Hold i POWER Ligaen
Astralis Talent
Copenhagen Wolves
IMA PROBLEM
Preasy Esport
Sashi Academy
Sashi Esport
WOPA Esport
XI Esport SponsorWorld
Denial
Esport Harte Omega
Floki Esport
Frb. Falcons
Hedensted x SERA
HyperioN
Kronjyllands Esport
Linx D. Legacy
MASONIC
MASONIC Academy
CPH Wolves Academy
Flares Ascent
Future Gaming Legends
Hypersonic
Maknitude
O Grande Canhão TacsGG
eSpuma
its OK
junummer
Ølgod Efterskole
Flares Esport
Flares Redemption
Floki Hellheim
Kronjyllands Talent
MultiHunters Elite
O Grande Canhão Main
Vendetta Gaming
XI Alliance
goatgang
Ølgod Efterskole 2
Astralis Women
BEYOND
Crystal.Onyx
Ducator eSports
Esport Taasinge
OneWayUp
Prestige Esports Academy
Uppercuthummerklo Rising
Vulture
XI Akademi
2kool4skool
AaB
Backseat Gamers
E20
GLHF
HDE.Hype
Halstedhus IF
Here2Care Water
Sørby Star
Ølgod Efterskole 3
AMO Esport
CSE.Main
Flaming North Esport Main
Fortress
Gecko esport
Hamringstogt - Alpha
KTG esport
MultiHunters
Multipla Esport
Vilde killinger
Espergærde Esport
Hedensted x SERA Talent
Ingen Arme
Kolding Esport
Næstved Esport
Syntox Serpants
Sørby Legion
Unsigned Puggers
Vilde katte
eSpuma acd
AaB Female
Depressed Criminals
Faaborg Esport Academy
Fatal Utility
Rydhave Immortals
Speedperformers
Syntox Talent
Sørby Sandkrigerne
Uppercuthummerklo OG
XI Prime Time
Emerge Main
Flaming north Elite
Fluxile
HDE.Badeland
ICE Cream
Knæskyderne
OIS eSport
Sørby Immortals
UwU Girls
VAMOS
Eclipse
Espergærde Esport Elite
Fjerritslev Gymnasium
Fraudsters
HDE.Wild
Halstedhus.Masonic
Molo Esport
Rydhave Grøn
Stidsholt Efterskole
Vilde skovkatte
Alkoholdet
DerStårMere
Flares Legacy
Fortress Akademi
Hold 2
ICE-Flames
La Santa Michaels
SECURUS
Sørby Light
Vendetta Gaming Academy
Esport Harte Omega
HyperioN
Linx D. Legacy
CPH Wolves Academy
Maknitude
its OK
Floki Hellheim
goatgang
Esport Taasinge
2kool4skool
Vilde killinger
Hedensted x SERA Talent
AaB Female
Rydhave Immortals
Syntox Talent
Uppercuthummerklo OG
Fluxile
HDE.Badeland
OIS eSport
Fjerritslev Gymnasium
Fraudsters
Rydhave Grøn
Alkoholdet
DerStårMere
ANSG1
Richart Saleela Nielsen
kroK
Emil Wiedemann
kiR
Andreas Kirstein
sSen
Simon Solnæs Iversen
suma
Elliot Nissen-Jørgensen
szejn1k
Hubert Światły
Fessor
Frederik Sørensen
Tapewaare
Sindre Ellefsen
BøghmagiC
Jon Bøgh
tOPZ
Alexander Dahl Miklagard
vester
Mads Stensgaard Vestergaard
dam
Tobias Damkilde Jacobsen
notaN
Anton Gisselmann Pedersen
J3nsyy
Theis Jensen
daxy
Magnus Arentoft
Equip
Rasmus Munch Christensen
Griller
Christian Vejlgaard Skou Sørensen
Beccie
Lukas bauder balcells
Skejs
Rasmus Gleerup
VireZ
Christopher Wegmann
Mol011
Emil Sall Würtz
Sukker
Andreas Storgaard
G0op
Silas Holmvig Skovgaard
few
Frederik Mariendahl Pedersen
ReXx
William Rex
IceBerg
Oliver Berg
MistR
Mikkel Visbech Sindberg Thomsen
Kwezz
Oliver Bent Rasmussen
Lucky
Philip Ewald
cabbi
Casper Jensen
BRZER
Benjamin Jensen
Vster
Christian Vestergaard
Gnøffe
Lucas Brunsvig
LUMSEN
Thomas Søhus Larsen
Leakz
Jamie Bugge West Jensen
anber
Andreas Brandt
Dengzoe
Bertil Dengsø Vest Hansen
foam
Phillip Østergaard Nørbæk
fez
Emil Ejg Kristensen
Scr0b
Rasmus Poulsen
mupzG
Nicolaj Djurhus
mertz
Daniel Mertz
Inspire
David Rasmussen
Andree
Jonaz Rasmussen
Flaua
Lucas Bloch Maleshyn
Egelund
Nikolaj Egelund Hansen
Viggo
Viktor Simonsen
stesso
Mark Sørensen
Speedie
William Jessen-Klixbull
HMonster
Hedin Mortensen
Mizi
Lucas Mirza
redeye
Simon Niebe
NickyB
Nicky Bruhn
Chr1s
Christian Lorentzen
Damsi
Damian Sokulski
Sinzey
Martin Rian Christensen
Jipsi
Mikkel Hastrup
oJay
Oliver Damm Jensen
Rollo
Hector From Petersen
H3ZZ
Frederik Hess
Fanøe
Jakob Fanøe Gisselmann
rekz
Christoffer Bukkehave Filtenborg
NifloX
Simon Borregaard Steffensen
Folke
Magnus Lind
Bukhavez
Jonas Vestergaard
N4XX1$
Noah Nielsen
ToweR
Victor Christensen
m0vski-
August Møller
Fletcher
Marcus Fletcher
Knuten
Mikkel Kücza Knudsen
grumpyMonk
Mathias Stentoft
fa1th
Magnus Sorth
Avou
Tobias Winberg
emili0
Emilio Kislo
Jiace
Jonas Holm Pedersen
thamlike
Jacob Holm
Skodo
Viktor Elleskov Sand Sørensen
Tommygg
Tommy Cao
flonger
Mads Hermansen
escilea111
Mathias Carlsen
Botman
Niklas Vestergaard
Noruyp
Laurits Norup Sørensen
Frøslev
Magnus Frøslev
Zanto
André Christiansen
Falk
Adam Falk Andersen
OzN3X
Oscar Pihl
Tr1cky
Elliot Jørgensen
Doku
Christian Sebastian Nielsen
noike
Donat Jaseneckij
LethJ
Kristoffer Leth Jensen
DEBRE
Mads Ryttersgaard Stabel
TAUMAN
Benjamin Tauman
logz
Oliver Nørgaard Borresen
Ch4se
Sebastian Wagner Sørensen
Logic
Mathias Jensen
Nordby
Simon Holgaard
popechild
Patrick Brumvig
BacH
Anders Bach Gregersen
Koozy
Anton René Olsen
tapzzzz
Viktor Juel Hansen
b0ychild
Patrick Buurmeister
RYTTER
Max Rytter
b1ng0
Patrick Sørensen
Maccen
Mathias Madsen
colon
Morten Johansen
Icemand
Martin Andersen
banjo
Nikolaj Kobborg
iBBovicH
Anders Damgaard
boyd
Gustav Handberg Madsen
sorN
Søren Kjær Heldgaard
ZnaQe
Elias Qader
Hanth
Hans Østermark Jensen
Minken
Martin Radoor
A1msterG
Emil Guldmann Mørk
bayz
Casper Bay Andreasen
gleerup
Viktor Gleerup
Nayito
Holger Handberg Clift
VituZ
Vitus Andersen
z0ki
Zakarias Broberg-Jepsen
Shadow Eagle
Jesper Bergmann Fabrin
Haraldskii
Mads Nielsen
darkness
Phillip Hansen
zirex
Frederik Frandsen
LuNd9aard
Noah Lundgaard
Sly
Sylvester Winning Jensen
vh
Mads Andreassen
maltevm
Malte von Mehren
gravityy
Kristoffer Søholm
vhL
Victor Hejstvig-Larsen
wardz
Frederik Berthelsen
SMED
Casper Smed Kristensen
w1ll
Felix Viller
madsztw
Mads Damgaard
Typos
Berthel Nielsen
scott
Mathias Libergren
zluX
Anders Glenstrup Niebuhr
crax
Kristian Bjørndal
Kragh
Frederik August Kragh
z_nan
Sebastian Østergaard Kjær Voss
BangBang
Magnus Petersen
Zaq
Jonas Juel Nielsen
Borsty
Magnus Borst Hansen
KralleJ
Kristian Nedergaard Jensen
whitewater
Marc Greve Storgaard
Kongo
Kristian Von Haven
Motiv
Alexander Hoppe
ClinuO
Bertram Baand Saabye
Pew
Alexander Bjørn Blåsten
b0ggi
Tobias böwadt
ChrizMiz
Christoffer Christiansen
syzprex
Jeppe Fensteen Larsen
Jokab
Jakob Androsof Pedersen
arving
August Andersen
PagE
Markus Wibling Poulsen
Pogge
Rasmus Kristensen
Vendelb0
Sebastian Vendelbo
FlowiS
Matias Albrechtsen
Bukki
Sebastian Bukhave
Brandvarm
Marc Lindberg
Albrechtsen
Marcus Albrechtsen
Zlause
Silas Lindrup Lausen
replay
Kaare Kjøller
v1king
Rasmus Stege
Bloody
Emil Larsen
Fire
Marvin Lykke Vesterager
Br0k9n
Rasmus Bæk Christensen
Frags
Mads Emil Bekhoej Korsgaard
entire
Silas Egelund Christensen
Bakorino
Rasmus Bak
Emilovitch
Emil Sørensen
DajyZ
Daniel Jellesen
Fröhlich
Tobias Frøhlich
Ep1sk
Jonas Toft Simonsen
Laykinn
Mikkel Østergaard
SaMsInG
Jonas Samsing
LoweN-
Kasper Løwenstein
Icron1c
Nicki Bæk Andersen
NIXA
Oliver Boesen
Bunke
Nichlas Bunkenborg
Roxen
Marcus Rosenkrands
mada
Magnus Dam Patursson
mjaay
Mathias Bartels Jensenius
RyDex
Frederik Jensen Kjøller
empyreaN
Philippe M
Johnny
Jonathan Steenstrup
tr1lle
Tristan Greve
svaev
Villads Kousgaard Rasmussen
BqreBedre
Marcus Haugbølle
manseee
Sebastian Holck Kjærgaard
GA1De
Mads Nielsen
aurora
Aurora Lyngdal
anja
Anja Soelberg
Josefine
Josefine Jensen
marieeee
Marie Toft
Ismo
Isabella Ferslev
poulzen
Noah Poulsen
Skunk
Anders Studkjær
AndersenS
Daniel Albæk Andersen
Jonasnhj
Jonas Jensen
Sten
Daniel Bülow
LuuL
Lucas Frederiksmose
Socby
Tobias Møller
Lums
Lukas Magnus Sørensen
BerneR
Oliver Berner Christensen
Sukkerzhok
Sofie Dahl Brøndum
JUPPEH
Jeppe Toft Johnsen
Buur
Jesper Buur Sørensen
deeque
Daniel Wichmann
CueebiX
Simon Enemark Pedersen
wogib
william mortensen
neemoN
Andreas Bjerregaard
LAUKAMP
Nicolai Laukamp
Skov
Noah Skov Madsen
He1seR
Mikkel Hornhaver
newsafe
Rasmus Rönneling
Christian12wg
Christian Lie Wang
Lotus
Magnus Øster
NaCly
Frederik Ferdinand
LARSSONNNNN
Gustav Egebo Larsson
adh4rt
Vanja Simic
Olicsa
Oliver Cramon
Boring
Bünyamin Patat
Hauge
Markus Hauge Soelberg
Schlag
Jonas Olsen
Raven
Bjarke Meiner Ravn Jepsen
bang
Rasmus Bang
strafe
Karl Kristian
QuilL
Tobias Maratas
zenys
Patrick Guldborg Jacobsen
jennarx
Jens Kalmberg
Blobber
Mathias Blaabjerg
MeSterLund
Martin Bitsch Lund
flaxzy
Marcus Fryland
MuGGe
Sebastian Mikkelsen
Soidny
Sebastian Bitsch
Herman
Emil Holm Hermansen
z0ne
Anton Emil Tofte Rasmussen
Klejnstrup
Marcus Klejnstrup Nielsen
Nub97
Jørgen Bryld
metski
Nicklas Andersen
kYJO
Johan Robert Thulin
Pat
Patrick Colm Ellehøj Davidson
LudoSvinet
Jeppe Olsen
NkErMi
Nicolai Christensen
Brohamovich
Linus Elias Birkedal
Kaito
Viktor N. J. Jensen
Falken
Noah Falkenberg
givenchy
Sebastian Ángel Guerrero
BaLsNeR
Gustav Balsner
Vaegten
Benjamin Badstue
Swiftrunner
Oliver Maunsbach
Bahtman
Anton Baht
Th3Sentinel
Kuba Podoba
Pentry
Albert Lauf Holm
Thomazze
Thomas Voldstedlund
Harboe
Lasse Harboe
Juuking
Frederik J G J Jensen
Rowe
Cody Rowe
S3nsit1ve
Magnus Tommy Andersen
Gumf
Gustav Hollesen Hougaard
coachdp
Niklas Dahl Poulsen
torben iorden
Nicolai Amorim Christensen
Dinkkeling
August Vang Binggeli
Qu1sten
Victor Olesen
HVEMELLERS
Kristian Fogh
caze
Sebastian Jacobsen
ReZzy
Julius Pihl
Paydex
Philip Danielsen
spec1al
August Bahrenscheer Ilve
r0zquizt
Oliver Rosquist
schraam
Mikkel Schram
Aer
Andreas Gleerup Hein
GrEnNiE
Laurits Lenskjold
Counnie
Lauge Frederiksen
Tapz
Jonathan Stendorf
d0zeN
Lasse Westergaard
M0nkey
Gerard Van Harten
RuTz0u
William Rutzou
KeyziiN
Christian Bisgaard Hansen
LANGE
Frederik Thorup Lange
Fraqziy
Aleksandar Holm
Adrenalin
Andreas Greve
nuxzy
Emil Teglgaard Lange
sh1Fu
Tristan Jensen
Bach
Alexander Bach
flakE
Alexander Iurato-Sørensen
HardC0re
Lucas Hansen
røde
Mikkel Houe Møller
Pølsevognen
Mathias Tonatiuh Pedersen-Campos
Depz
Malthe Andersen
Patrickobro
Patrick Madsen
R3mmer
Magnus Remmer Mortensen
nikiodoz
Niki Tamjidi
Z1noz
Luca Stibolt Jensen
J1Nz
Jens Hjerrild Mikkelsen
Creed
Niclas Haagensen
halF
Halfdan kjærsgaard
N1de
Nicklas Halberg
k0bra
Mads Ganderup Jacobsen
smackyy
Simon Hermansen
Gubbe
Gustav Christensen
Thunr1c
Mikkel Kløjgaard Pedersen
AbbLeu
Mikkel Færk Nielsen
NLM
Nicolai Lisborg Marcussen
PHRISK
Simon Boardman
luzjepo
Lucas Jessen Pourroy
Snuppi
Mathias Duedal
Emil88
Emil Hansen
b1zjr
Alfred Søgaard Kristensen
RAPZAK
Kaspar Adamsen
EFEZH
Frederik Larsen
Ryuga
Eli Matthew Anthonsen
-PLJ-
Patrick Lovén Jordansen
K1ngShield
Skjold Malte Faber
Soldi
Mathias Harbo
TeggaFxD
Jonas Thomsen
Kris1chili
Kristoffer Lund-Nielsen
Clawr
Bjørn Fabricius
Sharkie
Daniel Mehlsen
RhoODo
Kasper Grandt
tisk1s
Markus Kjær Hallin
MLC
Magnús la Cour Reitz
Chrissi
Christoffer Kristiansen
Kirkonherra
Oskar Ørts Hansen
Xtr3me
Xander Mathias Voss Frewald
Nikodeon
Nikolai Aabling Sørensen
Ekke
Nicolai Ekkelund Pedersen
tAOUNTED
Theis Krag Nielsen
LuKZeN
Lukas Mølleskov
kimchi
Kim Andersson
Prince
Andreas Parada Gehlert
v1um
Andreas Vium Andersen
-Alto-
John Meyer
Zap01
Zander Plambæk
DreamYy
Emil Kreilgaard
Freddy
Frederik Tiufkær
Raytex
Casper nygaard
TrEksi
Nickolaj Heiselberg
PederseNN
Nicklas Frydendal Løjtved Pedersen
brink
Thomas Brink
Uku
Jonas Pedersen
z1nzy
Mads Thomsen
H3WAL0
Tobias Hewalo
KiKo
Amir Parkhoo
upmate
Kristian gundersen
D1TLEV
Ditlev Johannes Thygesen
Winther
Lucas Winther Jensen
KrusaA
Sebastian Krusaa Møller Berg-Larsen
Hedr3x
Niklas Mikkelsen
Patchi
Julian Casper Østerby
YBGY
Anders Kris Jensen
IWERSEN
Niels Iwersen
ko5te
Christoffer Kostelac
Ember
Johannes Husted Hagelsø
zeik
Simon Holbæk Dalgaard Klokker
oPt1mum
Emil Bremer
NaP
Rasmus Turn Kruse
Bundeee
Victor Hald Bunde
sparky
Lukas Støjer
ga1tov
Yusup Avdun
Patte
Patrick Pedersen
Kaspara
Kasper Mikkelsen
ETYYY
Lukas Vinder
Kell3r
Magnus Keller
Teelz
Frederik Krogshede Sørensen
Qu1nT
Oliver Kongedam
Toppz
Tobias Sieg Sørensen
Farmen2k
Magnus Jørgensen
V1ncer0
Bastiano Silva Friis
chrisH
Christian Heiss
Slexa
Alexander Marrup
STJERNE
Kasper Sterndorff
g1ft1g
Noah Østergaard
Zengo
Nikolai Vester
c4z
Casper Bjerg
Trun1eX
Anton Boi
ChrisAzz
Christoffer Jarl
TigerX
Casper Børsting
aMazed
Malte Olsen
Burlem
Emil Jarl Bülow
-AzN
Andreas Christian Sejer Pedersen
Olaie
Benjamin Olaie
B4GG3
Tobias Bagge
Revon
Joel Peltonen
flix
Reuben
ROSEN
Nikolaj Christensen
Go0my
Mathias Svenstrup Kristensen
Q1ntZ
Oliver Bertram
Zant1Q
Daniel Laugmann Nielsen
bop
Emil Kuhlman
Dewi
Michelle Dewi
Hanz1
Ida Hansen
Leite
Isabella Ilic
Zygimage
Nicoline Hansen
AGR
Anna Grosbøl-Rais
D1DRIK
Frederik Bang Svendsen
Flaxii
Marc Kolmorgen Glerup
FlankSteak
Jakob Kitchen
Lloyd
Jeppe Ørtved
LangeJan
Magnus Jensen
LEG4CY
Julius Høirup Steffensen
Fismann
Frederik Tidemann Pedersen
Gulle
Gustav Sørensen
Revisor Kurt
Bjarke Petersen
Mathias
Mathias Sonnenborg Pedersen
Un1que Madness
Mads Dahl Andersen
eNRAGE
Daniel Guldhammer
humle
Jens Holm
rallex
Rasmus Hjøllund Davidsen
Rizzmaster2.0
Rasmus Nielsen Henriksen
Er1k
Erik Baden Steffensen
Vigg3r
Victor Lau Nielsen
f0rn1x
Christoffer Burgaard Hansen
Folkachi
Sebastian Hedegaard Nielsen
Roxsig
Tøger Nielsen
Dr. Bokz
Magnus Thrane
popper
Oliver Kamperlund
Friisle
Victor Friis Schmidt
skov
Nikolaj Skov
emilefter8
Emil Rasmussen
Zer0
Lucas løgstrup
K1ngWave
Malick Marzouk
Craxiii
Isak Grinderslev
SLoFFI
Gustav Richter-Jørgensen
AB
Alex Bayer
Hypex
Mikkel jensen
Echo
Sebastian Schlott Kristiansen
H0oked
Oskar Krogh
jflux
Simon Magnus Myrvig
Mr.Manguu
Martin Wedel Andersen
Spantinho
Markus Spanter
JKR
Kasper Rabjerg
Jensen
Casper Jensen
Matton
Mathias Christensen
DeTecT
Sebastian Empacher
NightmareZ
Magnus Gaardavig Holt
4lexc
Alexander Møller Christensen
Palerider
Victor Jones Birkemose
Holm
Jacob Julius
D1AM0ND
Daniel Vedel
Rikzh
Rikke Helmundt
MR.Bunny
Mads Jakob Andersen
Wambo
Jaime Frithiof
Weber
Nick Kjær Weber
Chaze
Jannick Hammershøj
Will
William Dalager
Simse
Simon Beck Knudsen
Killa
Maja Kristensen
Schne1der
Victor Villads Schneider
Holland
Axel Ziegler Holland
lethsen
William Leth Andersen
P3ssten
Christian Möller
lolopat
Magnus Skak Jensen
OptiLuke
Lucas Agerskov
Tiltern
Mikkel Rasmussen
KringeR
Kasper Henningsen
Kwaxii
Valdemar Brinck
d0lf
Oskar mikkelsen
Kazio
Mads Rossing Jeppesen
Knorr
Malthe Jørgensen
Vuffi
Victor Jensen
Rulla
Victor Moeslund-Hansen
Baby Jesus
Mathias Pedersen
Kaj
Asger Vind Fonager
baz1kki
Tobias Nielsen
B3nz0n
Michael Larsen
Benji
Benjamin Ivan Andersen
Dres
Andreas Bøgeskov
M1zzo
Tobias Vagner Nielsen
Snowyliion
Mikkel A. Hansen
Bubz
Mark M. Tøttrup
V1go
Victor Noah Mundt
siroN
Frederik Juul-Larsen
Inumene
Jannick Jørgensen
FREDERIK
Frederik Strømgaard Hestbæk
D0nn1
Jonas Skov Hansen
Alex AJ
Alexander Juel Valeur
Sc1ence
Memet Per Mustafa Can
Alpha
Luca Huelle
Nubbzy
Mikkel Kierulff Nielsen
NoMercy
Kim Nielsen
Tjorben
Sebastian Hansen
Vild
Henrik Hansen
style
Klavs Schaarup
MuGGe
Mikkel jaakkonen
Fisherman
Mikkel Fisker Odgaard
Tr4nto
Rasmus Kopp Jensen
MiiraK
Kariim Safan
Juncker
Mikkel Juncker
Xywzz
Magnus Teglgaard Kjær
Seal
William Leopold Westh
Echmil
Emil Bartels Sørensen
NO1S
Simon Bartels
Fluenn
Sebastian Holmberg
FockZy
Elias Wigen Andersen
Naaib
Victor Rasmussen
DetNice
Lasse Kirketerp
m4dsen
Andreas Schiønemann Madsen
Happym1x
Johannes Klausen
devex
Silas Stilling-Jørgensen
Soto
Daniel Sotobadi
qvx
Marc Søhus Larsen
uNi
Andreas Ørbæk
otte
Viktor Kragh Jensen
ungspiller1
Mikkel Rasmussen
M4d5
Mads Pedersen
Pebber
Theis Petersen
guidetti
Jens de Vries
Shadow
Aksel Jakobsen
Jacob
Jacob Pedersen
Itachje
Jeppe vesterløkke
V!CTOR.BOY
Victor Brodersen
K3dde
Kristian Fransen
Robsk1
Tristan Thomas Haaning
St4W
Patrick Stawitzki
melbollesuppe
Anders Jensen
Flying Squirrel
Loke Dalsgaard Kousgaard Lorentsen
S3b
Sebastian Nielsen
Einar
Eskild
Fancy
Anton Gullits Mikkelsen
Frix
Mathias Storm
Misty
Kasper Pedersen
Thomsen
Daniel Thomsen
b00sted_g0d
Mathias Johannsen
SEB
Sebastian Dahl
Lu3aZ
Lucas Juhl Jensen
As_K
Asker Bak Dutschke
m1skel-ten
Mikkel Tamstrup Strunck
Ases1no
Emil Jespersen
vortexx
Emil Hyldgaard
Trallen
Lasse Sørensen
Majus
Marius Egeris Holtegaard
Troski
Lukas Lausen
F1xer
Oskar Emil Lylloff
Clibe
Magnus Spurre
Dao
David Nuñez Henriksen
Spl1T
Alfred Karstensen
kaare
Kaare Skau Björnsson
Chanas
Jonas Chamma
Chayyim
Mikkel Christiansen
FEJFER
Noah Fejfer-Jakobsen
FJz1
Mads Fejfer-Jakobsen
Drude
Anders Myrup
K3sse
Kassandra Frederiksen
JV
Jon Vincent Helboe Hasselby
Nidi
Niki Nielsen
Troels
Victor Blaabjerg
Ernst
Jonas Hansen
chrisK
Christian Kjærgaard
proconsol
Nikolaj Lisby
Selveste
Jacob Trebbien
L2light
Lucas Falkenberg
unadaptive
Nikolaj Hylke
Narno
Carlo Højmann Holst
Fjeldal
Johannes Fjeldal
Xever
Tobias Daugbjerg
Akkerhk
Aksel
MARCHER
Emil Marcher
Lynch
Sander Daugbjerg
neander
Philip Hovborg
LordLaks
Kasper Holm
Carry Harry
Benjamin Skovgaard
cLozeN
Josias Schultz
Jemme
Jeremias Schultz
Crackielicious
Anders Simonsen
Sebber
Sebastian Vissing Horsted
cr0ss
Mathias Rasmussen
Heiberg
Victor Heiberg Lund Andersen
CoZy
Mads Nyby
Holy_Water
Clara Ida Gustafsson
Stromanizer
Sebastian Stroman
Dorff
Frederik Mendez Brockdorff
EmiLiuZ
Emil Grøndahl Kristensen
Zignation
Søren Ulrik Johansen
DaiMony
Sofus Laguna Kristensen
Zit0
Art Mittelman
Alxras
Alex Rasmussen
MrMarcz
Marcus Thinggaard
ALENTAZ
Emil Johansen
Egeskov
Martin
XZek
Nicolai Kjær Søgaard
N1ckl4s
Nicklas Beuchert
Señor
Nicolai Riis Jaksland
Bukzu2k
Rasmus hvitved
Eow
Nicolai Johansen
Firex
Frederik Holm
strate
Rasmus Nielsen
NamuR
Casper Thierry
RAVN3N
Nikolaj Lindberg Hansen
Mags
Magnus Horn-Pedersen
Kampe
Resultater
Vælg en division for at sortere på hold
Alle
Astralis Talent
Copenhagen Wolves
IMA PROBLEM
Preasy Esport
Sashi Academy
Sashi Esport
WOPA Esport
XI Esport SponsorWorld
Alle
Denial
Esport Harte Omega
Floki Esport
Frb. Falcons
Hedensted x SERA
HyperioN
Kronjyllands Esport
Linx D. Legacy
MASONIC
MASONIC Academy
Alle
CPH Wolves Academy
Flares Ascent
Future Gaming Legends
Hypersonic
Maknitude
O Grande Canhão TacsGG
eSpuma
its OK
junummer
Ølgod Efterskole
Alle
Flares Esport
Flares Redemption
Floki Hellheim
Kronjyllands Talent
MultiHunters Elite
O Grande Canhão Main
Vendetta Gaming
XI Alliance
goatgang
Ølgod Efterskole 2
Alle
Astralis Women
BEYOND
Crystal.Onyx
Ducator eSports
Esport Taasinge
OneWayUp
Prestige Esports Academy
Uppercuthummerklo Rising
Vulture
XI Akademi
Alle
2kool4skool
AaB
Backseat Gamers
E20
GLHF
HDE.Hype
Halstedhus IF
Here2Care Water
Sørby Star
Ølgod Efterskole 3
Alle
AMO Esport
CSE.Main
Flaming North Esport Main
Fortress
Gecko esport
Hamringstogt - Alpha
KTG esport
MultiHunters
Multipla Esport
Vilde killinger
Alle
Espergærde Esport
Hedensted x SERA Talent
Ingen Arme
Kolding Esport
Næstved Esport
Syntox Serpants
Sørby Legion
Unsigned Puggers
Vilde katte
eSpuma acd
Alle
AaB Female
Depressed Criminals
Faaborg Esport Academy
Fatal Utility
Rydhave Immortals
Speedperformers
Syntox Talent
Sørby Sandkrigerne
Uppercuthummerklo OG
XI Prime Time
Alle
Emerge Main
Flaming north Elite
Fluxile
HDE.Badeland
ICE Cream
Knæskyderne
OIS eSport
Sørby Immortals
UwU Girls
VAMOS
Alle
Eclipse
Espergærde Esport Elite
Fjerritslev Gymnasium
Fraudsters
HDE.Wild
Halstedhus.Masonic
Molo Esport
Rydhave Grøn
Stidsholt Efterskole
Vilde skovkatte
Alle
Alkoholdet
DerStårMere
Flares Legacy
Fortress Akademi
Hold 2
ICE-Flames
La Santa Michaels
SECURUS
Sørby Light
Vendetta Gaming Academy
Alle
Der er ikke flere kommende kampe
12. juni, 21:00
Slutspil/Relegation
Multipla Esport
0
:
2
Dust2, Nuke, Inferno
Uppercuthummerklo OG
12. juni, 20:00
Slutspil/Relegation
Halstedhus IF
0
:
2
Inferno, Vertigo, Mirage
Vilde skovkatte
12. juni, 20:00
Slutspil/Relegation
Vilde killinger
2
:
0
Anubis, Vertigo, Ancient
ICE Cream
12. juni, 20:00
Slutspil/Relegation
Sørby Legion
1
:
2
Anubis, Nuke, Dust2
XI Prime Time
12. juni, 20:00
Slutspil/Relegation
Kolding Esport
2
:
0
Mirage, Ancient, Anubis
UwU Girls
12. juni, 20:00
Slutspil/Relegation
O Grande Canhão TacsGG
1
:
2
Ancient, Vertigo, Anubis
2kool4skool
12. juni, 19:15
Slutspil/Relegation
Sashi Esport
2
:
0
Nuke, Vertigo, Anubis
Copenhagen Wolves
12. juni, 19:00
Slutspil/Relegation
Vulture
1
:
2
Anubis, Dust2, Vertigo
Fortress Akademi
12. juni, 19:00
Slutspil/Relegation
Esport Harte Omega
2
:
0
Ancient, Anubis, Nuke
Hypersonic
12. juni, 19:00
Slutspil/Relegation
goatgang
0
:
2
Inferno, Nuke, Mirage
Esport Taasinge
12. juni, 19:00
Slutspil/Relegation
its OK
1
:
2
Inferno, Anubis, Dust2
Fortress
12. juni, 17:00
Slutspil/Relegation
Sashi Esport
2
:
0
Anubis, Mirage, Vertigo
Astralis Talent
12. juni, 17:00
Slutspil/Relegation
Copenhagen Wolves
2
:
0
Nuke, Ancient, Anubis
WOPA Esport
11. juni, 20:00
Slutspil/Relegation
AMO Esport
2
:
0
Ancient, Mirage, Anubis
Sørby Immortals
11. juni, 19:00
Slutspil/Relegation
Linx D. Legacy
2
:
0
Inferno, Anubis, Dust2
Vendetta Gaming
11. juni, 19:00
Slutspil/Relegation
Ølgod Efterskole 3
2
:
0
Nuke, Ancient, Anubis
Fjerritslev Gymnasium
11. juni, 19:00
Slutspil/Relegation
Floki Hellheim
1
:
2
Vertigo, Mirage, Anubis
Ducator eSports
11. juni, 18:00
Slutspil/Relegation
Preasy Esport
0
:
2
Nuke, Vertigo, Inferno
MASONIC
11. juni, 18:00
Slutspil/Relegation
Astralis Women
2
:
0
Vertigo, Mirage, Dust2
DerStårMere
10. juni, 20:00
Slutspil/Relegation
Ingen Arme
1
:
2
Anubis, Nuke, Dust2
Ducator eSports
10. juni, 20:00
Slutspil/Relegation
Hedensted x SERA Talent
2
:
1
Anubis, Ancient, Mirage
Syntox Talent
10. juni, 20:00
Slutspil/Relegation
Fortress
2
:
1
Ancient, Anubis, Dust2
AaB
10. juni, 20:00
Slutspil/Relegation
2kool4skool
2
:
0
Nuke, Vertigo, Anubis
CSE.Main
10. juni, 19:00
Slutspil/Relegation
Here2Care Water
2
:
0
Anubis, Mirage, Vertigo
Alkoholdet
10. juni, 18:00
Slutspil/Relegation
Prestige Esports Academy
2
:
1
Nuke, Ancient, Dust2
Eclipse
10. juni, 18:00
Slutspil/Relegation
Esport Taasinge
2
:
0
Nuke, Ancient, Mirage
Unsigned Puggers
5. juni, 22:00
3 Division C
Vilde killinger
10
:
13
Ancient
Hamringstogt - Alpha
5. juni, 22:00
3 Division C
Flaming North Esport Main
6
:
13
Nuke
Multipla Esport
5. juni, 22:00
3 Division D
Hedensted x SERA Talent
2
:
13
Inferno
Unsigned Puggers
5. juni, 22:00
4 Division A
Speedperformers
14
:
16
Nuke
XI Prime Time
5. juni, 22:00
4 Division B
Knæskyderne
13
:
11
Dust2
UwU Girls
5. juni, 22:00
4 Division C
Fjerritslev Gymnasium
5
:
13
Anubis
Fraudsters
5. juni, 22:00
4 Division D
Flares Legacy
13
:
8
Anubis
Alkoholdet
5. juni, 21:00
2 Division A
Maknitude
7
:
13
Ancient
Flares Ascent
5. juni, 21:00
2 Division A
eSpuma
9
:
13
Inferno
its OK
5. juni, 21:00
2 Division B
Kronjyllands Talent
3
:
13
Vertigo
MultiHunters Elite
5. juni, 21:00
2 Division B
Vendetta Gaming
13
:
11
Mirage
Ølgod Efterskole 2
5. juni, 21:00
3 Division A
Uppercuthummerklo Rising
13
:
8
Nuke
Ducator eSports
5. juni, 21:00
3 Division B
Halstedhus IF
4
:
13
Inferno
HDE.Hype
5. juni, 21:00
3 Division B
2kool4skool
6
:
13
Dust2
AaB
5. juni, 21:00
3 Division C
Multipla Esport
7
:
13
Mirage
Gecko esport
5. juni, 21:00
3 Division C
CSE.Main
13
:
5
Nuke
KTG esport
5. juni, 21:00
3 Division D
Kolding Esport
4
:
13
Ancient
Sørby Legion
5. juni, 21:00
3 Division D
Unsigned Puggers
13
:
9
Ancient
Næstved Esport
5. juni, 21:00
3 Division D
Vilde katte
4
:
13
Vertigo
Espergærde Esport
5. juni, 21:00
4 Division A
Rydhave Immortals
16
:
13
Nuke
Fatal Utility
5. juni, 21:00
4 Division A
Sørby Sandkrigerne
3
:
13
Nuke
Speedperformers
5. juni, 21:00
4 Division B
HDE.Badeland
17
:
19
Mirage
OIS eSport
5. juni, 21:00
4 Division B
UwU Girls
10
:
13
Dust2
VAMOS
5. juni, 21:00
4 Division C
Fjerritslev Gymnasium
13
:
9
Anubis
Vilde skovkatte
5. juni, 21:00
4 Division C
Fraudsters
13
:
4
Vertigo
Halstedhus.Masonic
5. juni, 21:00
4 Division D
DerStårMere
13
:
3
Ancient
La Santa Michaels
5. juni, 21:00
4 Division D
Hold 2
13
:
11
Ancient
SECURUS
5. juni, 21:00
4 Division D
ICE-Flames
4
:
13
Ancient
Flares Legacy
5. juni, 20:00
2 Division A
Ølgod Efterskole
13
:
11
Ancient
Hypersonic
5. juni, 20:00
2 Division A
Flares Ascent
11
:
13
Anubis
eSpuma
5. juni, 20:00
2 Division A
its OK
1
:
13
Mirage
CPH Wolves Academy
5. juni, 20:00
3 Division A
Uppercuthummerklo Rising
17
:
19
Ancient
Vulture
5. juni, 20:00
3 Division B
HDE.Hype
7
:
13
Anubis
AaB
5. juni, 20:00
3 Division C
Gecko esport
13
:
9
Vertigo
CSE.Main
5. juni, 20:00
3 Division C
MultiHunters
13
:
3
Anubis
Flaming North Esport Main
5. juni, 20:00
3 Division D
Næstved Esport
13
:
7
Vertigo
Espergærde Esport
5. juni, 20:00
3 Division D
Syntox Serpants
2
:
13
Nuke
Sørby Legion
5. juni, 20:00
4 Division A
Speedperformers
13
:
8
Anubis
Fatal Utility
5. juni, 20:00
4 Division A
XI Prime Time
4
:
13
Mirage
Syntox Talent
5. juni, 20:00
4 Division B
Sørby Immortals
5
:
13
Ancient
OIS eSport
5. juni, 20:00
4 Division B
UwU Girls
13
:
6
Dust2
Emerge Main
5. juni, 20:00
4 Division B
ICE Cream
13
:
10
Nuke
VAMOS
5. juni, 20:00
4 Division C
HDE.Wild
13
:
3
Ancient
Halstedhus.Masonic
5. juni, 20:00
4 Division C
Stidsholt Efterskole
13
:
0
Ancient
Molo Esport
5. juni, 20:00
4 Division D
Sørby Light
7
:
13
Vertigo
Flares Legacy
5. juni, 20:00
4 Division D
ICE-Flames
2
:
13
Inferno
DerStårMere
5. juni, 20:00
4 Division D
Vendetta Gaming Academy
13
:
9
Anubis
SECURUS
5. juni, 19:00
2 Division A
Ølgod Efterskole
20
:
22
Nuke
Future Gaming Legends
5. juni, 19:00
3 Division A
Uppercuthummerklo Rising
13
:
11
Nuke
Crystal.Onyx
5. juni, 19:00
3 Division C
MultiHunters
13
:
9
Anubis
Hamringstogt - Alpha
5. juni, 19:00
3 Division C
Fortress
13
:
3
Dust2
CSE.Main
5. juni, 19:00
3 Division D
Unsigned Puggers
13
:
10
Mirage
Vilde katte
5. juni, 19:00
3 Division D
Kolding Esport
8
:
13
Mirage
Hedensted x SERA Talent
5. juni, 19:00
4 Division A
Sørby Sandkrigerne
9
:
13
Ancient
Syntox Talent
5. juni, 19:00
4 Division A
Fatal Utility
4
:
13
Inferno
Uppercuthummerklo OG
5. juni, 19:00
4 Division B
Flaming north Elite
13
:
3
Anubis
HDE.Badeland
5. juni, 19:00
4 Division D
Fortress Akademi
13
:
11
Vertigo
Flares Legacy
5. juni, 19:00
4 Division D
Alkoholdet
13
:
5
Vertigo
Hold 2
5. juni, 19:00
4 Division D
ICE-Flames
1
:
13
Inferno
Vendetta Gaming Academy
5. juni, 19:00
4 Division D
Sørby Light
9
:
13
Ancient
DerStårMere
5. juni, 18:00
2 Division A
junummer
0
:
0
Mirage
Future Gaming Legends
5. juni, 18:00
3 Division A
Vulture
2
:
13
Anubis
Ducator eSports
5. juni, 18:00
3 Division B
E20
0
:
0
Inferno
Halstedhus IF
5. juni, 18:00
3 Division C
Fortress
13
:
4
Ancient
Vilde killinger
5. juni, 18:00
3 Division C
Multipla Esport
13
:
5
Mirage
Hamringstogt - Alpha
5. juni, 18:00
3 Division D
Hedensted x SERA Talent
10
:
13
Anubis
Syntox Serpants
5. juni, 18:00
4 Division A
Fatal Utility
8
:
13
Ancient
Sørby Sandkrigerne
5. juni, 18:00
4 Division D
La Santa Michaels
1
:
13
Inferno
Fortress Akademi
4. juni, 22:00
3 Division C
AMO Esport
9
:
13
Nuke
Multipla Esport
4. juni, 22:00
4 Division B
Fluxile
3
:
13
Ancient
Knæskyderne
4. juni, 22:00
4 Division D
DerStårMere
5
:
13
Ancient
Flares Legacy
4. juni, 21:00
1 Division
Linx D. Legacy
7
:
13
Inferno
MASONIC
4. juni, 21:00
1 Division
Esport Harte Omega
8
:
13
Vertigo
HyperioN
4. juni, 21:00
2 Division A
Future Gaming Legends
13
:
8
Nuke
Flares Ascent
4. juni, 21:00
2 Division A
O Grande Canhão TacsGG
5
:
13
Anubis
junummer
4. juni, 21:00
2 Division A
Ølgod Efterskole
13
:
5
Anubis
Maknitude
4. juni, 21:00
2 Division B
XI Alliance
7
:
13
Mirage
MultiHunters Elite
4. juni, 21:00
3 Division B
Ølgod Efterskole 3
9
:
13
Nuke
GLHF
4. juni, 21:00
3 Division B
Backseat Gamers
13
:
4
Anubis
E20
4. juni, 21:00
3 Division D
Næstved Esport
13
:
8
Ancient
Hedensted x SERA Talent
4. juni, 21:00
3 Division D
Sørby Legion
7
:
13
Nuke
eSpuma acd
4. juni, 21:00
4 Division B
Fluxile
13
:
8
Inferno
UwU Girls
4. juni, 21:00
4 Division C
Halstedhus.Masonic
3
:
13
Vertigo
Vilde skovkatte
4. juni, 21:00
4 Division C
Eclipse
7
:
13
Dust2
Espergærde Esport Elite
4. juni, 21:00
4 Division C
Rydhave Grøn
13
:
5
Vertigo
Molo Esport
4. juni, 21:00
4 Division D
Vendetta Gaming Academy
9
:
13
Nuke
Flares Legacy
4. juni, 21:00
4 Division D
Alkoholdet
7
:
13
Dust2
SECURUS
4. juni, 21:00
4 Division D
La Santa Michaels
16
:
12
Nuke
ICE-Flames
4. juni, 20:00
POWER Ligaen
Preasy Esport
7
:
13
Nuke
Copenhagen Wolves
4. juni, 20:00
1 Division
HyperioN
11
:
13
Ancient
Hedensted x SERA
4. juni, 20:00
1 Division
MASONIC Academy
9
:
13
Dust2
Linx D. Legacy
4. juni, 20:00
1 Division
Frb. Falcons
14
:
16
Nuke
Esport Harte Omega
4. juni, 20:00
1 Division
MASONIC
13
:
11
Ancient
Kronjyllands Esport
4. juni, 20:00
2 Division A
CPH Wolves Academy
16
:
13
Vertigo
Ølgod Efterskole
4. juni, 20:00
2 Division A
eSpuma
11
:
13
Inferno
Future Gaming Legends
4. juni, 20:00
2 Division A
Maknitude
14
:
16
Ancient
junummer
4. juni, 20:00
2 Division A
its OK
13
:
9
Inferno
Hypersonic
4. juni, 20:00
2 Division B
XI Alliance
7
:
13
Ancient
Ølgod Efterskole 2
4. juni, 20:00
3 Division A
Ducator eSports
13
:
7
Nuke
Crystal.Onyx
4. juni, 20:00
3 Division A
Prestige Esports Academy
13
:
5
Ancient
Vulture
4. juni, 20:00
3 Division B
E20
4
:
13
Vertigo
Sørby Star
4. juni, 20:00
3 Division B
Backseat Gamers
16
:
19
Ancient
Ølgod Efterskole 3
4. juni, 20:00
3 Division C
AMO Esport
9
:
13
Anubis
CSE.Main
4. juni, 20:00
3 Division C
Hamringstogt - Alpha
13
:
5
Ancient
Flaming North Esport Main
4. juni, 20:00
3 Division C
Multipla Esport
6
:
13
Dust2
Vilde killinger
4. juni, 20:00
3 Division D
Syntox Serpants
13
:
11
Anubis
eSpuma acd
4. juni, 20:00
3 Division D
Vilde katte
13
:
7
Ancient
Sørby Legion
4. juni, 20:00
4 Division B
Knæskyderne
10
:
13
Nuke
ICE Cream
4. juni, 20:00
4 Division C
Espergærde Esport Elite
9
:
13
Ancient
Rydhave Grøn
4. juni, 20:00
4 Division C
Fraudsters
13
:
9
Anubis
Vilde skovkatte
4. juni, 20:00
4 Division D
Alkoholdet
13
:
7
Anubis
Sørby Light
4. juni, 20:00
4 Division D
SECURUS
13
:
11
Anubis
DerStårMere
4. juni, 20:00
4 Division D
Vendetta Gaming Academy
13
:
6
Vertigo
Hold 2
4. juni, 19:00
1 Division
Hedensted x SERA
13
:
10
Ancient
MASONIC
4. juni, 19:00
1 Division
Esport Harte Omega
5
:
13
Nuke
Kronjyllands Esport
4. juni, 19:00
1 Division
Linx D. Legacy
13
:
4
Inferno
Frb. Falcons
4. juni, 19:00
2 Division A
eSpuma
10
:
13
Anubis
CPH Wolves Academy
4. juni, 19:00
2 Division A
Maknitude
2
:
13
Nuke
Future Gaming Legends
4. juni, 19:00
2 Division A
O Grande Canhão TacsGG
5
:
13
Anubis
Hypersonic
4. juni, 19:00
2 Division B
MultiHunters Elite
16
:
12
Anubis
Ølgod Efterskole 2
4. juni, 19:00
3 Division B
Backseat Gamers
13
:
7
Nuke
HDE.Hype
4. juni, 19:00
3 Division B
Sørby Star
2
:
13
Nuke
GLHF
4. juni, 19:00
3 Division C
CSE.Main
16
:
14
Anubis
Vilde killinger
4. juni, 19:00
4 Division B
Sørby Immortals
22
:
20
Vertigo
Knæskyderne
4. juni, 19:00
4 Division C
Fraudsters
13
:
0
Ancient
HDE.Wild
4. juni, 19:00
4 Division C
Molo Esport
3
:
13
Ancient
Espergærde Esport Elite
4. juni, 19:00
4 Division D
Flares Legacy
13
:
4
Vertigo
Hold 2
4. juni, 18:00
POWER Ligaen
Sashi Academy
5
:
13
Dust2
WOPA Esport
4. juni, 18:00
1 Division
Esport Harte Omega
13
:
9
Nuke
Linx D. Legacy
4. juni, 18:00
3 Division B
Halstedhus IF
0
:
0
Ølgod Efterskole 3
3. juni, 22:00
3 Division B
GLHF
13
:
11
Anubis
2kool4skool
3. juni, 21:00
1 Division
Denial
2
:
13
Anubis
Kronjyllands Esport
3. juni, 21:00
1 Division
Linx D. Legacy
13
:
7
Mirage
Hedensted x SERA
3. juni, 21:00
3 Division B
2kool4skool
13
:
11
Vertigo
E20
3. juni, 21:00
3 Division C
KTG esport
8
:
13
Vertigo
Gecko esport
3. juni, 21:00
4 Division B
Flaming north Elite
22
:
19
Vertigo
Emerge Main
3. juni, 20:00
POWER Ligaen
IMA PROBLEM
13
:
9
Nuke
Astralis Talent
3. juni, 20:00
1 Division
Denial
13
:
5
Mirage
Frb. Falcons
3. juni, 20:00
1 Division
Linx D. Legacy
13
:
11
Inferno
Kronjyllands Esport
3. juni, 20:00
3 Division A
Uppercuthummerklo Rising
13
:
8
Inferno
OneWayUp
3. juni, 20:00
3 Division B
E20
1
:
13
Ancient
GLHF
3. juni, 20:00
3 Division B
2kool4skool
7
:
13
Anubis
HDE.Hype
3. juni, 20:00
3 Division C
Flaming North Esport Main
10
:
13
Nuke
KTG esport
3. juni, 20:00
3 Division C
MultiHunters
9
:
13
Anubis
Fortress
3. juni, 20:00
3 Division D
Hedensted x SERA Talent
13
:
9
Inferno
Vilde katte
3. juni, 20:00
4 Division A
Uppercuthummerklo OG
13
:
7
Ancient
Syntox Talent
3. juni, 20:00
4 Division B
Flaming north Elite
11
:
13
Ancient
Sørby Immortals
3. juni, 20:00
4 Division B
Emerge Main
13
:
9
Nuke
Fluxile
3. juni, 20:00
4 Division D
Vendetta Gaming Academy
13
:
4
Nuke
Sørby Light
3. juni, 19:00
POWER Ligaen
IMA PROBLEM
13
:
9
Vertigo
Preasy Esport
3. juni, 19:00
1 Division
HyperioN
2
:
13
Anubis
Denial
3. juni, 19:00
1 Division
Kronjyllands Esport
13
:
7
Anubis
Hedensted x SERA
3. juni, 19:00
3 Division A
Astralis Women
13
:
3
Anubis
XI Akademi
3. juni, 19:00
3 Division B
2kool4skool
13
:
10
Dust2
Sørby Star
3. juni, 19:00
3 Division B
Halstedhus IF
4
:
13
Nuke
GLHF
3. juni, 19:00
3 Division C
MultiHunters
8
:
13
Nuke
AMO Esport
3. juni, 19:00
3 Division D
Espergærde Esport
0
:
0
Hedensted x SERA Talent
3. juni, 19:00
4 Division A
Syntox Talent
6
:
13
Vertigo
Depressed Criminals
3. juni, 19:00
4 Division A
Rydhave Immortals
6
:
13
Ancient
Uppercuthummerklo OG
3. juni, 19:00
4 Division D
Sørby Light
13
:
16
Vertigo
Fortress Akademi
3. juni, 18:00
POWER Ligaen
Copenhagen Wolves
13
:
11
Mirage
Sashi Academy
3. juni, 18:00
POWER Ligaen
Astralis Talent
13
:
9
Anubis
XI Esport SponsorWorld
3. juni, 18:00
POWER Ligaen
Preasy Esport
13
:
7
Anubis
WOPA Esport
3. juni, 18:00
1 Division
Esport Harte Omega
3
:
13
Vertigo
Hedensted x SERA
3. juni, 18:00
1 Division
Denial
13
:
9
Mirage
Linx D. Legacy
3. juni, 18:00
3 Division A
Astralis Women
4
:
13
Dust2
Prestige Esports Academy
3. juni, 18:00
3 Division B
2kool4skool
13
:
10
Vertigo
Halstedhus IF
3. juni, 18:00
3 Division C
AMO Esport
16
:
19
Ancient
KTG esport
31. maj, 19:00
3 Division D
Ingen Arme
13
:
11
Anubis
Unsigned Puggers
30. maj, 20:00
2 Division B
XI Alliance
8
:
13
Inferno
Flares Redemption
29. maj, 22:00
3 Division B
E20
13
:
10
Anubis
AaB
29. maj, 22:00
3 Division C
Multipla Esport
0
:
0
Nuke
MultiHunters
29. maj, 22:00
4 Division A
Uppercuthummerklo OG
13
:
3
Nuke
AaB Female
29. maj, 22:00
4 Division D
DerStårMere
13
:
7
Nuke
Alkoholdet
29. maj, 21:00
1 Division
Floki Esport
7
:
13
Anubis
Denial
29. maj, 21:00
2 Division A
Ølgod Efterskole
4
:
13
Nuke
Flares Ascent
29. maj, 21:00
2 Division A
O Grande Canhão TacsGG
6
:
13
Anubis
CPH Wolves Academy
29. maj, 21:00
2 Division B
Flares Esport
13
:
9
Dust2
Vendetta Gaming
29. maj, 21:00
2 Division B
Flares Redemption
5
:
13
Nuke
Kronjyllands Talent
29. maj, 21:00
3 Division A
Ducator eSports
11
:
13
Nuke
Esport Taasinge
29. maj, 21:00
3 Division B
Backseat Gamers
5
:
13
Ancient
Sørby Star
29. maj, 21:00
3 Division B
GLHF
13
:
9
Nuke
HDE.Hype
29. maj, 21:00
3 Division C
KTG esport
3
:
13
Ancient
Fortress
29. maj, 21:00
3 Division C
MultiHunters
13
:
9
Anubis
Vilde killinger
29. maj, 21:00
4 Division A
AaB Female
13
:
3
Anubis
Fatal Utility
29. maj, 21:00
4 Division A
Uppercuthummerklo OG
13
:
10
Dust2
XI Prime Time
29. maj, 21:00
4 Division A
Depressed Criminals
13
:
8
Nuke
Sørby Sandkrigerne
29. maj, 21:00
4 Division B
VAMOS
13
:
5
Nuke
Emerge Main
29. maj, 21:00
4 Division C
Stidsholt Efterskole
9
:
13
Ancient
Fjerritslev Gymnasium
29. maj, 21:00
4 Division D
Vendetta Gaming Academy
13
:
6
Inferno
La Santa Michaels
29. maj, 20:00
1 Division
HyperioN
13
:
9
Anubis
Linx D. Legacy
29. maj, 20:00
1 Division
Hedensted x SERA
3
:
13
Anubis
Denial
29. maj, 20:00
2 Division A
junummer
13
:
10
Vertigo
CPH Wolves Academy
29. maj, 20:00
2 Division B
Flares Redemption
13
:
11
Inferno
Vendetta Gaming
29. maj, 20:00
3 Division A
Ducator eSports
7
:
13
Nuke
OneWayUp
29. maj, 20:00
3 Division B
AaB
13
:
7
Anubis
Here2Care Water
29. maj, 20:00
3 Division B
Halstedhus IF
6
:
13
Nuke
Backseat Gamers
29. maj, 20:00
3 Division B
HDE.Hype
13
:
9
Anubis
Sørby Star
29. maj, 20:00
3 Division C
Gecko esport
13
:
6
Anubis
Hamringstogt - Alpha
29. maj, 20:00
3 Division C
MultiHunters
3
:
13
Anubis
CSE.Main
29. maj, 20:00
3 Division C
Fortress
13
:
6
Anubis
Multipla Esport
29. maj, 20:00
4 Division A
Uppercuthummerklo OG
13
:
7
Ancient
Faaborg Esport Academy
29. maj, 20:00
4 Division B
UwU Girls
13
:
11
Ancient
ICE Cream
29. maj, 20:00
4 Division B
Flaming north Elite
7
:
13
Vertigo
VAMOS
29. maj, 20:00
4 Division B
Emerge Main
13
:
10
Mirage
Knæskyderne
29. maj, 20:00
4 Division C
Eclipse
7
:
13
Ancient
Rydhave Grøn
29. maj, 20:00
4 Division C
Stidsholt Efterskole
13
:
4
Dust2
Halstedhus.Masonic
29. maj, 20:00
4 Division C
Fjerritslev Gymnasium
13
:
7
Ancient
HDE.Wild
29. maj, 20:00
4 Division D
La Santa Michaels
8
:
13
Vertigo
SECURUS
29. maj, 20:00
4 Division D
ICE-Flames
4
:
13
Vertigo
Fortress Akademi
29. maj, 19:00
1 Division
Linx D. Legacy
13
:
10
Anubis
Floki Esport
29. maj, 19:00
1 Division
MASONIC Academy
10
:
13
Vertigo
Esport Harte Omega
29. maj, 19:00
2 Division A
Flares Ascent
13
:
9
Ancient
O Grande Canhão TacsGG
29. maj, 19:00
2 Division B
Vendetta Gaming
11
:
13
Anubis
Floki Hellheim
29. maj, 19:00
2 Division B
Flares Redemption
13
:
11
Ancient
goatgang
29. maj, 19:00
3 Division A
OneWayUp
11
:
13
Nuke
Esport Taasinge
29. maj, 19:00
3 Division B
Backseat Gamers
13
:
2
Ancient
GLHF
29. maj, 19:00
3 Division B
Sørby Star
13
:
6
Nuke
Here2Care Water
29. maj, 19:00
3 Division C
CSE.Main
13
:
3
Nuke
Hamringstogt - Alpha
29. maj, 19:00
3 Division C
Vilde killinger
13
:
4
Ancient
KTG esport
29. maj, 19:00
4 Division A
Sørby Sandkrigerne
7
:
13
Ancient
Rydhave Immortals
29. maj, 19:00
4 Division B
Flaming north Elite
11
:
13
Anubis
UwU Girls
29. maj, 19:00
4 Division D
Vendetta Gaming Academy
16
:
13
Vertigo
Fortress Akademi
29. maj, 18:00
1 Division
MASONIC
13
:
11
Ancient
Denial
28. maj, 21:00
1 Division
HyperioN
13
:
6
Anubis
Kronjyllands Esport
28. maj, 21:00
1 Division
MASONIC
5
:
13
Ancient
Floki Esport
28. maj, 21:00
2 Division A
its OK
13
:
6
Inferno
O Grande Canhão TacsGG
28. maj, 21:00
2 Division A
Maknitude
5
:
13
Ancient
Hypersonic
28. maj, 21:00
2 Division B
XI Alliance
19
:
16
Ancient
O Grande Canhão Main
28. maj, 21:00
2 Division B
Flares Esport
10
:
13
Vertigo
Floki Hellheim
28. maj, 21:00
3 Division B
Ølgod Efterskole 3
6
:
13
Anubis
Here2Care Water
28. maj, 21:00
3 Division B
E20
6
:
13
Nuke
HDE.Hype
28. maj, 21:00
3 Division C
Flaming North Esport Main
9
:
13
Anubis
Gecko esport
28. maj, 21:00
3 Division C
Multipla Esport
10
:
13
Mirage
CSE.Main
28. maj, 21:00
3 Division D
Syntox Serpants
13
:
3
Dust2
Espergærde Esport
28. maj, 21:00
3 Division D
Næstved Esport
13
:
9
Inferno
Sørby Legion
28. maj, 21:00
4 Division A
XI Prime Time
13
:
8
Ancient
Rydhave Immortals
28. maj, 21:00
4 Division A
Uppercuthummerklo OG
4
:
13
Inferno
Speedperformers
28. maj, 21:00
4 Division B
Flaming north Elite
5
:
13
Ancient
OIS eSport
28. maj, 21:00
4 Division B
Fluxile
5
:
13
Nuke
VAMOS
28. maj, 21:00
4 Division B
Sørby Immortals
13
:
4
Anubis
HDE.Badeland
28. maj, 21:00
4 Division C
Fraudsters
13
:
3
Ancient
Eclipse
28. maj, 21:00
4 Division C
Molo Esport
10
:
13
Inferno
Vilde skovkatte
28. maj, 21:00
4 Division C
HDE.Wild
5
:
13
Ancient
Rydhave Grøn
28. maj, 21:00
4 Division D
Hold 2
13
:
4
Nuke
ICE-Flames
28. maj, 20:00
1 Division
Esport Harte Omega
13
:
8
Vertigo
Floki Esport
28. maj, 20:00
1 Division
MASONIC Academy
13
:
6
Nuke
Kronjyllands Esport
28. maj, 20:00
2 Division A
Flares Ascent
13
:
5
Ancient
Hypersonic
28. maj, 20:00
2 Division A
Ølgod Efterskole
13
:
4
Nuke
its OK
28. maj, 20:00
2 Division B
goatgang
11
:
13
Anubis
Floki Hellheim
28. maj, 20:00
2 Division B
Flares Esport
13
:
9
Dust2
Ølgod Efterskole 2
28. maj, 20:00
3 Division B
Halstedhus IF
6
:
13
Mirage
Here2Care Water
28. maj, 20:00
3 Division B
Ølgod Efterskole 3
13
:
10
Nuke
E20
28. maj, 20:00
3 Division C
CSE.Main
13
:
9
Nuke
Flaming North Esport Main
28. maj, 20:00
3 Division C
Gecko esport
13
:
5
Vertigo
MultiHunters
28. maj, 20:00
3 Division D
Kolding Esport
6
:
13
Vertigo
Næstved Esport
28. maj, 20:00
3 Division D
Sørby Legion
13
:
7
Nuke
Espergærde Esport
28. maj, 20:00
3 Division D
Syntox Serpants
9
:
13
Vertigo
Vilde katte
28. maj, 20:00
4 Division A
Depressed Criminals
11
:
13
Ancient
Uppercuthummerklo OG
28. maj, 20:00
4 Division A
Faaborg Esport Academy
4
:
13
Vertigo
XI Prime Time
28. maj, 20:00
4 Division B
VAMOS
13
:
7
Dust2
Sørby Immortals
28. maj, 20:00
4 Division B
Flaming north Elite
13
:
6
Ancient
Fluxile
28. maj, 20:00
4 Division B
Knæskyderne
9
:
13
Anubis
OIS eSport
28. maj, 20:00
4 Division C
Eclipse
13
:
1
Anubis
Molo Esport
28. maj, 20:00
4 Division C
Espergærde Esport Elite
13
:
8
Ancient
Stidsholt Efterskole
28. maj, 20:00
4 Division D
Hold 2
14
:
16
Inferno
DerStårMere
28. maj, 20:00
4 Division D
Sørby Light
9
:
13
Ancient
La Santa Michaels
28. maj, 19:00
1 Division
HyperioN
13
:
9
Anubis
Floki Esport
28. maj, 19:00
2 Division A
O Grande Canhão TacsGG
14
:
16
Ancient
eSpuma
28. maj, 19:00
2 Division B
XI Alliance
6
:
13
Nuke
Flares Esport
28. maj, 19:00
2 Division B
Ølgod Efterskole 2
13
:
10
Ancient
O Grande Canhão Main
28. maj, 19:00
3 Division A
Crystal.Onyx
1
:
13
Ancient
BEYOND
28. maj, 19:00
3 Division B
Ølgod Efterskole 3
6
:
13
Inferno
Sørby Star
28. maj, 19:00
3 Division B
Here2Care Water
13
:
9
Vertigo
E20
28. maj, 19:00
3 Division C
AMO Esport
16
:
14
Anubis
Vilde killinger
28. maj, 19:00
3 Division D
Næstved Esport
13
:
6
Vertigo
Syntox Serpants
28. maj, 19:00
4 Division A
Sørby Sandkrigerne
2
:
13
Inferno
Uppercuthummerklo OG
28. maj, 19:00
4 Division A
Speedperformers
13
:
11
Anubis
Rydhave Immortals
28. maj, 19:00
4 Division A
Depressed Criminals
13
:
6
Vertigo
Faaborg Esport Academy
28. maj, 19:00
4 Division B
Flaming north Elite
14
:
16
Mirage
Knæskyderne
28. maj, 19:00
4 Division C
Vilde skovkatte
8
:
13
Vertigo
Espergærde Esport Elite
28. maj, 19:00
4 Division C
Rydhave Grøn
13
:
7
Ancient
Stidsholt Efterskole
28. maj, 19:00
4 Division D
Vendetta Gaming Academy
13
:
5
Nuke
DerStårMere
28. maj, 19:00
4 Division D
SECURUS
4
:
13
Vertigo
Flares Legacy
28. maj, 18:00
2 Division A
Maknitude
6
:
13
Ancient
CPH Wolves Academy
28. maj, 18:00
3 Division A
Vulture
8
:
13
Ancient
BEYOND
28. maj, 18:00
3 Division D
eSpuma acd
11
:
13
Ancient
Næstved Esport
28. maj, 18:00
4 Division A
Speedperformers
13
:
10
Inferno
Depressed Criminals
27. maj, 21:00
POWER Ligaen
Sashi Esport
13
:
8
Vertigo
IMA PROBLEM
27. maj, 21:00
POWER Ligaen
Copenhagen Wolves
13
:
11
Nuke
Astralis Talent
27. maj, 21:00
1 Division
Frb. Falcons
13
:
9
Inferno
Floki Esport
27. maj, 21:00
2 Division B
Floki Hellheim
13
:
10
Ancient
Kronjyllands Talent
27. maj, 21:00
2 Division B
Flares Esport
13
:
4
Inferno
MultiHunters Elite
27. maj, 21:00
3 Division A
Uppercuthummerklo Rising
18
:
22
Vertigo
BEYOND
27. maj, 21:00
3 Division A
Esport Taasinge
0
:
0
XI Akademi
27. maj, 21:00
3 Division C
Fortress
19
:
17
Dust2
Flaming North Esport Main
27. maj, 21:00
3 Division D
Sørby Legion
4
:
13
Vertigo
Ingen Arme
27. maj, 21:00
3 Division D
eSpuma acd
13
:
4
Nuke
Espergærde Esport
27. maj, 21:00
4 Division B
Emerge Main
13
:
2
Vertigo
HDE.Badeland
27. maj, 21:00
4 Division D
Alkoholdet
24
:
28
Vertigo
Fortress Akademi
27. maj, 20:00
POWER Ligaen
XI Esport SponsorWorld
13
:
6
Ancient
Sashi Academy
27. maj, 20:00
POWER Ligaen
WOPA Esport
13
:
11
Dust2
Sashi Esport
27. maj, 20:00
1 Division
Frb. Falcons
11
:
13
Ancient
HyperioN
27. maj, 20:00
1 Division
Esport Harte Omega
13
:
11
Dust2
MASONIC
27. maj, 20:00
2 Division B
Flares Esport
13
:
5
Nuke
Flares Redemption
27. maj, 20:00
2 Division B
MultiHunters Elite
5
:
13
Anubis
O Grande Canhão Main
27. maj, 20:00
3 Division A
Esport Taasinge
13
:
9
Nuke
Uppercuthummerklo Rising
27. maj, 20:00
3 Division A
OneWayUp
7
:
13
Vertigo
BEYOND
27. maj, 20:00
3 Division C
Vilde killinger
13
:
9
Anubis
Flaming North Esport Main
27. maj, 20:00
3 Division D
Unsigned Puggers
5
:
13
Ancient
eSpuma acd
27. maj, 20:00
3 Division D
Espergærde Esport
0
:
0
Dust2
Ingen Arme
27. maj, 20:00
4 Division A
Fatal Utility
6
:
13
Vertigo
Syntox Talent
27. maj, 20:00
4 Division A
AaB Female
12
:
16
Ancient
Rydhave Immortals
27. maj, 20:00
4 Division B
Emerge Main
14
:
16
Dust2
Sørby Immortals
27. maj, 20:00
4 Division B
ICE Cream
13
:
10
Anubis
Flaming north Elite
27. maj, 20:00
4 Division D
ICE-Flames
6
:
13
Ancient
Sørby Light
27. maj, 19:00
POWER Ligaen
Astralis Talent
11
:
13
Nuke
Sashi Esport
27. maj, 19:00
POWER Ligaen
Sashi Academy
3
:
13
Anubis
Preasy Esport
27. maj, 19:00
POWER Ligaen
XI Esport SponsorWorld
22
:
20
Ancient
Copenhagen Wolves
27. maj, 19:00
1 Division
Floki Esport
13
:
5
Ancient
MASONIC Academy
27. maj, 19:00
1 Division
MASONIC
9
:
13
Dust2
HyperioN
27. maj, 19:00
1 Division
Esport Harte Omega
8
:
13
Vertigo
Denial
27. maj, 19:00
2 Division B
O Grande Canhão Main
14
:
16
Ancient
Floki Hellheim
27. maj, 19:00
2 Division B
Flares Redemption
13
:
6
Vertigo
MultiHunters Elite
27. maj, 19:00
3 Division A
Prestige Esports Academy
13
:
9
Ancient
BEYOND
27. maj, 19:00
3 Division A
Astralis Women
13
:
7
Dust2
Esport Taasinge
27. maj, 19:00
3 Division C
Flaming North Esport Main
8
:
13
Ancient
AMO Esport
27. maj, 19:00
3 Division D
Espergærde Esport
0
:
0
Ancient
Unsigned Puggers
27. maj, 19:00
4 Division A
Syntox Talent
13
:
7
Vertigo
AaB Female
27. maj, 19:00
4 Division B
HDE.Badeland
6
:
13
Ancient
Fluxile
27. maj, 18:00
POWER Ligaen
Preasy Esport
13
:
10
Inferno
Sashi Esport
27. maj, 18:00
POWER Ligaen
XI Esport SponsorWorld
13
:
9
Vertigo
IMA PROBLEM
27. maj, 18:00
POWER Ligaen
Copenhagen Wolves
13
:
9
Mirage
WOPA Esport
27. maj, 18:00
3 Division A
Astralis Women
10
:
13
Ancient
Uppercuthummerklo Rising
27. maj, 17:00
POWER Ligaen
Copenhagen Wolves
5
:
13
Nuke
Sashi Esport
22. maj, 22:00
3 Division A
Esport Taasinge
13
:
10
Nuke
BEYOND
22. maj, 22:00
4 Division A
XI Prime Time
13
:
1
Mirage
Fatal Utility
22. maj, 21:00
1 Division
Hedensted x SERA
11
:
13
Vertigo
Floki Esport
22. maj, 21:00
2 Division A
Future Gaming Legends
8
:
13
Mirage
CPH Wolves Academy
22. maj, 21:00
2 Division B
Vendetta Gaming
8
:
13
Mirage
goatgang
22. maj, 21:00
2 Division B
Floki Hellheim
13
:
8
Ancient
XI Alliance
22. maj, 21:00
3 Division B
2kool4skool
13
:
9
Vertigo
Here2Care Water
22. maj, 21:00
3 Division C
Hamringstogt - Alpha
8
:
13
Ancient
Fortress
22. maj, 21:00
4 Division A
XI Prime Time
13
:
3
Vertigo
Sørby Sandkrigerne
22. maj, 21:00
4 Division B
ICE Cream
13
:
10
Nuke
OIS eSport
22. maj, 21:00
4 Division C
Halstedhus.Masonic
0
:
13
Nuke
Rydhave Grøn
22. maj, 21:00
4 Division C
Fjerritslev Gymnasium
10
:
13
Ancient
Eclipse
22. maj, 21:00
4 Division D
Alkoholdet
13
:
5
Vertigo
ICE-Flames
22. maj, 21:00
4 Division D
Fortress Akademi
13
:
1
Dust2
SECURUS
22. maj, 20:00
1 Division
Kronjyllands Esport
16
:
12
Anubis
Floki Esport
22. maj, 20:00
1 Division
MASONIC Academy
16
:
14
Ancient
Hedensted x SERA
22. maj, 20:00
2 Division A
Future Gaming Legends
16
:
19
Nuke
Hypersonic
22. maj, 20:00
2 Division B
Vendetta Gaming
13
:
10
Anubis
MultiHunters Elite
22. maj, 20:00
3 Division A
Esport Taasinge
13
:
4
Inferno
Vulture
22. maj, 20:00
3 Division B
GLHF
13
:
10
Dust2
Here2Care Water
22. maj, 20:00
3 Division C
KTG esport
6
:
13
Vertigo
MultiHunters
22. maj, 20:00
3 Division D
Hedensted x SERA Talent
13
:
11
Anubis
Sørby Legion
22. maj, 20:00
3 Division D
Kolding Esport
4
:
13
Nuke
eSpuma acd
22. maj, 20:00
4 Division A
Rydhave Immortals
13
:
4
Ancient
Faaborg Esport Academy
22. maj, 20:00
4 Division B
VAMOS
8
:
13
Vertigo
OIS eSport
22. maj, 20:00
4 Division C
Stidsholt Efterskole
13
:
10
Vertigo
Eclipse
22. maj, 20:00
4 Division C
Halstedhus.Masonic
7
:
13
Vertigo
Fjerritslev Gymnasium
22. maj, 20:00
4 Division D
Fortress Akademi
7
:
13
Inferno
DerStårMere
22. maj, 20:00
4 Division D
ICE-Flames
13
:
9
Inferno
SECURUS
22. maj, 19:00
1 Division
MASONIC Academy
13
:
11
Vertigo
HyperioN
22. maj, 19:00
2 Division A
Future Gaming Legends
16
:
14
Vertigo
O Grande Canhão TacsGG
22. maj, 19:00
2 Division B
MultiHunters Elite
6
:
13
Mirage
goatgang
22. maj, 19:00
3 Division A
Vulture
13
:
9
Vertigo
Astralis Women
22. maj, 19:00
3 Division A
Uppercuthummerklo Rising
13
:
6
Nuke
XI Akademi
22. maj, 19:00
3 Division B
Here2Care Water
9
:
13
Anubis
HDE.Hype
22. maj, 19:00
3 Division B
2kool4skool
13
:
6
Nuke
Backseat Gamers
22. maj, 19:00
3 Division B
AaB
16
:
13
Anubis
GLHF
22. maj, 19:00
3 Division C
AMO Esport
9
:
13
Nuke
Hamringstogt - Alpha
22. maj, 19:00
4 Division A
AaB Female
5
:
13
Ancient
Faaborg Esport Academy
22. maj, 19:00
4 Division A
Rydhave Immortals
4
:
13
Anubis
Syntox Talent
22. maj, 19:00
4 Division B
UwU Girls
13
:
4
Ancient
HDE.Badeland
22. maj, 19:00
4 Division C
HDE.Wild
13
:
9
Mirage
Stidsholt Efterskole
22. maj, 19:00
4 Division C
Vilde skovkatte
9
:
13
Vertigo
Rydhave Grøn
22. maj, 18:00
3 Division A
Astralis Women
7
:
13
Anubis
Ducator eSports
22. maj, 18:00
3 Division B
Backseat Gamers
11
:
13
Anubis
AaB
22. maj, 18:00
4 Division D
Hold 2
13
:
8
Anubis
La Santa Michaels
21. maj, 22:00
3 Division D
Syntox Serpants
4
:
13
Anubis
Unsigned Puggers
21. maj, 22:00
4 Division C
Fraudsters
0
:
0
Molo Esport
21. maj, 21:00
1 Division
Kronjyllands Esport
10
:
13
Nuke
Frb. Falcons
21. maj, 21:00
2 Division A
junummer
4
:
13
Nuke
its OK
21. maj, 21:00
2 Division A
eSpuma
2
:
13
Inferno
Hypersonic
21. maj, 21:00
2 Division B
Kronjyllands Talent
16
:
13
Dust2
Vendetta Gaming
21. maj, 21:00
2 Division B
Flares Redemption
9
:
13
Inferno
Ølgod Efterskole 2
21. maj, 21:00
3 Division A
Esport Taasinge
13
:
10
Nuke
Crystal.Onyx
21. maj, 21:00
3 Division C
Hamringstogt - Alpha
9
:
13
Ancient
KTG esport
21. maj, 21:00
3 Division D
Hedensted x SERA Talent
11
:
13
Anubis
eSpuma acd
21. maj, 21:00
3 Division D
Unsigned Puggers
13
:
10
Anubis
Sørby Legion
21. maj, 21:00
4 Division A
Syntox Talent
13
:
3
Vertigo
Faaborg Esport Academy
21. maj, 21:00
4 Division A
AaB Female
1
:
13
Nuke
Speedperformers
21. maj, 21:00
4 Division B
OIS eSport
13
:
3
Vertigo
Emerge Main
21. maj, 21:00
4 Division B
Sørby Immortals
10
:
13
Anubis
ICE Cream
21. maj, 21:00
4 Division C
Fraudsters
13
:
5
Ancient
Espergærde Esport Elite
21. maj, 21:00
4 Division C
Vilde skovkatte
8
:
13
Ancient
Eclipse
21. maj, 20:00
2 Division A
junummer
7
:
13
Vertigo
Ølgod Efterskole
21. maj, 20:00
2 Division A
Maknitude
17
:
19
Nuke
its OK
21. maj, 20:00
2 Division B
XI Alliance
2
:
13
Nuke
Kronjyllands Talent
21. maj, 20:00
2 Division B
Floki Hellheim
15
:
19
Ancient
Flares Redemption
21. maj, 20:00
2 Division B
Flares Esport
13
:
8
Nuke
goatgang
21. maj, 20:00
3 Division A
Crystal.Onyx
13
:
6
Ancient
XI Akademi
21. maj, 20:00
3 Division A
Esport Taasinge
22
:
20
Mirage
Prestige Esports Academy
21. maj, 20:00
3 Division B
Ølgod Efterskole 3
7
:
13
Vertigo
HDE.Hype
21. maj, 20:00
3 Division C
Gecko esport
13
:
8
Ancient
AMO Esport
21. maj, 20:00
3 Division D
Syntox Serpants
0
:
0
Anubis
Kolding Esport
21. maj, 20:00
4 Division A
Speedperformers
13
:
2
Nuke
Faaborg Esport Academy
21. maj, 20:00
4 Division B
Knæskyderne
16
:
12
Mirage
HDE.Badeland
21. maj, 20:00
4 Division B
ICE Cream
13
:
8
Vertigo
Emerge Main
21. maj, 20:00
4 Division C
HDE.Wild
13
:
6
Ancient
Espergærde Esport Elite
21. maj, 20:00
4 Division C
Stidsholt Efterskole
5
:
13
Ancient
Fraudsters
21. maj, 20:00
4 Division D
Sørby Light
13
:
6
Vertigo
Hold 2
21. maj, 19:00
POWER Ligaen
XI Esport SponsorWorld
1
:
13
Nuke
Sashi Esport
21. maj, 19:00
1 Division
Frb. Falcons
7
:
13
Nuke
MASONIC Academy
21. maj, 19:00
2 Division A
eSpuma
13
:
10
Ancient
Maknitude
21. maj, 19:00
2 Division B
Ølgod Efterskole 2
22
:
20
Ancient
goatgang
21. maj, 19:00
2 Division B
Floki Hellheim
7
:
13
Anubis
MultiHunters Elite
21. maj, 19:00
3 Division A
Prestige Esports Academy
10
:
13
Nuke
Ducator eSports
21. maj, 19:00
3 Division C
Vilde killinger
10
:
13
Anubis
Gecko esport
21. maj, 19:00
3 Division D
Kolding Esport
13
:
9
Vertigo
Vilde katte
21. maj, 19:00
4 Division A
AaB Female
2
:
13
Vertigo
Depressed Criminals
21. maj, 19:00
4 Division A
Syntox Talent
9
:
13
Anubis
Speedperformers
21. maj, 19:00
4 Division C
Vilde skovkatte
13
:
6
Inferno
Stidsholt Efterskole
21. maj, 19:00
4 Division C
Halstedhus.Masonic
4
:
13
Vertigo
Molo Esport
21. maj, 18:00
1 Division
MASONIC Academy
8
:
13
Vertigo
Denial
20. maj, 22:00
4 Division A
XI Prime Time
13
:
7
Vertigo
AaB Female
20. maj, 21:00
POWER Ligaen
XI Esport SponsorWorld
19
:
17
Anubis
WOPA Esport
20. maj, 21:00
POWER Ligaen
Copenhagen Wolves
13
:
9
Ancient
IMA PROBLEM
20. maj, 21:00
POWER Ligaen
Sashi Esport
25
:
22
Nuke
Sashi Academy
20. maj, 21:00
1 Division
Hedensted x SERA
13
:
11
Ancient
Frb. Falcons
20. maj, 21:00
2 Division B
Flares Redemption
10
:
13
Vertigo
O Grande Canhão Main
20. maj, 21:00
3 Division A
Crystal.Onyx
7
:
13
Anubis
OneWayUp
20. maj, 21:00
3 Division A
Prestige Esports Academy
13
:
3
Ancient
XI Akademi
20. maj, 21:00
4 Division A
Depressed Criminals
13
:
6
Nuke
XI Prime Time
20. maj, 20:00
POWER Ligaen
Astralis Talent
19
:
15
Anubis
Sashi Academy
20. maj, 20:00
POWER Ligaen
XI Esport SponsorWorld
13
:
5
Vertigo
Preasy Esport
20. maj, 20:00
2 Division A
its OK
4
:
13
Mirage
Future Gaming Legends
20. maj, 20:00
2 Division B
O Grande Canhão Main
16
:
14
Anubis
Vendetta Gaming
20. maj, 20:00
3 Division A
Prestige Esports Academy
13
:
7
Nuke
OneWayUp
20. maj, 20:00
3 Division B
Halstedhus IF
6
:
13
Vertigo
Sørby Star
20. maj, 20:00
3 Division C
Fortress
7
:
13
Vertigo
Gecko esport
20. maj, 20:00
4 Division A
Fatal Utility
2
:
13
Vertigo
Depressed Criminals
20. maj, 20:00
4 Division C
Espergærde Esport Elite
5
:
13
Vertigo
Fjerritslev Gymnasium
20. maj, 19:00
POWER Ligaen
Preasy Esport
10
:
13
Vertigo
Astralis Talent
20. maj, 19:00
POWER Ligaen
IMA PROBLEM
7
:
13
Dust2
WOPA Esport
20. maj, 19:00
1 Division
MASONIC
13
:
8
Ancient
Frb. Falcons
20. maj, 19:00
3 Division A
OneWayUp
13
:
7
Vertigo
Astralis Women
20. maj, 19:00
3 Division B
Backseat Gamers
3
:
13
Vertigo
Here2Care Water
20. maj, 19:00
3 Division C
AMO Esport
20
:
22
Anubis
Fortress
20. maj, 19:00
4 Division D
Hold 2
13
:
11
Vertigo
Fortress Akademi
20. maj, 18:00
POWER Ligaen
IMA PROBLEM
13
:
7
Nuke
Sashi Academy
20. maj, 18:00
POWER Ligaen
WOPA Esport
19
:
15
Vertigo
Astralis Talent
20. maj, 18:00
3 Division A
Crystal.Onyx
4
:
13
Vertigo
Astralis Women
20. maj, 18:00
3 Division D
Kolding Esport
7
:
13
Inferno
Unsigned Puggers
15. maj, 22:00
3 Division B
Halstedhus IF
13
:
11
Vertigo
AaB
15. maj, 21:00
2 Division A
junummer
16
:
13
Nuke
Flares Ascent
15. maj, 21:00
2 Division B
Kronjyllands Talent
5
:
13
Ancient
Ølgod Efterskole 2
15. maj, 21:00
2 Division B
XI Alliance
7
:
13
Anubis
Vendetta Gaming
15. maj, 21:00
3 Division A
OneWayUp
8
:
13
Ancient
Vulture
15. maj, 21:00
3 Division A
XI Akademi
1
:
13
Nuke
BEYOND
15. maj, 21:00
3 Division C
Multipla Esport
16
:
14
Vertigo
KTG esport
15. maj, 21:00
3 Division D
Kolding Esport
2
:
13
Ancient
Ingen Arme
15. maj, 21:00
4 Division A
AaB Female
5
:
13
Ancient
Sørby Sandkrigerne
15. maj, 21:00
4 Division B
VAMOS
13
:
5
Anubis
HDE.Badeland
15. maj, 21:00
4 Division B
Fluxile
22
:
20
Ancient
OIS eSport
15. maj, 21:00
4 Division C
Molo Esport
13
:
11
Inferno
HDE.Wild
15. maj, 21:00
4 Division D
Vendetta Gaming Academy
15
:
19
Vertigo
Alkoholdet
15. maj, 20:00
2 Division A
junummer
4
:
13
Ancient
Hypersonic
15. maj, 20:00
2 Division A
its OK
6
:
13
Nuke
Flares Ascent
15. maj, 20:00
3 Division A
Ducator eSports
13
:
6
Mirage
XI Akademi
15. maj, 20:00
3 Division B
AaB
10
:
13
Nuke
Sørby Star
15. maj, 20:00
3 Division B
2kool4skool
13
:
4
Vertigo
Ølgod Efterskole 3
15. maj, 20:00
3 Division D
Vilde katte
9
:
13
Ancient
Næstved Esport
15. maj, 20:00
3 Division D
Ingen Arme
8
:
13
Anubis
Hedensted x SERA Talent
15. maj, 20:00
4 Division A
Faaborg Esport Academy
13
:
2
Vertigo
Fatal Utility
15. maj, 20:00
4 Division B
Fluxile
13
:
11
Vertigo
Sørby Immortals
15. maj, 20:00
4 Division B
ICE Cream
13
:
3
Vertigo
HDE.Badeland
15. maj, 20:00
4 Division B
OIS eSport
13
:
10
Ancient
UwU Girls
15. maj, 20:00
4 Division C
Eclipse
13
:
3
Nuke
Halstedhus.Masonic
15. maj, 19:00
2 Division A
junummer
13
:
8
Ancient
eSpuma
15. maj, 19:00
2 Division A
Hypersonic
13
:
6
Anubis
CPH Wolves Academy
15. maj, 19:00
3 Division A
XI Akademi
13
:
11
Inferno
Vulture
15. maj, 19:00
3 Division A
BEYOND
13
:
4
Vertigo
Ducator eSports
15. maj, 19:00
3 Division B
AaB
13
:
5
Ancient
Ølgod Efterskole 3
15. maj, 19:00
4 Division C
Rydhave Grøn
13
:
3
Ancient
Fjerritslev Gymnasium
15. maj, 18:00
3 Division A
Astralis Women
7
:
13
Vertigo
BEYOND
14. maj, 22:00
3 Division D
eSpuma acd
13
:
8
Anubis
Vilde katte
14. maj, 21:00
2 Division A
Ølgod Efterskole
5
:
13
Ancient
O Grande Canhão TacsGG
14. maj, 21:00
2 Division A
CPH Wolves Academy
16
:
13
Anubis
Flares Ascent
14. maj, 21:00
2 Division B
XI Alliance
5
:
13
Nuke
goatgang
14. maj, 21:00
2 Division B
Flares Esport
13
:
8
Vertigo
Kronjyllands Talent
14. maj, 21:00
3 Division D
Ingen Arme
13
:
4
Anubis
Syntox Serpants
14. maj, 21:00
4 Division A
Depressed Criminals
13
:
9
Vertigo
Rydhave Immortals
14. maj, 21:00
4 Division B
Sørby Immortals
3
:
13
Ancient
UwU Girls
14. maj, 21:00
4 Division C
Fraudsters
13
:
4
Ancient
Rydhave Grøn
14. maj, 21:00
4 Division D
Flares Legacy
13
:
11
Ancient
La Santa Michaels
14. maj, 20:00
2 Division A
Ølgod Efterskole
13
:
7
Vertigo
eSpuma
14. maj, 20:00
2 Division B
Kronjyllands Talent
13
:
10
Nuke
goatgang
14. maj, 20:00
2 Division B
Flares Esport
13
:
7
Vertigo
O Grande Canhão Main
14. maj, 20:00
3 Division A
Prestige Esports Academy
13
:
5
Dust2
Uppercuthummerklo Rising
14. maj, 20:00
3 Division A
Vulture
16
:
14
Ancient
Crystal.Onyx
14. maj, 20:00
3 Division D
Espergærde Esport
3
:
13
Vertigo
Kolding Esport
14. maj, 20:00
3 Division D
Vilde katte
6
:
13
Inferno
Ingen Arme
14. maj, 20:00
4 Division A
Sørby Sandkrigerne
25
:
22
Vertigo
Faaborg Esport Academy
14. maj, 20:00
4 Division B
Knæskyderne
6
:
13
Nuke
VAMOS
14. maj, 20:00
4 Division B
Fluxile
20
:
22
Nuke
ICE Cream
14. maj, 20:00
4 Division C
Eclipse
13
:
11
Ancient
HDE.Wild
14. maj, 20:00
4 Division C
Molo Esport
8
:
13
Vertigo
Fjerritslev Gymnasium
14. maj, 20:00
4 Division D
Alkoholdet
13
:
9
Anubis
La Santa Michaels
14. maj, 20:00
4 Division D
SECURUS
13
:
7
Anubis
Sørby Light
14. maj, 19:00
1 Division
MASONIC Academy
3
:
13
Ancient
MASONIC
14. maj, 19:00
2 Division A
O Grande Canhão TacsGG
13
:
5
Vertigo
Maknitude
14. maj, 19:00
2 Division B
Ølgod Efterskole 2
16
:
12
Anubis
Floki Hellheim
14. maj, 19:00
2 Division B
O Grande Canhão Main
16
:
13
Ancient
goatgang
14. maj, 19:00
3 Division A
Crystal.Onyx
13
:
10
Vertigo
Prestige Esports Academy
14. maj, 18:00
4 Division C
HDE.Wild
8
:
13
Ancient
Vilde skovkatte
13. maj, 21:00
3 Division D
eSpuma acd
19
:
16
Nuke
Ingen Arme
13. maj, 20:00
3 Division A
OneWayUp
13
:
7
Nuke
XI Akademi
13. maj, 20:00
3 Division D
Ingen Arme
17
:
19
Nuke
Næstved Esport
13. maj, 19:00
2 Division B
O Grande Canhão Main
13
:
4
Ancient
Kronjyllands Talent
13. maj, 19:00
4 Division C
Halstedhus.Masonic
2
:
13
Ancient
Espergærde Esport Elite
8. maj, 22:00
3 Division B
GLHF
13
:
6
Ancient
AaB
8. maj, 22:00
4 Division C
HDE.Wild
3
:
13
Anubis
Fraudsters
8. maj, 22:00
4 Division C
Molo Esport
7
:
13
Vertigo
Rydhave Grøn
8. maj, 21:00
1 Division
Floki Esport
2
:
13
Overpass
Frb. Falcons
8. maj, 21:00
2 Division A
its OK
13
:
11
Inferno
Maknitude
8. maj, 21:00
2 Division B
Floki Hellheim
11
:
13
Overpass
Vendetta Gaming
8. maj, 21:00
2 Division B
goatgang
13
:
11
Nuke
XI Alliance
8. maj, 21:00
2 Division B
MultiHunters Elite
7
:
13
Vertigo
Flares Redemption
8. maj, 21:00
3 Division A
XI Akademi
8
:
13
Vertigo
Uppercuthummerklo Rising
8. maj, 21:00
3 Division B
Here2Care Water
7
:
13
Anubis
GLHF
8. maj, 21:00
3 Division B
Sørby Star
11
:
13
Anubis
AaB
8. maj, 21:00
3 Division C
Flaming North Esport Main
8
:
13
Overpass
MultiHunters
8. maj, 21:00
3 Division C
Gecko esport
13
:
8
Ancient
Fortress
8. maj, 21:00
3 Division D
Unsigned Puggers
13
:
9
Mirage
Kolding Esport
8. maj, 21:00
3 Division D
Næstved Esport
13
:
11
Overpass
eSpuma acd
8. maj, 21:00
4 Division A
Syntox Talent
10
:
13
Overpass
Uppercuthummerklo OG
8. maj, 21:00
4 Division B
VAMOS
13
:
6
Overpass
Fluxile
8. maj, 21:00
4 Division B
UwU Girls
5
:
13
Vertigo
OIS eSport
8. maj, 21:00
4 Division D
Alkoholdet
13
:
4
Ancient
Vendetta Gaming Academy
8. maj, 21:00
4 Division D
DerStårMere
13
:
11
Anubis
SECURUS
8. maj, 21:00
4 Division D
La Santa Michaels
13
:
6
Overpass
Hold 2
8. maj, 20:00
1 Division
Frb. Falcons
16
:
13
Overpass
Linx D. Legacy
8. maj, 20:00
2 Division A
Flares Ascent
13
:
10
Overpass
its OK
8. maj, 20:00
2 Division A
Hypersonic
13
:
9
Nuke
eSpuma
8. maj, 20:00
2 Division B
Vendetta Gaming
11
:
13
Overpass
Flares Esport
8. maj, 20:00
2 Division B
Flares Redemption
13
:
6
Nuke
XI Alliance
8. maj, 20:00
3 Division A
Vulture
8
:
13
Ancient
Uppercuthummerklo Rising
8. maj, 20:00
3 Division B
HDE.Hype
13
:
11
Anubis
Backseat Gamers
8. maj, 20:00
3 Division B
Sørby Star
9
:
13
Ancient
E20
8. maj, 20:00
3 Division B
2kool4skool
13
:
11
Anubis
GLHF
8. maj, 20:00
3 Division C
CSE.Main
13
:
8
Overpass
Multipla Esport
8. maj, 20:00
3 Division C
Fortress
13
:
3
Ancient
Hamringstogt - Alpha
8. maj, 20:00
3 Division D
Sørby Legion
7
:
13
Ancient
Næstved Esport
8. maj, 20:00
4 Division A
Fatal Utility
8
:
13
Ancient
Faaborg Esport Academy
8. maj, 20:00
4 Division B
Sørby Immortals
14
:
16
Vertigo
VAMOS
8. maj, 20:00
4 Division B
OIS eSport
2
:
13
Vertigo
ICE Cream
8. maj, 20:00
4 Division C
HDE.Wild
8
:
13
Ancient
Fjerritslev Gymnasium
8. maj, 20:00
4 Division D
DerStårMere
13
:
6
Overpass
ICE-Flames
8. maj, 20:00
4 Division D
Fortress Akademi
13
:
10
Overpass
La Santa Michaels
8. maj, 20:00
4 Division D
Sørby Light
6
:
13
Vertigo
Vendetta Gaming Academy
8. maj, 19:00
1 Division
Floki Esport
13
:
5
Ancient
Linx D. Legacy
8. maj, 19:00
2 Division A
Flares Ascent
13
:
9
Overpass
Future Gaming Legends
8. maj, 19:00
3 Division B
HDE.Hype
4
:
13
Vertigo
2kool4skool
8. maj, 19:00
3 Division B
GLHF
13
:
6
Inferno
Backseat Gamers
8. maj, 19:00
3 Division C
CSE.Main
16
:
12
Nuke
AMO Esport
8. maj, 19:00
3 Division C
MultiHunters
13
:
7
Vertigo
Multipla Esport
8. maj, 19:00
3 Division D
Sørby Legion
11
:
13
Inferno
Kolding Esport
8. maj, 19:00
4 Division A
Syntox Talent
13
:
4
Overpass
XI Prime Time
8. maj, 19:00
4 Division A
Faaborg Esport Academy
6
:
13
Inferno
Uppercuthummerklo OG
8. maj, 19:00
4 Division D
Flares Legacy
13
:
5
Vertigo
ICE-Flames
8. maj, 19:00
4 Division D
Sørby Light
9
:
13
Overpass
SECURUS
8. maj, 18:00
POWER Ligaen
Sashi Esport
18
:
22
Inferno
Copenhagen Wolves
8. maj, 18:00
2 Division A
CPH Wolves Academy
7
:
13
Ancient
Hypersonic
8. maj, 18:00
3 Division A
Astralis Women
15
:
19
Anubis
Vulture
8. maj, 18:00
3 Division B
E20
5
:
13
Vertigo
2kool4skool
8. maj, 18:00
3 Division B
Backseat Gamers
13
:
9
Nuke
Halstedhus IF
8. maj, 18:00
3 Division C
Vilde killinger
13
:
3
Anubis
Multipla Esport
8. maj, 18:00
3 Division C
KTG esport
3
:
13
Ancient
Hamringstogt - Alpha
8. maj, 18:00
3 Division D
eSpuma acd
13
:
4
Nuke
Hedensted x SERA Talent
8. maj, 18:00
4 Division A
Syntox Talent
13
:
8
Vertigo
Sørby Sandkrigerne
7. maj, 22:00
4 Division B
ICE Cream
13
:
11
Anubis
Knæskyderne
7. maj, 21:00
1 Division
Frb. Falcons
3
:
13
Inferno
MASONIC
7. maj, 21:00
1 Division
Denial
13
:
5
Vertigo
Floki Esport
7. maj, 21:00
1 Division
Linx D. Legacy
8
:
13
Vertigo
Esport Harte Omega
7. maj, 21:00
2 Division A
eSpuma
5
:
13
Anubis
Ølgod Efterskole
7. maj, 21:00
2 Division A
Maknitude
2
:
13
Inferno
O Grande Canhão TacsGG
7. maj, 21:00
2 Division A
CPH Wolves Academy
13
:
10
Mirage
Future Gaming Legends
7. maj, 21:00
2 Division A
Flares Ascent
9
:
13
Ancient
junummer
7. maj, 21:00
2 Division B
Vendetta Gaming
13
:
4
Mirage
O Grande Canhão Main
7. maj, 21:00
2 Division B
MultiHunters Elite
5
:
13
Ancient
XI Alliance
7. maj, 21:00
2 Division B
goatgang
13
:
8
Nuke
Flares Redemption
7. maj, 21:00
2 Division B
Kronjyllands Talent
8
:
13
Vertigo
Flares Esport
7. maj, 21:00
3 Division A
XI Akademi
16
:
14
Inferno
Crystal.Onyx
7. maj, 21:00
3 Division A
BEYOND
13
:
2
Vertigo
Vulture
7. maj, 21:00
3 Division B
AaB
5
:
13
Vertigo
Halstedhus IF
7. maj, 21:00
3 Division C
CSE.Main
11
:
13
Mirage
Gecko esport
7. maj, 21:00
3 Division C
Hamringstogt - Alpha
13
:
8
Nuke
Multipla Esport
7. maj, 21:00
3 Division D
Ingen Arme
13
:
4
Anubis
Sørby Legion
7. maj, 21:00
3 Division D
Vilde katte
13
:
11
Mirage
eSpuma acd
7. maj, 21:00
3 Division D
Espergærde Esport
4
:
13
Overpass
Syntox Serpants
7. maj, 21:00
4 Division A
Speedperformers
13
:
2
Mirage
Sørby Sandkrigerne
7. maj, 21:00
4 Division B
OIS eSport
13
:
1
Vertigo
HDE.Badeland
7. maj, 21:00
4 Division B
Emerge Main
13
:
11
Nuke
ICE Cream
7. maj, 21:00
4 Division B
Knæskyderne
13
:
3
Nuke
Sørby Immortals
7. maj, 21:00
4 Division C
Vilde skovkatte
3
:
13
Ancient
Fraudsters
7. maj, 21:00
4 Division D
SECURUS
13
:
6
Overpass
ICE-Flames
7. maj, 21:00
4 Division D
Flares Legacy
13
:
6
Anubis
Vendetta Gaming Academy
7. maj, 20:00
POWER Ligaen
Sashi Esport
13
:
6
Mirage
Astralis Talent
7. maj, 20:00
1 Division
Denial
13
:
1
Vertigo
HyperioN
7. maj, 20:00
2 Division A
Hypersonic
10
:
13
Vertigo
Flares Ascent
7. maj, 20:00
2 Division A
CPH Wolves Academy
13
:
8
Vertigo
Maknitude
7. maj, 20:00
2 Division A
Ølgod Efterskole
13
:
7
Anubis
junummer
7. maj, 20:00
2 Division B
Kronjyllands Talent
13
:
10
Vertigo
Floki Hellheim
7. maj, 20:00
2 Division B
goatgang
9
:
13
Mirage
Vendetta Gaming
7. maj, 20:00
2 Division B
Ølgod Efterskole 2
14
:
16
Vertigo
Flares Esport
7. maj, 20:00
3 Division A
BEYOND
13
:
5
Ancient
Prestige Esports Academy
7. maj, 20:00
3 Division A
Vulture
13
:
3
Ancient
XI Akademi
7. maj, 20:00
3 Division B
HDE.Hype
10
:
13
Anubis
Here2Care Water
7. maj, 20:00
3 Division B
Ølgod Efterskole 3
13
:
5
Vertigo
Halstedhus IF
7. maj, 20:00
3 Division C
Gecko esport
13
:
3
Ancient
KTG esport
7. maj, 20:00
3 Division D
Hedensted x SERA Talent
13
:
8
Anubis
Espergærde Esport
7. maj, 20:00
3 Division D
Sørby Legion
13
:
8
Anubis
Unsigned Puggers
7. maj, 20:00
3 Division D
Ingen Arme
13
:
6
Anubis
Vilde katte
7. maj, 20:00
4 Division A
Rydhave Immortals
7
:
13
Vertigo
XI Prime Time
7. maj, 20:00
4 Division A
Speedperformers
16
:
12
Nuke
Uppercuthummerklo OG
7. maj, 20:00
4 Division B
Emerge Main
4
:
13
Vertigo
OIS eSport
7. maj, 20:00
4 Division B
UwU Girls
9
:
13
Nuke
Fluxile
7. maj, 20:00
4 Division B
ICE Cream
12
:
16
Anubis
Sørby Immortals
7. maj, 20:00
4 Division C
Rydhave Grøn
13
:
11
Nuke
Espergærde Esport Elite
7. maj, 20:00
4 Division C
Stidsholt Efterskole
6
:
13
Ancient
HDE.Wild
7. maj, 20:00
4 Division C
Vilde skovkatte
13
:
9
Mirage
Molo Esport
7. maj, 20:00
4 Division D
La Santa Michaels
10
:
13
Ancient
Vendetta Gaming Academy
7. maj, 20:00
4 Division D
Flares Legacy
13
:
6
Mirage
SECURUS
7. maj, 20:00
4 Division D
Alkoholdet
9
:
13
Anubis
DerStårMere
7. maj, 19:00
POWER Ligaen
Sashi Esport
13
:
6
Overpass
XI Esport SponsorWorld
7. maj, 19:00
1 Division
Kronjyllands Esport
5
:
13
Anubis
Denial
7. maj, 19:00
1 Division
Floki Esport
9
:
13
Vertigo
Hedensted x SERA
7. maj, 19:00
2 Division A
Future Gaming Legends
13
:
5
Nuke
junummer
7. maj, 19:00
2 Division B
Floki Hellheim
13
:
4
Ancient
goatgang
7. maj, 19:00
2 Division B
O Grande Canhão Main
16
:
14
Ancient
Ølgod Efterskole 2
7. maj, 19:00
3 Division A
BEYOND
13
:
1
Ancient
Crystal.Onyx
7. maj, 19:00
3 Division A
XI Akademi
0
:
13
Ancient
Prestige Esports Academy
7. maj, 19:00
3 Division B
Here2Care Water
16
:
14
Mirage
Ølgod Efterskole 3
7. maj, 19:00
3 Division C
KTG esport
11
:
13
Nuke
AMO Esport
7. maj, 19:00
3 Division C
CSE.Main
7
:
13
Nuke
MultiHunters
7. maj, 19:00
3 Division C
Flaming North Esport Main
13
:
8
Ancient
Vilde killinger
7. maj, 19:00
3 Division D
Næstved Esport
17
:
19
Mirage
Kolding Esport
7. maj, 19:00
3 Division D
Vilde katte
13
:
11
Ancient
Unsigned Puggers
7. maj, 19:00
3 Division D
Ingen Arme
13
:
6
Anubis
Espergærde Esport
7. maj, 19:00
4 Division A
Sørby Sandkrigerne
9
:
13
Vertigo
XI Prime Time
7. maj, 19:00
4 Division A
Rydhave Immortals
8
:
13
Vertigo
Depressed Criminals
7. maj, 19:00
4 Division B
UwU Girls
13
:
11
Nuke
Knæskyderne
7. maj, 19:00
4 Division C
Halstedhus.Masonic
1
:
13
Overpass
Stidsholt Efterskole
7. maj, 19:00
4 Division D
Flares Legacy
10
:
13
Ancient
DerStårMere
7. maj, 18:00
1 Division
Linx D. Legacy
5
:
13
Overpass
MASONIC Academy
7. maj, 18:00
2 Division A
Future Gaming Legends
13
:
4
Vertigo
Maknitude
7. maj, 18:00
3 Division C
Vilde killinger
2
:
13
Anubis
AMO Esport
7. maj, 18:00
3 Division D
Syntox Serpants
14
:
16
Ancient
Ingen Arme
7. maj, 18:00
4 Division A
Uppercuthummerklo OG
13
:
7
Ancient
Sørby Sandkrigerne
7. maj, 18:00
4 Division A
XI Prime Time
11
:
13
Nuke
Speedperformers
6. maj, 21:00
POWER Ligaen
Preasy Esport
13
:
7
Anubis
Sashi Academy
6. maj, 21:00
1 Division
Esport Harte Omega
9
:
13
Overpass
Frb. Falcons
6. maj, 21:00
1 Division
Hedensted x SERA
14
:
16
Mirage
Kronjyllands Esport
6. maj, 21:00
2 Division B
MultiHunters Elite
16
:
13
Vertigo
Flares Esport
6. maj, 21:00
2 Division B
O Grande Canhão Main
16
:
14
Vertigo
Flares Redemption
6. maj, 21:00
3 Division A
OneWayUp
13
:
16
Vertigo
Prestige Esports Academy
6. maj, 21:00
3 Division B
Sørby Star
13
:
4
Nuke
Halstedhus IF
6. maj, 21:00
3 Division B
Here2Care Water
13
:
16
Anubis
2kool4skool
6. maj, 21:00
3 Division D
Syntox Serpants
13
:
8
Ancient
Hedensted x SERA Talent
6. maj, 21:00
4 Division A
Sørby Sandkrigerne
13
:
5
Vertigo
Depressed Criminals
6. maj, 21:00
4 Division B
HDE.Badeland
8
:
13
Anubis
Knæskyderne
6. maj, 21:00
4 Division C
Rydhave Grøn
8
:
13
Nuke
Eclipse
6. maj, 21:00
4 Division C
Stidsholt Efterskole
13
:
5
Ancient
Vilde skovkatte
6. maj, 20:00
POWER Ligaen
WOPA Esport
13
:
11
Anubis
Preasy Esport
6. maj, 20:00
POWER Ligaen
Astralis Talent
6
:
13
Mirage
Copenhagen Wolves
6. maj, 20:00
1 Division
Frb. Falcons
13
:
16
Ancient
Hedensted x SERA
6. maj, 20:00
1 Division
Kronjyllands Esport
7
:
13
Mirage
MASONIC Academy
6. maj, 20:00
1 Division
HyperioN
7
:
13
Ancient
MASONIC
6. maj, 20:00
2 Division A
Maknitude
8
:
13
Anubis
eSpuma
6. maj, 20:00
2 Division A
CPH Wolves Academy
13
:
7
Vertigo
O Grande Canhão TacsGG
6. maj, 20:00
2 Division B
O Grande Canhão Main
13
:
11
Anubis
Flares Esport
6. maj, 20:00
3 Division A
Uppercuthummerklo Rising
13
:
4
Vertigo
Prestige Esports Academy
6. maj, 20:00
3 Division A
XI Akademi
6
:
13
Overpass
Esport Taasinge
6. maj, 20:00
3 Division A
BEYOND
13
:
9
Ancient
OneWayUp
6. maj, 20:00
3 Division B
Sørby Star
6
:
13
Anubis
2kool4skool
6. maj, 20:00
3 Division B
E20
13
:
5
Ancient
Backseat Gamers
6. maj, 20:00
3 Division D
Kolding Esport
13
:
9
Nuke
Espergærde Esport
6. maj, 20:00
3 Division D
Næstved Esport
8
:
13
Vertigo
Vilde katte
6. maj, 20:00
3 Division D
Unsigned Puggers
7
:
13
Ancient
Ingen Arme
6. maj, 20:00
4 Division A
XI Prime Time
22
:
19
Vertigo
Depressed Criminals
6. maj, 20:00
4 Division B
ICE Cream
13
:
10
Vertigo
Fluxile
6. maj, 20:00
4 Division C
Eclipse
13
:
5
Overpass
Stidsholt Efterskole
6. maj, 20:00
4 Division C
Espergærde Esport Elite
13
:
6
Vertigo
Halstedhus.Masonic
6. maj, 20:00
4 Division D
ICE-Flames
8
:
13
Vertigo
Hold 2
6. maj, 20:00
4 Division D
Fortress Akademi
3
:
13
Mirage
Alkoholdet
6. maj, 19:00
POWER Ligaen
IMA PROBLEM
16
:
13
Anubis
Copenhagen Wolves
6. maj, 19:00
POWER Ligaen
Astralis Talent
12
:
16
Vertigo
WOPA Esport
6. maj, 19:00
1 Division
HyperioN
13
:
6
Ancient
Esport Harte Omega
6. maj, 19:00
1 Division
MASONIC
13
:
11
Ancient
MASONIC Academy
6. maj, 19:00
3 Division A
Prestige Esports Academy
12
:
16
Nuke
Esport Taasinge
6. maj, 19:00
3 Division A
OneWayUp
13
:
5
Mirage
Ducator eSports
6. maj, 19:00
3 Division B
AaB
6
:
13
Vertigo
2kool4skool
6. maj, 19:00
4 Division A
Depressed Criminals
13
:
5
Vertigo
Syntox Talent
6. maj, 19:00
4 Division D
Fortress Akademi
16
:
12
Vertigo
Hold 2
6. maj, 18:00
POWER Ligaen
Sashi Academy
5
:
13
Vertigo
XI Esport SponsorWorld
6. maj, 18:00
POWER Ligaen
WOPA Esport
7
:
13
Vertigo
IMA PROBLEM
6. maj, 18:00
3 Division A
Ducator eSports
13
:
7
Mirage
Uppercuthummerklo Rising
6. maj, 18:00
3 Division A
BEYOND
13
:
4
Nuke
Astralis Women
6. maj, 18:00
3 Division B
Backseat Gamers
13
:
9
Ancient
2kool4skool
6. maj, 18:00
4 Division C
Fjerritslev Gymnasium
13
:
3
Ancient
Espergærde Esport Elite
4. maj, 16:00
POWER Ligaen
WOPA Esport
13
:
11
Mirage
Copenhagen Wolves
2. maj, 21:00
4 Division A
Rydhave Immortals
13
:
8
Anubis
AaB Female
1. maj, 22:00
4 Division A
Fatal Utility
7
:
13
Nuke
AaB Female
1. maj, 21:00
2 Division B
Vendetta Gaming
13
:
10
Overpass
Flares Redemption
1. maj, 21:00
2 Division B
XI Alliance
13
:
11
Overpass
Floki Hellheim
1. maj, 21:00
3 Division A
Vulture
4
:
13
Vertigo
OneWayUp
1. maj, 21:00
3 Division A
Crystal.Onyx
13
:
1
Vertigo
Uppercuthummerklo Rising
1. maj, 21:00
3 Division B
Sørby Star
13
:
10
Anubis
HDE.Hype
1. maj, 21:00
3 Division C
Fortress
13
:
9
Nuke
MultiHunters
1. maj, 21:00
3 Division C
Flaming North Esport Main
2
:
13
Mirage
CSE.Main
1. maj, 21:00
3 Division D
Sørby Legion
14
:
16
Ancient
Hedensted x SERA Talent
1. maj, 21:00
4 Division A
Fatal Utility
2
:
13
Vertigo
Speedperformers
1. maj, 21:00
4 Division B
Fluxile
9
:
13
Vertigo
HDE.Badeland
1. maj, 21:00
4 Division B
OIS eSport
13
:
11
Vertigo
Knæskyderne
1. maj, 21:00
4 Division C
Molo Esport
9
:
13
Mirage
Stidsholt Efterskole
1. maj, 21:00
4 Division D
La Santa Michaels
4
:
13
Ancient
Alkoholdet
1. maj, 20:00
1 Division
Floki Esport
13
:
7
Anubis
HyperioN
1. maj, 20:00
1 Division
Kronjyllands Esport
6
:
13
Ancient
Linx D. Legacy
1. maj, 20:00
2 Division A
Flares Ascent
13
:
10
Nuke
Ølgod Efterskole
1. maj, 20:00
2 Division A
Hypersonic
13
:
10
Ancient
O Grande Canhão TacsGG
1. maj, 20:00
2 Division B
Ølgod Efterskole 2
13
:
8
Ancient
Flares Redemption
1. maj, 20:00
3 Division A
XI Akademi
5
:
13
Ancient
OneWayUp
1. maj, 20:00
3 Division B
HDE.Hype
16
:
14
Vertigo
Ølgod Efterskole 3
1. maj, 20:00
3 Division B
Halstedhus IF
14
:
16
Mirage
2kool4skool
1. maj, 20:00
3 Division C
Flaming North Esport Main
4
:
13
Ancient
Fortress
1. maj, 20:00
3 Division C
Hamringstogt - Alpha
12
:
16
Anubis
Gecko esport
1. maj, 20:00
3 Division C
MultiHunters
13
:
2
Vertigo
KTG esport
1. maj, 20:00
3 Division D
Unsigned Puggers
13
:
3
Overpass
Syntox Serpants
1. maj, 20:00
4 Division A
Faaborg Esport Academy
6
:
13
Vertigo
Speedperformers
1. maj, 20:00
4 Division B
Sørby Immortals
7
:
13
Ancient
Flaming north Elite
1. maj, 20:00
4 Division C
Rydhave Grøn
13
:
1
Nuke
Halstedhus.Masonic
1. maj, 20:00
4 Division C
Fraudsters
13
:
9
Ancient
Fjerritslev Gymnasium
1. maj, 20:00
4 Division D
Fortress Akademi
13
:
8
Overpass
Sørby Light
1. maj, 20:00
4 Division D
SECURUS
6
:
13
Anubis
Vendetta Gaming Academy
1. maj, 19:00
1 Division
Hedensted x SERA
13
:
9
Ancient
Linx D. Legacy
1. maj, 19:00
2 Division A
Hypersonic
9
:
13
Nuke
Future Gaming Legends
1. maj, 19:00
2 Division B
Floki Hellheim
6
:
13
Ancient
Ølgod Efterskole 2
1. maj, 19:00
3 Division A
XI Akademi
4
:
13
Anubis
Ducator eSports
1. maj, 19:00
3 Division A
Astralis Women
16
:
13
Vertigo
Crystal.Onyx
1. maj, 19:00
3 Division B
Here2Care Water
9
:
13
Anubis
AaB
1. maj, 19:00
3 Division B
Ølgod Efterskole 3
11
:
13
Vertigo
2kool4skool
1. maj, 19:00
3 Division C
KTG esport
13
:
7
Ancient
Vilde killinger
1. maj, 19:00
3 Division C
AMO Esport
13
:
7
Anubis
Flaming North Esport Main
1. maj, 19:00
3 Division D
eSpuma acd
13
:
10
Nuke
Sørby Legion
1. maj, 19:00
4 Division C
Vilde skovkatte
13
:
10
Ancient
HDE.Wild
1. maj, 19:00
4 Division C
Fjerritslev Gymnasium
13
:
7
Nuke
Halstedhus.Masonic
1. maj, 19:00
4 Division D
DerStårMere
13
:
6
Inferno
Fortress Akademi
1. maj, 19:00
4 Division D
ICE-Flames
1
:
13
Vertigo
Alkoholdet
1. maj, 18:00
3 Division A
Ducator eSports
13
:
6
Vertigo
Astralis Women
1. maj, 18:00
3 Division B
E20
11
:
13
Ancient
Ølgod Efterskole 3
30. april, 22:00
3 Division D
Espergærde Esport
12
:
16
Nuke
eSpuma acd
30. april, 22:00
4 Division A
Depressed Criminals
13
:
3
Nuke
AaB Female
30. april, 22:00
4 Division D
DerStårMere
13
:
8
Inferno
Hold 2
30. april, 21:00
1 Division
MASONIC
13
:
8
Overpass
Linx D. Legacy
30. april, 21:00
1 Division
Hedensted x SERA
13
:
10
Ancient
Esport Harte Omega
30. april, 21:00
2 Division A
O Grande Canhão TacsGG
13
:
7
Overpass
Future Gaming Legends
30. april, 21:00
2 Division A
eSpuma
10
:
13
Nuke
junummer
30. april, 21:00
2 Division A
Flares Ascent
13
:
8
Vertigo
CPH Wolves Academy
30. april, 21:00
2 Division B
goatgang
12
:
16
Nuke
Kronjyllands Talent
30. april, 21:00
2 Division B
Ølgod Efterskole 2
13
:
5
Ancient
MultiHunters Elite
30. april, 21:00
2 Division B
Floki Hellheim
9
:
13
Vertigo
O Grande Canhão Main
30. april, 21:00
2 Division B
Flares Redemption
13
:
16
Overpass
Flares Esport
30. april, 21:00
3 Division A
Crystal.Onyx
13
:
5
Ancient
Esport Taasinge
30. april, 21:00
3 Division B
Sørby Star
13
:
6
Anubis
Ølgod Efterskole 3
30. april, 21:00
3 Division B
AaB
7
:
13
Ancient
E20
30. april, 21:00
3 Division C
Fortress
13
:
9
Vertigo
AMO Esport
30. april, 21:00
3 Division D
Syntox Serpants
2
:
13
Vertigo
Næstved Esport
30. april, 21:00
3 Division D
Espergærde Esport
13
:
7
Nuke
Sørby Legion
30. april, 21:00
4 Division A
Faaborg Esport Academy
4
:
13
Vertigo
AaB Female
30. april, 21:00
4 Division B
Fluxile
10
:
13
Vertigo
Flaming north Elite
30. april, 21:00
4 Division C
Halstedhus.Masonic
0
:
13
Vertigo
Fraudsters
30. april, 21:00
4 Division D
La Santa Michaels
5
:
13
Nuke
Flares Legacy
30. april, 20:00
1 Division
Denial
4
:
13
Vertigo
Hedensted x SERA
30. april, 20:00
1 Division
HyperioN
4
:
13
Vertigo
MASONIC Academy
30. april, 20:00
2 Division A
O Grande Canhão TacsGG
4
:
13
Anubis
Ølgod Efterskole
30. april, 20:00
2 Division A
its OK
13
:
9
Overpass
junummer
30. april, 20:00
2 Division B
goatgang
13
:
10
Ancient
MultiHunters Elite
30. april, 20:00
2 Division B
Kronjyllands Talent
16
:
13
Vertigo
O Grande Canhão Main
30. april, 20:00
2 Division B
Flares Redemption
13
:
9
Vertigo
Floki Hellheim
30. april, 20:00
3 Division A
Ducator eSports
13
:
3
Anubis
Vulture
30. april, 20:00
3 Division A
BEYOND
13
:
7
Vertigo
Esport Taasinge
30. april, 20:00
3 Division B
Ølgod Efterskole 3
13
:
7
Overpass
Backseat Gamers
30. april, 20:00
3 Division B
Here2Care Water
9
:
13
Overpass
Halstedhus IF
30. april, 20:00
3 Division B
GLHF
13
:
11
Nuke
Sørby Star
30. april, 20:00
3 Division B
HDE.Hype
13
:
11
Vertigo
E20
30. april, 20:00
3 Division C
Hamringstogt - Alpha
5
:
13
Ancient
Vilde killinger
30. april, 20:00
3 Division C
MultiHunters
13
:
10
Mirage
Gecko esport
30. april, 20:00
3 Division C
KTG esport
5
:
13
Vertigo
CSE.Main
30. april, 20:00
3 Division D
Espergærde Esport
14
:
16
Vertigo
Vilde katte
30. april, 20:00
4 Division B
OIS eSport
16
:
14
Anubis
Sørby Immortals
30. april, 20:00
4 Division B
HDE.Badeland
3
:
13
Vertigo
UwU Girls
30. april, 20:00
4 Division C
HDE.Wild
14
:
16
Overpass
Molo Esport
30. april, 20:00
4 Division C
Espergærde Esport Elite
11
:
13
Vertigo
Vilde skovkatte
30. april, 19:00
1 Division
Kronjyllands Esport
13
:
5
Overpass
Esport Harte Omega
30. april, 19:00
1 Division
Hedensted x SERA
9
:
13
Vertigo
MASONIC Academy
30. april, 19:00
2 Division A
CPH Wolves Academy
8
:
13
Nuke
junummer
30. april, 19:00
2 Division A
eSpuma
9
:
13
Ancient
O Grande Canhão TacsGG
30. april, 19:00
2 Division A
Future Gaming Legends
13
:
9
Nuke
Ølgod Efterskole
30. april, 19:00
2 Division B
Ølgod Efterskole 2
9
:
13
Anubis
XI Alliance
30. april, 19:00
3 Division A
Prestige Esports Academy
7
:
13
Vertigo
Crystal.Onyx
30. april, 19:00
3 Division B
Here2Care Water
13
:
9
Anubis
Backseat Gamers
30. april, 19:00
3 Division B
Ølgod Efterskole 3
6
:
13
Vertigo
AaB
30. april, 19:00
3 Division B
HDE.Hype
4
:
13
Anubis
GLHF
30. april, 19:00
3 Division C
Vilde killinger
14
:
16
Overpass
MultiHunters
30. april, 19:00
3 Division C
KTG esport
9
:
13
Vertigo
Multipla Esport
30. april, 19:00
3 Division D
Unsigned Puggers
13
:
10
Mirage
Hedensted x SERA Talent
30. april, 19:00
3 Division D
Sørby Legion
6
:
13
Anubis
Vilde katte
30. april, 19:00
3 Division D
Espergærde Esport
11
:
13
Vertigo
Næstved Esport
30. april, 19:00
3 Division D
eSpuma acd
3
:
13
Nuke
Kolding Esport
30. april, 19:00
4 Division D
Hold 2
13
:
6
Vertigo
Sørby Light
30. april, 18:00
3 Division A
Vulture
6
:
13
Ancient
Prestige Esports Academy
29. april, 21:00
POWER Ligaen
Sashi Academy
7
:
13
Nuke
Sashi Esport
29. april, 21:00
1 Division
Kronjyllands Esport
0
:
13
Nuke
MASONIC
29. april, 21:00
3 Division D
Næstved Esport
13
:
11
Ancient
Unsigned Puggers
29. april, 21:00
4 Division A
Faaborg Esport Academy
5
:
13
Ancient
Rydhave Immortals
29. april, 21:00
4 Division C
Stidsholt Efterskole
13
:
10
Ancient
Rydhave Grøn
29. april, 21:00
4 Division C
Espergærde Esport Elite
13
:
10
Vertigo
Eclipse
29. april, 20:00
POWER Ligaen
Sashi Esport
13
:
9
Anubis
Preasy Esport
29. april, 20:00
POWER Ligaen
IMA PROBLEM
13
:
10
Overpass
XI Esport SponsorWorld
29. april, 20:00
1 Division
Kronjyllands Esport
19
:
15
Anubis
HyperioN
29. april, 20:00
1 Division
Denial
13
:
10
Vertigo
Esport Harte Omega
29. april, 20:00
2 Division A
Hypersonic
13
:
10
Nuke
its OK
29. april, 20:00
3 Division A
OneWayUp
11
:
13
Vertigo
Uppercuthummerklo Rising
29. april, 20:00
3 Division D
Ingen Arme
13
:
2
Ancient
eSpuma acd
29. april, 20:00
4 Division A
Syntox Talent
13
:
8
Overpass
Fatal Utility
29. april, 20:00
4 Division B
HDE.Badeland
9
:
13
Vertigo
Emerge Main
29. april, 20:00
4 Division C
Stidsholt Efterskole
5
:
13
Vertigo
Espergærde Esport Elite
29. april, 20:00
4 Division C
Rydhave Grøn
13
:
10
Anubis
HDE.Wild
29. april, 19:00
POWER Ligaen
Sashi Academy
4
:
13
Ancient
Copenhagen Wolves
29. april, 19:00
POWER Ligaen
XI Esport SponsorWorld
7
:
13
Mirage
Astralis Talent
29. april, 19:00
1 Division
Denial
13
:
11
Ancient
MASONIC
29. april, 19:00
2 Division B
MultiHunters Elite
7
:
13
Ancient
Kronjyllands Talent
29. april, 19:00
2 Division B
Floki Hellheim
1
:
13
Overpass
Flares Esport
29. april, 19:00
3 Division A
Uppercuthummerklo Rising
13
:
11
Vertigo
Astralis Women
29. april, 19:00
3 Division B
Here2Care Water
13
:
9
Overpass
Sørby Star
29. april, 19:00
3 Division C
Gecko esport
13
:
2
Ancient
Vilde killinger
29. april, 19:00
3 Division C
Multipla Esport
1
:
13
Inferno
Fortress
29. april, 19:00
3 Division D
Næstved Esport
13
:
7
Vertigo
Ingen Arme
29. april, 19:00
3 Division D
eSpuma acd
6
:
13
Mirage
Unsigned Puggers
29. april, 19:00
4 Division A
Fatal Utility
13
:
5
Vertigo
Rydhave Immortals
29. april, 19:00
4 Division A
Sørby Sandkrigerne
11
:
13
Ancient
AaB Female
29. april, 19:00
4 Division B
Fluxile
13
:
11
Vertigo
Emerge Main
29. april, 19:00
4 Division D
Flares Legacy
13
:
4
Anubis
Sørby Light
29. april, 18:00
POWER Ligaen
Astralis Talent
13
:
7
Nuke
Preasy Esport
29. april, 18:00
POWER Ligaen
Sashi Esport
13
:
4
Mirage
WOPA Esport
29. april, 18:00
3 Division A
Astralis Women
14
:
16
Ancient
OneWayUp
29. april, 18:00
3 Division B
Sørby Star
13
:
6
Nuke
Backseat Gamers
29. april, 18:00
3 Division C
Multipla Esport
13
:
11
Vertigo
AMO Esport
29. april, 18:00
3 Division D
Ingen Arme
13
:
7
Anubis
Kolding Esport
24. april, 22:00
3 Division A
Ducator eSports
7
:
13
Nuke
BEYOND
24. april, 22:00
4 Division C
Molo Esport
4
:
13
Ancient
Eclipse
24. april, 22:00
4 Division C
Vilde skovkatte
5
:
13
Ancient
Fjerritslev Gymnasium
24. april, 22:00
4 Division C
Fraudsters
13
:
4
Overpass
Stidsholt Efterskole
24. april, 21:00
1 Division
Frb. Falcons
5
:
13
Ancient
Denial
24. april, 21:00
2 Division A
eSpuma
13
:
8
Nuke
Flares Ascent
24. april, 21:00
2 Division A
Hypersonic
13
:
3
Nuke
Maknitude
24. april, 21:00
2 Division B
Vendetta Gaming
16
:
14
Overpass
XI Alliance
24. april, 21:00
3 Division A
Uppercuthummerklo Rising
8
:
13
Mirage
Esport Taasinge
24. april, 21:00
3 Division C
Fortress
13
:
8
Ancient
KTG esport
24. april, 21:00
3 Division C
Multipla Esport
11
:
13
Mirage
Flaming North Esport Main
24. april, 21:00
3 Division D
Kolding Esport
13
:
11
Vertigo
Syntox Serpants
24. april, 21:00
4 Division A
Faaborg Esport Academy
0
:
13
Vertigo
Syntox Talent
24. april, 21:00
4 Division A
Rydhave Immortals
12
:
16
Anubis
Sørby Sandkrigerne
24. april, 21:00
4 Division B
UwU Girls
13
:
0
Vertigo
Flaming north Elite
24. april, 21:00
4 Division C
Eclipse
13
:
8
Nuke
Fjerritslev Gymnasium
24. april, 21:00
4 Division D
La Santa Michaels
4
:
13
Overpass
DerStårMere
24. april, 21:00
4 Division D
Fortress Akademi
5
:
13
Vertigo
Vendetta Gaming Academy
24. april, 20:00
POWER Ligaen
Copenhagen Wolves
13
:
11
Ancient
XI Esport SponsorWorld
24. april, 20:00
1 Division
Floki Esport
5
:
13
Vertigo
Esport Harte Omega
24. april, 20:00
1 Division
Denial
6
:
13
Vertigo
MASONIC Academy
24. april, 20:00
2 Division A
Flares Ascent
7
:
13
Ancient
Maknitude
24. april, 20:00
3 Division A
OneWayUp
13
:
11
Vertigo
Crystal.Onyx
24. april, 20:00
3 Division B
AaB
13
:
9
Vertigo
HDE.Hype
24. april, 20:00
3 Division C
KTG esport
13
:
9
Ancient
Flaming North Esport Main
24. april, 20:00
3 Division C
Gecko esport
16
:
13
Mirage
Multipla Esport
24. april, 20:00
3 Division C
Vilde killinger
8
:
13
Ancient
Fortress
24. april, 20:00
4 Division A
Faaborg Esport Academy
2
:
13
Nuke
Sørby Sandkrigerne
24. april, 20:00
4 Division A
Fatal Utility
4
:
13
Nuke
XI Prime Time
24. april, 20:00
4 Division B
OIS eSport
13
:
8
Anubis
Flaming north Elite
24. april, 20:00
4 Division B
HDE.Badeland
5
:
13
Anubis
Sørby Immortals
24. april, 20:00
4 Division B
VAMOS
13
:
11
Overpass
UwU Girls
24. april, 20:00
4 Division C
Halstedhus.Masonic
7
:
13
Vertigo
Eclipse
24. april, 20:00
4 Division D
SECURUS
11
:
13
Overpass
Hold 2
24. april, 20:00
4 Division D
Vendetta Gaming Academy
13
:
5
Overpass
ICE-Flames
24. april, 20:00
4 Division D
DerStårMere
13
:
10
Anubis
Sørby Light
24. april, 19:00
1 Division
MASONIC Academy
13
:
11
Overpass
Frb. Falcons
24. april, 19:00
2 Division A
Hypersonic
16
:
12
Nuke
junummer
24. april, 19:00
2 Division B
MultiHunters Elite
9
:
13
Overpass
Floki Hellheim
24. april, 19:00
2 Division B
Kronjyllands Talent
7
:
13
Nuke
Flares Redemption
24. april, 19:00
3 Division A
Esport Taasinge
10
:
13
Vertigo
OneWayUp
24. april, 19:00
3 Division A
XI Akademi
0
:
13
Overpass
Astralis Women
24. april, 19:00
3 Division B
HDE.Hype
11
:
13
Overpass
Halstedhus IF
24. april, 19:00
3 Division C
Flaming North Esport Main
11
:
13
Mirage
Hamringstogt - Alpha
24. april, 19:00
3 Division C
Vilde killinger
10
:
13
Overpass
CSE.Main
24. april, 19:00
3 Division D
eSpuma acd
13
:
5
Overpass
Syntox Serpants
24. april, 19:00
4 Division B
VAMOS
13
:
7
Vertigo
Flaming north Elite
24. april, 19:00
4 Division D
ICE-Flames
7
:
13
Ancient
La Santa Michaels
24. april, 19:00
4 Division D
SECURUS
6
:
13
Overpass
Fortress Akademi
24. april, 18:00
3 Division A
Esport Taasinge
13
:
6
Vertigo
Astralis Women
23. april, 22:00
4 Division C
Eclipse
9
:
13
Nuke
Fraudsters
23. april, 21:00
1 Division
MASONIC
13
:
10
Ancient
Hedensted x SERA
23. april, 21:00
1 Division
Linx D. Legacy
7
:
13
Vertigo
HyperioN
23. april, 21:00
1 Division
MASONIC Academy
13
:
8
Vertigo
Floki Esport
23. april, 21:00
1 Division
Frb. Falcons
9
:
13
Nuke
Kronjyllands Esport
23. april, 21:00
2 Division A
CPH Wolves Academy
13
:
6
Ancient
eSpuma
23. april, 21:00
2 Division A
O Grande Canhão TacsGG
2
:
13
Ancient
Flares Ascent
23. april, 21:00
2 Division B
Vendetta Gaming
16
:
14
Inferno
Kronjyllands Talent
23. april, 21:00
2 Division B
O Grande Canhão Main
5
:
13
Mirage
MultiHunters Elite
23. april, 21:00
3 Division A
Crystal.Onyx
9
:
13
Nuke
Ducator eSports
23. april, 21:00
3 Division A
Vulture
9
:
13
Vertigo
Esport Taasinge
23. april, 21:00
3 Division C
Hamringstogt - Alpha
13
:
7
Ancient
AMO Esport
23. april, 21:00
4 Division A
Depressed Criminals
13
:
7
Vertigo
Speedperformers
23. april, 21:00
4 Division B
Sørby Immortals
13
:
9
Nuke
Emerge Main
23. april, 21:00
4 Division B
Knæskyderne
11
:
13
Anubis
Flaming north Elite
23. april, 21:00
4 Division B
HDE.Badeland
4
:
13
Vertigo
VAMOS
23. april, 21:00
4 Division B
OIS eSport
13
:
8
Vertigo
Fluxile
23. april, 21:00
4 Division C
Espergærde Esport Elite
8
:
13
Ancient
HDE.Wild
23. april, 21:00
4 Division C
Eclipse
6
:
13
Vertigo
Vilde skovkatte
23. april, 20:00
1 Division
Hedensted x SERA
9
:
13
Vertigo
HyperioN
23. april, 20:00
2 Division A
O Grande Canhão TacsGG
13
:
11
Overpass
its OK
23. april, 20:00
2 Division A
junummer
13
:
4
Anubis
Maknitude
23. april, 20:00
2 Division B
O Grande Canhão Main
13
:
5
Ancient
XI Alliance
23. april, 20:00
2 Division B
MultiHunters Elite
3
:
13
Mirage
Vendetta Gaming
23. april, 20:00
3 Division A
BEYOND
13
:
2
Ancient
XI Akademi
23. april, 20:00
3 Division A
Crystal.Onyx
14
:
16
Vertigo
Vulture
23. april, 20:00
3 Division C
Hamringstogt - Alpha
5
:
13
Mirage
MultiHunters
23. april, 20:00
3 Division C
Gecko esport
13
:
7
Mirage
Flaming North Esport Main
23. april, 20:00
3 Division D
Vilde katte
13
:
6
Ancient
Syntox Serpants
23. april, 20:00
4 Division A
Faaborg Esport Academy
10
:
13
Nuke
Depressed Criminals
23. april, 20:00
4 Division A
AaB Female
8
:
13
Nuke
Syntox Talent
23. april, 20:00
4 Division B
Sørby Immortals
13
:
5
Ancient
Fluxile
23. april, 20:00
4 Division B
Emerge Main
10
:
13
Overpass
VAMOS
23. april, 20:00
4 Division D
Alkoholdet
13
:
10
Vertigo
Flares Legacy
23. april, 20:00
4 Division D
La Santa Michaels
13
:
9
Overpass
Sørby Light
23. april, 19:00
1 Division
Esport Harte Omega
11
:
13
Vertigo
MASONIC Academy
23. april, 19:00
1 Division
HyperioN
13
:
2
Ancient
Frb. Falcons
23. april, 19:00
2 Division A
junummer
23
:
25
Ancient
O Grande Canhão TacsGG
23. april, 19:00
2 Division B
Kronjyllands Talent
16
:
12
Overpass
XI Alliance
23. april, 19:00
3 Division A
Esport Taasinge
13
:
3
Vertigo
Ducator eSports
23. april, 19:00
3 Division C
AMO Esport
10
:
13
Vertigo
MultiHunters
23. april, 19:00
3 Division D
Sørby Legion
19
:
16
Anubis
Syntox Serpants
23. april, 19:00
4 Division A
AaB Female
13
:
11
Ancient
Uppercuthummerklo OG
23. april, 19:00
4 Division A
Speedperformers
13
:
3
Anubis
Syntox Talent
23. april, 19:00
4 Division A
XI Prime Time
13
:
6
Vertigo
Faaborg Esport Academy
23. april, 19:00
4 Division B
Knæskyderne
6
:
13
Vertigo
Fluxile
23. april, 19:00
4 Division C
Vilde skovkatte
13
:
1
Vertigo
Halstedhus.Masonic
23. april, 19:00
4 Division D
Hold 2
4
:
13
Vertigo
Flares Legacy
22. april, 22:00
4 Division C
Molo Esport
5
:
13
Overpass
Fraudsters
22. april, 21:00
POWER Ligaen
Sashi Academy
13
:
9
Ancient
IMA PROBLEM
22. april, 21:00
1 Division
Floki Esport
12
:
16
Anubis
Kronjyllands Esport
22. april, 21:00
3 Division B
GLHF
13
:
4
Ancient
E20
22. april, 21:00
4 Division A
Uppercuthummerklo OG
13
:
7
Nuke
Fatal Utility
22. april, 21:00
4 Division B
Emerge Main
13
:
11
Overpass
UwU Girls
22. april, 21:00
4 Division B
HDE.Badeland
10
:
13
Vertigo
Flaming north Elite
22. april, 20:00
POWER Ligaen
Preasy Esport
13
:
8
Overpass
IMA PROBLEM
22. april, 20:00
1 Division
Floki Esport
5
:
13
Ancient
MASONIC
22. april, 20:00
2 Division A
its OK
11
:
13
Overpass
eSpuma
22. april, 20:00
3 Division B
GLHF
6
:
13
Nuke
Halstedhus IF
22. april, 20:00
3 Division D
Vilde katte
13
:
9
Ancient
Hedensted x SERA Talent
22. april, 20:00
4 Division A
Uppercuthummerklo OG
7
:
13
Overpass
Depressed Criminals
22. april, 20:00
4 Division A
Sørby Sandkrigerne
13
:
9
Vertigo
Fatal Utility
22. april, 20:00
4 Division B
Emerge Main
16
:
14
Vertigo
Flaming north Elite
22. april, 20:00
4 Division C
Fjerritslev Gymnasium
9
:
13
Nuke
Rydhave Grøn
22. april, 20:00
4 Division C
Espergærde Esport Elite
13
:
10
Vertigo
Molo Esport
22. april, 20:00
4 Division D
Sørby Light
13
:
5
Vertigo
ICE-Flames
22. april, 19:00
POWER Ligaen
Preasy Esport
4
:
13
Ancient
XI Esport SponsorWorld
22. april, 19:00
1 Division
MASONIC
13
:
9
Overpass
Esport Harte Omega
22. april, 19:00
3 Division A
Ducator eSports
13
:
10
Anubis
Prestige Esports Academy
22. april, 19:00
3 Division D
Vilde katte
13
:
8
Mirage
Kolding Esport
22. april, 19:00
4 Division A
Syntox Talent
16
:
14
Vertigo
Rydhave Immortals
22. april, 19:00
4 Division A
Depressed Criminals
13
:
1
Nuke
Fatal Utility
22. april, 19:00
4 Division C
Rydhave Grøn
10
:
13
Anubis
Fraudsters
22. april, 19:00
4 Division D
Sørby Light
13
:
9
Ancient
Alkoholdet
22. april, 18:00
POWER Ligaen
Astralis Talent
13
:
7
Nuke
IMA PROBLEM
17. april, 22:00
3 Division C
Hamringstogt - Alpha
8
:
13
Overpass
CSE.Main
17. april, 21:00
2 Division A
Ølgod Efterskole
13
:
11
Ancient
CPH Wolves Academy
17. april, 21:00
2 Division A
Future Gaming Legends
8
:
13
Nuke
eSpuma
17. april, 21:00
2 Division B
Ølgod Efterskole 2
10
:
13
Anubis
Vendetta Gaming
17. april, 21:00
3 Division C
CSE.Main
14
:
16
Nuke
Fortress
17. april, 21:00
4 Division B
Flaming north Elite
8
:
13
Vertigo
ICE Cream
17. april, 21:00
4 Division D
Flares Legacy
11
:
13
Vertigo
Fortress Akademi
17. april, 21:00
4 Division D
Hold 2
13
:
11
Vertigo
Alkoholdet
17. april, 20:00
2 Division A
Future Gaming Legends
6
:
13
Mirage
its OK
17. april, 20:00
2 Division B
goatgang
5
:
13
Ancient
Ølgod Efterskole 2
17. april, 20:00
3 Division D
Hedensted x SERA Talent
13
:
8
Ancient
Kolding Esport
17. april, 20:00
4 Division A
XI Prime Time
13
:
8
Overpass
Uppercuthummerklo OG
17. april, 20:00
4 Division B
ICE Cream
9
:
13
Nuke
UwU Girls
17. april, 20:00
4 Division B
OIS eSport
16
:
14
Vertigo
VAMOS
17. april, 20:00
4 Division C
Fjerritslev Gymnasium
5
:
13
Ancient
Stidsholt Efterskole
17. april, 20:00
4 Division C
Halstedhus.Masonic
7
:
13
Anubis
HDE.Wild
17. april, 20:00
4 Division C
Rydhave Grøn
6
:
13
Ancient
Vilde skovkatte
17. april, 19:00
2 Division A
Hypersonic
2
:
13
Nuke
Ølgod Efterskole
17. april, 19:00
2 Division A
CPH Wolves Academy
13
:
7
Overpass
its OK
17. april, 19:00
3 Division A
BEYOND
13
:
8
Ancient
Uppercuthummerklo Rising
17. april, 19:00
3 Division B
GLHF
13
:
4
Ancient
Ølgod Efterskole 3
17. april, 19:00
3 Division B
AaB
13
:
11
Ancient
Backseat Gamers
17. april, 19:00
3 Division C
AMO Esport
16
:
13
Vertigo
Gecko esport
17. april, 19:00
4 Division C
Fjerritslev Gymnasium
19
:
16
Ancient
Molo Esport
17. april, 19:00
4 Division D
SECURUS
9
:
13
Anubis
La Santa Michaels
17. april, 19:00
4 Division D
Fortress Akademi
13
:
10
Inferno
ICE-Flames
16. april, 22:00
3 Division D
Hedensted x SERA Talent
6
:
13
Ancient
Næstved Esport
16. april, 22:00
4 Division B
VAMOS
13
:
11
Nuke
Knæskyderne
16. april, 21:00
2 Division B
Flares Esport
13
:
11
Overpass
XI Alliance
16. april, 21:00
2 Division B
Ølgod Efterskole 2
4
:
13
Inferno
Kronjyllands Talent
16. april, 21:00
3 Division B
E20
10
:
13
Overpass
Here2Care Water
16. april, 21:00
3 Division D
Hedensted x SERA Talent
13
:
9
Ancient
Ingen Arme
16. april, 21:00
4 Division A
AaB Female
4
:
13
Nuke
XI Prime Time
16. april, 21:00
4 Division B
Knæskyderne
13
:
7
Nuke
Emerge Main
16. april, 21:00
4 Division B
VAMOS
13
:
10
Vertigo
ICE Cream
16. april, 21:00
4 Division C
Espergærde Esport Elite
2
:
13
Vertigo
Fraudsters
16. april, 21:00
4 Division C
Molo Esport
13
:
4
Vertigo
Halstedhus.Masonic
16. april, 21:00
4 Division D
Hold 2
6
:
13
Overpass
Vendetta Gaming Academy
16. april, 21:00
4 Division D
SECURUS
4
:
13
Mirage
Alkoholdet
16. april, 20:00
2 Division A
its OK
8
:
13
Nuke
Ølgod Efterskole
16. april, 20:00
2 Division B
goatgang
3
:
13
Ancient
O Grande Canhão Main
16. april, 20:00
3 Division B
Halstedhus IF
13
:
6
Overpass
E20
16. april, 20:00
3 Division D
Unsigned Puggers
13
:
4
Anubis
Espergærde Esport
16. april, 20:00
4 Division A
Uppercuthummerklo OG
13
:
8
Ancient
Rydhave Immortals
16. april, 20:00
4 Division A
Speedperformers
13
:
5
Anubis
AaB Female
16. april, 20:00
4 Division B
HDE.Badeland
5
:
13
Anubis
ICE Cream
16. april, 20:00
4 Division B
UwU Girls
13
:
11
Vertigo
Sørby Immortals
16. april, 20:00
4 Division C
HDE.Wild
13
:
4
Overpass
Eclipse
16. april, 20:00
4 Division D
DerStårMere
2
:
13
Overpass
Vendetta Gaming Academy
16. april, 19:00
POWER Ligaen
WOPA Esport
13
:
9
Vertigo
XI Esport SponsorWorld
16. april, 19:00
2 Division A
Maknitude
2
:
13
Nuke
Ølgod Efterskole
16. april, 19:00
2 Division B
goatgang
13
:
16
Nuke
Flares Esport
16. april, 19:00
4 Division A
Rydhave Immortals
3
:
13
Nuke
Speedperformers
16. april, 18:00
POWER Ligaen
WOPA Esport
13
:
8
Mirage
Sashi Academy
16. april, 18:00
1 Division
Linx D. Legacy
13
:
11
Vertigo
Denial
15. april, 20:00
POWER Ligaen
IMA PROBLEM
7
:
13
Vertigo
Sashi Esport
15. april, 19:00
POWER Ligaen
Copenhagen Wolves
16
:
13
Ancient
Preasy Esport
15. april, 19:00
POWER Ligaen
Sashi Academy
6
:
13
Inferno
Astralis Talent
15. april, 18:00
3 Division A
Prestige Esports Academy
7
:
13
Anubis
Astralis Women