
Ancient
Fatal Utility
5. marts, 22:00
4 Division D
Espergærde Roar
13
:
6
Vertigo
Vilde katte
5. marts, 21:00
1 Division
Floki Esport
16
:
14
Vertigo
SERA Esport
5. marts, 21:00
1 Division
Flares Esport
11
:
13
Anubis
Sashi Academy
5. marts, 21:00
2 Division A
Luxera
3
:
13
Mirage
Future Gaming Legends
5. marts, 21:00
2 Division A
O Grande Canhão Main
8
:
13
Vertigo
Flares Academy
5. marts, 21:00
2 Division B
Esport Harte Forza
10
:
13
Ancient
Vendetta Gaming
5. marts, 21:00
3 Division A
Aurantiaco
11
:
13
Anubis
Ølgod Efterskole 3
5. marts, 21:00
3 Division A
Ducator eSports
16
:
14
Mirage
OGC Slukket
5. marts, 21:00
3 Division A
Gecko Talent
10
:
13
Vertigo
Sørby Star
5. marts, 21:00
3 Division B
OIS eSport
9
:
13
Mirage
Gecko esport
5. marts, 21:00
3 Division B
HDE.Wild
7
:
13
Overpass
AaB esport
5. marts, 21:00
3 Division C
HDE.Starz
4
:
13
Vertigo
eSport Taasinge
5. marts, 21:00
3 Division D
Speedperformers
13
:
3
Inferno
Sørby Legion
5. marts, 21:00
3 Division D
MultiHunters Elite
14
:
16
Ancient
Flares Redemption
5. marts, 21:00
4 Division A
Emerge Main
13
:
8
Vertigo
Egedal Esport
5. marts, 21:00
4 Division A
ICE Cream
7
:
13
Mirage
Syntox Academy
5. marts, 21:00
4 Division B
XI GamerPay
10
:
13
Overpass
Hold 2
5. marts, 21:00
4 Division B
Fluxile
13
:
1
Anubis
E20
5. marts, 21:00
4 Division B
Faaborg Esport Academy
13
:
3
Vertigo
That Team
5. marts, 21:00
4 Division C
La Santa Michaels
7
:
13
Overpass
Fortress Akademi
5. marts, 21:00
4 Division D
Stidsholt Efterskole
13
:
1
Vertigo
Halstedhus.Masonic
5. marts, 20:00
1 Division
Esport Harte Omega
13
:
6
Ancient
Sashi Academy
5. marts, 20:00
1 Division
XI Nordcom
5
:
13
Ancient
Frb. Falcons
5. marts, 20:00
1 Division
Flares Esport
10
:
13
Anubis
Floki Esport
5. marts, 20:00
2 Division A
XI Akademi
11
:
13
Vertigo
Flares Academy
5. marts, 20:00
2 Division A
O Grande Canhão Main
22
:
20
Mirage
Luxera
5. marts, 20:00
2 Division B
Kronjyllands Talent
13
:
7
Anubis
Hypersonic
5. marts, 20:00
2 Division B
Esport Harte Forza
13
:
7
Vertigo
OIS eSport Main
5. marts, 20:00
2 Division B
Esport Harte Unicorns
9
:
13
Anubis
Vendetta Gaming
5. marts, 20:00
3 Division A
MultiHunters
13
:
10
Mirage
OGC Slukket
5. marts, 20:00
3 Division A
AUC Tigers
13
:
3
Vertigo
Vendetta Gaming Talent
5. marts, 20:00
3 Division A
Ducator eSports
6
:
13
Vertigo
Sørby Star
5. marts, 20:00
3 Division B
Fortress Main
13
:
9
Anubis
Gecko esport
5. marts, 20:00
3 Division C
eSport Taasinge
13
:
5
Mirage
Rydhave Grøn
5. marts, 20:00
3 Division D
OnlyzinkS
13
:
10
Nuke
Sørby Legion
5. marts, 20:00
3 Division D
CSE.Main
13
:
3
Nuke
Flares Redemption
5. marts, 20:00
4 Division A
Fatal Utility
13
:
10
Mirage
XI Female GamerPay
5. marts, 20:00
4 Division A
Espergærde Esport Elite
5
:
13
Vertigo
Emerge Main
5. marts, 20:00
4 Division B
Faaborg Esport Academy
13
:
9
Anubis
Sørby Light
5. marts, 20:00
4 Division C
SECURUS
8
:
13
Anubis
Sørby Immortals
5. marts, 20:00
4 Division D
Vilde katte
19
:
17
Ancient
Flaming North Esport
5. marts, 19:00
POWER Ligaen
IMA PROBLEM
13
:
4
Overpass
XI Esport SponsorWorld
5. marts, 19:00
1 Division
Floki Esport
19
:
17
Vertigo
Esport Harte Omega
5. marts, 19:00
1 Division
SERA Esport
13
:
11
Overpass
Frb. Falcons
5. marts, 19:00
2 Division A
Future Gaming Legends
13
:
9
Ancient
HDE.Hype
5. marts, 19:00
2 Division B
Ølgod Efterskole
13
:
3
Nuke
Esport Harte Unicorns
5. marts, 19:00
3 Division A
eSpuma
13
:
3
Ancient
MultiHunters
5. marts, 19:00
3 Division A
Ølgod Efterskole 3
13
:
4
Overpass
Vendetta Gaming Talent
5. marts, 19:00
3 Division A
AUC Tigers
13
:
10
Ancient
OGC Slukket
5. marts, 19:00
3 Division B
AMO Esport
7
:
13
Ancient
AaB esport
5. marts, 19:00
3 Division D
CSE.Main
10
:
13
Nuke
OnlyzinkS
5. marts, 19:00
4 Division A
Egedal Esport
13
:
4
Overpass
XI Female GamerPay
5. marts, 19:00
4 Division B
XI GamerPay
13
:
8
Mirage
That Team
5. marts, 19:00
4 Division B
HDE.NotWild
1
:
13
Overpass
Fluxile
5. marts, 19:00
4 Division C
Kolding Esport
13
:
5
Mirage
SGI
5. marts, 19:00
4 Division C
KTG esport
13
:
6
Ancient
Fortress Akademi
5. marts, 19:00
4 Division D
Vilde katte
14
:
16
Mirage
Vortex Gaming Talent
5. marts, 18:00
POWER Ligaen
CEPTER BITSKINS
16
:
12
Ancient
IMA PROBLEM
5. marts, 18:00
1 Division
Sashi Academy
13
:
11
Nuke
MASONIC
4. marts, 21:00
1 Division
XI Nordcom
8
:
13
Vertigo
SERA Esport
4. marts, 21:00
2 Division A
Esport Harte Rebels
13
:
10
Ancient
Floki Draugr
4. marts, 21:00
2 Division A
Future Gaming Legends
12
:
16
Nuke
Flares Academy
4. marts, 21:00
3 Division A
Vendetta Gaming Talent
4
:
13
Overpass
Ducator eSports
4. marts, 21:00
3 Division B
AaB esport
17
:
19
Ancient
Gecko esport
4. marts, 21:00
4 Division B
Hold 2
9
:
13
Ancient
E20
4. marts, 20:00
1 Division
Kronjyllands Main
10
:
13
Anubis
Flares Esport
4. marts, 20:00
1 Division
XI Nordcom
13
:
9
Vertigo
Maknitude
4. marts, 20:00
2 Division A
Floki Draugr
2
:
13
Overpass
Future Gaming Legends
4. marts, 20:00
2 Division A
MASONIC Academy
13
:
6
Overpass
HDE.Hype
4. marts, 20:00
2 Division A
O Grande Canhão Main
13
:
11
Vertigo
Esport Harte Rebels
4. marts, 20:00
2 Division B
Ølgod Efterskole
16
:
14
Nuke
OIS eSport Main
4. marts, 20:00
3 Division D
OnlyzinkS
5
:
13
Vertigo
MultiHunters Elite
4. marts, 20:00
4 Division B
Uppercuthummerklo OG
13
:
11
Overpass
E20
4. marts, 20:00
4 Division C
Kolding Esport
13
:
5
Anubis
ICE-Flames
4. marts, 19:00
1 Division
Flares Esport
3
:
13
Vertigo
Maknitude
4. marts, 19:00
2 Division A
O Grande Canhão Main
16
:
12
Overpass
Future Gaming Legends
4. marts, 19:00
3 Division D
OnlyzinkS
14
:
16
Nuke
Espergærde Esport
4. marts, 19:00
4 Division A
Emerge Main
13
:
5
Overpass
XI Female GamerPay
4. marts, 19:00
4 Division A
Espergærde Esport Elite
7
:
13
Vertigo
Astralis Women
4. marts, 19:00
4 Division B
Hold 2
19
:
22
Nuke
Uppercuthummerklo OG
4. marts, 19:00
4 Division D
Espergærde Roar
13
:
7
Vertigo
Stidsholt Efterskole
28. februar, 22:00
4 Division A
XI Female GamerPay
7
:
13
Overpass
AUC Tigers Talent
28. februar, 21:00
2 Division A
HyperioN
13
:
10
Vertigo
Luxera
28. februar, 21:00
2 Division A
XI Akademi
6
:
13
Mirage
Future Gaming Legends
28. februar, 21:00
2 Division A
Flares Academy
13
:
11
Vertigo
HDE.Hype
28. februar, 21:00
2 Division B
Hypersonic
4
:
13
Anubis
OIS eSport Main
28. februar, 21:00
2 Division B
XI Esportal
13
:
4
Ancient
junummer
28. februar, 21:00
2 Division B
Ølgod Efterskole
13
:
8
Nuke
Kronjyllands Talent
28. februar, 21:00
3 Division C
Rydhave Grøn
13
:
11
Ancient
Backseat Gamers
28. februar, 21:00
3 Division D
Ingen Arme
13
:
16
Ancient
Uppercuthummerklo Rising
28. februar, 21:00
4 Division A
Syntox Academy
13
:
16
Ancient
Egedal Esport
28. februar, 21:00
4 Division A
Espergærde Esport Elite
13
:
4
Inferno
AaB Female
28. februar, 20:00
POWER Ligaen
Sashi Esport
6
:
13
Ancient
Astralis Talent
28. februar, 20:00
1 Division
Kronjyllands Main
13
:
7
Nuke
Maknitude
28. februar, 20:00
1 Division
Sashi Academy
13
:
9
Mirage
Frb. Falcons
28. februar, 20:00
2 Division A
Luxera
4
:
13
Vertigo
XI Akademi
28. februar, 20:00
2 Division A
MASONIC Academy
13
:
16
Ancient
Flares Academy
28. februar, 20:00
2 Division A
Esport Harte Rebels
11
:
13
Mirage
Future Gaming Legends
28. februar, 20:00
2 Division B
XI Esportal
4
:
13
Anubis
OIS eSport Main
28. februar, 20:00
2 Division B
junummer
13
:
16
Anubis
Vendetta Gaming
28. februar, 20:00
2 Division B
Esport Harte Forza
13
:
5
Nuke
Kronjyllands Talent
28. februar, 20:00
2 Division B
Hypersonic
13
:
8
Ancient
Linx D. Legacy
28. februar, 20:00
3 Division A
Sørby Star
13
:
5
Nuke
Aurantiaco
28. februar, 20:00
3 Division B
HDE.Wild
12
:
16
Overpass
Halstedhus IF
28. februar, 20:00
3 Division B
its OK
10
:
13
Inferno
Gecko esport
28. februar, 20:00
3 Division B
Ølgod Efterskole 2
13
:
10
Ancient
Fortress Main
28. februar, 20:00
3 Division C
Vulture
16
:
13
Vertigo
HDE.Starz
28. februar, 20:00
3 Division D
CSE.Main
6
:
13
Overpass
Uppercuthummerklo Rising
28. februar, 20:00
4 Division A
ICE Cream
11
:
13
Vertigo
Egedal Esport
28. februar, 20:00
4 Division A
Syntox Academy
13
:
4
Ancient
Fatal Utility
28. februar, 20:00
4 Division A
AUC Tigers Talent
16
:
12
Ancient
AaB Female
28. februar, 20:00
4 Division B
Faaborg Esport Academy
13
:
10
Inferno
Uppercuthummerklo OG
28. februar, 20:00
4 Division C
KTG esport
13
:
11
Vertigo
Fluxile Academy
28. februar, 20:00
4 Division C
Fortress Akademi
13
:
4
Overpass
ICE-Flames
28. februar, 19:00
POWER Ligaen
Sashi Esport
13
:
8
Mirage
Atlantic
28. februar, 19:00
POWER Ligaen
Copenhagen Wolves
8
:
13
Overpass
Astralis Talent
28. februar, 19:00
1 Division
Maknitude
16
:
12
Overpass
MASONIC
28. februar, 19:00
2 Division A
Floki Draugr
14
:
16
Nuke
Flares Academy
28. februar, 19:00
2 Division A
HyperioN
13
:
9
Ancient
HDE.Hype
28. februar, 19:00
2 Division B
Ølgod Efterskole
13
:
11
Inferno
junummer
28. februar, 19:00
2 Division B
Hypersonic
10
:
13
Nuke
Esport Harte Forza
28. februar, 19:00
3 Division C
Syntox
13
:
4
Ancient
HDE.Starz
28. februar, 19:00
3 Division C
Vulture
8
:
13
Overpass
FUTURE17
28. februar, 19:00
3 Division D
Ingen Arme
13
:
9
Vertigo
Speedperformers
28. februar, 19:00
3 Division D
Sørby Legion
3
:
13
Ancient
Uppercuthummerklo Rising
28. februar, 19:00
4 Division A
Astralis Women
13
:
8
Anubis
Syntox Academy
28. februar, 19:00
4 Division B
Hold 2
13
:
10
Overpass
HDE.NotWild
28. februar, 19:00
4 Division C
ICE-Flames
13
:
7
Vertigo
Fluxile Academy
28. februar, 19:00
4 Division C
La Santa Michaels
9
:
13
Ancient
KTG esport
28. februar, 19:00
4 Division D
Hamringstogt - Alpha
13
:
11
Anubis
Rydhave Immortals
28. februar, 18:00
3 Division C
Backseat Gamers
13
:
5
Inferno
Syntox
28. februar, 18:00
3 Division C
Unsigned Puggers
4
:
13
Overpass
FUTURE17
28. februar, 18:00
3 Division D
Espergærde Esport
13
:
5
Overpass
Uppercuthummerklo Rising
28. februar, 18:00
4 Division A
Astralis Women
13
:
4
Vertigo
Egedal Esport
27. februar, 21:00
2 Division A
O Grande Canhão Main
7
:
13
Ancient
MASONIC Academy
27. februar, 21:00
2 Division B
Ølgod Efterskole
13
:
2
Anubis
Vendetta Gaming
27. februar, 21:00
3 Division A
Gecko Talent
7
:
13
Nuke
eSpuma
27. februar, 21:00
3 Division B
HDE.Wild
11
:
13
Anubis
Fortress Main
27. februar, 21:00
3 Division D
Flares Redemption
13
:
5
Nuke
Speedperformers
27. februar, 21:00
4 Division A
Fatal Utility
9
:
13
Vertigo
Espergærde Esport Elite
27. februar, 21:00
4 Division D
Stidsholt Efterskole
10
:
13
Inferno
Borghaven IF
27. februar, 20:00
POWER Ligaen
Preasy Rising
12
:
16
Overpass
XI Esport SponsorWorld
27. februar, 20:00
1 Division
XI Nordcom
3
:
13
Nuke
Esport Harte Omega
27. februar, 20:00
2 Division A
MASONIC Academy
13
:
10
Overpass
Future Gaming Legends
27. februar, 20:00
2 Division B
Vendetta Gaming
16
:
13
Anubis
OIS eSport Main
27. februar, 20:00
3 Division B
Fortress Main
8
:
13
Ancient
OIS eSport
27. februar, 20:00
3 Division D
Espergærde Esport
13
:
11
Nuke
Flares Redemption
27. februar, 20:00
3 Division D
MultiHunters Elite
16
:
14
Mirage
Die Hard
27. februar, 20:00
4 Division A
Fatal Utility
13
:
3
Mirage
AaB Female
27. februar, 20:00
4 Division A
XI Female GamerPay
7
:
13
Overpass
Syntox Academy
27. februar, 20:00
4 Division B
Faaborg Esport Academy
13
:
11
Anubis
E20
27. februar, 20:00
4 Division C
Kolding Esport
13
:
6
Nuke
SECURUS
27. februar, 20:00
4 Division C
Fluxile Academy
10
:
13
Mirage
La Santa Michaels
27. februar, 20:00
4 Division D
Borghaven IF
13
:
0
Mirage
Halstedhus.Masonic
27. februar, 20:00
4 Division D
Vortex Gaming Talent
8
:
13
Vertigo
Stidsholt Efterskole
27. februar, 19:00
POWER Ligaen
Atlantic
13
:
6
Nuke
XI Esport SponsorWorld
27. februar, 19:00
POWER Ligaen
Preasy Rising
13
:
5
Ancient
CEPTER BITSKINS
27. februar, 19:00
1 Division
XI Nordcom
13
:
2
Vertigo
Flares Esport
27. februar, 19:00
1 Division
Esport Harte Omega
4
:
13
Nuke
Kronjyllands Main
27. februar, 19:00
1 Division
MASONIC
5
:
13
Nuke
Frb. Falcons
27. februar, 19:00
2 Division A
Floki Draugr
9
:
13
Anubis
HyperioN
27. februar, 19:00
3 Division C
Rydhave Grøn
5
:
13
Mirage
goatgang
27. februar, 19:00
3 Division D
Die Hard
8
:
13
Overpass
Flares Redemption
27. februar, 19:00
4 Division A
Espergærde Esport Elite
16
:
13
Overpass
XI Female GamerPay
27. februar, 19:00
4 Division C
Kolding Esport
13
:
10
Nuke
Fluxile Academy
27. februar, 19:00
4 Division D
Vortex Gaming Talent
13
:
5
Vertigo
Halstedhus.Masonic
27. februar, 18:00
2 Division A
Future Gaming Legends
7
:
13
Anubis
HyperioN
27. februar, 18:00
3 Division A
AUC Tigers
13
:
7
Nuke
Ducator eSports
27. februar, 18:00
4 Division A
Astralis Women
13
:
3
Overpass
XI Female GamerPay
26. februar, 21:00
2 Division B
Kronjyllands Talent
4
:
13
Vertigo
OIS eSport Main
26. februar, 21:00
2 Division B
Linx D. Legacy
13
:
1
Vertigo
Esport Harte Unicorns
26. februar, 21:00
3 Division D
MultiHunters Elite
13
:
11
Ancient
Uppercuthummerklo Rising
26. februar, 21:00
4 Division A
AaB Female
11
:
13
Vertigo
Emerge Main
26. februar, 21:00
4 Division C
Fluxile Academy
11
:
13
Vertigo
SGI
26. februar, 20:30
4 Division B
HDE.NotWild
4
:
13
Ancient
Faaborg Esport Academy
26. februar, 20:00
2 Division B
Esport Harte Unicorns
3
:
13
Vertigo
OIS eSport Main
26. februar, 20:00
3 Division C
Unsigned Puggers
13
:
8
Ancient
Vulture
26. februar, 20:00
4 Division A
AaB Female
12
:
16
Vertigo
ICE Cream
26. februar, 20:00
4 Division B
E20
13
:
1
Ancient
Sørby Light
26. februar, 19:00
1 Division
XI Nordcom
16
:
14
Mirage
Sashi Academy
26. februar, 19:00
3 Division A
Ducator eSports
8
:
13
Nuke
eSpuma
26. februar, 19:00
4 Division B
Sørby Light
9
:
13
Nuke
Hold 2
26. februar, 19:00
4 Division D
Vortex Gaming Talent
5
:
13
Vertigo
Espergærde Roar
21. februar, 22:00
2 Division B
Hypersonic
8
:
13
Nuke
junummer
21. februar, 21:00
2 Division B
Ølgod Efterskole
16
:
14
Ancient
Hypersonic
21. februar, 21:00
3 Division B
HDE.Wild
13
:
10
Overpass
OIS eSport
21. februar, 21:00
3 Division C
Unsigned Puggers
2
:
13
Nuke
eSport Taasinge
21. februar, 21:00
3 Division C
goatgang
13
:
7
Ancient
HDE.Starz
21. februar, 21:00
4 Division A
AUC Tigers Talent
9
:
13
Nuke
Fatal Utility
21. februar, 21:00
4 Division B
HDE.NotWild
1
:
13
Ancient
Crystal.Onyx
21. februar, 21:00
4 Division C
SECURUS
13
:
16
Mirage
La Santa Michaels
21. februar, 21:00
4 Division D
Halstedhus.Masonic
1
:
13
Vertigo
Rydhave Immortals
21. februar, 20:00
1 Division
Floki Esport
11
:
13
Ancient
MASONIC
21. februar, 20:00
2 Division A
HDE.Hype
1
:
13
Overpass
Esport Harte Rebels
21. februar, 20:00
3 Division B
OIS eSport
13
:
7
Vertigo
Halstedhus IF
21. februar, 20:00
3 Division C
FUTURE17
13
:
7
Overpass
Rydhave Grøn
21. februar, 20:00
3 Division C
Vulture
13
:
10
Vertigo
eSport Taasinge
21. februar, 20:00
3 Division D
Sørby Legion
13
:
9
Anubis
Die Hard
21. februar, 20:00
4 Division B
Crystal.Onyx
13
:
5
Ancient
XI GamerPay
21. februar, 20:00
4 Division C
Sørby Immortals
3
:
13
Vertigo
KTG esport
21. februar, 20:00
4 Division D
Hamringstogt - Alpha
3
:
13
Overpass
Espergærde Roar
21. februar, 19:00
3 Division A
eSpuma
13
:
5
Overpass
Aurantiaco
21. februar, 19:00
3 Division B
O Grande Canhão Græs
13
:
7
Anubis
AMO Esport
21. februar, 19:00
3 Division B
Fortress Main
13
:
3
Nuke
its OK
21. februar, 19:00
3 Division B
Ølgod Efterskole 2
11
:
13
Nuke
Halstedhus IF
21. februar, 19:00
3 Division C
FUTURE17
13
:
8
Vertigo
Syntox
21. februar, 19:00
3 Division D
Ingen Arme
5
:
13
Vertigo
Die Hard
21. februar, 19:00
3 Division D
CSE.Main
13
:
3
Mirage
Sørby Legion
21. februar, 19:00
4 Division A
AUC Tigers Talent
11
:
13
Ancient
Astralis Women
21. februar, 19:00
4 Division B
Fluxile
10
:
13
Overpass
XI GamerPay
21. februar, 19:00
4 Division C
SGI
16
:
19
Anubis
KTG esport
21. februar, 19:00
4 Division D
Halstedhus.Masonic
3
:
13
Overpass
Hamringstogt - Alpha
21. februar, 18:00
3 Division B
AMO Esport
13
:
8
Nuke
Ølgod Efterskole 2
21. februar, 18:00
4 Division A
Astralis Women
13
:
4
Anubis
Fatal Utility
20. februar, 22:00
3 Division A
Vendetta Gaming Talent
6
:
13
Anubis
eSpuma
20. februar, 21:00
1 Division
Floki Esport
13
:
6
Anubis
Sashi Academy
20. februar, 21:00
1 Division
Kronjyllands Main
16
:
13
Overpass
SERA Esport
20. februar, 21:00
2 Division A
XI Akademi
1
:
13
Ancient
Esport Harte Rebels
20. februar, 21:00
2 Division B
Kronjyllands Talent
10
:
13
Anubis
XI Esportal
20. februar, 21:00
2 Division B
Esport Harte Forza
10
:
13
Vertigo
Linx D. Legacy
20. februar, 21:00
3 Division A
Ølgod Efterskole 3
13
:
5
Vertigo
Sørby Star
20. februar, 21:00
3 Division A
AUC Tigers
2
:
13
Anubis
eSpuma
20. februar, 21:00
3 Division A
MultiHunters
13
:
3
Nuke
Vendetta Gaming Talent
20. februar, 21:00
3 Division A
Gecko Talent
7
:
13
Overpass
Aurantiaco
20. februar, 21:00
3 Division B
HDE.Wild
13
:
10
Anubis
Ølgod Efterskole 2
20. februar, 21:00
3 Division B
O Grande Canhão Græs
13
:
11
Overpass
OIS eSport
20. februar, 21:00
3 Division D
Uppercuthummerklo Rising
2
:
13
Ancient
Flares Redemption
20. februar, 21:00
3 Division D
CSE.Main
7
:
13
Anubis
Speedperformers
20. februar, 21:00
3 Division D
Sørby Legion
11
:
13
Nuke
Ingen Arme
20. februar, 21:00
4 Division B
XI GamerPay
7
:
13
Overpass
HDE.NotWild
20. februar, 21:00
4 Division B
E20
13
:
4
Ancient
That Team
20. februar, 21:00
4 Division C
Sørby Immortals
13
:
6
Nuke
La Santa Michaels
20. februar, 21:00
4 Division D
Rydhave Immortals
4
:
13
Vertigo
Vilde katte
20. februar, 20:00
2 Division A
O Grande Canhão Main
13
:
8
Ancient
Floki Draugr
20. februar, 20:00
2 Division B
Esport Harte Unicorns
8
:
13
Anubis
Hypersonic
20. februar, 20:00
3 Division A
MultiHunters
13
:
11
Overpass
Aurantiaco
20. februar, 20:00
3 Division B
Ølgod Efterskole 2
13
:
4
Nuke
its OK
20. februar, 20:00
3 Division D
Flares Redemption
13
:
6
Ancient
Ingen Arme
20. februar, 20:00
4 Division B
Uppercuthummerklo OG
14
:
16
Nuke
Sørby Light
20. februar, 20:00
4 Division C
Fortress Akademi
14
:
16
Overpass
SECURUS
20. februar, 19:00
1 Division
SERA Esport
11
:
13
Overpass
MASONIC
20. februar, 19:00
2 Division B
XI Esportal
13
:
8
Nuke
Linx D. Legacy
20. februar, 19:00
3 Division A
Ølgod Efterskole 3
13
:
7
Vertigo
MultiHunters
20. februar, 19:00
3 Division B
O Grande Canhão Græs
13
:
11
Anubis
Ølgod Efterskole 2
20. februar, 19:00
3 Division D
Ingen Arme
3
:
13
Overpass
CSE.Main
20. februar, 19:00
4 Division B
Fluxile
7
:
13
Vertigo
Crystal.Onyx
20. februar, 19:00
4 Division B
Sørby Light
13
:
0
Ancient
That Team
20. februar, 19:00
4 Division C
Fortress Akademi
10
:
13
Mirage
Fluxile Academy
20. februar, 18:00
2 Division B
Ølgod Efterskole
13
:
5
Ancient
XI Esportal
20. februar, 18:00
3 Division C
Unsigned Puggers
13
:
8
Overpass
HDE.Starz
19. februar, 21:00
2 Division B
OIS eSport Main
13
:
6
Vertigo
junummer
19. februar, 20:00
4 Division A
ICE Cream
13
:
16
Nuke
Emerge Main
19. februar, 19:00
POWER Ligaen
Copenhagen Wolves
4
:
13
Mirage
Sashi Esport
19. februar, 19:00
3 Division B
Halstedhus IF
7
:
13
Overpass
O Grande Canhão Græs
19. februar, 19:00
4 Division A
Astralis Women
22
:
19
Vertigo
ICE Cream
7. februar, 22:00
2 Division B
Hypersonic
13
:
4
Nuke
Kronjyllands Talent
7. februar, 22:00
4 Division B
E20
13
:
4
Overpass
Faaborg Esport Academy
7. februar, 22:00
4 Division D
Espergærde Roar
20
:
22
Nuke
Hamringstogt - Alpha
7. februar, 22:00
4 Division D
Flaming North Esport
8
:
13
Ancient
Vilde katte
7. februar, 21:00
2 Division A
Floki Draugr
14
:
16
Overpass
Esport Harte Rebels
7. februar, 21:00
2 Division A
Flares Academy
8
:
13
Overpass
Future Gaming Legends
7. februar, 21:00
2 Division B
Vendetta Gaming
6
:
13
Overpass
Esport Harte Forza
7. februar, 21:00
3 Division A
Gecko Talent
3
:
13
Mirage
OGC Slukket
7. februar, 21:00
3 Division B
OIS eSport
4
:
13
Anubis
O Grande Canhão Græs
7. februar, 21:00
3 Division C
goatgang
13
:
3
Ancient
Unsigned Puggers
7. februar, 21:00
3 Division C
Backseat Gamers
11
:
13
Ancient
eSport Taasinge
7. februar, 21:00
3 Division D
Sørby Legion
16
:
14
Ancient
MultiHunters Elite
7. februar, 21:00
4 Division A
AaB Female
13
:
5
Ancient
Egedal Esport
7. februar, 21:00
4 Division A
Syntox Academy
13
:
8
Ancient
XI Female GamerPay
7. februar, 21:00
4 Division B
That Team
3
:
13
Vertigo
Faaborg Esport Academy
7. februar, 21:00
4 Division C
SECURUS
11
:
13
Vertigo
SGI
7. februar, 21:00
4 Division C
KTG esport
13
:
7
Overpass
La Santa Michaels
7. februar, 21:00
4 Division C
ICE-Flames
13
:
10
Ancient
Fortress Akademi
7. februar, 21:00
4 Division D
Vortex Gaming Talent
13
:
10
Vertigo
Rydhave Immortals
7. februar, 21:00
4 Division D
Vilde katte
7
:
13
Vertigo
Espergærde Roar
7. februar, 20:00
1 Division
Sashi Academy
13
:
5
Ancient
XI Nordcom
7. februar, 20:00
2 Division A
Future Gaming Legends
11
:
13
Nuke
Esport Harte Rebels
7. februar, 20:00
2 Division B
Linx D. Legacy
13
:
7
Ancient
Esport Harte Forza
7. februar, 20:00
3 Division A
Aurantiaco
13
:
7
Overpass
OGC Slukket
7. februar, 20:00
3 Division B
OIS eSport
16
:
12
Nuke
Fortress Main
7. februar, 20:00
3 Division B
Gecko esport
13
:
4
Ancient
AaB esport
7. februar, 20:00
3 Division C
goatgang
13
:
9
Ancient
Rydhave Grøn
7. februar, 20:00
3 Division C
eSport Taasinge
8
:
13
Anubis
Vulture
7. februar, 20:00
4 Division A
Syntox Academy
13
:
9
Ancient
AaB Female
7. februar, 20:00
4 Division A
XI Female GamerPay
13
:
11
Nuke
ICE Cream
7. februar, 20:00
4 Division B
Uppercuthummerklo OG
4
:
13
Nuke
Crystal.Onyx
7. februar, 20:00
4 Division C
La Santa Michaels
13
:
10
Mirage
SECURUS
7. februar, 20:00
4 Division C
Kolding Esport
22
:
19
Vertigo
KTG esport
7. februar, 20:00
4 Division D
Hamringstogt - Alpha
9
:
13
Ancient
Vilde katte
7. februar, 19:00
1 Division
Frb. Falcons
15
:
19
Mirage
Sashi Academy
7. februar, 19:00
1 Division
XI Nordcom
5
:
13
Nuke
MASONIC
7. februar, 19:00
2 Division A
Flares Academy
11
:
13
Vertigo
XI Akademi
7. februar, 19:00
2 Division A
Future Gaming Legends
6
:
13
Vertigo
MASONIC Academy
7. februar, 19:00
2 Division B
Linx D. Legacy
13
:
10
Ancient
Hypersonic
7. februar, 19:00
3 Division B
O Grande Canhão Græs
10
:
13
Anubis
Gecko esport
7. februar, 19:00
3 Division B
AMO Esport
13
:
11
Ancient
OIS eSport
7. februar, 19:00
3 Division C
Syntox
16
:
13
Anubis
Rydhave Grøn
7. februar, 19:00
4 Division A
ICE Cream
2
:
13
Vertigo
Astralis Women
7. februar, 19:00
4 Division B
Fluxile
13
:
5
Overpass
That Team
7. februar, 19:00
4 Division D
Hamringstogt - Alpha
13
:
4
Anubis
Flaming North Esport
7. februar, 18:00
1 Division
MASONIC
9
:
13
Nuke
Sashi Academy
7. februar, 18:00
2 Division A
XI Akademi
7
:
13
Vertigo
MASONIC Academy
7. februar, 18:00
3 Division C
Vulture
13
:
9
Ancient
Syntox
7. februar, 18:00
3 Division C
Backseat Gamers
4
:
13
Nuke
Fjerritslev Gymnasium
7. februar, 18:00
4 Division D
Hamringstogt - Alpha
13
:
1
Overpass
Halstedhus.Masonic
6. februar, 22:00
2 Division B
Esport Harte Unicorns
8
:
13
Vertigo
Linx D. Legacy
6. februar, 22:00
3 Division A
Ducator eSports
13
:
11
Vertigo
AUC Tigers
6. februar, 22:00
4 Division B
E20
13
:
5
Ancient
Fluxile
6. februar, 21:00
1 Division
Sashi Academy
8
:
13
Nuke
Esport Harte Omega
6. februar, 21:00
1 Division
SERA Esport
19
:
17
Vertigo
XI Nordcom
6. februar, 21:00
1 Division
Maknitude
11
:
13
Vertigo
Floki Esport
6. februar, 21:00
2 Division A
MASONIC Academy
13
:
8
Nuke
Esport Harte Rebels
6. februar, 21:00
2 Division A
O Grande Canhão Main
13
:
16
Ancient
XI Akademi
6. februar, 21:00
2 Division B
XI Esportal
7
:
13
Ancient
Esport Harte Forza
6. februar, 21:00
2 Division B
Vendetta Gaming
13
:
11
Anubis
Esport Harte Unicorns
6. februar, 21:00
3 Division A
Vendetta Gaming Talent
3
:
13
Vertigo
AUC Tigers
6. februar, 21:00
3 Division A
Gecko Talent
2
:
13
Nuke
MultiHunters
6. februar, 21:00
3 Division A
eSpuma
13
:
10
Ancient
OGC Slukket
6. februar, 21:00
3 Division B
Gecko esport
13
:
11
Vertigo
AMO Esport
6. februar, 21:00
3 Division B
AaB esport
6
:
13
Anubis
OIS eSport
6. februar, 21:00
3 Division B
O Grande Canhão Græs
7
:
13
Overpass
Halstedhus IF
6. februar, 21:00
3 Division C
Rydhave Grøn
8
:
13
Ancient
Fjerritslev Gymnasium
6. februar, 21:00
3 Division C
eSport Taasinge
8
:
13
Vertigo
FUTURE17
6. februar, 21:00
3 Division D
Sørby Legion
4
:
13
Ancient
Flares Redemption
6. februar, 21:00
3 Division D
Speedperformers
7
:
13
Inferno
OnlyzinkS
6. februar, 21:00
4 Division B
Crystal.Onyx
13
:
10
Nuke
Hold 2
6. februar, 21:00
4 Division B
That Team
5
:
13
Vertigo
E20
6. februar, 21:00
4 Division C
Sørby Immortals
13
:
6
Vertigo
Fortress Akademi
6. februar, 21:00
4 Division D
Vilde katte
13
:
7
Mirage
Rydhave Immortals
6. februar, 21:00
4 Division D
Borghaven IF
22
:
20
Inferno
Stidsholt Efterskole
6. februar, 20:00
1 Division
Esport Harte Omega
13
:
9
Ancient
XI Nordcom
6. februar, 20:00
2 Division A
Future Gaming Legends
10
:
13
Overpass
O Grande Canhão Main
6. februar, 20:00
2 Division B
Esport Harte Unicorns
12
:
16
Nuke
XI Esportal
6. februar, 20:00
2 Division B
Hypersonic
13
:
5
Anubis
Vendetta Gaming
6. februar, 20:00
2 Division B
Kronjyllands Talent
13
:
11
Nuke
Esport Harte Forza
6. februar, 20:00
3 Division A
OGC Slukket
13
:
8
Overpass
MultiHunters
6. februar, 20:00
3 Division C
FUTURE17
13
:
6
Mirage
Fjerritslev Gymnasium
6. februar, 20:00
3 Division C
eSport Taasinge
13
:
11
Mirage
Unsigned Puggers
6. februar, 20:00
3 Division D
Speedperformers
3
:
13
Nuke
Flares Redemption
6. februar, 20:00
3 Division D
Ingen Arme
22
:
19
Vertigo
OnlyzinkS
6. februar, 20:00
3 Division D
Die Hard
13
:
8
Nuke
CSE.Main
6. februar, 20:00
4 Division A
XI Female GamerPay
9
:
13
Nuke
Emerge Main
6. februar, 20:00
4 Division A
Egedal Esport
10
:
13
Mirage
AUC Tigers Talent
6. februar, 20:00
4 Division B
XI GamerPay
12
:
16
Overpass
Uppercuthummerklo OG
6. februar, 20:00
4 Division B
Crystal.Onyx
13
:
8
Vertigo
E20
6. februar, 20:00
4 Division B
Fluxile
10
:
13
Ancient
Sørby Light
6. februar, 20:00
4 Division C
La Santa Michaels
13
:
7
Nuke
Sørby Immortals
6. februar, 20:00
4 Division C
KTG esport
13
:
3
Vertigo
SECURUS
6. februar, 20:00
4 Division C
SGI
9
:
13
Vertigo
ICE-Flames
6. februar, 19:00
POWER Ligaen
XI Esport SponsorWorld
13
:
8
Anubis
IMA PROBLEM
6. februar, 19:00
POWER Ligaen
CEPTER BITSKINS
4
:
13
Mirage
Sashi Esport
6. februar, 19:00
1 Division
SERA Esport
13
:
9
Vertigo
Esport Harte Omega
6. februar, 19:00
1 Division
Maknitude
8
:
13
Overpass
Kronjyllands Main
6. februar, 19:00
1 Division
MASONIC
13
:
5
Ancient
Floki Esport
6. februar, 19:00
2 Division A
Future Gaming Legends
13
:
10
Overpass
Floki Draugr
6. februar, 19:00
2 Division A
HyperioN
13
:
3
Ancient
MASONIC Academy
6. februar, 19:00
2 Division B
junummer
13
:
8
Nuke
XI Esportal
6. februar, 19:00
2 Division B
Esport Harte Forza
11
:
13
Ancient
Hypersonic
6. februar, 19:00
3 Division A
MultiHunters
9
:
13
Overpass
eSpuma
6. februar, 19:00
3 Division B
AaB esport
13
:
10
Nuke
Halstedhus IF
6. februar, 19:00
3 Division C
Syntox
7
:
13
Nuke
goatgang
6. februar, 19:00
3 Division D
Speedperformers
8
:
13
Nuke
CSE.Main
6. februar, 19:00
3 Division D
Die Hard
16
:
13
Nuke
Ingen Arme
6. februar, 19:00
4 Division A
Egedal Esport
9
:
13
Ancient
Syntox Academy
6. februar, 19:00
4 Division A
Fatal Utility
16
:
14
Anubis
Emerge Main
6. februar, 19:00
4 Division B
Sørby Light
13
:
9
Anubis
XI GamerPay
6. februar, 19:00
4 Division C
Sørby Immortals
14
:
16
Ancient
Kolding Esport
6. februar, 19:00
4 Division D
Rydhave Immortals
13
:
1
Ancient
Halstedhus.Masonic
6. februar, 18:00
POWER Ligaen
IMA PROBLEM
13
:
4
Overpass
Atlantic
6. februar, 18:00
3 Division C
FUTURE17
5
:
13
Overpass
Backseat Gamers
6. februar, 18:00
3 Division D
Speedperformers
8
:
13
Nuke
Ingen Arme
6. februar, 18:00
3 Division D
MultiHunters Elite
13
:
9
Vertigo
OnlyzinkS
6. februar, 18:00
4 Division C
KTG esport
13
:
6
Ancient
Sørby Immortals
6. februar, 18:00
4 Division D
Vortex Gaming Talent
9
:
13
Vertigo
Vilde katte
5. februar, 22:00
2 Division A
Luxera
11
:
13
Vertigo
HyperioN
5. februar, 22:00
4 Division A
AUC Tigers Talent
13
:
6
Overpass
Espergærde Esport Elite
5. februar, 22:00
4 Division A
Egedal Esport
13
:
6
Vertigo
ICE Cream
5. februar, 21:00
POWER Ligaen
Atlantic
13
:
11
Anubis
Sashi Esport
5. februar, 21:00
POWER Ligaen
Copenhagen Wolves
11
:
13
Vertigo
IMA PROBLEM
5. februar, 21:00
2 Division A
Luxera
1
:
13
Mirage
Esport Harte Rebels
5. februar, 21:00
2 Division B
Esport Harte Unicorns
2
:
13
Anubis
Kronjyllands Talent
5. februar, 21:00
3 Division A
Vendetta Gaming Talent
2
:
13
Inferno
Aurantiaco
5. februar, 21:00
3 Division C
Unsigned Puggers
13
:
11
Ancient
Rydhave Grøn
5. februar, 21:00
3 Division D
Uppercuthummerklo Rising
11
:
13
Ancient
Sørby Legion
5. februar, 21:00
4 Division A
AaB Female
13
:
11
Ancient
Espergærde Esport Elite
5. februar, 21:00
4 Division A
XI Female GamerPay
6
:
13
Ancient
Egedal Esport
5. februar, 21:00
4 Division B
Hold 2
10
:
13
Overpass
XI GamerPay
5. februar, 21:00
4 Division C
Fluxile Academy
8
:
13
Vertigo
Kolding Esport
5. februar, 21:00
4 Division D
Flaming North Esport
13
:
7
Ancient
Stidsholt Efterskole
5. februar, 21:00
4 Division D
Espergærde Roar
13
:
1
Vertigo
Halstedhus.Masonic
5. februar, 20:00
POWER Ligaen
XI Esport SponsorWorld
13
:
7
Vertigo
Atlantic
5. februar, 20:00
POWER Ligaen
Astralis Talent
13
:
10
Anubis
Sashi Esport
5. februar, 20:00
POWER Ligaen
IMA PROBLEM
10
:
13
Anubis
Preasy Rising
5. februar, 20:00
1 Division
Sashi Academy
13
:
6
Ancient
Kronjyllands Main
5. februar, 20:00
2 Division A
Esport Harte Rebels
11
:
13
Ancient
HyperioN
5. februar, 20:00
2 Division A
Floki Draugr
11
:
13
Nuke
Luxera
5. februar, 20:00
2 Division B
Kronjyllands Talent
0
:
13
Nuke
Linx D. Legacy
5. februar, 20:00
3 Division C
Vulture
13
:
10
Ancient
Fjerritslev Gymnasium
5. februar, 20:00
3 Division D
Espergærde Esport
10
:
13
Nuke
CSE.Main
5. februar, 20:00
4 Division A
Egedal Esport
13
:
6
Vertigo
Emerge Main
5. februar, 20:00
4 Division A
AaB Female
1
:
13
Overpass
XI Female GamerPay
5. februar, 20:00
4 Division A
AUC Tigers Talent
13
:
7
Anubis
Syntox Academy
5. februar, 20:00
4 Division A
ICE Cream
13
:
4
Nuke
Espergærde Esport Elite
5. februar, 20:00
4 Division B
That Team
14
:
16
Vertigo
Sørby Light
5. februar, 20:00
4 Division B
Hold 2
13
:
4
Overpass
Faaborg Esport Academy
5. februar, 20:00
4 Division C
ICE-Flames
11
:
13
Ancient
Kolding Esport
5. februar, 20:00
4 Division C
La Santa Michaels
13
:
2
Nuke
Fluxile Academy
5. februar, 20:00
4 Division D
Stidsholt Efterskole
9
:
13
Vertigo
Vilde katte
5. februar, 20:00
4 Division D
Borghaven IF
13
:
16
Anubis
Vortex Gaming Talent
5. februar, 19:00
POWER Ligaen
Preasy Rising
6
:
13
Vertigo
Sashi Esport
5. februar, 19:00
POWER Ligaen
XI Esport SponsorWorld
13
:
7
Vertigo
Copenhagen Wolves
5. februar, 19:00
POWER Ligaen
CEPTER BITSKINS
13
:
9
Anubis
Atlantic
5. februar, 19:00
1 Division
MASONIC
13
:
10
Overpass
Maknitude
5. februar, 19:00
2 Division A
HyperioN
13
:
11
Overpass
Floki Draugr
5. februar, 19:00
3 Division A
eSpuma
13
:
2
Ancient
AUC Tigers
5. februar, 19:00
3 Division B
Fortress Main
10
:
13
Ancient
AMO Esport
5. februar, 19:00
3 Division C
Vulture
8
:
13
Ancient
Unsigned Puggers
5. februar, 19:00
3 Division D
Flares Redemption
13
:
4
Ancient
Espergærde Esport
5. februar, 19:00
4 Division C
Fluxile Academy
13
:
11
Vertigo
ICE-Flames
5. februar, 19:00
4 Division D
Stidsholt Efterskole
13
:
8
Inferno
Espergærde Roar
5. februar, 18:00
POWER Ligaen
CEPTER BITSKINS
14
:
16
Ancient
Astralis Talent
5. februar, 18:00
POWER Ligaen
XI Esport SponsorWorld
10
:
13
Ancient
Preasy Rising
5. februar, 18:00
3 Division D
Espergærde Esport
10
:
13
Nuke
OnlyzinkS
1. februar, 20:00
POWER Ligaen
Preasy Rising
9
:
13
Vertigo
Copenhagen Wolves
1. februar, 20:00
1 Division
Kronjyllands Main
13
:
7
Overpass
XI Nordcom
1. februar, 19:00
1 Division
XI Nordcom
13
:
9
Vertigo
Floki Esport
31. januar, 22:00
3 Division A
Ducator eSports
13
:
3
Anubis
Aurantiaco
31. januar, 22:00
3 Division D
Uppercuthummerklo Rising
11
:
13
Overpass
Die Hard
31. januar, 21:00
1 Division
SERA Esport
11
:
13
Ancient
Kronjyllands Main
31. januar, 21:00
2 Division A
Flares Academy
10
:
13
Vertigo
HyperioN
31. januar, 21:00
2 Division B
Esport Harte Forza
13
:
9
Nuke
junummer
31. januar, 21:00
3 Division A
OGC Slukket
6
:
13
Ancient
Sørby Star
31. januar, 21:00
3 Division A
Aurantiaco
13
:
9
Nuke
Gecko Talent
31. januar, 21:00
3 Division B
its OK
16
:
13
Overpass
HDE.Wild
31. januar, 21:00
3 Division B
Halstedhus IF
8
:
13
Vertigo
OIS eSport
31. januar, 21:00
3 Division C
goatgang
13
:
10
Ancient
Backseat Gamers
31. januar, 21:00
3 Division D
Sørby Legion
13
:
6
Anubis
Speedperformers
31. januar, 21:00
3 Division D
MultiHunters Elite
13
:
2
Ancient
Espergærde Esport
31. januar, 21:00
4 Division A
AaB Female
10
:
13
Ancient
Fatal Utility
31. januar, 21:00
4 Division B
HDE.NotWild
13
:
10
Ancient
That Team
31. januar, 21:00
4 Division C
Sørby Immortals
13
:
10
Anubis
Fluxile Academy
31. januar, 21:00
4 Division D
Halstedhus.Masonic
4
:
13
Mirage
Borghaven IF
31. januar, 21:00
4 Division D
Espergærde Roar
0
:
13
Ancient
Flaming North Esport
31. januar, 20:00
POWER Ligaen
XI Esport SponsorWorld
13
:
9
Vertigo
CEPTER BITSKINS
31. januar, 20:00
1 Division
Esport Harte Omega
13
:
10
Overpass
Frb. Falcons
31. januar, 20:00
2 Division A
XI Akademi
1
:
13
Anubis
HyperioN
31. januar, 20:00
2 Division A
HDE.Hype
3
:
13
Vertigo
Flares Academy
31. januar, 20:00
2 Division B
junummer
16
:
13
Nuke
Hypersonic
31. januar, 20:00
3 Division A
Vendetta Gaming Talent
11
:
13
Vertigo
OGC Slukket
31. januar, 20:00
3 Division A
Sørby Star
13
:
9
Nuke
Gecko Talent
31. januar, 20:00
3 Division B
Fortress Main
13
:
2
Nuke
AaB esport
31. januar, 20:00
3 Division B
Halstedhus IF
6
:
13
Nuke
HDE.Wild
31. januar, 20:00
3 Division D
CSE.Main
12
:
16
Overpass
MultiHunters Elite
31. januar, 20:00
3 Division D
Speedperformers
5
:
13
Nuke
Espergærde Esport
31. januar, 20:00
4 Division A
Espergærde Esport Elite
13
:
6
Ancient
Fatal Utility
31. januar, 20:00
4 Division A
ICE Cream
13
:
11
Vertigo
AaB Female
31. januar, 20:00
4 Division C
La Santa Michaels
13
:
7
Overpass
ICE-Flames
31. januar, 20:00
4 Division C
SGI
6
:
13
Mirage
Kolding Esport
31. januar, 20:00
4 Division D
Stidsholt Efterskole
4
:
13
Vertigo
Rydhave Immortals
31. januar, 20:00
4 Division D
Halstedhus.Masonic
4
:
13
Overpass
Vortex Gaming Talent
31. januar, 20:00
4 Division D
Borghaven IF
16
:
19
Mirage
Flaming North Esport
31. januar, 19:00
POWER Ligaen
Atlantic
10
:
13
Anubis
Astralis Talent
31. januar, 19:00
1 Division
Esport Harte Omega
11
:
13
Ancient
MASONIC
31. januar, 19:00
1 Division
Frb. Falcons
13
:
8
Inferno
SERA Esport
31. januar, 19:00
2 Division A
MASONIC Academy
13
:
4
Overpass
Floki Draugr
31. januar, 19:00
2 Division A
HDE.Hype
8
:
13
Vertigo
HyperioN
31. januar, 19:00
2 Division B
Linx D. Legacy
13
:
6
Vertigo
junummer
31. januar, 19:00
3 Division B
AMO Esport
7
:
13
Ancient
O Grande Canhão Græs
31. januar, 19:00
3 Division B
its OK
13
:
10
Nuke
Fortress Main
31. januar, 19:00
3 Division C
HDE.Starz
10
:
13
Anubis
Vulture
31. januar, 19:00
3 Division C
Syntox
13
:
5
Anubis
Backseat Gamers
31. januar, 19:00
3 Division C
Fjerritslev Gymnasium
6
:
13
Mirage
goatgang
31. januar, 19:00
3 Division D
Die Hard
13
:
9
Nuke
Sørby Legion
31. januar, 19:00
4 Division A
Fatal Utility
5
:
13
Vertigo
Astralis Women
31. januar, 19:00
4 Division B
Faaborg Esport Academy
13
:
4
Anubis
HDE.NotWild
31. januar, 19:00
4 Division B
That Team
2
:
13
Ancient
Hold 2
31. januar, 19:00
4 Division C
Sørby Immortals
12
:
16
Vertigo
SGI
31. januar, 19:00
4 Division C
Fortress Akademi
6
:
13
Vertigo
KTG esport
31. januar, 19:00
4 Division D
Flaming North Esport
8
:
13
Ancient
Vortex Gaming Talent
31. januar, 19:00
4 Division D
Borghaven IF
4
:
13
Vertigo
Rydhave Immortals
31. januar, 18:00
3 Division D
OnlyzinkS
11
:
13
Anubis
CSE.Main
31. januar, 18:00
4 Division A
Astralis Women
13
:
7
Overpass
Espergærde Esport Elite
31. januar, 18:00
4 Division C
KTG esport
13
:
6
Vertigo
ICE-Flames
30. januar, 22:00
2 Division B
Hypersonic
13
:
6
Nuke
Esport Harte Unicorns
30. januar, 22:00
3 Division A
Aurantiaco
13
:
11
Nuke
AUC Tigers
30. januar, 22:00
4 Division D
Flaming North Esport
13
:
0
Ancient
Halstedhus.Masonic
30. januar, 21:00
POWER Ligaen
Astralis Talent
13
:
8
Anubis
Copenhagen Wolves
30. januar, 21:00
1 Division
MASONIC
13
:
6
Ancient
SERA Esport
30. januar, 21:00
1 Division
Maknitude
11
:
13
Inferno
Sashi Academy
30. januar, 21:00
1 Division
Kronjyllands Main
14
:
16
Overpass
Frb. Falcons
30. januar, 21:00
1 Division
Flares Esport
7
:
13
Ancient
XI Nordcom
30. januar, 21:00
2 Division A
XI Akademi
11
:
13
Mirage
Luxera
30. januar, 21:00
2 Division B
Vendetta Gaming
13
:
7
Ancient
Ølgod Efterskole
30. januar, 21:00
2 Division B
Linx D. Legacy
8
:
13
Ancient
XI Esportal
30. januar, 21:00
3 Division A
Gecko Talent
13
:
16
Nuke
AUC Tigers
30. januar, 21:00
3 Division A
Vendetta Gaming Talent
5
:
13
Nuke
MultiHunters
30. januar, 21:00
3 Division A
OGC Slukket
5
:
13
Vertigo
Ducator eSports
30. januar, 21:00
3 Division B
O Grande Canhão Græs
11
:
13
Anubis
AaB esport
30. januar, 21:00
3 Division B
Gecko esport
8
:
13
Vertigo
OIS eSport
30. januar, 21:00
3 Division B
Halstedhus IF
5
:
13
Mirage
Ølgod Efterskole 2
30. januar, 21:00
3 Division C
Syntox
5
:
13
Ancient
eSport Taasinge
30. januar, 21:00
3 Division C
FUTURE17
13
:
9
Mirage
Unsigned Puggers
30. januar, 21:00
4 Division A
AUC Tigers Talent
13
:
7
Overpass
Emerge Main
30. januar, 21:00
4 Division B
HDE.NotWild
1
:
13
Anubis
XI GamerPay
30. januar, 21:00
4 Division C
SECURUS
13
:
5
Inferno
Fortress Akademi
30. januar, 21:00
4 Division D
Flaming North Esport
13
:
8
Ancient
Rydhave Immortals
30. januar, 20:00
1 Division
Esport Harte Omega
13
:
8
Ancient
Floki Esport
30. januar, 20:00
1 Division
MASONIC
6
:
13
Vertigo
Flares Esport
30. januar, 20:00
2 Division A
HDE.Hype
16
:
14
Anubis
Floki Draugr
30. januar, 20:00
2 Division A
Luxera
16
:
14
Mirage
O Grande Canhão Main
30. januar, 20:00
2 Division B
XI Esportal
3
:
13
Overpass
Kronjyllands Talent
30. januar, 20:00
3 Division A
eSpuma
13
:
1
Ancient
Gecko Talent
30. januar, 20:00
3 Division A
MultiHunters
9
:
13
Nuke
Sørby Star
30. januar, 20:00
3 Division A
Ølgod Efterskole 3
10
:
13
Anubis
Ducator eSports
30. januar, 20:00
3 Division B
its OK
10
:
13
Mirage
Ølgod Efterskole 2
30. januar, 20:00
3 Division B
Fortress Main
16
:
19
Overpass
Halstedhus IF
30. januar, 20:00
3 Division C
HDE.Starz
10
:
13
Anubis
Syntox
30. januar, 20:00
3 Division C
Fjerritslev Gymnasium
13
:
8
Mirage
eSport Taasinge
30. januar, 20:00
3 Division C
Rydhave Grøn
14
:
16
Ancient
Vulture
30. januar, 20:00
3 Division D
Sørby Legion
19
:
17
Nuke
OnlyzinkS
30. januar, 20:00
4 Division B
E20
13
:
9
Overpass
Uppercuthummerklo OG
30. januar, 20:00
4 Division B
Hold 2
13
:
9
Nuke
Sørby Light
30. januar, 19:00
POWER Ligaen
CEPTER BITSKINS
13
:
10
Vertigo
Copenhagen Wolves
30. januar, 19:00
1 Division
SERA Esport
13
:
10
Vertigo
Maknitude
30. januar, 19:00
1 Division
Kronjyllands Main
13
:
6
Anubis
Esport Harte Omega
30. januar, 19:00
1 Division
Frb. Falcons
11
:
13
Inferno
MASONIC
30. januar, 19:00
2 Division A
Luxera
4
:
13
Vertigo
Flares Academy
30. januar, 19:00
2 Division A
O Grande Canhão Main
8
:
13
Ancient
HyperioN
30. januar, 19:00
2 Division A
HDE.Hype
11
:
13
Vertigo
MASONIC Academy
30. januar, 19:00
2 Division B
XI Esportal
10
:
13
Anubis
Hypersonic
30. januar, 19:00
3 Division A
Aurantiaco
13
:
16
Nuke
eSpuma
30. januar, 19:00
3 Division A
Ducator eSports
7
:
13
Mirage
MultiHunters
30. januar, 19:00
3 Division B
HDE.Wild
14
:
16
Nuke
AMO Esport
30. januar, 19:00
3 Division B
Ølgod Efterskole 2
13
:
5
Anubis
O Grande Canhão Græs
30. januar, 19:00
3 Division B
Gecko esport
9
:
13
Ancient
Fortress Main
30. januar, 19:00
3 Division C
HDE.Starz
7
:
13
Overpass
Unsigned Puggers
30. januar, 19:00
3 Division C
Rydhave Grøn
13
:
10
Ancient
FUTURE17
30. januar, 19:00
3 Division D
Die Hard
13
:
5
Anubis
OnlyzinkS
30. januar, 19:00
4 Division A
Emerge Main
13
:
6
Overpass
Espergærde Esport Elite
30. januar, 19:00
4 Division A
Fatal Utility
3
:
13
Anubis
Syntox Academy
30. januar, 19:00
4 Division B
Fluxile
7
:
13
Overpass
Uppercuthummerklo OG
30. januar, 19:00
4 Division B
HDE.NotWild
8
:
13
Anubis
Hold 2
30. januar, 19:00
4 Division C
ICE-Flames
18
:
22
Vertigo
SECURUS
30. januar, 19:00
4 Division C
Fluxile Academy
1
:
13
Ancient
Fortress Akademi
30. januar, 18:00
3 Division C
FUTURE17
10
:
13
Vertigo
Vulture
30. januar, 18:00
4 Division B
E20
16
:
13
Inferno
Hold 2
29. januar, 21:00
2 Division B
Kronjyllands Talent
10
:
13
Nuke
junummer
29. januar, 21:00
3 Division A
AUC Tigers
13
:
6
Ancient
Sørby Star
29. januar, 21:00
3 Division B
its OK
10
:
13
Overpass
Halstedhus IF
29. januar, 21:00
3 Division C
Backseat Gamers
17
:
19
Overpass
Unsigned Puggers
29. januar, 21:00
4 Division D
Espergærde Roar
13
:
10
Vertigo
Vortex Gaming Talent
29. januar, 20:00
1 Division
Esport Harte Omega
16
:
14
Overpass
Maknitude
29. januar, 20:00
2 Division B
Vendetta Gaming
13
:
3
Overpass
junummer
29. januar, 20:00
3 Division C
Rydhave Grøn
13
:
6
Anubis
HDE.Starz
29. januar, 20:00
3 Division C
Vulture
5
:
13
Anubis
Backseat Gamers
29. januar, 20:00
4 Division A
AUC Tigers Talent
13
:
10
Overpass
ICE Cream
29. januar, 20:00
4 Division B
Uppercuthummerklo OG
13
:
11
Inferno
Hold 2
29. januar, 19:00
1 Division
Maknitude
13
:
11
Vertigo
XI Nordcom
29. januar, 19:00
2 Division A
Floki Draugr
8
:
13
Overpass
O Grande Canhão Main
29. januar, 19:00
3 Division A
Sørby Star
13
:
7
Nuke
Ducator eSports
29. januar, 19:00
4 Division A
Astralis Women
13
:
7
Vertigo
AUC Tigers Talent
29. januar, 19:00
4 Division B
Uppercuthummerklo OG
13
:
8
Nuke
HDE.NotWild
29. januar, 18:00
3 Division A
eSpuma
13
:
6
Overpass
Sørby Star
29. januar, 18:00
4 Division A
XI Female GamerPay
0
:
13
Overpass
Astralis Women
24. januar, 22:00
3 Division D
Uppercuthummerklo Rising
13
:
8
Vertigo
OnlyzinkS
24. januar, 22:00
4 Division A
XI Female GamerPay
4
:
13
Nuke
Fatal Utility
24. januar, 22:00
4 Division A
Espergærde Esport Elite
13
:
7
Ancient
Egedal Esport
24. januar, 22:00
4 Division D
Vortex Gaming Talent
6
:
13
Ancient
Hamringstogt - Alpha
24. januar, 22:00
4 Division D
Vilde katte
13
:
5
Vertigo
Borghaven IF
24. januar, 21:00
2 Division B
OIS eSport Main
6
:
13
Anubis
Vendetta Gaming
24. januar, 21:00
2 Division B
Hypersonic
16
:
14
Nuke
Ølgod Efterskole
24. januar, 21:00
3 Division B
AMO Esport
1
:
13
Mirage
its OK
24. januar, 21:00
3 Division C
goatgang
7
:
13
Vertigo
FUTURE17
24. januar, 21:00
4 Division C
La Santa Michaels
13
:
11
Overpass
SGI
24. januar, 21:00
4 Division C
ICE-Flames
1
:
13
Vertigo
Sørby Immortals
24. januar, 21:00
4 Division D
Borghaven IF
5
:
13
Nuke
Hamringstogt - Alpha
24. januar, 20:00
1 Division
Flares Esport
13
:
11
Ancient
Kronjyllands Main
24. januar, 20:00
2 Division A
HDE.Hype
1
:
13
Ancient
Future Gaming Legends
24. januar, 20:00
2 Division A
Luxera
3
:
13
Vertigo
MASONIC Academy
24. januar, 20:00
2 Division B
Linx D. Legacy
13
:
11
Vertigo
OIS eSport Main
24. januar, 20:00
3 Division B
Ølgod Efterskole 2
13
:
1
Ancient
OIS eSport
24. januar, 20:00
3 Division B
HDE.Wild
13
:
10
Anubis
Gecko esport
24. januar, 20:00
3 Division C
HDE.Starz
2
:
13
Ancient
goatgang
24. januar, 20:00
3 Division C
Fjerritslev Gymnasium
13
:
8
Mirage
Unsigned Puggers
24. januar, 20:00
3 Division D
Die Hard
13
:
8
Nuke
Espergærde Esport
24. januar, 20:00
4 Division B
Uppercuthummerklo OG
13
:
5
Overpass
That Team
24. januar, 20:00
4 Division B
XI GamerPay
8
:
13
Mirage
Crystal.Onyx
24. januar, 19:00
1 Division
Maknitude
5
:
13
Overpass
Frb. Falcons
24. januar, 19:00
2 Division A
HDE.Hype
9
:
13
Vertigo
Luxera
24. januar, 19:00
2 Division B
OIS eSport Main
7
:
13
Overpass
Ølgod Efterskole
24. januar, 19:00
3 Division A
Aurantiaco
8
:
13
Overpass
MultiHunters
24. januar, 19:00
3 Division B
HDE.Wild
9
:
13
Overpass
O Grande Canhão Græs
24. januar, 19:00
3 Division C
HDE.Starz
5
:
13
Anubis
FUTURE17
24. januar, 19:00
3 Division D
Die Hard
10
:
13
Mirage
MultiHunters Elite
24. januar, 19:00
4 Division B
XI GamerPay
13
:
16
Ancient
Fluxile
24. januar, 19:00
4 Division C
Sørby Immortals
13
:
6
Anubis
SECURUS
24. januar, 18:00
3 Division A
Ølgod Efterskole 3
9
:
13
Nuke
Aurantiaco
24. januar, 18:00
4 Division B
Faaborg Esport Academy
2
:
13
Ancient
Crystal.Onyx
24. januar, 18:00
4 Division C
Kolding Esport
13
:
10
Ancient
Fortress Akademi
23. januar, 22:00
3 Division B
O Grande Canhão Græs
11
:
13
Overpass
its OK
23. januar, 22:00
3 Division D
Uppercuthummerklo Rising
11
:
13
Mirage
Speedperformers
23. januar, 21:00
1 Division
Frb. Falcons
13
:
9
Overpass
XI Nordcom
23. januar, 21:00
1 Division
Sashi Academy
13
:
11
Ancient
Flares Esport
23. januar, 21:00
2 Division A
Esport Harte Rebels
13
:
7
Ancient
HDE.Hype
23. januar, 21:00
2 Division A
Future Gaming Legends
11
:
13
Ancient
XI Akademi
23. januar, 21:00
2 Division B
OIS eSport Main
14
:
16
Anubis
Hypersonic
23. januar, 21:00
2 Division B
Vendetta Gaming
13
:
11
Anubis
XI Esportal
23. januar, 21:00
3 Division A
Ducator eSports
13
:
7
Vertigo
Gecko Talent
23. januar, 21:00
3 Division A
Ølgod Efterskole 3
8
:
13
Ancient
eSpuma
23. januar, 21:00
3 Division A
OGC Slukket
13
:
16
Vertigo
AUC Tigers
23. januar, 21:00
3 Division B
Fortress Main
4
:
13
Ancient
Ølgod Efterskole 2
23. januar, 21:00
3 Division B
OIS eSport
13
:
6
Ancient
HDE.Wild
23. januar, 21:00
3 Division C
HDE.Starz
5
:
13
Anubis
Backseat Gamers
23. januar, 21:00
3 Division C
Syntox
8
:
13
Overpass
Unsigned Puggers
23. januar, 21:00
3 Division D
Uppercuthummerklo Rising
13
:
7
Overpass
MultiHunters Elite
23. januar, 21:00
3 Division D
Flares Redemption
13
:
3
Vertigo
CSE.Main
23. januar, 21:00
4 Division B
Crystal.Onyx
13
:
2
Vertigo
Fluxile
23. januar, 20:00
1 Division
MASONIC
13
:
5
Overpass
Kronjyllands Main
23. januar, 20:00
1 Division
Frb. Falcons
7
:
13
Ancient
Floki Esport
23. januar, 20:00
1 Division
Esport Harte Omega
13
:
6
Ancient
Flares Esport
23. januar, 20:00
2 Division A
O Grande Canhão Main
13
:
10
Ancient
HDE.Hype
23. januar, 20:00
2 Division A
Future Gaming Legends
13
:
8
Overpass
Luxera
23. januar, 20:00
2 Division A
Flares Academy
8
:
13
Ancient
MASONIC Academy
23. januar, 20:00
2 Division B
OIS eSport Main
13
:
5
Vertigo
Esport Harte Unicorns
23. januar, 20:00
3 Division A
eSpuma
13
:
9
Nuke
Ducator eSports
23. januar, 20:00
3 Division A
AUC Tigers
11
:
13
Vertigo
Ølgod Efterskole 3
23. januar, 20:00
3 Division B
its OK
19
:
17
Nuke
AaB esport
23. januar, 20:00
3 Division D
Flares Redemption
13
:
4
Vertigo
Die Hard
23. januar, 20:00
3 Division D
MultiHunters Elite
13
:
10
Mirage
Speedperformers
23. januar, 20:00
3 Division D
Uppercuthummerklo Rising
13
:
9
Ancient
Espergærde Esport
23. januar, 20:00
4 Division A
Emerge Main
11
:
13
Nuke
Syntox Academy
23. januar, 20:00
4 Division B
Fluxile
13
:
8
Ancient
HDE.NotWild
23. januar, 20:00
4 Division B
Sørby Light
10
:
13
Nuke
Uppercuthummerklo OG
23. januar, 20:00
4 Division B
Faaborg Esport Academy
7
:
13
Anubis
XI GamerPay
23. januar, 20:00
4 Division C
SGI
8
:
13
Overpass
Fortress Akademi
23. januar, 19:00
1 Division
Kronjyllands Main
13
:
8
Anubis
Floki Esport
23. januar, 19:00
2 Division A
HyperioN
9
:
13
Vertigo
Future Gaming Legends
23. januar, 19:00
2 Division A
Flares Academy
13
:
4
Ancient
Floki Draugr
23. januar, 19:00
2 Division A
Esport Harte Rebels
13
:
8
Mirage
O Grande Canhão Main
23. januar, 19:00
2 Division A
XI Akademi
9
:
13
Vertigo
HDE.Hype
23. januar, 19:00
2 Division B
OIS eSport Main
11
:
13
Anubis
XI Esportal
23. januar, 19:00
2 Division B
Esport Harte Unicorns
3
:
13
Nuke
Ølgod Efterskole
23. januar, 19:00
3 Division A
Ducator eSports
11
:
13
Nuke
Vendetta Gaming Talent
23. januar, 19:00
3 Division B
Fortress Main
13
:
9
Nuke
O Grande Canhão Græs
23. januar, 19:00
3 Division B
Ølgod Efterskole 2
13
:
3
Nuke
HDE.Wild
23. januar, 19:00
3 Division B
Gecko esport
16
:
13
Anubis
its OK
23. januar, 19:00
3 Division B
AaB esport
16
:
13
Anubis
AMO Esport
23. januar, 19:00
3 Division C
Fjerritslev Gymnasium
13
:
2
Ancient
HDE.Starz
23. januar, 19:00
3 Division D
Sørby Legion
13
:
10
Ancient
CSE.Main
23. januar, 19:00
3 Division D
Speedperformers
7
:
13
Nuke
Die Hard
23. januar, 19:00
4 Division B
Uppercuthummerklo OG
13
:
7
Overpass
Faaborg Esport Academy
23. januar, 19:00
4 Division B
That Team
7
:
13
Vertigo
Crystal.Onyx
23. januar, 19:00
4 Division B
Sørby Light
6
:
13
Vertigo
E20
23. januar, 18:00
2 Division B
Ølgod Efterskole
13
:
11
Nuke
Linx D. Legacy
23. januar, 18:00
3 Division C
Fjerritslev Gymnasium
13
:
6
Mirage
Syntox
23. januar, 18:00
4 Division B
HDE.NotWild
11
:
13
Ancient
Sørby Light
23. januar, 18:00
4 Division C
SECURUS
10
:
13
Vertigo
Kolding Esport
22. januar, 21:00
POWER Ligaen
Astralis Talent
8
:
13
Nuke
IMA PROBLEM
22. januar, 21:00
POWER Ligaen
Sashi Esport
13
:
16
Mirage
Copenhagen Wolves
22. januar, 21:00
2 Division A
Esport Harte Rebels
13
:
6
Ancient
XI Akademi
22. januar, 21:00
3 Division A
Gecko Talent
12
:
16
Nuke
Vendetta Gaming Talent
22. januar, 21:00
3 Division D
Espergærde Esport
13
:
11
Nuke
Ingen Arme
22. januar, 21:00
4 Division D
Borghaven IF
8
:
13
Vertigo
Espergærde Roar
22. januar, 20:00
POWER Ligaen
CEPTER BITSKINS
13
:
11
Vertigo
Preasy Rising
22. januar, 20:00
POWER Ligaen
Astralis Talent
11
:
13
Ancient
XI Esport SponsorWorld
22. januar, 20:00
POWER Ligaen
Sashi Esport
13
:
10
Vertigo
IMA PROBLEM
22. januar, 20:00
2 Division A
Esport Harte Rebels
13
:
8
Ancient
Flares Academy
22. januar, 20:00
3 Division D
Flares Redemption
13
:
7
Ancient
Uppercuthummerklo Rising
22. januar, 20:00
3 Division D
Ingen Arme
13
:
11
Nuke
Sørby Legion
22. januar, 19:00
POWER Ligaen
Preasy Rising
10
:
13
Vertigo
Atlantic
22. januar, 19:00
POWER Ligaen
XI Esport SponsorWorld
4
:
13
Overpass
Sashi Esport
22. januar, 19:00
2 Division A
XI Akademi
8
:
13
Anubis
Floki Draugr
22. januar, 19:00
3 Division D
Ingen Arme
13
:
7
Nuke
Flares Redemption
22. januar, 19:00
4 Division A
Emerge Main
7
:
13
Overpass
Astralis Women
22. januar, 18:00
POWER Ligaen
IMA PROBLEM
10
:
13
Vertigo
CEPTER BITSKINS
22. januar, 18:00
POWER Ligaen
Copenhagen Wolves
13
:
8
Vertigo
Atlantic
22. januar, 18:00
3 Division D
CSE.Main
19
:
17
Overpass
Ingen Arme
22. januar, 18:00
4 Division A
Syntox Academy
9
:
13
Ancient
Astralis Women
17. januar, 22:00
4 Division A
AUC Tigers Talent
0
:
0
Overpass
XI Female GamerPay
17. januar, 22:00
4 Division B
E20
16
:
13
Overpass
XI GamerPay
17. januar, 21:00
1 Division
SERA Esport
16
:
14
Vertigo
Floki Esport
17. januar, 21:00
2 Division B
Vendetta Gaming
4
:
13
Ancient
Linx D. Legacy
17. januar, 21:00
2 Division B
Kronjyllands Talent
13
:
7
Anubis
Ølgod Efterskole
17. januar, 21:00
3 Division A
OGC Slukket
13
:
6
Anubis
Ølgod Efterskole 3
17. januar, 21:00
3 Division B
Gecko esport
19
:
16
Vertigo
Halstedhus IF
17. januar, 21:00
3 Division D
Espergærde Esport
22
:
20
Nuke
Sørby Legion
17. januar, 21:00
4 Division A
Espergærde Esport Elite
5
:
13
Ancient
Syntox Academy
17. januar, 21:00
4 Division A
Fatal Utility
7
:
13
Vertigo
ICE Cream
17. januar, 21:00
4 Division C
SGI
6
:
13
Vertigo
Fluxile Academy
17. januar, 20:00
1 Division
SERA Esport
13
:
10
Ancient
Flares Esport
17. januar, 20:00
3 Division A
Vendetta Gaming Talent
3
:
13
Vertigo
Sørby Star
17. januar, 20:00
3 Division B
Ølgod Efterskole 2
13
:
7
Anubis
AMO Esport
17. januar, 20:00
3 Division B
its OK
16
:
14
Nuke
OIS eSport
17. januar, 20:00
3 Division C
Backseat Gamers
13
:
6
Overpass
Rydhave Grøn
17. januar, 20:00
3 Division C
eSport Taasinge
13
:
9
Mirage
goatgang
17. januar, 20:00
4 Division C
Kolding Esport
13
:
10
Ancient
La Santa Michaels
17. januar, 20:00
4 Division D
Halstedhus.Masonic
3
:
13
Vertigo
Stidsholt Efterskole
17. januar, 19:00
1 Division
Maknitude
10
:
13
Inferno
Flares Esport
17. januar, 19:00
3 Division A
Vendetta Gaming Talent
8
:
13
Nuke
Ølgod Efterskole 3
17. januar, 19:00
3 Division B
Fortress Main
13
:
8
Nuke
HDE.Wild
17. januar, 19:00
3 Division C
Rydhave Grøn
13
:
8
Anubis
eSport Taasinge
17. januar, 19:00
3 Division C
Vulture
16
:
14
Ancient
goatgang
17. januar, 19:00
4 Division A
Fatal Utility
0
:
0
Nuke
AUC Tigers Talent
17. januar, 19:00
4 Division A
Egedal Esport
9
:
13
Vertigo
Astralis Women
17. januar, 19:00
4 Division B
Fluxile
13
:
10
Inferno
Faaborg Esport Academy
17. januar, 19:00
4 Division D
Stidsholt Efterskole
5
:
13
Anubis
Hamringstogt - Alpha
17. januar, 18:00
3 Division A
Sørby Star
16
:
13
Ancient
Ølgod Efterskole 3
17. januar, 18:00
3 Division C
eSport Taasinge
13
:
5
Anubis
HDE.Starz
16. januar, 22:00
1 Division
Sashi Academy
13
:
5
Anubis
Floki Esport
16. januar, 22:00
4 Division B
Fluxile
13
:
5
Inferno
Hold 2
16. januar, 21:00
1 Division
Sashi Academy
13
:
1
Ancient
SERA Esport
16. januar, 21:00
2 Division A
MASONIC Academy
13
:
5
Overpass
O Grande Canhão Main
16. januar, 21:00
2 Division B
OIS eSport Main
13
:
4
Anubis
Kronjyllands Talent
16. januar, 21:00
2 Division B
Esport Harte Forza
13
:
3
Vertigo
Esport Harte Unicorns
16. januar, 21:00
2 Division B
XI Esportal
13
:
7
Overpass
Ølgod Efterskole
16. januar, 21:00
3 Division A
Ølgod Efterskole 3
13
:
7
Ancient
Gecko Talent
16. januar, 21:00
3 Division B
AaB esport
14
:
16
Anubis
Ølgod Efterskole 2
16. januar, 21:00
4 Division A
Syntox Academy
16
:
12
Vertigo
ICE Cream
16. januar, 21:00
4 Division D
Halstedhus.Masonic
6
:
13
Vertigo
Vilde katte
16. januar, 21:00
4 Division D
Rydhave Immortals
11
:
13
Ancient
Hamringstogt - Alpha
16. januar, 20:00
1 Division
Frb. Falcons
13
:
6
Nuke
Flares Esport
16. januar, 20:00
2 Division B
OIS eSport Main
13
:
8
Vertigo
Esport Harte Forza
16. januar, 20:00
2 Division B
Vendetta Gaming
9
:
13
Overpass
Kronjyllands Talent
16. januar, 20:00
3 Division A
Aurantiaco
11
:
13
Overpass
Sørby Star
16. januar, 20:00
3 Division A
MultiHunters
13
:
5
Overpass
Ølgod Efterskole 3
16. januar, 20:00
3 Division B
Ølgod Efterskole 2
13
:
5
Anubis
Gecko esport
16. januar, 20:00
3 Division D
Flares Redemption
19
:
16
Vertigo
MultiHunters Elite
16. januar, 20:00
4 Division A
Emerge Main
13
:
7
Overpass
ICE Cream
16. januar, 20:00
4 Division A
AaB Female
0
:
0
Vertigo
AUC Tigers Talent
16. januar, 20:00
4 Division B
Crystal.Onyx
13
:
5
Vertigo
Sørby Light
16. januar, 20:00
4 Division B
That Team
8
:
13
Mirage
XI GamerPay
16. januar, 20:00
4 Division C
Fluxile Academy
13
:
7
Anubis
SECURUS
16. januar, 20:00
4 Division C
KTG esport
13
:
5
Vertigo
SGI
16. januar, 20:00
4 Division D
Stidsholt Efterskole
5
:
13
Vertigo
Vortex Gaming Talent
16. januar, 19:00
1 Division
Floki Esport
13
:
10
Ancient
Flares Esport
16. januar, 19:00
2 Division A
Flares Academy
9
:
13
Ancient
O Grande Canhão Main
16. januar, 19:00
2 Division B
Ølgod Efterskole
13
:
8
Ancient
Esport Harte Forza
16. januar, 19:00
3 Division A
MultiHunters
13
:
11
Inferno
AUC Tigers
16. januar, 19:00
3 Division B
AMO Esport
1
:
13
Vertigo
Halstedhus IF
16. januar, 19:00
3 Division B
AaB esport
13
:
4
Anubis
HDE.Wild
16. januar, 19:00
3 Division D
Flares Redemption
13
:
2
Nuke
OnlyzinkS
16. januar, 19:00
4 Division A
XI Female GamerPay
5
:
13
Overpass
Espergærde Esport Elite
16. januar, 19:00
4 Division A
AaB Female
3
:
13
Anubis
Astralis Women
16. januar, 19:00
4 Division A
Fatal Utility
13
:
6
Nuke
Egedal Esport
16. januar, 19:00
4 Division B
Crystal.Onyx
13
:
6
Vertigo
HDE.NotWild
16. januar, 19:00
4 Division B
Sørby Light
13
:
10
Anubis
Faaborg Esport Academy
16. januar, 19:00
4 Division C
Fluxile Academy
7
:
13
Ancient
KTG esport
16. januar, 19:00
4 Division C
Fortress Akademi
11
:
13
Ancient
La Santa Michaels
16. januar, 19:00
4 Division D
Rydhave Immortals
13
:
7
Ancient
Espergærde Roar
16. januar, 18:00
3 Division A
eSpuma
13
:
5
Overpass
Vendetta Gaming Talent
16. januar, 18:00
3 Division C
Syntox
13
:
6
Overpass
FUTURE17
16. januar, 18:00
4 Division B
HDE.NotWild
4
:
13
Vertigo
E20
15. januar, 21:00
2 Division B
junummer
13
:
5
Mirage
OIS eSport Main
15. januar, 21:00
3 Division D
Ingen Arme
6
:
13
Vertigo
MultiHunters Elite
15. januar, 21:00
3 Division D
Uppercuthummerklo Rising
13
:
10
Mirage
CSE.Main
15. januar, 20:00
3 Division D
Uppercuthummerklo Rising
8
:
13
Ancient
Ingen Arme
15. januar, 20:00
4 Division A
Emerge Main
7
:
13
Anubis
AaB Female
15. januar, 19:00
POWER Ligaen
Astralis Talent
13
:
7
Ancient
Preasy Rising
15. januar, 19:00
2 Division B
Esport Harte Unicorns
5
:
13
Vertigo
junummer
15. januar, 18:00
2 Division B
junummer
19
:
17
Nuke
Ølgod Efterskole
12. januar, 23:59
4 Division C
Kolding Esport
0
:
0
TBA
12. januar, 23:59
4 Division C
KTG esport
0
:
0
TBA
12. januar, 23:59
4 Division C
TBA
0
:
0
ICE-Flames
12. januar, 23:59
4 Division C
TBA
0
:
0
SECURUS
12. januar, 23:59
4 Division C
Sørby Immortals
0
:
0
TBA
12. januar, 23:59
4 Division C
TBA
0
:
0
SGI
12. januar, 23:59
4 Division C
Fortress Akademi
0
:
0
TBA
12. januar, 23:59
4 Division C
TBA
0
:
0
La Santa Michaels
12. januar, 23:59
4 Division C
TBA
0
:
0
Fluxile Academy
12. januar, 23:59
4 Division C
TBA
0
:
0
Kolding Esport
12. januar, 23:59
4 Division C
TBA
0
:
0
KTG esport
12. januar, 23:59
4 Division C
ICE-Flames
0
:
0
TBA
12. januar, 23:59
4 Division C
SECURUS
0
:
0
TBA
12. januar, 23:59
4 Division C
TBA
0
:
0
Sørby Immortals
12. januar, 23:59
4 Division C
SGI
0
:
0
TBA
12. januar, 23:59
4 Division C
TBA
0
:
0
Fortress Akademi
12. januar, 23:59
4 Division C
La Santa Michaels
0
:
0
TBA
12. januar, 23:59
4 Division C
Fluxile Academy
0
:
0
TBA
12. januar, 23:59
4 Division D
Flaming North Esport
0
:
0
Femmøller Alea
12. januar, 23:59
4 Division D
Femmøller Alea
0
:
0
Rydhave Immortals
12. januar, 23:59
4 Division D
Vortex Gaming Talent
0
:
0
Femmøller Alea
12. januar, 23:59
4 Division D
Borghaven IF
0
:
0
Femmøller Alea
12. januar, 23:59
4 Division D
Femmøller Alea
0
:
0
Hamringstogt - Alpha
12. januar, 23:59
4 Division D
Femmøller Alea
0
:
0
Stidsholt Efterskole
12. januar, 23:59
4 Division D
Femmøller Alea
0
:
0
Vilde katte
12. januar, 23:59
4 Division D
Espergærde Roar
0
:
0
Femmøller Alea
12. januar, 23:59
4 Division D
Femmøller Alea
0
:
0
Halstedhus.Masonic
12. januar, 23:59
4 Division D
Femmøller Alea
0
:
0
Flaming North Esport
12. januar, 23:59
4 Division D
Rydhave Immortals
0
:
0
Femmøller Alea
12. januar, 23:59
4 Division D
Femmøller Alea
0
:
0
Vortex Gaming Talent
12. januar, 23:59
4 Division D
Femmøller Alea
0
:
0
Borghaven IF
12. januar, 23:59
4 Division D
Hamringstogt - Alpha
0
:
0
Femmøller Alea
12. januar, 23:59
4 Division D
Stidsholt Efterskole
0
:
0
Femmøller Alea
12. januar, 23:59
4 Division D
Vilde katte
0
:
0
Femmøller Alea
12. januar, 23:59
4 Division D
Femmøller Alea
0
:
0
Espergærde Roar
12. januar, 23:59
4 Division D
Halstedhus.Masonic
0
:
0
Femmøller Alea