Tilbage til Dust2.dk
Nyheder
Kampe
Resultater
4. oktober, 19:00
2 Division A
Whois
vs.
Cerebrum Gaming
4. oktober, 19:00
4 Division A
Rydhave Rød
vs.
Dunses Disciple E-Sport
4. oktober, 20:00
2 Division A
Whois
vs.
XI SPARTA
4. oktober, 21:00
2 Division A
Quantaya-Gaming
vs.
Whois
4. oktober, 21:00
3 Division A
Quantaya Gaming Academy
vs.
Campus Vejle
4. oktober, 21:00
4 Division A
Dunses Disciple E-Sport
vs.
Frag Out Esport
4. oktober, 22:00
1 Division
SERA WiWi.host
vs.
Borghavens Beskidtezte
5. oktober, 18:00
3 Division A
Quantaya Gaming Academy
vs.
Catchii Academy
5. oktober, 18:00
3 Division B
LenzGeneration
vs.
HF Odense Esport
5. oktober, 18:00
3 Division D
Stidsholt Efterskole
vs.
Tricked Junior
5. oktober, 19:00
POWER Ligaen
Struggletony
vs.
Prosapia Esport
5. oktober, 19:00
1 Division
Rombus Esport
vs.
Brøndby Esport
5. oktober, 19:00
1 Division
Borghavens Beskidtezte
vs.
Falcons
5. oktober, 19:00
2 Division A
AaB
vs.
Cerebrum Gaming
5. oktober, 19:00
2 Division A
Future Gaming
vs.
MultiHunters
5. oktober, 19:00
2 Division B
goatgang
vs.
Luxera
5. oktober, 19:00
3 Division A
Floki Esport
vs.
Sørby Kings
5. oktober, 19:00
3 Division A
Femmøller.Main
vs.
O Grande Canhão Diablos
5. oktober, 19:00
3 Division B
HF Odense Esport
vs.
Rydhave Gul
5. oktober, 19:00
3 Division D
Tricked Junior
vs.
HDE.Hype
5. oktober, 19:00
3 Division D
Syntox
vs.
VT Veterans
5. oktober, 19:00
3 Division D
eSpuma.Acd
vs.
TBA.GG
5. oktober, 19:00
3 Division D
Floki Academy
vs.
Die Hard
5. oktober, 19:00
4 Division A
Sørby Sigma
vs.
Frag Out Esport
5. oktober, 19:00
4 Division B
Hannes Drenge
vs.
Hafnia
5. oktober, 19:00
4 Division C
Sørby Immortals
vs.
Femmøller Hawaw
5. oktober, 19:00
4 Division C
LNO Titanium
vs.
Egedal Esport
5. oktober, 19:00
4 Division D
ExoGenesis
vs.
HDE.Chill
5. oktober, 19:00
4 Division D
E-Stars
vs.
Northern Wolves
Stilling
# Hold Kampe Vundet RD Point
1MASONIC873721
2Tricked751915
3CEPTER BITSKINS75715
4Astralis Talent63159
5Flames Ascent6379
6Prosapia Esport52-116
7Struggletony52-46
8Atlantic62-186
9Bricksports71-323
10Sashi Esport51-203
Tidligere vindere
Serenic
Sæson 1
birdfromsky, kiR, zyp, shinshin, mixxed, t0mmyy
Odense
Sæson 2
blaq, roeJ, BERRY, thamlike, wAGNR, kriz, LeffeN
Serenic
Sæson 3
birdfromsky, kiR, zyp, shinshin, mixxed, thamlike
Great Danes
Sæson 4
blameF, b0ychild, Remoy, KolibrieN, miNd
Ignite
Sæson 5
wezx, Lucky, Nodios, kiR, thamlike
Atlando
Sæson 6
OJ, mjaay, dfect, Sikrow, Nicoehh
AGF
Sæson 7
blaq, zeq, CeyL, TMB, kristou
Brutalis.pro
Sæson 8
BERRY, raalz, Remoy, KolibrieN, alexsomfan
GoldenGitte
Sæson 9
jabbi, haste, larsen, SandeN, TeSeS
ImmuNe
Sæson 10
Lucky, kiR, zyp, wezx, kwezz
Copenhagen Flames
Sæson 11
Basso, TMB, Nodios, Farlig, AcilioN
Maknitude
Sæson 12
Remoy, Lukki, sycrone, PERCY, dragoNfly
AGF
Sæson 13
HooXi, Fr0slev, HECTOz, AvovA, kristou
AGF
Sæson 14
TMB, Lukki, fr0slev, netrick, kristou, Daffu
Tricked
Sæson 15
Lucky, kiR, sycrone, kwezz, PR1mE
Tricked
Sæson 16
Lucky, kiR, zyp, kwezz, PR1mE
AaB
Sæson 17
alexsomfan, Patti, scott, Buzz, Vaegten
OPAA
Sæson 18
BERRY, Ryxxo, notaN, Tauson, Staehr
Los Reyes
Sæson 19
jarko, alexsomfan, Patti, Ryxxo, Nodios
MASONIC
Sæson 20
kraghen, notaN, Queenix, J3nsyy, cabbi